Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
3. bře 2010

sukub to je krasne, tak fakt hezky odpocivej, at se mohou v klidu zavrtat 🙂

ferdice
3. bře 2010

eiermanns ja se tez snazim dnes dovolat, ale neuspesne. ja myslim ze Maruska ma asi hodne prace a pobiha a nestiha zvedat, takze proto nam to pada do faxu.

juvik
3. bře 2010

Holky, tak ji zkuste zavolat na služební mobil 😉

eiermanns
3. bře 2010

Juviku napiš mi číslo na služební mobil,děkuji 🙂

sukubka
3. bře 2010

stephanie pocity úplně jiný než v jiném car,opravdu byl Machač bezvaden už jak nás viděl sedět v čekarně říkal jé Kubíčci jsem s váma spokojenej jdeme dát mimina k mamině?no pak sem si šla lehnout (manža šel semnou)a Machač volal na embrioložku že má přinýst embrijka že poputujou do Rapáče 😀

manža taky říkal že je super.
jinak nám říkal že nám dává 60procent na pozitivní test že v laboratoři to vypadalo na 100% ale co moje tělo to nedokaže nikdy ovlivnit ale to psala i asmenka.

s tím focením úplně v pohodě řekla sem manžovi no jdi je vyfotit a Machač no jasně to chce foto 😀 no ale vidíte sami v albu co manža nafotil 😀

juvik
3. bře 2010

Máš ho v IP 😉

sukubka
3. bře 2010

asmeko po kolika dnech mi napíši email jestli jsou mražáčci?mám si tam každý den volat jak se vyvýjí nebo ne?

juvik
3. bře 2010

Sukub, krásný mimís 😵 ...a Machač je fakt skvělý 🙂 ....držím vám palce

eiermanns
3. bře 2010

co je to IP?

juvik
3. bře 2010

Eier, interní pošta...úplně nahoře na stránce ti bude svítit červeně, že máš 1 zprávu

teddyna
3. bře 2010

teda vy jste se rozkecaly,než to přečtu,tak mám po chvíli klidu než se mládě vzbudí.dneska spí dlouho,tak to zas bude večer ☹
sukubko:krásné embryjka - tak tfuj tfuj,ať se drapsnou a nepustí !
eiermanns:Reprofit Olomouc: 585 242 733- ale nejsou tam každý den.vím,že 100% v pátek dopoledne určitě. ale je tam trošku problém se dovolat,tak musíš mít trpělivost.
čerti,to budete mít veselo - malé mimino,do toho kopu štěnat doma...to z toho budeš pološílená,jak budeš uklízet po štěnátkách a ještě do toho péče o miminko,nevyspání,únava...uff,to bude zápřah! to na mě nebudeš mít ani náladu na tu návštěvu ☹

stephanie
3. bře 2010

Ip - je ínterní pošta, nahoře uvidíš, že ti došla 😉

stephanie
3. bře 2010

sukub, no krásné embryjko... 😵 😵 😵
tak ti držím palečky!!!
ten přístup od machače dělá hodně...

asmeena
3. bře 2010

sukub: email mi přišel asi za 6 dní. Ale už si to přesně nepamatuju, však vydrž třeba do konce příštího týdne a kdyby email nepřišel, tak si zavolej na tu jejich 24hodinovou linku nebo do laboratoře kam si volala teď po 13hod.
Jinak gratuluji k tak krásným broučkům.

eiermanns
3. bře 2010

Juvik díky 🙂

aneta1199
3. bře 2010

Sukub - bomba - aby tady na diskuzi vůbec zůstal někdo netěhotný 😀

Holky, taky se potřebuju dnes dovolat..... Myslíte, že funguje i objednávání mailem? Jakože Marušce napíšu mail, že bych chtěla přijít příší středu v tolik a tolik a že mi to potvrdí?
My když tam byli minule na konzultaci, tak telefon zvonil pořád, ale ona ho fakt nezvedla ani jednou, tak jak se pak objednávat ??? 😖

stephanie
3. bře 2010

asmeen, však ty hodíš v pátek foto, ne??? 😵 😵 😵

juvik
3. bře 2010

Eier, není zač 🙂

sukubka
3. bře 2010

anet to by bylo fajn kdyby tu byli samé těhule 😀 doufám že to taky tak co nejdřív bude 😀

asmenko jojo počkám a kdyžtak příští pátek zavolám,to už budu asi testovat tak aspon budu vědět jestli budou sourozenci 😀

sukubka
3. bře 2010

anet myslím e obědnávky přes email fungeje

certina
3. bře 2010

táák jsem konečně dovařila večeři a už ji mám v bříšku......

