Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
12. bře 2010

juvik-ahojky, byla jsem ráno a výsledek bude v 13hod, mám nervíky, ach jo, proč to nemůžu mít jako ostatní

juvik
12. bře 2010

Peci, tak to držím palce 😉

sukubka
12. bře 2010

peci jsem 9den po ET
mici iui jsi měla 11den po oplodnění 10,7 já jsem po oplodnění 12den no uvidíme
juvi tak to máš hodně folíků super.asmenko držím pěsti!!!

pecicka
12. bře 2010

děkuji moc 🙂

sukubka
12. bře 2010

holky mám to v albu,ale jedu ted k našim ti mají dobrý foták vyfotím to tam ju

juvik
12. bře 2010

Sukub, je to sice mázlé, ale já tam toho "ducha" nebo lépe řečeno čárku vidím 😉

sukubka
12. bře 2010

juvi to já ji taky vidím ale štve mě ta nízká krev!nic holky mrknu odpoledne pak napíšu ju

jitulik24
12. bře 2010

Sukubko, na pregnyl mi ta čárka přijde dost viditelná. Já už 10 den od IUI mám test bílý. Jo jo měla jsem 10,7. Sice to těhotenství nedopadlo ale to nemusí být tvůj případ. Každé těhotenství je jiné a hcg roste také pokaždé jinak.

princ
12. bře 2010

Ahojky Sukubko, já myslím že to tentokrát vyšlo 🙂 🙂 🙂 držím moc moc moc palečky

zuzka72
12. bře 2010

Mici- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Super budete mít páreček. 😀 😀 😀 😀 😀

micinka22
12. bře 2010

Sukubko..toto a duch jo??? tys asi neviděla toho mýho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tiše gratuluju a stres hod za hlavu toto jsou krasne čarečky ktere budou sílit .-))

dík holky..Zuzi jj v rohlíku...no hned sem to musela napsat mymu dědovi a tatovi...pač deda mel 4 vnučky..tata dve holky..tak čekali na toho kluka 🙂)) jsem rada že se ho deda dockal!!

zuzka72
12. bře 2010

Mici-tak to je super, to bude mít dědeček radost a bude připosrinkovanej, já to vidím u nás, je to taky tak, i když zatím jen po telefonu a děda je ještě neviděl-chudák, jsem říkala, než je uvidí, půjdou do školy. 😀

ferdice
12. bře 2010

sukubko, jsem se kvuli tobe i prihlasila na konika at mohu zkouknout tveho ducha a ty teda nevis co to je duch, to je fakt pekna carka. hcg neni moc vysoke, ale dulezite je jestli poroste, tak v pondeli sup znovu na krev. drzim palce.
micinko gratuluji
juvik pekna urodicka, tak jen at se tak dari dal
steph presne tak jsem to s tou naladou myslela, jsem takova nijaka, nic mne nebavi, nevidim zadne svetylko na konci tunelu 😔 a jeste k tomu ten snih. no musim si na sebe neco o vikendu vymyslet.
drzim palce a pesti vsem kteri to dnes potrebuji a tesim se na same dobre zpravicky.

kvakuska
12. bře 2010

mici super!!! 😀 ... moc moc gratuluji 😵

sukub já tam tu máznutinu taky vidím, tak neplaš 🙂 ... ono to HCG roste od nuly, tak musí nejdřív projít těma nízkejma hodnotama, než se vyšplhá k těm tisícovkám 😀 ... stejně ještě nemáš oficiálně testovat, že ne? 😠

peci držím palce 😎

kvakuska
12. bře 2010

ferdi máš pravdu, sukub neví jak má vypadat duch 😀 ... duch je prostě to, co já vidím i na úúúplně bílém testu 😀 ... už ani s těma testama nemusím chodit k oknu, mám tak vycvičené oko, že vidím duchy na přání kdekoli 😀 ... už jsem jednou došla i tak daleko, že jsem zkoumala test pod obrovskou lupou 😀 😀 😀

micinka22
12. bře 2010

kvaku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juvik
12. bře 2010

Kvakus, ty pod lupou a já pod lampičkou, abych na to líp viděla 😀 😀 😀

ferdice
12. bře 2010

Kvakus lupou 😀 to jsem jeste nezkusila. k oknu uz tez chodit nemusim, radeji uz sve duchy ani manzelovi neukazuji, bo je stejne nevidi. ale jinak uz snad kdeco, uz jsem i par testu tahala z kose, jestli si to nerozmyslely a nesly aspon do ducha.

certina
12. bře 2010

sukub paráááda - já tam taky nevidím žádného ducha, ale krásné //...........které budou jen a jen sílit .... a v pondělí zajdi znova na krev....a hlavně klíííídek!!!!!!!!!!!!!!

