Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
27. únor 2010

Hezké poledne holky............
no vy jste toho včera ještě naklábosily............
a s tím vařením a večeřemi - mi děláte teda pěkné chutě.....taky se už nemůžu dočkat až si dám něco třeba s nivou, nebo hermelín nebo taky fajn hambáč apod.................anebo třeba hoooodne balkánu se zeleninou.....trocha jsem ho v těhu měla, ale pak jsem to raději omezila úplně - jistota je jistota............

co dneska všechny podnikáte???My byli na nákup v tescu a mám toho teda až nad hlavu! Ještě že mám naložené maso, tak k tomu jen uvařím bramobor a nic víc...........v tescu jsem si připadala napůl jak kačena a napůl jak stařenka....hrůza........jak to začíná tam dooole všechno bolet....no bylo načase - snad se to tam aspoň trocha chystá k porodu............

b.e.r.u.s.k.a
27. únor 2010

tady je pusto prázdno 🙂 Ani se nedivím,venku svítí sluníčko,tak toho taky chceme využít a jít na procházku do Obi nakoupit větší květináče na přesazení.
Certi a proč se v těhotenství nemůžou sýry,to já asi nevydržím 😉 Jináč třeba brzy budeš následovat zuzku 🙂 🙂 🙂

asmeena
27. únor 2010

taky jsem se těšila na léto, jak budu baštit šopáčky, ale raději nebudu ten balkán riskovat. To nějakou dobu vydržím a až budou broučci na světě, tak se nadlábnu. 😉

micinka22
27. únor 2010

Ahoj s těma hermelínama a nivama to nehroťte .... třeba pepu na grilu v pohodě..jakože tepelně upravené se můžou.. 😅

Veru no kdo si počka ten se dočka :.-))

jj venku je nádherně...my se nadlábly a pujdeme na zahradu trošku načerpat sluníčka ..než dojedou naši..

jo a dort sem nepekla..vcera sem udelala margot řezi..to stačí...

certina
27. únor 2010

Mici - tak to joooo....šak nemusí být vždycky dort......margot řezy jsou taky mńam, mňam... 😅
no a s těmi sýry...je pravda, že musí být dobře tepelně zpracované.....ale já si to raději odpustila....co bych pro to mimi neudělala....než pak léčit a třeba i něco horšího z listeriózy....fujjjjjj - to fakt raději neriskovat.....někdo se sice sýrama nadlabuje o106...ale to už je na vlastním uvážení......každopádně na nivu a hermelín se šíleně těším....................
sem nakonec ještě u chystání oběda upekla míša řezy.....tak snad budou dobré.....dělala jsem poprvé...

a ono taky ještě v létě je to s těma sýrama horší než v zimě, že???Už se to třeba v obchodě může koupit s nějakýma těma fujtablama.........................ale Veruš to těhu uteče jak voda......tak možná lepší vydržet.....

certina
27. únor 2010

halooo - je tu někdo??? 😒

sukubka
27. únor 2010

ahojík,byli jsme s manžou na návštěvě u bráchy co má dvojčátka a hovala jsem je jak drak teda jsou úžasný!a švagrová mě pořád přesedčovala at si nechám zavést 1embrijko,ale budu si stát za svým na 2.manža jak to totiž viděla jak pořád někam švagrová poletuje a přebaluje a kojí tak byl chudák v šoku 😀

s tou prací máte pravdu já jsem tak 3měsíc už na neschopence,protože sem dostala padáka 😒

juvik
27. únor 2010

Tak jsem doma 🙂 ...myslela jsem, že posedíme dýl ,ale jedna kamarádka měla ještě další akci, tak jsme to zapíchli. Ale jak jste mě tu navnadily tak jsem si dala kuřecí kousky v nivové omáčce a krokety 😵 ...nadlábla jsem se a teď se mi chce akorát spát 😝
Hmmm a margot nebo míša řezy bych si taky dala....ty mám moc ráda 😀

certina
27. únor 2010

holky nebo zasloužilé maminy - jak je to vlastně s tím zkracováním toho čipku.....tam se to udává nějak na mm??A on se musí zkrátit úplně, pak odejde hl.zátka a teprv pak můžou nastat kontrakce???Jak to vlastně je??Chtěla bych se na to zeptat v pondělí gyndr, ale nejdříve tomu trocha musím porozumět - páč jinak on to semnou rozebírat nebude....znám ho a já zase budu za blbečka........tak to na něho musím taky nějak vybalit 😀
Už asi hoďku mám zase úplně šílené píchání tam dooole až nemůžu skoro ani chodit....mezitím mně tam dloube dole asi rukama či co.....jsou to ale stavy vám řeknu................