Sukub - parááááda - mám z Tebe radost....supr.....tak si hlaď bříško a odpočívej......a domlouvej jim.....fotečka mooooc pěknááá......

Moni - neboj - štěňata budou nejdříve za 2 měsíce....to ještě spolu stihnem.....snad nebudu těhule už mooooc dlouho............ufff....dnes mě celé odpoledne šíleně táhne břicho dolů a bolí mě všechny rodící kosti až do pravé nohy...hrůza co to jsou za stavy..............

holky a letos tady budou už jen a jen samé těhule....si pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veruš - kdy Ty máš vlastně další kontrolu????Nějak mám hlavu děravou.......

asmeena
3. bře 2010

V pátek mám kontroličku a doufám, že už dostanu nějakou fotečku. Už se moc těším a moc se taky těším do restaurace zase na dobré jídélko.

micinka22
3. bře 2010

Certin v prve řadě je to jakýsi "záručák" zdraví...(ne u všech plemen)..to zase udává klub určitého plemene..u nás třeba Border colie trpí oční nemocí takže se musí dělat testy..od letošního roku dokonce musí mít aspon jeden z rodičů geneticke testy negativní(i kdyby byl druhy rodič pozitivní nikdy štenata neonemocní). čímž se vlastně toto onemocnění "vyhubí"...dál jsou rentgeny na klouby..
samozřejmě pak zachování typického vzhledu,charakteru daného plemena .-))) výstavy jsou jen bombonek a opravdu ne laciný...jedna výstava tě vyjde na cc 700kč plus cesta...je to svým způsobem spíše hobby( spol.událost- no pro nás spíš utrpení tak tam moc nelezeme 😀DDD)..protože je oceněno jen pár jedinců a zbytek jde domů s prázdnou .-))

ferdice mám borderu a zlatou retrívřici....ale u našich jsme měli velšterierku,pak segra dotahla křížence..ten ještě žije, zlatáčka co sem si pořídila bez PP( měl klouby v háji od mala,problemy se zažíváním,no byl opravdu ZLATÝ .-)) ,umřel před dvěma roky...a ješte sem pak přitáhla jednoho křížence,který dělá mazla mame.-)))
Prostě sem za ty roky a jak to vidím kolem sebe psa bez PP nechtěla...buď teda nalezenec nebo z útulku nebo s PP...ale cílené množení bez PP prostě neuznávám :((

Sukubko moc gratuluji a těším se 12.3 kdy nám ráno nahlásíš // 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aneta1199
3. bře 2010

Tak mě se nakonec podařilo dovolat na mobil. Jak nadáváme furt na Fertimed, tak ale musím říct, že systém objednávání tam pro mě fungoval líp. Hned brali telefon a hodinu kontroly jsem si mohla taky určit. Teď jsem objednaná za 3 týdny a rovnou mi přidělila 15:00, což je pro mě blbý (zase omlouvání z práce), s tím, že jinak až do večera je plno ???
Ale já si nestěžuju, to jen tak mezi náma, že zase úplně všechno špatně nebylo 😉

sukubka
3. bře 2010

😀 certi já ted večeř dodělávám už mám hlad na jídle sme s manžou byli ale už mi zase vytrávilo 😀 holky ste moc hodný a já pevně věřím že tento rok tu budeme všechny těhulky

aneta1199
3. bře 2010

Sukub - testovat budeš tutově 12.3.? Budu totiž děsně napjatá a 13.3. na týden odjíždím a ráda bych věděla pozitivní výsledek 😵

sukubka
3. bře 2010

neboj anet dýl čekat nevydržím,budeš 100% vědět výsledek 😀

sukubka
3. bře 2010

holky sprchovala jste se normálně po ET?já i v tom Brně zašla s manžou na jídlo ale měla jsem trochu strach chodit,ale Machač říkal že to neva!kolikátý den se mimisci tak uhnizdují?a nevíte jak je to stádio vývoje?když dneska jsou 8buněční tak zítra atd budou jací?

aneta1199
3. bře 2010

já když si stejně vzpomenu, jak jsme ve Fertimedu ležely 4 hodiny s nohama navch bez pohnutí a pak "povinně" zůstat přes noc... Zajímalo by mě, jestli tomu sami věří...

micinka22
3. bře 2010

Sukubko http://acisej-mimi.blog.cz/0805/embrio

Anet a čím myslíš že to je že je ve Fertimedu volno a Reprofit natřískanej? .-)