Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
29. bře 2010

sukub: držím pěstičky, ať máš dnes krásnou úrodičku a z ní krásné embryjka.

jitulik24
29. bře 2010

Ahoj holky, potrebuji pomoct. Nevim jestli mam dobre cislo do Reprofitu v OL. Nemuzu se tam dovolat, porad mi to hlasi ze je telefon docasne odpojen.

teddyna
29. bře 2010

jitulik,mrkni par stranek zpět.je tam i číslo na sestřčku na mobil-tam se dovoláš vždy

sukubka
29. bře 2010

ahoj holky děkuji že ste na mě mysleli.Dneska měli v Reprofitu fofry,měli 12punkcí,když sem přišla na 9:30h na pokoj nebyla ještě na řadě paní co byla obědnaná na 8h,já šla na řadu v 11:30,fakt sem se bála že mi vajíčka popraskají,ale asi ví co dělají.
Tak ze 7folíků 4vajucha,zítra si máme volat tak snad aspon 2do bříška zbydou.Jinak Sem měla na pokoji příjemné paní.OPU mi nedělal Machač,ikdyž tam byl.Akorád mi pak přišel říct výsledek a říkal mám si kleknout?slibuju že ve čtvrtek vám udělám transfer,omlouval se mi že nestihal.OPU mi dělala Vitoušková a popravdě mě i sprdla,ale fakt,protože já už výsledky věděla od Machače a jak přišla říct na pokoj těm holkám výsledky jak dopadli ony rozdala jim papíry,že prá nahlas počet vajíček neříká a já se té jedné zeptala(byla jsem s ní tak domluvená že si to povíme a Machač to taky řekl ten můj počet přede všema nahlas)no a ona proč jim asi rozdávám ten papír?aby měli soukromý a takový řeči,naštěstí ta paní řekla že sme tak byli domluvený,ale fakt mě sprdla.Holky jdu si udělat véču pak napíšu

sukubka
29. bře 2010

jo a krom utrogestanu mi Machač ještě napsal ESTROFEM v lékarně sem čuměla mám ho napsaný na půl roku a doplácela jsem 600kč ani nevím na co to je a jím to jak utroš 3x deně

andinka22
29. bře 2010

Sukubko, tak to je paráda, 4 vajuška, tak ať jsou z nich zítra krásná embryjka. Jinak v pondělí mají vždycky nejvíc punkcí, já tak byla několikrát a vždy jsem čekala dlouho. V jiné dny to bylo daleko lepší. Sukub to je zajímavé, jelikož mě mudr.V. jednou také dělala OPU a výsledek mi normálně řekla.
Jinak estrofem je na sliznici. 🙂

juvik
29. bře 2010

Sukubko, super výsledek 😵 Tak držím palce dál.
A Vitoušková asi neměla dobrý den nebo co 😕 ...mě totiž taky minule ten počet řekla...nedala mi jen papír. To máš jedno, hlavně že už to máš za sebou.

juvik
29. bře 2010

Jo a holky, moje mrcha zatím nedorazila a to jsem utroš vysadila minulou neděli ráno 😕 ...tak nevím, asi přijde v termínu. I když teda i dr. tvrdil, že po vysazení dojde do 4-5 dnů.
Ale tak jsem i ráda, protože jsem včera dobrala ty léky na zánět a snad už to bude dobré. A pak už jen měsíc a zkusíme další kolo snažení 🙂

asmeena
29. bře 2010

sukub: tak super, držím pěstičky, ať jsou krásná embryjka. 😉
estrofem máš na sliznici. 😉

sukubka
29. bře 2010

a holky jak to že jsem při 1minimálce ten estrofem neměla,já měla vždy slyznici ok kolem 12 při transferu.
S té doktorky si nic nedělám asi měla blbej den nebo co,ale byla na mě fakt nepříjemná

sukubka
29. bře 2010

holky a ještě dotaz,ten estrofem mám polykat nebo zavádět?to mi k tomu nikdo nic neřekl

aneta1199
29. bře 2010

Ahojte!

Sukub - super, teď už ať se jen dobře vyvíjí a dvě krásné zůstanou na zavedení. To je po minimálce asi optimální počet, že?
A zároveň s tebou šly všechny holky do narkózy, nevíš?

