Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
12. únor 2010

ahoj holky dneska jsem byla na endokrinologii před tím dalším pokusem at mám normy ok a víte co?doktorka chtěla videt zprávy a výsledky s posledních 2ivf a byla zděšená s jakýma hodnotama mě poslali na ET (u fertimedu mě to nepřekvapuje,ale u FN docela jo)prý by s takovýma hodnotama neotěhotněl ani bůh a říkala že proto to nevyšlo a vyhodili jsme tolik peněz zbytečně.Ted si mě prý pohlídá.Já totiž k této endokrinoložce chodím chvíli a je mooc super,ta předešlá s tála docela za prd vůbec mě nehlídala hladinu štítky no nic.

stephanie neboj všechno v tvém tělíčku šlape jak má a za chvíli se všechny budeme těšit z krásného mimča.tento rok bude plodnej,asmenka nám to dokáže 😉

sukubka
12. únor 2010

holky já chtěla po manžovi at mi koupí vitamín E s čím se ten vitamín má ještě jíst aby to mělo dobré účinky úplně jsem to zapomněla

juvik
12. únor 2010

Sukubko, ten vit. E bývá v kombinaci se selenem, zinkem, někdy k tomu bývá i C...záleží od jaké firmy...manžel má teď od Walmarku....před tím měl Selzink, se to myslím jmenovalo. Ale jde koupit i samotné éčko.

A jaké hodnoty jsi měla mimo....té štítné žlázy?

ferdice
12. únor 2010

tak jsme zpatky z Olmyku, teda reknu Vam dneska byl Machac opravdu jako zajicek duracell, i tak spechal. ale mi to zas tak nevadilo. na biopsii rozhodne nebyl cas se ptat. mel nas tam nejak moc a mel chudak hlad. navic bylo docela dost tehuli a tam to trva trosku dele rekla bych ty ultrazvuky s tatinkama, jejda ja jim tak zavidela.
folikul mam kupodivu na te strane, kde mam i vejcovod, takze na ivf jsem se ani neptala, mam si pichnout pregnyl a skocit na manzela rikal 🙂

sukubko to je sila, ze te nechali jit do ivf s rozhozenou stitnou zlazou. vysetreni na stitnou zlazu se preci dela mezi prvnimi ne? tak ted si te endokrinolozka pohlida a bude to dobre uvidis.

steph jestli to tedy spravne chapu, tak uz tento cyklus pujdes do ket? ze jo?

holky mely bychom tady uz zacit zase tehotnet. asmenka by to mohla zacit a my ji pak budeme nasledovat.

jsem si rikala, kdyz tam dnes bylo tolik tehuli u Machace, ze ta uspesnost preci jen nejaka byt musi, kdyz tak vidim ty briska.

stephanie
12. únor 2010

Ahojky holky,

sukub, to je blbé s tím vyšetřením...já ani nevím, že mi Machač dělal na štítnou žlázu, jsem mu včera říkala, že jsem se na ni léčila a on mi řekl, že podle výsledků z krve co mám u něho, to mám v pořádku...
A před KET už mi nikdo nějaká vyšetření nedělal...no tak to je síla teda...Já jsem se k endokrinoložce objednala raději taky na příští týden...

Ferdi ve středu tam měl Machač liduprázdno, jen my a jedna paní (taky těhotná 😀 ), byl právě úplně v klidu, člověk se mohla ptát na co chtěl a zrovna jsem žádné otázky neměla...byla tam úplně pohodička, jsme si právě s manžou říkali, že jsme to tam tak v klidu ještě nezažili...
Jinak KET by měl být až další cyklus - asi ten březen, podle toho, jak další mrška dorazí...Jen mě to teď trošku rozhodilo, že přišla jak neměla, tak snad bude vše OK...

