Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
10. dub 2010

ferdi ahoj, ne, pero nemám a co se týče Macháče, tak ti neschopenku určitě napíše bez problému od kterého dne budeš chtít, mě ji naspal taky, žádnej problém v tom neviděl 🙂

juvik
10. dub 2010

Sukubko, tak to na zítra držím moc palce!!! 😵

Koukáme s manželem na zprávy o té dnešní havárii ...je to hrozné 😖

pecicka
10. dub 2010

sukubko zdravím, jo zítra začínám, tak snad to nějak zvládnu, zvládate to všechny, tak já musím taky 🙂 🙂

stephanie
10. dub 2010

ahoj holky,
mám pokažený notebook, ted mám přístup ke stolnímu pc, tak rychle píšu
já jsem bohužel dopadla špatně - na testu sněhobílo 😢
testovala jsem včera, už jsem to i řádně oplakala, dneska mám černé kola pod očima...
machačova prognoza, že teď těhotná budu bohužel neklapla...tak snad příště....
jen nevím, jak dlouho to ještě vydržím dělat...na jednu stránku se nechci vzdávat a chci určitě bojovat dál...ale strašně mě to vysiluje a vyčerpává...já to po tom transferu strašně blbě nesu, nějak to zkrátka nedávám

tak snad to výjde sukub a anet,,,držím pěsti

stephanie
10. dub 2010

andi, upřímnou soustrast, je mi to moc líto... ☹

ferdice
10. dub 2010

Sukubko, tak na zitra tfuj tfuj tfuj
Juvik, ja uz asi fakt budu jen nakukovat 🙂
Peci ja se tech injekci bala ,tak jsem sla do pera. jsi odvaznejsi. S tou neschopenkou je to super, v praci vedi co podnikam, takze mi to sef sam navrhl, ja chtela puvodne jen par dni dovolene a volnejsi rezim v praci.
Holky a to pero mi zustane do dalsich eventualnich pokusu? Jsem si to tak myslela.

ferdice
10. dub 2010

Steph to mne mrzi. a nadeje uz neni zadna? uz jsi mela ten oficialni testovaci den? mas jeste mrazacky? ach jo ach jo ☹

stephanie
10. dub 2010

ferdi, mražáky ještě mám...ale sílu nějak nemám...
oficiální den mám 14. 4...minule jsem měla ducha už 8. den a na reprofitáckém testu...měla jsem blastocysty, tak to už by duch určitě byl 😢

juvik
10. dub 2010

Stephi, to je mi líto ☹ ...a není ještě brzy? Myslíš, že už je to fakt ztracené? Myslím na tebe...tak jsem ti to přála 😔

Ferdi, nene, musíš taky aspoň něco napsat, ať víme, co je nového, jak se ti daří...prostě občas manžu vyšoupni 🙂

juvik
10. dub 2010

Stephi, nevzdávej to ještě....síííím....14.4. je až ve středu, to pořád ještě // můžou vykouknout. 😉 Nechci tě tu ale planě utěšovat, vím jak je to těžké a jaké to jsou nervy 😒

stephanie
10. dub 2010

juvi, to víš, že to ještě prubnu...ale já ti ani nemám jaksi sílu testovat...stejně to zas obulím...

bolí mě pořád okolo pupku, te´d to přešlo až v pálení---v životě jsem to neměla, nevíte, co to může být?

juvik
10. dub 2010

Ferdi, pokud bys měla stejné léky příště, tak asi jo...asi by ho šlo použít...aspoň myslím, že u puregonu jsem to tak měla. Ale neřeš to, žádné příště nebude...jasné 🙂

juvik
10. dub 2010

Stephi, já vím...taky si vždycky říkám, že budu silná a pak brečím jak želva....drž se

stephanie
10. dub 2010

díky juvi 😉
jen nevím, kde mám brát tu sílu a co mám dělat, abych byla v poho...

