Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

andinka22
30. bře 2010

Hezké ránko holky,

Juvi no tak taky bylo na čase, to jí to teda trvalo. Tak si zobneš lentilku, já jí většinou taky zobu.

Peci ahojky, tak co ty, kdy se chystáš zase do boje, už jste se s mudr. nějak domluvili, nějak mě to uteklo.

Přeji hezký sluníčkový den.

Já jdu ještě umýt jedno okno a pak půjdu na poštu s balíkama, jako každý den. 🙂

pecicka
30. bře 2010

andi-jo byla jsem u mudr a n6.4. jdu nafasovat injekce a jdem do toho 🙂

andinka22
30. bře 2010

Peci tak teď budeš mít klasické IVFko? Asi jo, když jdeš pro injekce.
Tak to budeme bojovat spolu, já jedu na UTZ na Velikonoce, psala jsem mudr.M., který den tam bude, že chci mluvit s ním, tak v pondělí tam prý bude osobně, ale bude to prý frkot. 🙂

juvik
30. bře 2010

Peci, takže už ne minimálka?

Andi, takže Velikonoce s Machačem, jo? Aby vás tam místo kontroly nevyplatil karabáčem 😀

andinka22
30. bře 2010

Anet na dnešek hodně štěstíčka a krásnou úrodu. 🙂

andinka22
30. bře 2010

Juvi, já můžu jít klidně v sobotu, neděli nebo pondělí, to budu 9DC, to je akorát, ale chtěla jsem vědět, který den tam bude mudr.M., myslím, že to bude fungovat jako v sobotu. Kolikrát jsem šla dřív a hnali mě ještě na jeden UTZ a dvakrát se mi tam nechce.

juvik
30. bře 2010

Andi a ty bereš ten Tamoxifen...jak si minule psala?

pecicka
30. bře 2010

juvi-už ne, říkal, že přitlačíme, tak jsem ráda, myslím si, že bude větí naděje, i když je to asi opravdu individuální 🙂 a jak ty?

andinka22
30. bře 2010

Juvi jo Tamoxifen, mám ho teprve podruhé, teď budu brát 2ráno a 2večer. 🙂
No nic jdu na to okno, pak musím vytisknout nějaké faktury, ještě uvařit, na poštu, no mám toho na dnešek hodně.

juvik
30. bře 2010

Peci, no já uvažuju buď zase nad clostíkem nebo taky nad injekcemi...mám na to měsíc, abych se rozhodla. Machačovi ale věřím, takže možná ty injekce...musíme to pořešit

Andi, tak snad zabere 😉
A oknům zdar 🙂 Já už je umyté mám 😝 ...ale chytla jsem v tom průvanu bolení krku a teď mám rýmu 🙄

pecicka
30. bře 2010

juviku no potřebuji, aby bylo víc vajíček a mohla být prodloužená kultivace a vybralo se to nejlepší, z jednoho co jsem měla se moc vybírat nedá ☹

asmeena
30. bře 2010

ahoj holky, tolik jste toho ještě včera nakecaly a já úplně zapomněla na co jsem chtěla reagovat.
V první řadě mezi námi vítám Misu.p
anet: držím na dnešek pěsti pro štěstí
sukub: taky si myslím, že raději méně vajíček, ale kvalitních. Tak hned po 13:00 dej vědět jak jsou na tom tvoji bobci
andi: tak na Velikonoce kontrolička - hm,hm,hm. Ten Štěpán je ale opravdu workoholik.

juvik
30. bře 2010

Peci, máme ten samý problém...Machač che vidět jak se embrya vyvíjejí a u jednoho nic moc nevysleduje

juvik
30. bře 2010

Asmee, jak se vede těhulko?

pecicka
30. bře 2010

asmen-zdravím

stephanie
30. bře 2010

Dobré ráno holky,

no vy jste to tady rozjely po ránu 😀
Peci, neviděla jsi nás v pátek? už ses ani neozvala?
To Machač ordinuje i na Velikonoce? 😨 😨 😨
A na co je Tamoxifen?

Jinak přeji hezký den

pecicka
30. bře 2010

stephani-ahojky, myslíš u Macháče? a ty jsi mě viděla?

juvik
30. bře 2010

Stephi, Tamoxifen je něco jako clostík...ale Andi na něj blbě reagovala, tak ji to změnil na ten tamoxifen

stephanie
30. bře 2010

ahoj peci,

no já nevím, v kolik jsi tam byla? já odcházela kolem 11.30 a vedle Sukubky seděla holka na krátko ostříhaná...??? Já jsem se tam se Sukubkou loučila, tak to bys nás asi poznala...
a ty se teď připravuješ na IVF?

stephanie
30. bře 2010

juvi, já ani nevím, na co clostík 😵 🤐 ...jen jsem to tady párkrát četla, že ho užíváte...

pecicka
30. bře 2010

jo to bych vás určitě poznala a připoila bych se, já tam byla až na 12.30hod, tak to jsme se minuly. Jo příprava na ivf, aspon si to myslím, když budu 3xdenně píchat nějaké injekce

juvik
30. bře 2010

Stephi, no to se bere u té minimálky na stimulaci a růst vajíček...místo injekcí

pecicka
30. bře 2010

juvi-glostík jsem měla 2krát a ten se dává při minimálce

pecicka
30. bře 2010

tak ted jsem popletla jména, mělo to být pro stephani, ale juvík byl rychůlejší 😀

juvik
30. bře 2010

Peci, to nic 🙂

stephanie
30. bře 2010

aha...tak to jsem zas o něco chytřejší...
peci tak škoda, že jsme se nepotkaly...

pecicka
30. bře 2010

stephi a kdy jdeš na další kontrolu?

stephanie
30. bře 2010

peci já už nejdu na kontrolu, ve čtvrtek mám mít KET 😵

andinka22
30. bře 2010

Jé holky já než umyju okno, tak jste toho nakecaly. 🙂

Juvi já na Clostík jeden měsíc reaguji dobře a jeden měsíc hůře, spíš mi jej vyměnil pro to, že Clostík hodně snižuje sliznici a je to sviňstvo pro vaječníky(i když se s ním vaječníky stimulují). Tamoxifen je šetrnější než Clostík, sliznici nesnižuje a jinak je to lék na léčbu rakoviny prsu.

Step na ty jdeš ve čtvrtek na KET, tak držím pěstičky, ať se embryjka hezky rozmrazí a šup k tobě do bříška. 🙂

pecicka
30. bře 2010

stephi-tak to je super, budu moc držet palečky 🙂