Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
24. led 2010

stephi koukni sem: http://www.reprofit.cz/page.php?id=214&rodic=6&...

sukub jo jo, je to šetrnější, je to asi jako po OPU, prostě se prospíš a jdeš domů 🙂 ... doufám že mi nic nenajdou ... ale zase, kdyby něco našli, třeba malej srůst a odstranili ho, tak bych měla pocit, že v tom byl ten problém a že teď už bude další těhu OK ... člověk už se fakt chytá úplně všeho 😠

stephanie
24. led 2010

kvakus už jsem koukala...ani nevím, že to tam na stránkách reprofitu je....tak ať ti to dobře dopadne!!!
to ti budou dělat na tvou žádost, nebo ti to narvhl machač...? ale zase budeš mít jistotu, že je to ok.
a kvakuš ty jsi byla na genetice nebo na imunu? já si chci na tu genetiku zajít...

sukubka
24. led 2010

kvakus to ti budou dělat v Brně,já myslela že ti napíšou žádost a udělají ti to v místě bydliště?
ale zase je to lepší protože ta naše Šumperská nemoscnice stojí za prd!!!!

my na genetice stephanie byli ve FN olomouc tam nás poslali imuno ale nemáme Machač říkal že to není nutný tak nevím no!

kvakuska
24. led 2010

stephi imuno a genetika OK ... když jsem byla na průchodnosti vejcovodů, tak po naplnění tekutinou se jeden roh dělohy nenaplnil správně, jenže každý doktor ten rentgenový snímek interpretuje jinak, neshodují se v tom co to může být, tak teď se udělá tohle a bude jasno ... navíc pokud bych měla jít na darovaná, tak chci mít co největší jistotu že jsem po všech stránkách v pořádku
Holky já mám trochu problém sem tyhle věci takhle naplno psát, trochu mi vadí, že je to tu úplně veřejné 😨

sukubka
24. led 2010

četla jsem si to kvakus a to ti dopoučil Machač?mě by nevadilo na to jít aspon má člověk takovou jistotu že je vše ok a můžeš pak hned další cyklus jít do minimálky?

stephanie
24. led 2010

ok, kvakus - chápu... 😉 už se na nic neptám 🤐 ..klidně jsi mi to mohla pisnout do IP...to víš, pro nás je každá rada - nebo zkušenost dobrá...já jsem taky spoustu věcí nevěděla a jsem ráda, že jsem se to tady dozvěděla...
tak ať ti to dobře dopadne!!! 😉

sukubka
24. led 2010

taky mě právě zajímalo co a jak!

stephanie a kde ty pracuješ?ted jsi doma na neschopence né?já momentálně jo

kvakuska
24. led 2010

sukub no ne že by mi to přímo doporučil, ale já jsem se pořád ptala co teda v té děloze bylo špatně, že se nenaplnila tou tekutinou, no a hysteroskopie je nejšetrnější způsob jak to zjistit ... bylo by teda lepší, kdyby to šlo zjistit nějak bez narkózy, a to víš že nějaká další rizika u toho vyšetření také jsou, no ale co nadělám ... asi právě kvůli té narkóze a rizikům to dělají jen když je nějaká indikace, ... a minimálka příští měsíc může být ... i když to asi záleží na nálezu 🤐

kvakuska
24. led 2010

stephi klidně se ptej, já si zvyknu ... no víš je to asi spíš nezvyk psát tyhle věci o sobě takhle veřejně ... asi jsem divná 😝

stephanie
24. led 2010

sukub, kdepak, žádná neschopenka...už jsem tady jednou psala - mám svůj obchůdek, takže jsem tam celý den...

sukubka
24. led 2010

takže kdyby měl člověk nějaký srůsty nebo tak něco tak na to příjdou taky jedině takhle.no člověk se pořád bojí ale snad bude vše ok!

stephanie
24. led 2010

no kvakuš mi to taky dělalo problém...ale už jsem si zvykla...jsem ráda, že takové diskuze existují...i když se osobně vůbec neznáme, strašně moc jste mi pomohly...
zrovna v pátek jsem byla s kámoškou pokecat a říkala jsem ji, že je paradoxní, že jak mi bylo nejhůř, pomohl mi modrý koník a vy... 😉
----i ta fotka je proto, že se nechci odhalit naplno, ale kdo bude chtít, tak mě tam pozná 😎 , už jsem na sebe prozradila dost...

zuzi.kol
24. led 2010

kvakusko tak at to dobre dopadne 🙂 s tím odhalaním mám taky trochu problém 😉 ale zase to beru tak,že jsou tady holky se stejnýma problémama a umějí poradit ,ale asi jde jen o zvyk tak jak píšeš. Já o tom moc nemluvím s nikým ,kromě manži,protože to neumím..... a tak aspon tady si můžu pokecat...