ferdice
12. únor 2010

Steph tak to jsi akcni, ze uz jsi se objednala na endokrinologii.
Machac mi to rikal po prvni navsteve, ze to mam z krve taky v poradku. Navic asi pred rokem, jsem byla i u endokrinologa. a tehdy dobre, tak snad bych to nemusela ted opakovat.
Liduprazdno muselo byt super, my jsme cekali asi hodku, dalo se to prezit, ale uvnitr jsem byla fakt cca 3 minuty. machac si nez jsem prisla na radu, bezel pro neco do vysetrovny, ale jak videl kolik tam je jeste lidi, tak jenom probehnul takove kolecko pres vysetrovnu, cekarnu a zase zpatky k sobe a jen zabedoval, ze to snad vsechno stihne. ale u nej i to bedovani je takove pozitivni 🙂
To se ti cyklus uplne srovna, kdyz mas KET az za dalsi. uvidis. Vsak Machac te pohlida.

juvik
12. únor 2010

No je fakt, že někdy tam je klid a někdy totálně plná čekárna....taky jsem to zažila. A myslím, že zrovna ty pátky jsou kritické...posledně jsme taky byli v pátek a to chudák za pochodu tlačil nějakou housku a byly skoro 2, měl končit a měl plnou čekárnu

Mě štítku naposledy vyšetřovali ve Ferťasu, tak doufám, že nekecali a mám ji fakt OK ... i když tehdy mi sestry nechtěly do telefonu nic říct, že se musím objednat,tak jsem je sprdla, že se objednám, pojedu tam a dr. mi jen řekne, že je to OK? Tak jsem chtěla ať mi řekne, jestli to je v normě a jestli ne, že se objednám. Pak mi teda sdělila, že to je v pořádku....nezbývá než jim věřit. 😒

sukubka
12. únor 2010

juvík měla jsem zvýšené TSH,LH A prolaktin.
Machač dělá hormonální profil a v tom poznají to TSH a pokud je to OK tak další hodnoty nejsou pro Machače tak důležité

stephanie je ale dobře že jsi se taky obědnala,fakt je to na těhu hodně důležité.bývají k vůli štítce pokud nejsou hodnoty v normálu časté potraty!!!!

stephanie
12. únor 2010

... no holky já se objednala hned po tom potratu...
chci mít jistotu, že je vše v pořádku, před dvěma lety jsem brala eutrhyrox na štítnou žlázu...právě tehda mi doktorka taky říkala, že pro mě není vůbec vhodný jód, že nemám jíst ty přípravky pro těhotné a tak, takže ani ten femibion neberu, protože tam je jód...
jdu tam příští týden, tak uvidíme, doufám, že to bude ok...taky mi mají každým dnem přijít ty výsledky z genetiky, tak se trochu bojím...
člověk aby se pořád něčeho bál...

...je fakt, že co jsem byla v olmíku v pátek, tak to byla vždycky hrůza, takže holky příště ve středu 😉

britka
13. únor 2010

Stefi Kvakus má pravdu já minulý měsíc jak jsem přestala brát prášky tak jsem měla menstruaci do druhého dne a teď se trápím už druhý týden první dny se to nechtělo rozjet a teď je to děs a křeče do spodku.Ale to se upraví uvidíš.je to fakt měla jsem 4 transfery a pokaždé to bylo jiné.Holky venku je strašně tam by psa člověk nevyhnal a já jdu ven pokrmit dravou zvěř.Moni já Vás včera viděla na zastávce jak jsem jela do práce ladí ti bunda s kočárkem to nejde přehlednout 🙂

sukubka
13. únor 2010

stephanie já taky jím euthyrox.půl tab.deně!v úterý si jdu pro výsledky tak snad bude vše ok,hlavně že mě má tato doktorka pod dozorem.
takže holky v pátek to bývá v olmiku hrůza jo?tak se obědnávat rači na jindu ju?