juvik
10. dub 2010

Stephi, zvládneš to....protože jsi silná ženská 😉

Já se holky pro dnes loučím....chceme koukat na Vratné lahve...tak hezký večer 🙂

stephanie
10. dub 2010

jo juvi, já silná jsem, to jo, já se vyhrabu ze všeho, zvládla už jsem toho hodně...ale v tomhletom jsem posera...

tak přeji hezký večer

ferdice
10. dub 2010

steph juvik ma pravdu jses silna zenska, zvladnes to. nejsi zadny posera.

ferdice
10. dub 2010

Jdu vencit psici. Mejte holky pekny vecer a peknou nedeli.

aneta1199
10. dub 2010

Steph, je mi to moc líto. Ale máš další mražáčky, ještě myslím na několik pokusů a KET není až taková tragédie a příště to klapne !!! Za měsíc může být všechno jinak...

Sukub, takže zítra jo? Budu na tebe myslet a hned ráno sem nakouknu. A nemáš nějaké nové příznaky?

Já plánuju test až na pondělí, jsem totiž teď u rodičů, slavíme narozeniny, takže si případně nechci kazit víkend...
Mě začaly od čtvrtka bolet bradavky, jsou i červený, a břicho mě bolí permanentně od pátku, kdy jsem měla na oběd hrachovou kaši s klobásou... 😝
S těma bradavkama, neměla jste to některá? Jinak prsa celý mě nebolí, ani mi nepřipadají nalitý...

Přeju všem pěkný večer !

sukubka
10. dub 2010

andi je mi to moc líto s babičkou.Moje babička měla zase v pátek mozkovou ale naštěstí je už doma,sice hůř mluví,ale jsem ráda že je jinak v pořádku!!!
anet jojo hned ráno napíšu!ty to vydržíš do pondělí?
Magdi tobě jsem napsala do IP broučku

teddyna
11. dub 2010

ahojte.tak nevím,jestli se stal zázrak,Vojtík je nemocný a nebo si řevem prošel nějaké období a přeskočil do dalšího.včera i předevčírem usnul bez problému chvíli po nakojení.včera usnul v 19:30 a na jídlo začal vrtět v 4:30. a já blb místo,abych spala,tak jsem se budila co mu je a proč nevstává na jídlo ☹ .takže mě bolí palice zcela stejně jak když co 3 hod kojím 😨 .takže dneska ho nenechám přes den tolik spát,aby v pohodě usnul a bude to
anet,taky jsem to tak měla u Vojtíška-asi od 10dne od ET.-hooodně štěstííí
sukub a andi-pištéééééé!

britka
11. dub 2010

Tedy s Vojtíškem to bude pořád a pořád lepší a už i ty se více vyspíš uvidíš.Včera jak jsem jela kolem Vás tak jsi byla u baráku to víš mám přehled.Počasí venku nic moc.

teddyna
11. dub 2010

no kurňa,tetka Britka ví všechno.ale aby zastavila a hodila řeč,to ne,co??dneska zas vyrazím ven,Vojtulín fakt musí ven aspon jednou denně

aneta1199
11. dub 2010

Sukubko, co je s tebou? Nahlizim uz od osmi a myslim na tebe !!!

stephanie
11. dub 2010

anet...sukubka není doma, ona vám určitě napíše 😉

aneta1199
11. dub 2010

Steph, ty víš něco víc? 😉 Byly tam ???

stephanie
11. dub 2010

anet, nemůžu mluvit za sukubku...

stephanie
11. dub 2010

a co ty, už jsi testla, nebo to necháváš opravdu až na zítřek?

sukubka
11. dub 2010

ahoj holky včera jsem měla ducha,dneska je docela silnější,on je tlustej až když zaschne,tak snad to bude zítra lepší!Chtěla bych zajít na krev!
Asmenko kolikátý den jsi šla na krev a kolik jsi měla HCG?
Anet a co ty?¨

stephanie
11. dub 2010

sukub, ty už jsi doma????