sukubka
24. led 2010

přesně holky kdyby nebyl koník tak nevím pomáhal mi od samého začátku,jak psychycky tak po stránce pojmů ani bych nevěděla o minimálce o ničem!
je to prostě fajn si s někým kdo má stejný problém o tom promluvit!

jinak mě tedka poslední 2dny úplně hrabalo protože bydlím na vesnici a každý zná každého,tak mě vždycky některá stará paní potká a ptá se !!!Vy ještě nečekáte rodinu a to se mě za den zeptají dvě a mě pak hrabe je to hrozný!zlatý město

stephanie
24. led 2010

sukub já právě taky nikomu nic neříkám o ivf, o ničem...tak jsem ráda, že můžu pokecat s váma...
sukub, až budeš mít jedno, tak se pak budou ptát, kdy budete mít druhé...u nás to tak je...už mi to leze na nervy. alespoň v rodině te´d budu mít klid, protože ví, že jsem potratila a bude jim blbé teď do mě rýpat

sukubka
24. led 2010

stephanie asi máš pravdu s tím že se pak budou ptát kdy bude druhé.
Oni prostě jak lidi na vesnici vidí že byla svatba a máme domeček tak už po svatbě se mě ptali jestli jsem těhotná,prostě nedokáží pochopit že jsem se brala jen tak že sme se tak domluvili a né k vůli tomu že bych čekala dítě,no a od svatby je to už skoro 2roky a oni sou úplně otravní!!!

stephanie rodiče pak překvapíš jak rychle budeš těhulka uvidíš!
holky jdu za manžou kouknu zítra j!pěkný zbytek večera!!!

zítra si jedu pro výsledky hormon.profilu nechala jsem si i zkontrolovat štítnou žlázu protože se s ní léčím tak snad ty esty zítra dopadnou ok.

tak dobrou kočky.... 😉

stephanie
24. led 2010

dobrou sukub, udělej manžílkovi masážičku, ať se vzchopí 😵
tak ať testítky dobře dopadnou, hezký večer 😉

kruela
24. led 2010

Ahoj Vám všem, já mám zkušenosri z reprofitu v Brně a musím jen vřele doporučit. Všechno mi bylo k začátku IVF dobře vysvětleno a celý personál i lékaři jsou velmi příjemní. 🙂

teddyna
24. led 2010

hezký večer.tak máme denní maraton za sebou a teď mě čeká ten noční,ale ten už nebude tak hektický - snad.V noci se Vojtík vzbudí na krmení a po jídle zase usíná - teda zatím to tak bylo.jak to bude dál,čert ví.už nespí celý dny,ale je vzhůru,tak je to samozřejmě náročnější-chce,aby se mu povídalo a ukazovalo kde co.přeju dobrou noc všem.a kdo můžete,tak se ještě vyspěte.s miminkem se člověk nevyspí hodně dlouho

britka
24. led 2010

Ahojki holky,tak jsem si vaše problémy přečetla a je jich dost.Já abych doplnila tak moje drahá polovička taky od čtvrtka leží v horečkách asi ty naše chlapy chytají nemoci.V pátek nám umřela naše fenka(něm.ovčák)tak mame smutek a velký byla hodná tak už je v psím nebíčku.Kvykuš já tenkrát měla srůsty a to ukázaly neprůchodnost.Já ještě nevím kdy najedu na další pokus,ale moc času nemám.Nové příchozí vítám mezi nás.Moni koukla jsem se na fotky tak super,malý roste jak z vody a z vítání občánku tak to vojtíškovi sluší 🙂 Stefi v tom mrazu to musel být děs na horách celé dny mrzne už aby bylo jaro.Zítra mám odp.tak jsem zvědavá jak se do práce dostanu,auto mi nejede a manž.je nemocný tak jsem zvědavá.Zuzi co prcci poslouchají?

britka
24. led 2010

Certi to je blbé že jsi marod,tak se vyleč teplý čaj a vyležet pořádně a šetřit se.

sukubka
25. led 2010

pěkné ránko holky 😀

britko s tím manžou mě to mrzí vím jak je nemoc na prd a příjde vždycky když se to člověku úplně nejmín hodí!
můj manža je na tom se zády mnohem líp,jsem teda ráda!
fenka je určitě v psím nebíčku nám umřel minulý rok 16letý pejsek filípek a pořád na něj vzpomínáme!

zítra mám jet autem do olomouce tak snad nebudou nějaký mlhy nebo něco a dojedu ok

já s autem nemám problém nastartovat je pěkně v teplíčku v garáži

juvik
25. led 2010

Ahoj holky, zdravím po víkendu a koukám, že jste toho napovídaly...to než dočtu, bude večer 😅

Zdravím novou příchozí Zuzi a přeju hodně štěstíčka při snažení. Ty jsi něco psala o dr. ve F-M, myslíš Čaplygina? Ten ti ale udělá veškerá vyšetření a tak, ale pak posílá stejně do caru a to do Ostravy - Gyncentrum, což ti teda za mně moc nedoporučuju. 😒 Ale rozhodnout se musíte vy. To ježdění do Brna není moc příjemné, ale dá se to zvládnout.