sukubka
13. únor 2010

jo a holky koukala jsem na výpis s posledního ivf aměla jsem tam napsaný že zavedený 2 embria 8B1 a 7B1 jaký to byli kvality,tam to totiž nechodí jak v Reprofitu že by vám vše řekli!

kvakuska
13. únor 2010

sukub mělo by to znamentat osmibuněčné embryo kvality 1 a sedmibuněčné embryo kvality 1, čili dobrý, byla to pěkná embryjka 😉

kvakuska
13. únor 2010

brit to je hrozné, pokud jde o neúspěchy tak fakt můžeme radit, stávají se z nás odbornice aniž bychom chtěly 🙄 ... ale pěvně věřím, že jaro nám přinese štěstí, na jaře přece obrazí i násada od lopaty, tak to by bylo, abychom i my dvě nezapadly 😎

říkám si jak asi dopadla capenka, včera měla tu hystero laparoskopii, snad se brzy ozve

a také Zuzka se už několik dní neukázala, tak třeba ....... 🤐

zuzka72
13. únor 2010

Já jsem tu........ A stále 3v1 a asi navždy. ☹

sukubka
13. únor 2010

teda zuzi pobavilo mě 3v1 😉

kvakus tak embrijka sem měla pěkná a prd 😒

kvakusko neboj otěhotníme já tomu věřím,ikdyž zatím se moc nedařilo ale jak píšeš jaro vše změní-MUSÍ

sukubka
13. únor 2010

holky teda zase je tu mrtvo,máte o těch víkend moc plánů co že se ani neukážete.

daisy14
13. únor 2010

Ahojky holky, zdravím Zuzku 3v1 🙂 Držíš se pěkně!
Jinak já začla dneska baštit Clostík a příští týden jedu na kontrolu, bohužel až do Brna No neva, zase se po dlouhé době projedu vlakem 🙂
Sukubko, Ty jsi myslím psala, že máš manžu šíleného sportovního fandu, no u nás je to stejné, tak se trochu obávám, aby ten můj jel se mnou aspoň na punkci 😀

b.e.r.u.s.k.a
13. únor 2010

ahojky,
bavili jste se nedávno o štítné žláze,nejste některá z Olomouce a nemáte tip na dobrou doktorku?

asmeena
13. únor 2010

daisy: tak už si taky začala stimulku, tak teď to pojede jako po másle. A zachvilku budeš taky stresovat, jestli už testovat nebo to ještě vydržet - tak držím pěstičky. 😉 😵
sukub: a tobě už se to taky blíží, že?

My jsme dnes byli pouštět lampiony štěstí a letěly strašně vysoko a daleko a bylo to perfektní.

zuzka72
14. únor 2010

Asmen lampiony štěstí? To neznám, kde se to dá sehnat?

stephanie
14. únor 2010

Dobré nedělní ráno,

asmeen, tak ať ti přinese lampionek štěstí!!! 😵
- taky by mělo zajímalo, kde ho splašit, bych to chtěla někdy vyzkoušet 😉

sukubka
14. únor 2010

ahoj holky
daisy já to vidím že mrcha dorazí zítra (bolí mě už děsně břicho)takže clostík od středy a naštěští by mi kontrola vyšla tak že už Machač v Olomouci bude.Oni mají děcka prázdniny tak asi proto má dovču že?

no asmenko kde jsi sehnala lampiony štěstí?
stephanie taky bych si je pořídila.
Asmenko tak jak se cítíš v pohodě?držím pěstičky,už jsi tak počítala kdy poprvé testneš?

berusko v olomouci jsem jednou byla se štítkou ve FN je přímo endokrynolog a byl dobrej.Našla bych na něj i telefon.Ani obědnací doba nebyla nějak hrozná.Já totiž potřebovala kontrolu tenkrát co nejdřív a tady na šumpersku mě všude navrhovali obědnat až nejdřív za 4měsíce což bylo pozdě!

