Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

Juvik ty máš pech,já když jsem měla močák,tak jsem pokus musela odložit,dr.to nedoporučoval,ale neboj třeba to nebude tvůj případ.
AMEENKO veliká gratulace. 🙂 A držte se. 😉

sukubka
22. únor 2010

asmenko to je jasný nabašti se za tři 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

Asmeen to musely být nervy co?Hlavně,že výsledek je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂

asmeena
22. únor 2010

berus: nervy trošku byly, ale menší než u minulých pokusů, protože teď mě nakoply ty testy se //

certina
22. únor 2010

No Veruuuun - Ty je tak necháváš hladovět...............ty jsi ale máma......rychle se utíkej pořádně nabaštit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

ja ti závidím,ale mocinky ti to přeji i vám všem holky a doufám,že letos budeme všechny Asmeenku následovat 🙂 Já si sice ještě počkám,ale snad se dočkám.Je to hrůza,když se nic neděje a přitom tu vidím,jak se vám daří.Už abychom taky mohli 🙂

stephanie
22. únor 2010

juvi, ty ATB ten týden počítej...ještě nevěš hlavu, uvidíš, co ti dr. řekne... na druhou stránku je lepší být do dalšího poikusu fit...

sukub mě strašila ta endokrinoložka, že budu muset asi brát ten euthyrox a pak budu muset zase 3 měsíce čekat, než bude hladina hormonů v rovnováze...ale já nechci pořád na něco čekat, ještě po tom potratu...a navíc roky už jsou taky tady...

certina
22. únor 2010

Mně za chvíli začíná poslední část předporodního kurzu, ale už tam nejedu............od včerejška od večera mně nějak dole tlačí břuch a popíchává mně tam..............že by ten včerejší česnek???? 😀 😝 ....ale jinak vůbec nic......ale vůbec už se mi tam nechce............to převlíkání tam a zpátky.......a ta cesta....auto už mi nedělá vůbec dobře atd.....prostě zůstávám doma........................

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

jé certi,třeba porodíš dřív než Zuzi 🙂

juvik
22. únor 2010

Je to pravda, že raději být fit než si pak něco vyčítat 😔 ....ale to čekání jak píše Stephi, je ubíjející...taky furt jen čekáme a čekáme.... kdyby existovala soutěž v trpělivosti, tak by nás mohli klíďo píďo nominovat 😝

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

juvik nevěš hlavu,já jsem na tom hůř počkám si ještě pár měsíců než se budeme moci sami snažit a na další pokus až do prázdnin

juvik
22. únor 2010

Berus, kvůli té Mojžíšce? Nebo proč tak dlouho?

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

jj kvůli Mojžíšce,musí mě pořádně napravit a pak věřím,že už nám nebude nic stát v cestě,když je jináč u nás vše v pohodě 🙂

juvik
22. únor 2010

Tak to by bylo skvělé, kdyby se vám pak zadařilo přirozeně 😵 ... znám holčiny, co jim to pomohlo. U nás to asi nehrozí, kvůli špatnému spermiu.
Byla jsem v lednu u svého fyzioterapeuta, kde jsem taky chodila, protože mě zlobily záda, tak mě kontroloval a říkal, že se mu koncem roku narodilo další "jeho" miminko, paní taky chodila cvičit, předtím 2x potratila a pak se povedlo. Ŕíkal, že už má na kontě jednu "školu" dětí 😕

certina
22. únor 2010

Beruš jo a nebo třeba zároveň se Zuzkou......ale při mém štěstí budu určo ještě dlouhoooooo 2v1 😖

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

certi to by bylo skvělé,kdyby vám to vyšlo zároveň 🙂 Musí to být děsné to čekání,že?Ale my jsme přece zvyklé pořád na něco čekat,ne? 🙂 Nejdřív mimi.....