teddyna
25. led 2010

dobré mrazivé ráno všem.tady u nás je teď mínus 18st - hrůůza. hafík jen vyběhnul ven,počůral první hroudu sněhu a prchal zpět do tepla.ani se mu nedivím.zatopím si v krbu a nevystrčím čumák.
manželovi ráno nenastartovalo jeho auto,tak si čmajznul moje,který chytlo hned-což se divím,páč mám starej vrak a on má novější.
Brituš,to mi je líto,že Britečka zemřela.ale podle toho,co jsi povídala,to je pro ni určitě vysvobození.však jak se ti bude chtít,tak se ozvi a stav se - ale bez chřipky,jo? tu nech chlapovi doma.
juvik,no máš co dělat s tím čtením,to je fakt.
mě se choroby zatím vyhýbají,ale to je tím,že jsem zakutaná pořád doma s Vojtíškem a pořádně jsem nevystrčila nos.jak začnem chodit ven,bude asi hůř.

zuzi.kol
25. led 2010

Ahoj 🙂 brrr..my dnes měli -23 a jak naschvál mi nenastartovalo autičko ☹

Holky tak jsem volala do Olmiku do Reprofitu, jsem objednaná na březen 23 , a ptala sem se na tu pojištovnu tak s 211 zatím nemají....ale pan doktor mě vezme a domluvíme se prý....Jak dlouho trvá přesun z jedné poj. do druhé ? Nehledě na to ,že se zrovna bude lomit čtvrtletí ?

britka
25. led 2010

Ahojki holky venku je děsná zima,Zuzi,koi odkud jsi?zřejmě z okolí FM že?Ta cesta do OL není tak strašná a do Brna tam jedeš jen na zákroky.Moni já vím že pro naši Britku je to vysvobození trápila se a byla smutná a věk necelých 13 let je to na ovčáka dost.Až budu mít čas tak se někdy stavím jú?Sukub 16 let na pejska to je taky pěkný věk a máte už druhého?Ty záda to je taky prevít ten můj na ně taky trpí to víš pořád pod autama a za každého počasí.Horečky ty má pořád,ale musel mi spojizdnit auto dodávku moje škodověnka u te se musí vyměnit startér a to v jeho stavu nejde.Sněhu na dodávce bylo hafo a kolem ani nemluvím tak už jsem si ji připravila do práce mám odp.manž.bude mít aspoň ode mě klid však to znáte jak jsou chlapi nemocní. 😀 Sukub a zítra opatrně na cestě do Ol už aby bylo po zimě já ji nemusím

zuzi.kol
25. led 2010

britka já jsem z OP a Olomouc mi neva, jak já říkám to jš za rohem , tam dojedu i sama 🙂 To spíš manža mručí,ale což už se stalo tak jdem do boje.

zuzka72
25. led 2010

Zuzi.kol-přehlásit se musíš už v březnu, je to papírování a v dubnu už by bylo pozdě, já to tak dělala taky a vyšel mi Štěpán vstříc. Pojišťovnu jsem měnila k 1.7.2009 už v červnu a v červnu mi dělali IVF ICSI ET a napsali to na červenec, abych nečekala zbytečně. Šla jsem z 211 na 111.

zuzka72
25. led 2010

Teddy byćh zapoměla---pozdravuj Občana 🙂 🙂 🙂 Je to kořeň. 😉
DONNALD-jsi tady někde, ozvi se, pokud nás pročítáš.

sara.max
25. led 2010

Ahojky všem a děkuji certine a juviku 🙂 za pozvání k návratu. Hrozně moc jsem se chtěla zase přidat, ale nějak jsem měla strach, abych všechno nezakřikla,ale každý den si vás pročítám!!! 🙂 , takže jsem v obraze. Snad už se konečně štěstíčko usmálo i na nás. Takže ať to shrnu, v prosinci máme za sebou 2 nepovedené IVF, kdy nám pan doktor Machač oznámil, že se musíme smířit s tím, že pro nás cesta ke společnému dítěti nevede. Prý jen s dárcem nebo adopce. Asi se to moje tělíčko leklo, nebo snad možná to manželovo a hned následující ovulku jsme si počali miminko. Byl to takový velký vánoční zázrak. Pan doktor se jen nestačil divit a také mluvil o zázraku. Jsme si toho vědomi a doufáme, že to nebude jen špatná hra osudu a zase o miminko nepříjdeme. No, doufejme. Zatím nám pěkně tluče srdíčko a 3.2. jdeme na další kontrolu. Takže všem, kteří občas přestávají doufat vzkazujeme, že zázraky se opravdu dějí i v okamžiku, kdy lékaři už věřit přestanou.