Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
14. pro 2009

juvik jj to znam..když jsme se snažily poprve tak kolem všichni tehotneli a my nic..bylo to desny..ted mame těhotnyho "švagra"..svatba bude 6.2 🙂 tak jestli se zadařilo tak budou děcka 6týdnů od sebe...

juvik
14. pro 2009

hele Mici, ty jsi nějaká záhadná 😀 ....držím palce 😉

micinka22
14. pro 2009

juvik no viš..obcas radost nekdy skonci driv nez poradne zacne..tak se bojim poradne radovat ..

juvik
14. pro 2009

Mici, já vím...to taky znám...takže zatím jen potichounku a tfuj, tfuj 😉

irinka.j
14. pro 2009

Ahoj holky, tak koukám, že je tady trošku smutno před vánoci. Micinko, taky potichounku tfuj, tfuj.

irinka.j
14. pro 2009

Koukla jsem do tabulky, Jessika už tu dlouho nebyla, tak ani nevíme jestli se zadařilo 100%.

katapola
14. pro 2009

Tak Micinka je jasná. Takhle by to nikdy žádná holka, která ještě neviděla na testu aspoň 2 dny po sobě //, nenapsala.

micinka22
14. pro 2009

kat no vidíš a já je neviděla a napsala .-) ale ještě je brzo
sand se Jessiece zadařilo..at je aspon nejakej uspech pred Vánoci..další rok ma byt zase extremni těhotnění holky.-) tak nebojte..mimča budou .-) ja jsem pořád klidná když máme ještě mimča v uschovně 😀

jessica112
14. pro 2009

Ahoj holky,tak jsem tady,právě jsem přišla z práce, bylo toho teď nějak moc. Uklizené nemám, napečené taky ne a dárky taky ne. Stále jsem v práci a po práci jsem ráda že lehnu, minulý týden v neděli špinění ale přešlo, pak v úterý ráno taktéž špinění ale docela dost a já byla úplně hoto... Ten den jsem byla objednaná k Machačovi a tak jsem tam jela o hodinu dříve vystresovaná , taky jsem si tu hodinu vyseděla. Šla jsem tam s tím že už nic, protože veškeré těhotenské příznaky,které jsem snad i měla byli rázem fuč. No každopádně , Machač v naprostém klidu, jako vždycky, řekl že jsem si právě zadělala na problémy, protože jsou tam dvě , vše je fysiol. a řekl ať nic neřeším. Zvedl utrouš na 4x2 a estrimax4x1
nic víc neřekl, za týden na kontrolu, protože srdíčko zatím nebylo a tak zatím žádné velké radování jak říká mici. To jsem se rozepsala co 😉

zuzka72
14. pro 2009

Tak dnes měl můj chlap nuceny volno a já se těšila, jak vyrazíme do města koupit nějaky dárky a tak. Zima, jak prase a mě bylo strašně zle, ale snažila jse se to nedat najevo-no poznal to. A já to nevydržela a než jsme došli do města, tak jsem v jednom keři hodila "šavlu", ale aspoň 5x, ještě, že mě nikdo neviděl-holky nevím co to je, ale je mi asi zle z toho železa, já to prostě nesnesu, ani v kapkách, ani v šumáku. ☹

micinka22
14. pro 2009

Jess jeee to bylo na srdicka asi brzo.-) my meli v 8 tt..prvni kontrola byl jen váček🙂 tak potichu gratulka ke dvěma bublinkam 🙂 a příště už se srdíčkama!!!

Zuzi to mě mrzí ..ja zase trpěla po železe na záchodě:/(( a maso? to by nestačilo jíst??

zuzka72
14. pro 2009

MIci maso asi nestačí, já jím snad jen maso, já bez masa nemůžu žít. Jsem masařka, musím mít každý den maso. Takže v tom to nebude. ☹

micinka22
14. pro 2009

Zuzi no ja jsem chudokrevna i normalne takže vitaminy s železem musim baštit horem dolem :/ to zase bude...snad teda.-) jo a chci prejit k jine pojistovne dava 4500 na potreby pro tehule a miminko..tolik jsem nedostala za 10 let od me pojistovny:/

irinka.j
14. pro 2009

Jess, takto vypadá, že je všechno na dobré cestě......gratuluju.

Zuzi, tak tomu masu ještě listovou zeleninu, luštěniny, ta taky obsahují železo.

Mici a která pojišťovna dává tolik peněz?

zuzka72
14. pro 2009

Iri-no mě stačí jen to maso. 😀
Mici-tak já přešla kvůli IVF z Ministerstva vnitra k Všeobecné a tam mi řekli, že IVF sice proplatí, ale letos pro těhule nic-tak to mě naštvali. ☹ A jaká je ta dobrá, no ono je to vlastně fuk, než bych tam přešla, tak bych už zase nebyla těhule, že. 😀

jessica112
14. pro 2009

holky děkuji, ve středu jdu k Machačovi tak třeba tam už srdíčka budou. Já jsem taky přešla kvůli IVF z 211 do 217 ale ani nevím jestli něco 217 dává těhulkám.

zuzka72
14. pro 2009

Jessi moc držím pěstičky a ať jsou tam dvě srdíčka-ať v tom tady nejsem sama. 😀

micinka22
14. pro 2009

jessico http://www.cpzp.cz/main/clanek.php?id=2739

jako ja jsem u Metalky a ti dali akorat vitaminy pro těhotne:// dřiv šlo aspon neco vybrat na cviceni a tak a ted tam maji prd:/

jess joo budou dve srdicka uvidis🙂) na druhe diskuzi dlouholeta a hodnepokusova kamoska je taky těhu🙂) dala si dvě tak jsem zvědava...snad se ji to konecne povede..je to posledni pokus co si dala..je samoplatce..diky veku..tak uz by si to fakt zaslouzila!!