ferdice
22. únor 2010

asmeen gratuluji, to je krasna hodnota na zacatek tehu, jen tak dal 🙂
juvik tak at jses brzy zase fit, antibiotika se urco neberou dyl nez tyden, tak uvidis
zuzka tak to je super, ze uz to mas tak jasne s tim kde, kdy a jak 🙂 se budeme tesit na zpravicky.
certi tak cesnek pomaha jo? by mne nenapadlo. tak abys nebyla rychleji nez zuzka
steph neboj genetika bude OK, nam na genetice rikali hned v prvni vete, at jsme klidni, ze nam nikdy nikdo nemuze rict ze deti spolu mit nebudem a nemuzem, ze takovy ten vysledek byt nemuze. no a vse ostatni se da resit. popravde, ja bych za sebe byla rada, kdyby mi neco nasli, co by se dalo resit, ale krom jedne podruzne trombofilni mutace nic nemam.

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

Juvik to by bylo úplně skvělé,kdyby se nám zadařilo přirozeně 🙂 Jen doufám,že nám to brzy povolí,protože jsme to chtěli zkusit sami než půjdeme do dalšího pokusu.

asmeena
22. únor 2010

step: teď mě připomněla ferdice, taky jsem se tenkrát před výsledky genetiky ptala sestřička, že když nám něco najdou jestli pak nebudu moct být těhotná, ale říkala mi, že otěhotnět můžu, akorát by se potom těhotenství muselo víc hlídat. A kamarádka měla taky hodně špatné jak genetické, tak imunologické vyšetření a bylo jí řečeno, že přirozeně jen těžko otěhotní a teď má doma už měsíční holčičku z přirozeného početí (a přitom původně absolvovala taky spoustu IVF)

stephanie
22. únor 2010

beru uvidíš, třeba se zadaří, moje kámoška na to taky chodí a ta fyzioterapeutka ji říkala, že má totálně bloklou pánev, že by normálně nezapadla, tak jsem taky zvědavá, jestli ji to zabere

já bohužel taky nemůžu otěhotnět přirozeně, to by se musel stát zázrak...

ferdi, no jsem zvědavá, co zítra dr. řekne na ty výsledky...mi už připadá, že celý můj život se točí jen kolem těhotenství

stephanie
22. únor 2010

asmeen, díky ....snad to bude dobrý... 😉 ...veru, ty jsi z ostravy, nevíš, kde tam je OC Galeria?

asmeena
22. únor 2010

step: že by to bylo jak je Tesko v Třebovicích?

stephanie
22. únor 2010

aha...to mě nenapadlo, to bude možná ono...díky

...možná ještě pojedeš v pátek k Machačovi, co? 😵 uvidíš, že ti večer napíše, že ti gratuluje a že mu děláš radost 😵

a nám taky děláš radost 😉

asmeena
22. únor 2010

to jsem ráda step: hlavně ať vás dobře motivuji a brzy mě následujete. Moc to všem přeji. Sama moc dobře vím jaké jsou to nervy a hlavně jak ten čas letí.
K Machačovi bych chtěla jet v pátek, aby mi napsal od pondělí nemocenskou. Tak uvidíme. Ale on tak odpovídá většinou až večer, tak počkám co napíše.

asmeena
22. únor 2010

Teď jsem si šla dát utrogestan a zjistila jsem, že špiním. Doufám, že se to nerozjede v mrchu. 😲

stephanie
22. únor 2010

ASMEEN, nestraš...špinění je normální....mi dokonce řekl Machač, jak jsem jela s tím krvácením do Reprofitu, že i to krvácení je normální...mimi se uhnizďuje Veru, neboj 😉

asmeena
22. únor 2010

tak to by už mělo být uhnízděné, ne?

stephanie
22. únor 2010

teda chtěla jsem napsat, že se zavrtává, neboj!!!

asmeena
22. únor 2010

jdu se natáhnout a trošku odpočívat

b.e.r.u.s.k.a
22. únor 2010

as co to čtu,hlavně klid ať se zbytečně nestresuješ.To mimískům nesvědčí.