Míšo - no vidíš - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu - tak to je krása - páreček...............já si to myslela , že to bude dobré!!!!!!!!!!!!supr!

britka
12. bře 2010

Mici gratuluji budeš mít doma páreček.Holky vy jste toho dnes naklabosily já se z vás picnu já to nestačím číst.Heč ráno se nám narodily dvojčátka,ale jehněčí

micinka22
12. bře 2010

britko jeeeee ovečky jsme chtěli..boužel bysme museli bydlet někde jinde..tady není místo..ale Jessie by se to líbilo pást je.-)

britka
12. bře 2010

Největší sranda že jsme berana dali ke kobyle a nějak se mu to nelíbí chce za ovečkama,ale má smůlu ještě by ty prcky zašlapl.Stejně je to zajimavé narodí se a hned chodí,ty zvířatka to mají dobře zařizené,mohlo by to být i u lidí.

micinka22
12. bře 2010

britko jasně .no příroda je chytrá..my nemusíme hned utíkat před predátorama že 😀 😀 😀

teddyna
12. bře 2010

tak babeta se už pečeeee!to těsto je tak dobrý,že jsem to málem sežrala syrový.tak uvidíme,jaký to bude v upečené formě. Ještě škrtím hovězí v papiňáku-dělám svou úúúžasnou rajsou majdu.teda nevím,čím to je,ale dycky je ukázková.jéé,samochvála,co?už su zticha! jo a Vojtíšek má zánět hrtanu,tak kapem kapky,zvlhčujem vzduch a netopíme-tož asi tak.snad mu bude líp

jitulik24
12. bře 2010

Holky chci se vás zeptat, když se jde na odběr vajíček, tak to je pod narkózou, že? Jak dlouho se tam po tom odběru leží a jak dlouho se leží po ET? Díky za odpověď.

teddyna
12. bře 2010

brit,vy máte jehňátka?tak to je hned v nedělí omrknu.už se těšííímmm.donesu jim nějakou mňamku.snadjim bude chutnat chlebík.a neboj,už jsem poučená a donesu suchej.no a v tuhle dobu už makáš,co?tak si večer počteš.
Jitu:po OPU ležíš než se zmátoříš -někdo dvě hodiny,někdo hodinu...dle tvého stavu.je to pod narkozou-slaboulinkou a po ET poležíš 15 min a šupajdíš domů a nebo třeba někam na prochajdu.my chodili 3 hodiny pobrněnské ZOO a jak se Vojtíšek hezky zavrtal 😀

juvik
12. bře 2010

Peci, tak co? jak dopadla krev?

Dneska už tu nebudu, jedeme pryč, takže zprávičky od Asmee a novinky si přečtu až zítra, pa 😉

micinka22
12. bře 2010

Verca nám sem hodí krasnou tečku a konečně si dá do pasu tu těhuli 🙂)))
Teddy u nas už je fuč babeta🙂 ale fakt mnam..stačí pocukrovat vrch a je to 😵 a Vojtík at se pekne vypotí :(( no už at je teplo!!!!

jitulik24
12. bře 2010

Tak to čučím 😲 . Kamarádka po ET byla ve Fertimedu přes noc, ale už je to 5 let. A já si k vůli tomu objednala žirafkové pyžamo 😀

kvakuska
12. bře 2010

jituli no ve Ferťasu by si tě nechali přes noc i teď, a co jednu, třeba i 7 nocí by jsi tam mohla ležet, hlavně že by jim z tebe káply i nějaké prašule za nocleh, to víš, každá korunka se počítá 🙄 ... jsou to chajzlíci 🙄