certina
27. únor 2010

no a s tou prací je to teda šílené....já tedy mám momentálně práci jistou.....ale když to tady tak čtu - je nás tady docela málo na to, že hodně z Vás má problém s prací....je to děs běs a ještě když chce člověk rodinu.....a pak jde na pohovor a samože první věc je , jestli plánujete děti................drzouni jedni...co je to zajímá.....tak o takovém člověku nechcou ani slyšet, že??Buď se jim nelíbí, že jsme mladí a bez praxe a nebo matky čekatelky a nebo matky které maj doma malé děti...............a pak už jsme zase moooc staří.......a přitom někdy na tomhle vůbec ve skutečnosti nezáleží..... 😕

juvik
27. únor 2010

Certi, tak já ti moc neporadím 😅 ...snad se holky - maminy ozvou. Stejně to je psycho, já bych asi taky nepoznala, co se děje a jestli už člověk rodí nebo ne 😕

juvik
27. únor 2010

Certi, přesně tak...jsem tak přemýšlela kdy vlastně budu pro zaměstnavatele perspektivní 🙄 ...jak píšeš, tak vlastně nikdy 😠 K čemu mi je, že mám školu, jazyk...když se pak podívají na to, jestli jsem vdaná a mám nebo nemám děti a podle toho špekulují ....někdy toho mám plné zuby

certina
27. únor 2010

no právě juvi...je to síla.....zrovna jsem teď říkala, musím ještě něco málo se tady donutit udělat.....že mám takové nějaké tušení a přítel praví.....jenže ty to tušení už máš měsíc 😀 😀 😀 ........tak jdu ještě pokračovat v práci......mám vyprané povlečení - tak to jdu poskládat a vyprat ještě tmavé prádlo.....možná začínám mít ten správný hnízdící syndrom, ale taky možná ne.................... 😒 😅 😕 😝 😀

certina
27. únor 2010

tak tak 😕 😕 😕

stephanie
27. únor 2010

ahoj holky, tak vás zdravím při sobotě...to bylo dneska krásně, že?

čerti, já už sice rodila, ale rodila jsem o měsíc dřív, takže jsem do takového čekacího stavu nedošla, takže s čípkem taky neporadím ☹ ...myslím,že mimi už se pomalu klube ven...

holky kde vy to chodíte na to papu v olomouci? my chodíme s manžou vždy kousek od reprofitu - je to vpravo od těch garáží , taková hospůdka, je to v takovém dvoře, byli jsme tam tolikrát, ale nevím přesně, jak se to jmenuje - myslím nějak Na kovárně???? mají tam vždy super meníčka

já jsem dneska ko., od rána jsem v jednom kole, jsem žehlila, pak vařila, pak zas žehlila, teď jsem vytřela celý barák, ale jak jsem se te´d ven podívala, jak vypadá můj synáček, tak to všechno budu asi absolvovat znova 😲

tak ještě zbývá jet doplnit ledničku, tak pak na vás kouknu...jestli tu teda někdo bude 😒

stephanie
27. únor 2010

certi, doufám, že se pak nějak dozvíme, že jsi šla rodit...máš na někoho číslo?

juvik
27. únor 2010

Možná, že tě tvůj pocit nezklame a prcek se začne drát na svět 🙂
Jsem zvědavá, jestli taky zažiju ten pocit být těhotná a všechny ty změny.... a jestli jo, tak pak budu určitě fňukat, že mi je blbě a bolí mě to a ono, se znám 😀 😀 😀

Jdu taky ještě něco udělat...ale příšerně se mi nechce 😝

certina
27. únor 2010

jjjo jo holky - dočkáte se všechny.....Juvi - neboj...bude to coby dup!!!Taky jsem se na tyhle stavy nemohla dočkat a teď taky fňukám! Steph - jo číslo mám - holky daj vědět...............Tebe bych tady dneska táááák potřebovala!Doma jsi to teď natrénovala s tím úklidem, tak teď můžeš ještě k nám - nechceš????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no já už dneska asi nic neudělám.....píchá to fakt děsně...a chodím jak kachna!Tak jdu koukat do noťasu a vybírat, co ještě chybí ke svatbě.............pak se to zkutálí a bude červenec a já nebudu mít nic doma 😝 😀

ferdice
27. únor 2010

Teda 2 dny se tu clovek neukaze a tady takovych novinek 😀
Zuzi gratuluji 🙂 at kluci rostou jako buci.
Asmeen tobe taky gratuluji potichoucku zatim
Certi tobe at se malicky brzy vyklube ven a nenapina uz te.
Sukubko na zitra drzim palecky. a v tom obchudku co jsem radila maji i pekne materske kosilky, urcite si vyberes, nejakou s capama 🙂
ostatni zdravim a musim zase letet, jdeme dnes na ples, tak se musim zuslechtit 🙂 ahojte a uzijte si zbytek vikendu

sukubka
27. únor 2010

ahoj holky.

step já dneska taky od rána lítala,napřed jsem pádila nakoupit pak navařit pak sem vysávala.Venku bylo hezdky tak jsme jeli na chvíli za tím bratrem,pak jsme šli k manželovým rodičům,manža měl 22 svátek tak dneska chtěli trochu slavit,oni slaví snad všechno! 😀 ale jsou moc fajn.