britka
14. únor 2010

Ahojki holky zdravím ze zachumeleného Ostravska.Ten sníh ne a ne přestat pořád padá.Kvakus věřím že nám to vyjde já v to věřím.Zuzi malým se u tebe líbí a to je dobře za každý den.Asmen lampionky znám ale ve větším podání v létě to vypouštěli ve FM a vOV a to vypadalo jak by letělo UFO.bez srandy.Včera jsme se byli podívat na štěňátko a už ho máme i zamluvené tak za 14 dní si ho přivezeme nebo musíme plot a boudu vydesinfikovat a to se musí oteplit.Tak věřím že ke štěňátku by mohlo přibýt někdy mimčo.Manžílek opět teplotuje to je už měsíc co tak vegetí.Tak jdu vařit.

certina
14. únor 2010

ahojky holky........tak Vás zdravím po delší odmlce.....taky jsem stále 2v1 😠 .....už je to šílené....fakt bych ten porod už brala, i když z něho mám šílenou depku..........
snažím se vždy jen dočíst a už nemám čas nic psát....tak to teď napravuju.....
asmee - kdy budeš testovat???A jak si tam užíváš u mamči???Jééé lampiony štěstí...takové ty velké papírové??Ty mám v plánu objednat na tu naší svatbu....taky jsem na to strašně zvědavá.......a jak se jinak cítíš???
Zuzi - nějak mi to vypadlo - kdy jdeš zase na KO????
Já byla teď v pátek....přemluvila jsem gyndr, aby mi udělal ULZ....ale on ho má tak nekvalitní, že stejně jsem musela mhouřit oči, co tam vlastně vidím....ale důležité je to, že je prý vše OK...zatím se neotevírám 😠 😠 😠 a mimo zatím ven taky nechce......tak snad to už dlouho nebude trvat....teď začínám mít to břicho tak šíleně napnuté a na každé straně mě něco tlačí - buď je to prdelka, nebo ruka dole...to je hrozný pocit a nebo nahoře tlačící noha...... 😅
Mici - a jak u Tebe???kdy že to máš tu genetiku???
jinak Vám všem holky držím mocinky palečky a pevně věřím, že se to tu brzičko prolomí samýma těhulkama....uvidíte jaro bude akční!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

my za chvíli odjíždíme k mamce na oběd (naštěstí mi navrhla, abych nemusela vařit pro ulehčení) a večer jedem zase na valentinskou večeři....takže se dnes s kuchyní moc neuvidím - tak jsem strašně ráda.............

tak hezkého Valentýna všem - pa, pa 😉

sukubka
14. únor 2010

ahoj brit u nás nenapadl ani centimetr 😉
jé a co budete mít za rasu?

certina
14. únor 2010

jo vidíš sukub...........to jsem se taky chtěla zeptat Brtky co budou mít za pejska?????jééééé já jsem taky zvědavá, jestli ta naše potvůrka bude v březnu hárat - plánujeme štěňátka poprvé....tak se na to hrozně těším......snad nebude hárat zrovna když já budu rodit........

sukubka
14. únor 2010

certi to by byla smůla kdyby zrovna hárala když bys rodila!jak ti je?už se ti to pěkně krátí co?

stephanie
14. únor 2010

certi a jakého máte pejska?
my budeme muset asi letos pořídit synovi, strašně pejsky miluje, ale nevím jakého. nechci nějakého náročného, ani velkého...je mi jasné, že se pak budu starat o něho hlavně já, ale nemám moc času. Uvažovala jsem na jackem russlem..
a jak se bude jmenovat brit?
jé, já zapomněla, že je dneska Valentýn, my to s manžou neslavíme...Tak pro ty, které to slaví hezkého Valentýna!!!

sukubka
14. únor 2010

my si z manžou dali Valentýna už v pátek 😀 ale minulý rok jsme byli i na večeři,letos nikam nepůjdem.manža je nějakej pecivál a kouká pořád na Olympijské hry! 😀