Já už začínám být nervózní, sevřenej žaludek, a to jsem ještě zjistila, že je zítra úplněk! Při minulém neúspěšném IVF jsem měla OPU taky přesně na úplněk. Jenomže to není šance si to naplánovat líp, to tělo si prostě dělá co chce 🙂

aneta1199
29. bře 2010

Sukub a jakou sliznici jsi měla v pátek na kontrole? Já jen 6 mm - a to jsem s tím taky neměla nikdy problém - a říkal, že po OPU budeme muset tu sliznici nastimulovat, taky tím Estrofenem.

sukubka
29. bře 2010

anet já ani nevím že je úplněk a to k něčemu vadí?
Určitě semnou nešli všechny do narkozy šli jsme postupně po jedné,bylo to děsně zdlouhavý.Já se OPU vůbec nebála,právě naopak sem byla úplně v poho mám jen vždy strach co mi příjdou říct za počet.No já myslím že 4je asi normál,ale nic extra,minule jsem jich měla myslím 7a to byl lepší počet,mám obavy kolik se jich oplodní,ale zase si říkám že z těch sedmi nezbyl ani jeden mrazáček tak než mít hodně vajíček a na prd to rači mín a kvalitnější a člověk i mín platí,

sukubka
29. bře 2010

anet 11 den 9mm a mám ten estrofem zavádět nebo polykat?nic mi k tomu neřekli ani od kdy jaký tam byli fofry ale 100% od deneška že?ale utroš je taky na slyznici né?

andinka22
29. bře 2010

Sukubko Estrofem se polyká a začni klidně dnes nebo od zítra. Já měla minule DC sliznici 10mm, ale brala jsem Tamoxifen, Clostilbegyt sliznici snižuje, tak proto ti ho napsal, já ho někdy beru a někdy ne, záleží na té sliznici.

andinka22
29. bře 2010

Sukub mělo tam být 9DC.

andinka22
29. bře 2010

Anet na zítra držím pěsti a neboj sliznice ještě určitě doroste. Nemáš se čeho bát. 🙂

sukubka
29. bře 2010

andi děkuju takže estrofem polknout utroš zavádět,teda mám těch léků čím dál tim víc

andinka22
29. bře 2010

Sukub přesně tak, já už z toho taky byla magor. Tak jsem písla mudrovi e-mail, tak snad večer napíše.
Juvi, tak to si teda mrška dává na čas, mě vždy fakt do třech dnů přišla. Ale tak aspoň jsi přeléčila ten zánět.

andinka22
29. bře 2010

Sukub Utroš můžeš i polknout, ale lepší je zavádět. Já ho polykat nemůžu, mám po něm motáka a chce se mi spát. 😕

kvakuska
29. bře 2010

sukub gratuluji ke snůšce vajec 😀 ... Estrofem se polyká, a to zcela jistě, začni hned, ať sliznice do transferu stihne ještě pěkně dorůst 😉

jinak k doktorce Vitouškové: já jsem s ní nikdy problém neměla, je šikovná a hodná ... ale ber to tak: dnes se hodně dbá na ochranu soukromých dat, v Reprofitu jsou, řekla bych, profesionálně familiérní, snaží se být k pacientkám lidští, ale co ty víš, třeba doktorka byla nedávno sprdnutá nějakou pacientkou za to, že o jejím zdravotním stavu mluvila před někým cizím, každá jsme citlivá na něco jiného, tak si to tak neber 🙂

kvakuska
29. bře 2010

ferdi, juvi, sukub, stephi 😀 😀 😀 😎

zuzka72
29. bře 2010

Dnešní váhy: Petr 3850 a Lukáš 2950.
Jinak my jsme furt v trapu-bo nás to moc venku baví.
🙂

juvik
29. bře 2010

Kvakus 😀 😀 😀 tiply jsme dobře,že? 😉 Ty tam někde kousek bydlíš?

Zuzi, malí jsou šikulky 😵 ani se nedívím, že trajdáte venku, s kočárem....je třeba využít, když je hezky

Anet, na zítra hodně štěstí a kupu krásných vajíček 😉

aneta1199
29. bře 2010

Sukub - úplněk celkově není moc dobrej, je prý víc sebevražd, hůř se spí a celkově se míň daří. Ale to nevadí, na mě si nepřijde 😝
Všem moc díky, zítra přijdu informovat, jak to vypadá v RF v úterky 🙂

misa.patrik
29. bře 2010

Ahoj holky jsem tu nova muzete mi nekdo poradit jak na to tady 🙂))

sukubka
29. bře 2010

kvakus já si myslím že jinak je moc hodná,asi měla opravdu někdy nějakej problém,holky ji pak naštěstí vysvětlili že sme se o tom bavili ještě než přišla že nám to nvadí atd,ale nic mi na to už neřekla.Jinak nic proti ní,jsou v Reprofitu moc fajn.Ale jak za mnou přišél na pokoj Machač holky hned jak odešel se ptali kdo to byl?ten byl milej jéé 😀

Zuzi jasný venku asi máte líp jak my tady.u nás dneska lilo!

Anet na zítra pfuj a pak písni.A na úplněk kašli kdybys mi nic nenapsala ani nevím že je úplněk 😀

misa.patrik
29. bře 2010

jeste chci rict ze mam za sebou prvni konzultaci v CARu Reprofit u pana Machače 🙂

sukubka
29. bře 2010

misa.patrik. a jaký na tebe udělal dojem?je milej co?