juvi to si taky říkám jestli se někdy dočkám těch těhu nevolností a plašení atd,ale jak píše certina snad se dočkáme všechny 😉

ferdice moc děkuju doufám že bude vajíček víc jak minule,mám s toho nervíky,ale snad to dobře dopadne když mi Machač zvýšil ty dávky injekcí.A snad mi Štěpán přinese štěstíčko 😉

stephanie
27. únor 2010

tak jsem z nákupu zpátky - mě to vůbec nebaví..počítaly jste někdy, kolikrát ty věci máte v ruce, než je dáte do ledničky? z regálu do vozíku, z vozíku na pás, z pásu do tašky, z tašky do ledničky...to už člověk na to jídlo pak ani chu´t nemá 😝

certi, už jsem tak hotová, že už bych ti určitě s ničím nepomohla, ale ty jsi šikovná, určitě si to všechno zvládla, ale už nic nedělej, když ti není dobře...

my jsme si koupili vínko, tak si pak dáme do nosu, v televizi tradičně nic není 😠

sukub- tak tfuj tfuj tfuj!!!! zítra budu čekat na zprávy!!!!!! tak ať to dobře dopadne, budu na tebe myslet... 😵 😵

a holky nebojte, co bysme nebyly těhu, jen si zkrátka musíme počkat, až na nás příjde řada 😉 😉 😉

b.e.r.u.s.k.a
27. únor 2010

Jé holky taky jsem si dneska říkala jestli se někdy dočkám miminka,Byli jsme na procházce a potkávali jsme spoustu kočárků,tak mi skoro ukápla slzička.Snad i já brzy budu nějaký před sebou tlačit.
Sukub na zítřek tfuj tfuj a budeme na tebe myslet,tak ať se ti moc neškytá 🙂

certina
27. únor 2010

táák jsem se nakonec na všechno už vykašlala a na hoďku jsem zalehla.....sice sotva jsem usla, tak jsem zase vstávala na véču...páč kdybych se pak vzbudila pozdě a najedla se, tak by to muj břuch asi trocha v noci nedal...........jo - ferdi dík...snad se už klubat dlouho nebude a brzo na nás vykoukne 😅

Sukub taky na zítra hooodne tfuj, tfuj a budeme očekávat zprávičky!
My zítra opět vyrážíme k mamce na oběd....ať tady nemusím furt kuchtit....tak snad to co jsem nestihla dnes udělám alespoň zítra dopoledne.....

Ferdi - mooooc hezky si to užijte!!!!!!!!!!!!!!Jéééé na plese - to už jsem nebyla fakt dlouho! Tak snad to příští sezonu doženem!

Holky a nebojte - s těhulkováním brzo dojde na všechny 😅 😅 😅 - však se to tu letos pěkně rozrůstá!!!Parááááda!!!Zuzi už tady hodila dvojčátkové bacilky.........za chvíli hodím bacilek ještě já (sice jen jeden), ale i ten si někdo veme, ne??????A pojede to jak po másle!!!!!

stephanie
27. únor 2010

čerti, tak mi tam jeden bacil schovej,ju? 😉
ty se máš, že ti mamka tak vaří, já ani nevím, co budu zítra kuchtit
tak se opatruj 😉

tak já si jdu napustit vanu, mám už týden po šestinedělí, tak si to vychutnám 😵

juvik
27. únor 2010

Ferdi, tak si to plesání užijte 😀 ...já bych mého muže na ples nedostala ani za milion, takže smůla 😀

Certi, však víš, že jsem říkala, že po tobě štafetu mileráda přeberu 🙂 ...ale doufám, že ty porodíš dřív než já budu mít ET a otěhu ....protože to by sis ještě cca 3-4 týdny počkala a to asi nechceš, že? 😅

juvik
27. únor 2010

Stephi, s vínem jsi mě navnadila....žeby? 😵

Sukub, tak ještě jednou, na zítřek hodně štěstí 🙂

b.e.r.u.s.k.a
27. únor 2010

Holky já jsem se tak přejedla,že prasku,ještě že mám odcičeno 🙂 to bych nedala.
A co ty Certi bude do zítřka bobíšek na světě 🙂

certina
27. únor 2010

jjjjojjjo Juvi já vím.......neboj schovám......no možná že na jednu stranu to i klidně může vyjít.....páč řádný TP mám za 9 dní a když bych ještě k tomu přenášela třeba týden - tak to už skoro klidně vyjde do těch 3 týdnů - fůůůůj ..............néééé NESTRAŠ - raději už ať se klube!!!!!!!!!!!!!ale neboj.......rok 2010 bude fakt maminkovský!!

Step - tak si to ve vaně užij.............já se z ní ve čtvrtek nemohla dostat!!Sem se tam nějak sekla! 😅 😀

jjjo - taky jsem si na víno tento týden vzpoměla, že bychom si dali, ale pak mě to zase přešlo......ale dneska jsem si zase říkala, jak tak svítilo to sluníčko.....že už se mooooc těším, až se zase začne grilovat!! To budou mňamky!! 🙂

certina
27. únor 2010

Beruš - při mé smůle asi neeeee...............uvidíme............

sem teď psala a psala a pak mně to zmizlo - to mě vždycky tak naštve, že to pak musím psát zase znova 😠

b.e.r.u.s.k.a
27. únor 2010

To věřím,že to naštve.
Certi a můžu poprosit taky o nějaké těhu bacilky? 😅