Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
23. dub 2010

Asmee-moc se jim ve fusáčkách líbí a je jim teploučko. 🙂

asmeena
23. dub 2010

misi: tak nakonec jsem si řekla, že vlasy zase dorostou. 😉
zuzi: já právě od hodně kamarádek slyšela, že ty spací pytle vůbec nevyužily, že jim v tom prďolci nechtěli spát.

misa.patrik
23. dub 2010

Tak to jo to si taky rikam jenze ja si vybrala takovy uces ze bych cekala 100 let nez by mi to narostlo 😀

juvik
23. dub 2010

Ahojda holky,

tak jsem se vrátila z nákupů, byla jsem utrácet 😅 Zašla jsem s našima do Polska a koupila si jarní sukýnku a svetřík...a taky kušulku se žirafkou 😀 Měli jich tam tolik, že jsem vůbec nevěděla, jakou vybrat...asi příště ještě zas nějakou pořídím.
A měli Zuzi i s Iáčkem 😀

juvik
23. dub 2010

ne kušulku ale košulku 🙂

Asmee, ten spacáček pro mimi plánujem pořídit....jestli dostanem adopčátko, tak jsou prý zvyklí na tohle z kojeneckého ústavu a paní říkala, abychom to pak pořídili i na doma 🙂
Takže nakonec ses nechala ošmikat 😉 ....na jaro to bude mít lepší...takovou lehčí hlavu

Miso, teda takové dobroty na oběd....to jsem se mohla zase zastavit, v Těšíně jsem byla 😀

Zuzi, malí jsou fakt úžasní....slaďouši 😵

misa.patrik
23. dub 2010

no klidne jsi mohla Juvi 🙂 zbylo mi toho 😀
jeste jsem napekla sunkovo syrove snecky z listoveho testa :-P

juvik
23. dub 2010

Miso, mňam, ty děláš chutě 😵
My dnes dojídali zbytky od včerejška - rajskou polévku a rizoto

asmeena
23. dub 2010

juvik: tak sis byla udělat radost do Polska? Já jsem zvědavá, jestli po porodu něco potom zhubnu, a vlezu se do některých svých starších věcí, které pořád schovávám s tím, že do nich zhubnu. 😀

juvik
23. dub 2010

Asmee, já jsem dělala včera vítr ve skříni a botníku....tak jsem taky něco sice dala pryč, ale hodně věcí mi bylo líto 😅 ...tak jsem je zas dala zpátky, že se budou hodit ....no úklid jak nic 😀

juvik
23. dub 2010

A radost jsem si udělala to jo 😵 ...a taky manžovi jak jsem mu provětrala peněženku 😀 😀 😀

asmeena
23. dub 2010

juvik: tak to já tak uklízím vždy, vyházím ze skříní, udělám hromadu na vyhození a v ní se potom znovu přehrabu a celé to vrátím zpět. 😀

juvik
23. dub 2010

Tak to jsem ráda, že nejsem sama takhle "postižená" 😀

asmeena
23. dub 2010

Tak to je těžké, když si ke všem věcem vytvořím citové pouto 😀

juvik
23. dub 2010

Tak mi předtím úplně spadnul net a najel až teď...ale stejně pomalu...tak jsem dala kafčo a půjdu ven 🙂

Asmee, to jo...manžel takhle má např. tričko, ještě z dob střední školy, celé orvané, ale nesmím na něho šáhnout 😀 Vždycky vyhrožuju, že jak nebude doma, vyletí komínem 🙂

asmeena
23. dub 2010

No, tak to můj manžel má takových triček milion a nosí je na doma a občas se splete a odejde v něm do práce - na zabití.

zuzka72
23. dub 2010

Asme-možná větší děti to nechcou, ale ti maluši, těm je to ještě fuk. 😀
Tak máme po koupání a po vážení. 😀
Petr-4820
Lukáš-4030
SUPER 🙂

kvakuska
23. dub 2010

Teddy že přeju Vojtíškovi všechno nejlepší k jeho prvnímu svátku 😵

kvakuska
23. dub 2010

Zuzi máš přece 4 děti, tak šup sem váhy a míry i těch odrostlejších 🙂 ... a jestli je nevíš, tak koukej "klučíky" přeměřit a převážit - pokud se teda nechají 😀

zuzka72
23. dub 2010

Kvaky-když ti velcí nám dnes odjeli ☹ , takže v pondělí. 😀

juvik
23. dub 2010

Holky, kde jste všechny? 😕

Zuzi, krásně přibírají 😵 Jsem zvědavá, jak by se kluci, ti velcí, tvářili, kdybys je fakt po příjezdu začala přeměřovat a vážit 😀

As, ti chlapi jsou fakt stejní....vždycky se ho ptám, proč si nevezmeš to nové triko a jdeš zas v tom starém? Manžel: "Ale vždyť to je ještě úplně dobré, ne? " 😠 😀

asmeena
23. dub 2010

Já jsem juvi zde, zrovna jsem si objednala od jedné maminky na MMB nějaké oblečky, měla krásné a za pár šušňů - vím, že je to možná brzy, ale nemohla jsem odolat. 😀

juvik
23. dub 2010

Tak přece jen někdo tu je 🙂 Jsem si pročítala diskuzi o adopci, co holky napsaly nového.
As, to věřím....já bych taky neodolala 😵 Když jdu kolem dětských věciček, tak mám vždycky cukání 😅

juvik
23. dub 2010

Minulý týden jsem viděla nádherné bodyčko na holčičku...normálně na růžové neujíždím, ale to bylo tak rozkošné...tak jsem ho aspoň koupila kamarádce co čeká miminko 🙂

asmeena
23. dub 2010

Taky jsem to tak dělala, že když by se zadařilo IVF, tak bych si to nechala, ale pak se nezadařilo a já to dala kamarádce.

juvik
23. dub 2010

Na to nakupování a zařizování se fakt těším 🙂 Dneska taky v Polsku bylo tolik krásných věcí na prďolky...tak jsme zas pro změnu kupovali neteři. Jsem se rozplývala a kochala 😵

zuzka72
23. dub 2010

Juvik-asmen-v pondělí dohodím ty váhy a míry 😀 Ať se zasmějeme. 😀

asmeena
23. dub 2010

Koukám na Uvolněte se prosím a dnes je to dobré.

asmeena
23. dub 2010

zuzi: už se těším, chudáci kluci, když si je představím jak kolem nich lítáš s metrem a ještě si musíš stoupnout na stoličku, aby si na ně dosáhla 😀

juvik
23. dub 2010

Zuzi, OK 😀

Já jdu do sprchy a za chvilku tu bude manžel z odpolední...tak dobrou holky 😉

asmeena
23. dub 2010

Fotila jsem pro kamarádku manželův stůl, tak vám taky přikládám foteku. Jinak na okně máme záclonu, byla odstraněna jen kvůli focení. Mně by se teda na stole líbila tak jedna kytka, ale je to jeho koníček.