Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
9. led 2010

To máš pravdu v 50l.to je dost,vždyť do té 50 mi nějaký rok chybí,ale čas letí.Ony ty vajíčka může vydolovat,ale čím je člověk starší tím kvalita je nízká.Taky mi to řekl,ale tělo bylo zbytečné velkými dávkami trápit a taky to vyjde na samoplátce dost.Když jsem byla ve Fertimetu tak tam s darovanými vyšlo na 45000 a příprava je tam zdlouhavá na měsíce dost projezdíš dají ti tam nekvalitní a vyšlo nás to vždy okolo 60000kč.V reprofitu tam je vše podchycené a dají tam fakt jen dobré embryjka.Nemáme to lehké co?Je ten svět nespravedlivý a budeme chodit obrazama jak se říká.Asmen a co do Jeseníku nejedeš tam musí být teď krásně a máš sjezdovku za barákem to máš super.

britka
9. led 2010

Kvakus,když nejsou mražáčci tak i tak se zaplatí jen těch 40000kč to je jejich riziko.Příprava darkyně je 45000 na léky a pro ní myslím 15000kč z toho.Kvakus když už jsi toho tolik prodělala co na to dr.říká proč se to tak děje a neudrží?

kvakuska
9. led 2010

No Brit ona je ještě jedna možnost o které také přemýšlím, a to darovaná embryjka ... sice mimi potom není biologicky nikoho z páru, ale člověk si ho odnosí a porodí a okolí ho bere jako tvoje ... je to poměrně rychlé a finančně míň náročné ... a oba dárci (jak vajíček tak spermií) jsou dobře prověřeni, jsou to mladí lidé, tak si říkám, že úspěšnost by mohla být vysoká ... kdyby se mi vajíčka netvořila, šla bych do toho hned, ale takhle fakt pořád doufám, že se mi ještě zadaří s vlastníma ... potřebovala bych se přeprogramovat, ale jak to udělat?

britka
9. led 2010

Nad tím jsem neuvažovala,vlastně jsem to od tebe přečetla poprvé.Kvakus a co ti říká dr.?Kolik jsi toho už prodělala?Asi už taky dost co?Je to nespravedlivé někdo má bez problému děcek jak smetí a kašle na ně a my máme takové starosti co?

kvakuska
9. led 2010

Dr. se přiklání k tomu, že je to kvalitou vajíček ... sice se dobře oplodní a zpočátku dobře vyvíjejí, často se i zahnízdí, ale potom asi dochází k nějaké zradě, že se náhle vývoj zastaví ... mohla bych si nechat udělat u embryjek PGD, ale to také odhalí jen některé nemoci (když nekoukám na vysokou cenu)

kvakuska
9. led 2010

Brit musím jít, máme o tomhle víkendu několik návštěv, tak musím pro pečivo a nějaké dobrotky ... zkus se na ta darovaná embryjka Machače zeptat ... oni to nedělají nebo nenabízejí často, ale dělá se to ... a také se snaží, aby "maminka" těch embryjek byla podobná příjemkyni ... za zeptání nic nedáš ... také záleží na tom, jak se k tomuhle staví tvůj partner ... zatím ahoj a pěkný den 🙂

kvakuska
9. led 2010

Brit když se podíváš na hlavní stránku Reprofitu, tak na konci horní šedé lišty mají "Darování oocytů, embryí" http://www.reprofit.cz/index.php?lang=cz ... potom už tam darování embryí rozepsané nemají, není to jejich "hlavní program", ale prostě jde to 😉

asmeena
9. led 2010

brit: do Jeseníku se nejede, byli jsme tam teď vaření a pečení, a ještě ke všemu jsem teď v práci, trošku jsme tady zavalení dokladama, tak to musíme zpracovat.

britka
9. led 2010

Venku je pěkná zima pršel mrznoucí déšť,byla jsem venku,ale jdu něco navařit a dělat z kvítkama pořádek mám jich hafo.Kvakus odp. se na ty stránky kouknu.Myslím že dr.něco vymyslí není možno mít pořád takovou smůlu,jsem psychicky dodělaná a ubrečená,musím se z toho nějak dostat.Dám se opět na vyšívání a pletení a myslet na vše krásné.Asmen tak pracuj,ale řekni sama na sjezdovce by bylo lepší.Kvakus užij si návštěv a přejí příjemný den pro všechny.

