Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
12. bře 2010

jééé Stephi ahojjj - a já tam tak na ten veletrh chtěla jet!!!!!!!!!!!chjoooo - hold blbý termín, no??
Jinak jak to vidím???Já to vidím tak, že už si nemůžu ani dřepnout jak mám nateklé nohy....nevím co to dneska je....je to šílené.......no a jak to vidí to mimi uvnitř???To nevím......nějak se mu mezi nás nechce!!!!!!!

certina
12. bře 2010

holky já se pro dnešek s Vámi loučím - jsem nějaká unavená........dokoukáme zprávy a pak šup do hajan 😔 tak dobrou všem pa zítra 😕

stephanie
12. bře 2010

certi- vydrž prťka, vydrž 😀 ...já vím, že už to musí být úmorné...zkusili jste posexovat? to prý pomáhá...
tak dobrou certi, drž se 😉

capenka
12. bře 2010

zdravím vás holky po delší odmlce ,koukám samé gratulace,já už mám clostík doma,takže začínám za 14 dní,nejvíc mám obavu že budu muset mít propustku potom do Brna ,to se asi provalí v práci .holky jak dlouho trvá OPUzkrátka jak se dlouho zdržím v Brně ,dělám na směny.

asmeena
12. bře 2010

Tak jsem ještě do albíčka hodila fotečky, ale nic moc kvalita to není. 😉

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2010

Holky super!!!!
Asmeenko,to je krásný brouček,tak ať hezky roste 😉
Sukub a ty budeš Asmeenku,taky brzy následovat s tím tvým Duchem 🙂 😀

asmeena
12. bře 2010

já beruš četla, že jsi napsala, Sukub a ty budeš Asmeenku taky brzy následovat s tím tvým Davidem. 😀 Tak třeba to bude Sukub chlapeček 😀 😀

irinka.j
12. bře 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla,tak ani nestiham dočítat, koukám,že Certina je stále pokupě, Zuzka má nádherné kluky, Asmeně se zadařillo, tak gratuluju. Doufám,že těm co stimulují se taky zadaří....
Dala jsem do albíčka foto s 3D.

sukubka
12. bře 2010

kvakus nebud cíťa s tím Macháčem 😀 já vím že je Machač ale jak píšu rychle automaticky napíšu čááárku tak já si budu dávat bacha ju 😉

step no kde jsi se flákala můj duch je ok ale krev s hcg nic moc no snad se to udobří 😉

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2010

sukub koukej a věř,že jsi těhu 🙂
Hladina Hcg, hodnoty na začátku těhotenství a její vývoj:

Od početí

Od PM

(mIU/ml)

7 dní (1. týden)

3 týdny

0 - 5

14 dní

28 dní (4 týdny)

3 - 426

21 dní

35 dní (5 týdnů)

18 - 7,340

28 dní

42 dní (6t)

1080 - 56,500

35 - 42 dní

49 - 56 dní (7-8t)

7,650 - 229,000

43 - 64 dní

57 - 78 dní (8-11t)

25,700 - 288,000

57 - 78 dní

79 - 100 dní (11-15t)

13,300 - 253,000

17 - 24 týdny

Druhý trimester

4060 - 65,400

Od 25 týdne

Třetí trimester

3640 - 117,000

sukubka
12. bře 2010

berus jé to je krásná tabulka tak snad to je ok.copak že i ty jsi tak pozdě vzhůru?

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2010

ještě jsem cvičila a nějak jsem se probrala a nechce se mi spát a to jdu zítra do práce a musím vstávat ☹
Sukub já ti to tak přeji a jako bych to sama prožívala,věřím že vše bude ok

sukubka
12. bře 2010

berus a jak je tam to 0-5 tak to je 3týdny od početí a 1č dní od poslední menstruace,nebo naopak?

sukubka
12. bře 2010

chudinko to ti teda nezávidím 😒 fuj nechtělo by se mi vstávat to bych já už dávno spala 😉

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2010

Je to 7dní od početí a 3týdny od poslední ms

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2010

No taky bych už nejraději byla doma a měla něco pod srdíčkem 🙂

sukubka
12. bře 2010

berus neboj bude to cobydup 😉 a kde pracuješ?nebo spíš co děláš?

kvakuska
13. bře 2010

ahojda všem a pěknou sobotu 🙂

sukub tady najdeš tabulku HCG i s článkem 😉 :
http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-h...

sukubka
13. bře 2010

kvakus pěkné ráno.děkuju 😉
manža mi dneska zakázal testit má nám dojet návštěva a prý bych byla celý den protivec kdyby čárka nesílila 😉
tak testnu zítra,maslím že kdyby hcg bylo ok měla by být čárka v limitu co?tak holky já na vás kouknu odpoledne pěknou sobotu 😉

pecicka
13. bře 2010

sukubko, držím palečky, bude to všechno oki, neboj 🙂

juvik
13. bře 2010

Ahoj holky,
tak jsem vás rychle proletěla, včera jsme přijeli domů až pozdě večer a už jsem na comp nešla.