micinka22
14. pro 2009

Zuzi a proč bys nemohla přejit? ja přejdu tak v pulce těhu...no možna dřiv at mužu čerpat na genetickej test u Poláka už

asmeena
15. pro 2009

jess: tak tichá gratulace a držím pěstičky
mici: a tobě taky hodně štěstíčka.
Že by jste to tady konečně zase prolomily a začalo se dařit?
Já už se nemůžu dočkat nového roku až znovu začnu stimulovat. Nejvíc mě ale štve, že asi dostanu MS 31.12. a tudíž nemůžu začít hned stimulovat, protože v Reprofitu jsou až od toho 12.1. 😖

zuzka72
15. pro 2009

Mici, no protože přejít můžeš nejdřív od dalšího kvartálu, což je v lednu a co když už nebudu 3v1 tak to se mi výhody pro těhotné nevyplatí. 😀

micinka22
15. pro 2009

Zuzi vydržíš tři v jednom .-)do Ledna určitě..nakonec dojdeš do termínu uvidíš 😀

zuzka72
15. pro 2009

Na to jsem Mici zvědavá, říkali, že mám počítat s porodem koncem prosince, nebo v lednu, aby mě to prej nezaskočilo, ale oni neví, že jsem skoroslonice a děti jsem přenášela o 14dní-takže aby se doktůrci nedivili, když ještě na Josefa budu, jako valník. 😀

micinka22
15. pro 2009

Zuzi no cetla sem i o prenasenejch dvojcatech 😀 😀 😀 😀 ale tak ten 36tt by byl rozumnej na porod ne?.-)

lenka_s
15. pro 2009

Ahoj holky, tak vás zdravím opět po delší době. Nějak nestíhám. Před 14dny jsem byla hospitalizovaná kvůli krvácení, naštěstí vše OK. Tak jsem radši napekla cukroví a manžel udělal vánočn úklid, řekli jsme pro jistotu. No a na potvoru jsem v pátek opět krvácela. Po dohodě s lékařem jsem už ale zůstala doma. Naštěstí je vše OK, miminko prospívá. Dneska jsem absolvovala tripl testy, a je vše v pořádku. Hurá 😀 😀 😀 . Tak uvidíme, zda budeme absolvovat amniocentézu. 18.1. jdeme na srdíčko a na velký ultrazvuk a podle toho se rozhodneme. Moc se nám do toho nechce, když už jsem 6x v průběhu těhu krvácela, je tam prý vyšší riziko potratu.

Juviku to je mi moc líto, že vám to nevyšlo. Hlavu vzhůru, jednou to vyjde. My jsme si počkali 8let.

Micinko držím pěstičky, aby vám to vyšlo 🙂 🙂 🙂 .

Teddy Vojtíškovi gratulujeme k přibývání na váze, je to šikulka. Přejem, ať jste brzy doma.To budou nádherné vánoce. Ten nejkrásnější dáreček bude svámi u stromečku.

micinka22
15. pro 2009

Leniz a proc chces jin na amnio? když vyšli testy ok?? a na těch lepšich testech jste nebyly??

díky všem za palce .-)

lenka_s
15. pro 2009

Mici manžel má nějaké 10% riziko, tak nám to na genetice doporučili. Je tam riziko, že by děťátko mohlo být fyzicky nebo mentálně postižené. Už jsme podstoupili screening v I. trimestru a ten taky vyšel OK. Paní primářka nás netlačí do amio, je to super ženská. Dohodli jsme se, že uvidíme jak mi dopadne ten ultrazvku na začátku 21tt. Buď půjdu a nebo ne. Já mám takový pocit, že je všechno v pořádku. Taky si říkám, že když už bobeček tolikrát přežil to mé krvácení, tak to bude zdravý a silný tvoreček. Přece příroda by už sama rozhodla. Je to těžké rozhodování, ale teď si tím moc nechceme kazit vánoce. Však uvidíme, co nás čeká v příštím roce.

micinka22
15. pro 2009

tak to už bych asi nebala pokud vyšel prvni gen utz v pohode..i triply ..a pokud i ve 20 tak bych na anmio nešla .-)

lenka_s
15. pro 2009

děkuji za podporu. Loučím se, protože jdu konečně po 3,5 měsících k holiči. Předtím jsem nemohla vkůli těhu nevolnostem a teď mi to nevycházelo s tím krvácením. Jsem moc ráda, že dneska jdu a na vánoce budu vypadat hezky, i když tloustnu 🙂 .

juvik
15. pro 2009

Ahoj holky,

tak jsem dolepilal linecké a přišla na vás kouknout

Leni, ty si s tím krvácením užíváš 😒 ... hlavně že je mimi OK a roste...asi bych taky na to amnio nešla, měla bych o mimi strach... určitě bude zdravé a v pořádku 😉
Tyjo 8 let....tak to už nám chybí jen 1,5 roku a doženem vás ...ale raději bych tak dlouho nečekala 😅

Mici, držíííím 🙂

Psal mi Machač, že je mu líto, že to nevyšlo a že mi sestra pošle recept na Clostil. Myslíte, že ji ještě mám volat nebo psát na mail, nebo mi to pošle....koukala jsem totiž že ten mail co mi psal, posílal i jí.