gejbik
9. led 2010

No počasí je hrozný, ještě ke všemu na mě vlezl nějakej bacil, do toho se přidala depka... 😖 😖 no fůůůůůj to je opravdu ošklivý den... nic se mi nechce dělat.... 😠

asmeena
9. led 2010

brit: to máš pravdu, na sjezdovce by to bylo super, akorát že se už dva roky nevlezu do lyžařských kalhot a nové jsem nesehnala, protože všechny jsou na mě uplé jak elasťáky a nemůžu se v nich pohnout - nevím co to je za nové střihy 😅
gejbik: to se nedivím, že na tebe padla depka, kdyby už bylo aspoň jaro a bylo trošku sluníčka, ale dnes jak je pod mrakem, tak vypadá, že je celý den spíš večer a to na náladě nepřidá. Tak si dej něco na povzbuzení nálady, já sice říkám jak musím hubnout, ale teď jsem si udělala dobře horkou čokoládou (z dolce gusta) a kopcem šlehačky 😀 a taky jsem si na večer nachystala tequilu a uděláme si s manžou pěkný večer. 😉

britka
9. led 2010

Asmen tak to budete mít krásný večer 🙂 dnes byl fakt děs den,celý den mlha.Já si hrála s kvitkama a teď háčkuji kobereček.Pak nakrmit zvířatka a večer koukat na telku.

sukubka
9. led 2010

ahoj holky,nakukuju až ted,byli jsme s manžou včera na malé akcičce a vrátili jsme se v 2h ráno a to ještě né úplně střízlivý tak sme to dospávali,jsem zvědavá co budeme dělat dneska večer 😀 jinak vás musím dočíst

certina
9. led 2010

tééééda Veruš.......Ty mi tady děláš chutě - nejdřív čokoláda........(tu bych sice nějak udělala, ale určitě nééé tak dobrou jako máš ty) a tequilu (tu bych si dala nejlépe zlatou s pomerančem a skořicí 😎 ).........jejda...........holky já se po porodu strašně těším na PIVO a nějakej aperitiv.....třeba cinzano.............jééééé 😝 ............... no tak si to hlavně hezky užijte 😅 😉 - já jsem zvědavá co mě potká dneska v noci..........páč jsem v noci dostala takovou křeč do lýtka a zároveň do obou nohou...........až jsem z toho brečela a pak řvala, že přítel nevěděl co se děje - jestli náhodou už nerodím čico 😀 😝 ....no tak aspoň příprava..............

hele Brit a nechceš tak náhodou hodit nějaké foto do profilu????Ono by se to tady líp orientovalo......... 😕

sukubka
9. led 2010

ceri to jsi mě s tou křečí a vyplašeným manžou jestli nerodíš pobavila 😀
jinak ty křeče mívám taky a těhula nejsem ale je to hrozně bolestivé,co na to pomáhá nevíš?

certina
9. led 2010

no já je právě taky občas mívala v noci - většinou v jedné noze - teď už si nevybavuju ve které (ale bývala to jedna a ta samá) a v těhu to okamžitě přestalo...............no a teď se mi to vrátilo zpátky a dvojnásob - jak u noh, tak u bolesti....................no já beru na to magnesium a ještě mi gyndr dávku zvýšil na dvojnásobek, ale k čemu - to nevím...............už ho beru cca 1,5 měsíce a křeč jsem dostala až teď................původně mi to dal na natékající nohy.........no to jsem zvědavá co mě do konce ještě potká......... 😒

gejbik
9. led 2010

asmeenko: no já si dala sušenky(taky jsem si řekla že držím dietu) chachááá... 😀 hmmm tequila- jaj na ni mám nééé moc dobré vzpomínky... to já si dám dnes červený s colou... 😀 mňam jaksi mi ze všeho alkoholu dělá nejlíp vínečko... 🙂
Jo holky dneska je na Nově luxusní film... já už o jednou viděla a je fakt dobrej...se aspoň člověk nasměje... 😀
Já teď udělala mísu salátu tak si dáváme... už mám narvaný břicho... 🙂

Holky kdo se chystá zítra žehlit???? 😀 😀 😀 😀 😎

certina
9. led 2010

gejbi - jakého salátu...........nahoď recept???

