Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
17. únor 2010

že jo certi, já mám s asmeenkou taky takové tušení, že to prolomí a pak nám to půjde snáze 🙂

za 4000 dneska koupíš velice slušný kompaktní foťák. určitě budete spokojeni a budou z toho krásné fotečky mimíska a rodinky. tak už můžeš zase rodit 😀

sukubka
17. únor 2010

certi to je super že jste sehnali foták je teda mnohem lepší mít ovej za 4tis než dát za opravdu 1750kč.My máme foták taky něcomkolem 4tisíc nejsem blázen.To můj bratr si koupil foták za 1řtisíc ale je myslivec a fotí pořád jeleny s posedu tak to chápu,ale na ty naše běžný účely.Ještě k tomu by se mi ten jeho nevlezl do kabelky 😀

Musíš s mimčem pořád mluvit,třebas ho nakonec přemluvíš 🙂 chápu jak ti asi je.ale určitě se mu bude chtít brzy ven

ferdi co FSH?koukala jsi?

ferdice
17. únor 2010

sukub koukala, ale nic nevykoukala. protože to do zpráv doktoři nepíšou. mám tam akorát, že byl udělán odběr FSH

asmeena
17. únor 2010

certi: tak to jste koupili dobře foťák, my taky nemáme nijak extra drahej, stejně ty nové modely jsou předražené a zachvilku vyrobí zase něco novějšího a potom ty starší modely slevní a kvalita je stejná.

sukub: pošlu ti údaje do IP a přidej si mě na facebooku a pak ti pošlu odkaz na tu kavárnu

sukubka
17. únor 2010

aha to já mám totiž doma ty výsledky odběrů mě je má obvodačka dá a já je pak vemu do Reprofitu

asmeena
17. únor 2010

mně třeba v Reprofitu nědělali hormonální profil před stimulací ani jednou, takže jaké FSH mám teď nevím.

sukubka
17. únor 2010

však jo asmneko mě taky ne,to si ho dělám já abych věděla a Štěpánovi ho jen ukážu ale jinak kdybych mu ho neukázala nic by se nedělo

ferdice
17. únor 2010

no a mi nechal profil udělat hned při první návštěvě, ale je fakt, že jsem měla štěstí že jsem byla 4. den cyklu. ja myslím že pro ivf to asi není tak důležité, ne? tak proto to nedělá.

sukubka
17. únor 2010

ale já nemám IVF ale minimálku.Toto je tvé 1ivf?tak proto ti dělal hormonální profil

ferdice
17. únor 2010

jo to bude me prvni IVF. nedelam si iluze, ze to bude posledni.

sukubka
17. únor 2010

ferdice tak proto ten hormonální profil,to by taky bylo aby ti ho neudělali 😀
co to píšeš?tomu musíš věřit!!!!to výjde

ferdice
17. únor 2010

tajne v koutku duse verim a doufam. ale jinak se snazim brat to tak jak to je. i sam machac mi pri prvnim pohovoru rekl, ze k tehotenstvi mi pravdepodobne bude umet pomoci, ale s tim udrzenim to bude horsi. si rikam, ze kdyz jsem byla 3x regulerne tehotna (behem skoro 4 let) a ted minuly mesic asi jen biochemicky po ctvrte a vzdycky to bylo prirozene (clostil nebo nic). tak ze proste IVF je proste uplne ale uplne neco jineho a mohli by treba objevit neco co zatim neobjevili. snazim se si od toho moc neslibovat. ale je mi jasne, ze budu testovat uz 7. den apod. 🙂
vsak ted k tomu gelu pre-seed jsem si objednala 10 tehu testu, nejsou to sice me oblibene mamatesty, ale zase staly jen 12,-/ks a spotreba bude velika 🙂

asmeena
17. únor 2010

ferdi: tomu musíš věřit, určitě ti Machač pomůže a najdete příčinu proč se nedaři.
Jinak se s vámi pro dnešek loučím a jdu koukat na olympiádu.

stephanie
17. únor 2010

Ahoj holky, zdravím!!!
Já dneska byla v Brně, parkovali jsme naproti Reprofitu, tak jsem zamávala mimčám, už abych si pro ně jela 😀
asmeen, tak dneska už je to týden, to letí...
jinak k těm praktikám, to je hnus, jak už jsem psala, říkala mi to včera i ta endokrionoložka, že posílají ženské záměrně se špatnými výsledky na IVF, i když ví, že s takovýma hodnotama něotěhotní...jde jim jen o prachy...ježiš já jsem tak ráda, že mě náhoda zavedla do Reprofitu...