Asmeenko, moc gratuluju k srdíčku 😵 ...užívej si to. Musela jsem se smát, jak si psala, že Machač chtěl slyšet, že ti je blbě. 😀

Peci, je mi to líto ☹ ...ale jak píšou holky bojuj 😉

Kvakus, já jedu v úterý na OPU, tak uvidíme, jak se zadaří

Kat, tak jsi mě s OPU předběhla 🙂 ...ale ty už jdeš 11.den ? Ti rostou folíky rychleji....já jdu až v úterý a to budu 13.DC Budu v pondělí na tebe myslet. 😉

U nás zas napadlo aspoň 5 čísel sněhu přes noc a furt sněží 😠 ...už mám zas nervy, jak to v úterý pojedem....jsem si říkala, že v březnu už bude fajn a prd 😖

katapola
13. bře 2010

Juviku, v pondělí budu 12. den a já mám vždy kratší cyklus, tak 25 dní, takže 12. den ovulace je u mě klasika i bez clostylu i s hormonama. Budu na tebe pro změnu myslet v úterý🙂

juvik
13. bře 2010

Kat, jo aha, tos vlastně psala včera, že jsi 9.DC, jsem trumbera 🙂 Mě taky chtěl původně Machač poslat už v pondělí, ale pak se díval, že posledně jich pak bylo ještě dost nezralých, takže mě nechal o den dýl. Sice mě trochu mrzí, že u OPU nebude on, vždycky se tam s ním nějak u OPU i ET míjím, ale to je jedno, hlavně aby se zadařilo. 😉 Takže vlastně jsme na tom úplně stejně s těmi DC. Budem bojovat spolu 🙂
A kolik folíků jsi cca měla na ultrazvuku a jak velké?

certina
13. bře 2010

hezký víkend......
nějak nám po ránu nešel net......tak jsem vás teď rychle ještě dočetla......včera jste ještě pěkně klábosily......

Iri - krásná fotečka 😉 ....sem si hnedka vzpoměla , jak jsme taky měli takovou fotečku....jsme z toho byli úplně unešení.....paráda co??

Veruš....no a u Tebe taky mooooc krásné foto......tak teď ať jen a jen roste do krásy!!!!!!!!!!!A kdy jdeš na další KO ke svému gyndr????

katapola
13. bře 2010

Juviku, viděl 5 folíků, největší 15mm. Mi je jedno, kdo bude OPU a transfer dělat, myslím, že tam jsou všichni doktoři fajn. Prostě to nemíním tentokrát hrotit. Žádná košulka s žirafkou, žádné velké naděje. Je to jen minimálka, taky nemusí přežít ani jedno embryo (vždy jsme měli velký odpad). Ale chceme to zkusit a bojovat.

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

Kat moje řeč,taky jsem si řekla,že to příště nebudu hrotit a košulka s žirafkou už je někde naspod skříně 🙂
Já si myslím,že vám to tentokrát vyjde,jsi tak uvolněná a bereš to s nadhledem a tak to má být.To jenom já jsem stresmen a neumím se pořádně uvolnit a vše hodit za hlavu.Tak na pondělí hodně štěstíčka 😉

juvik
13. bře 2010

Kat, tak super, 5 je hezký počet 😉 ...mě jich viděl min. 8 a přiznám se, že z toho nejsem až tak nadšená, protože jich mám kupu a pak taky máme velký odpad jak vajíček tak embryí....raději bych reagovala míň a měla kvajitní vajíčka. Ale co naděláme. Jo a doktoři jsou všichni super, už jsem je tam zažila myslím všechny 🙂

juvik
13. bře 2010

Jo a košulku s žirafou taky nemám 😀 ....jen s ovečkou 😅 budeme mít holt malé "jehňátka" 😀

b.e.r.u.s.k.a
13. bře 2010

Dobrý Juvi,ovečky tak jdou 🙂

katapola
13. bře 2010

Juviku, no zas máš větší šanci, že z těch 8 bude 1 uchyceníschopné.-) No nějak to dopadne. Mi Machač říkal, že s 5 je spokojený a já byla ráda, že nemusím dopíchávat fostimon.
Beruš, hodit za hlavu to nejde.