no já zítra žehlit asi ee.........já budu zítra teprv prááát 😒

gejbik
9. led 2010

certi- týýý jo obyčejnýho zeleninovýho... rajče,okurek,paprika,čínský zelí.. Na to na kostičky sýr lučina do salátů, ochutila jsem to balsamicem, trocha olivovýho oleje a sůůůůůůůůl.... 😀
no certi já dnes vyprala už 3 pračky... hrůza a děs... každopádně zítra musím žehlit nebo drahý nebude mít za chvíli v čem chodit... 😀 haha

certina
9. led 2010

no mě právě taky čekaj 3 pračky - právě jsem si to tam šla rozhodit - barevné, bílé a tmavé....a hned z rána na to najedu.............zapla bych tu jednu už teď , ale vím, že už se mi to nebude chtít věšet...tak až ráno 😨

jo tááák salát zeleninový....tak to jo..............to už se taky těším, až se budu moct zase ládovat šopákem....teď bych balkan moc neměla v těhu, ale stejně jsem si ho párk rát dala - ono nic se nemá přehánět, že 😀

asmeena
9. led 2010

gejbik: taky bych si dala nějaký salátek, ale ta zelenina je teď tak šíleně drahá. A taky jsem teď dostala chuť na vodní meloun - ať už je léto....

gejbik
9. led 2010

certi: já balkán nedávám ani do klasickýho šopáku... je moc slanej a mě pak pálí žáha... 🙂 jo já taky budu muset jít ještě do prádelny pro prádlo... se mi nechcééé... 🙂
asmeenko no docela se to dá jako hezká velká červená paprika stála 12kč... to jde... a zbytek taky ušel... 😀 no jinak meloun asi teď težko k sehnání to je fakt... 😀 taky chci léto... nebo aspoň jaro.... trochu té energie ze sluníčka... 🙂

asmeena
9. led 2010

taky už mě to počasí vyčerpává, je to krásné tolik sněhu, ale být tak někde na horách a né se tady tím brodit ve městě.

juvik
9. led 2010

Ahojky,
tak vidím, že zas plánujete hromadné žehlení 😀 ... mě žehlení totálně nebaví, ale tak naštěstí teď mám koš prázdný a žehlit nemusím, až přes týden.
Jinak u nás leje...namrzá to a cesta je jak sklínka 🙄 ...manžel teď jel pro tchána,byl na nějaké oslavě, tak tu trnu, aby dobře dojel...
A k tomu skládám puzzle, dostali jsme k Vánocům, takže teď po večerech máme zábavu

zuzka72
9. led 2010

Tak jsem holkám z jiné diskuze musela nafotit v čem chodím, nevěřili, že mám pořád jedny a ty sami rifle, jako před těhu, tak jestli chcete, tak mrkněte, než to smažu. Ale je to hrůůůůza-tak opatrně. 😀

juvik
9. led 2010

Zuzi, tak to teda taky hledím 😕 😅

gejbik
9. led 2010

juvi prý hromadný žehlení.... 😀 asi budu jen já.... 😀 já to žehlení taky nesnáším... je to otrava... 🙂
Zuzi no supéééér máš moc hezký pupendo na to že tam jsou 2bobánci... 🙂

sukubka
9. led 2010

holky mě čeká žehlení zítra 😝 ted se mi pere poslední pračka,naštěstí riflí,tak to jde rychle pověsit!nesnášim věsit ponožky,vždycky je třídím hned jak je věsím a to dělám půl hodiny 😝
koukáte na zprávy?to je mazec to počasí že?
já byla ve čtvrtek od manželové séfry s malou bobovat,měli ste mě vidět,jak sem se nachlámala ale taky mě pěkně bolela prdel 😀 chtěli by jsme jít v týdnu na noční lyžování,přes týden totiž není na horách tolik lidí!

sukubka
9. led 2010

teda zuzi koukal i můj manža 😉

juvik
9. led 2010

no taky jsem koukala na počasí, celkem síla 😕
manžel se v pondělí chystá na lyže, tak nevím jak to tu u nás bude, jestli to nebude spíš ledová krusta 😒 ...protože teď dojel autem domů a říkal, že to klouže jak blázen