ferdice
17. únor 2010

taky jsem rada, ze jsem v Reprofitu. jak vas tak ctu, ani verit se to nechce, ze by to bylo mozne. a to jsem mezi fertasem a reprofitem dlouho vahala, kvuli dojizdeni.
ja tomu samozrejme verim, ze mimco budeme mit 🙂 jinak bych to vsechno nepodnikala. jen se snazim obrnit se proti zklamani. vsak to samy znate. ale ono to stejne nejde.
jdu vencit psa. dneska uz je manza vic nemocny nez ja. tak musim jit vencit, ale se mi fakt nechce.
mejte pekny vecer a hezke sny.

sukubka
17. únor 2010

přesně tak obrnit se musíme protože ty neúspěchy nás vždy svalí dolů a my se musíme znovu zvednout!
ale Mychač je opravdu šikovnej a umí dodat optimizmus-a ten mi potřebujeme.Ale popravdě se taky toho tetování děsně bojím!

capenka
18. únor 2010

ZDRAVÍM,vy jste se rozepsali až budu mít čas dočtu,
ASMI jak si dopadla ,kolik vajíče ?
já už to mám za sebou,laparku i hysteroskopii,ještě jsem přišla o slepák,týden leháro v nemocnici,tak že jdu napsat email Machočovi zda schválí po menstruaci clostík,a jdem do toho,normál je šance nulová ,neprůchodné vejcovody- ventil ,mám fakt radost,IVFse nepovedlo ve Fertasu,snad jinde ano,dám tomu poslední šanci,

zuzka72
18. únor 2010

Teddy-tak mi svitla naděje, psala jsem tomu Machačovi a odepsal mi, že to nějak uděláme, že je teď na dovolené a ať mu zavolám v neděli na mobil. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak já už se těším na neděli.... 😉 A tobě Teddy moc děkuji... 🙂

certina
18. únor 2010

Zuzi - tak vorvaň v albu 😝 😝 😀 😀

asmeena
18. únor 2010

capenko: já měla 4 vajíčka, ale jen 3 kvalitní, tak máme 3 embryjka. 2 jsou zavedené minulý týden ve středu a jedno zamrazeno. 😉

juvik
18. únor 2010

Ahoj holky,

jdu se s váma do neděle rozloučit...moc toho nenadrbejte, ať to pak dočtu 😀 ...a doufám, že tu budou samé pozitivní zprávičky 😵
tak papa 😉

Zuzi, co ty kutíš s Machačem ? 😀

certina
18. únor 2010

Juvi - pořádně si to užij............měj se hezky.....a v neděli se zase ozvi ju???

zuzka72
18. únor 2010

čerti-super, to není vorvaň, jen vorváněk 🙂
Juvik-to víš. 😝

micinka22
18. únor 2010

Zuzi a s čimpak Machač pomuže?? domluvi cisaře??? 🙂))
Certin břicho parádní a pořád to vidím na holku 😀 😀 😀 😀

ty jo holky ..vy už jste fakt ve finále..jj 38 už sem se modlila at jedem rodit..a ještě měsíc sem si počkala:/((

a 16.2 to byly 3 roky kdy sem poprvé otěhu 🙂))

zuzka72
18. únor 2010

Mici-to nevím, ale třeba má nějaky páky, znělo to nadějně a to je hlavní, alespoň se mám na co upnout do neděle. 🙂

certina
18. únor 2010

jejdaáááááááááááááá Míšooooooooooooo nezlob!!!!!!!!Já nechci ještě další měsíííííííííííííííííííííííc 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

micinka22
18. únor 2010

Certin věřím ..ale jaksi přírodě neporučíš...zkoušelas třeba ten humus nápoj na vyvolání porodu??někde na MK to píšou
Zuzi tak on se s gynekolgama zná...ve štb i OL

certina
18. únor 2010

nevím jaký humus myslíš???Piju akorát maliník a zítra musím koupit nutně lněné semínko, ale vývar z něho pít nebudu.....to bych asi nedala - prý je to hnusné, ale budu ho radějí normálně jíst po lžičkách.......oba přípravky jsou dobré na uvolnění porodních cest...............jedna porodní asistentka nám říkala, že jakmile začala pít maliník - tak do druhého dne rodila..............ale to byla asi náhoda.............. 😝 😀

micinka22
18. únor 2010

no na mě maliník teda nepůsobil nijak...
no je to mix ric.oleje,džusu a alkoholu tuším...prej celkem zabírá

micinka22
18. únor 2010

6. Ricinový koktejl

Připravte si směs z ricinového oleje (ke koupi v lékárnách) s meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce.