Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
23. dub 2010

ahoj holky teda vás dočíst!
Já byla dneska na floře,bylo tam krásně ale děsně lidí,ale to je každý rok,o víkendu t ale bude zabijárna,má být teplo a lidi mají volno takže jestli se tam chystáte pevné nervy 😉
Juvi mě teda lákáte s tím polskem,taky přemýšlím že bych tam zajela?My tam jezdíme s manžou jen tak 1za rok ale jestli půjde vše jak má tak bych tam jela něco na mimi nakoupit 😉

sukubka
23. dub 2010

jo a holky nevíte co je s anet?dlouho tu nebyla že?

asmeena
23. dub 2010

sukub: jojo, jedeme zítra, ale jsme na to zvyklí. Tchán tam prodává orchideje a skalničky, tak si možná u nich ve stánku odpočineme. 😉 Aspoň se zase jednou po půl roce uvidíme. 😀 Když se normálně nepotkáme (bydlí vedle ve vchodě 😀 )

misa.patrik
24. dub 2010

Dobre ranko holciny?? taky jste se vyspinkaly tak do ruzova jako ja?? 😀 😀 😀
Jdu s Patou do polska ma chut na nejake bombonky a rika no vis tam ty z polska no ale ja vubec nevim ktere 😀 😀 😀 😀 tak musi jit se mnou... 😉

sukubka
24. dub 2010

asmneo tak si užij pěkný výlet,venku je krásně tak to bude super!Asmneko tů tchán prodává orchideje jo?já je miluju,ale doma mám asi jen 3!musím přikoupit,ale až budeme obývat vrch,já už to na ty okna dolu nedám 😉
misa další návšěvnice polska?Teda holky vy bydlít někde blízko?My to máme tak 70km moná i víc,to poátám jen po začátek Polska.Věčinou jezdíme do Klodzka nebo Nysy a vy?já tam miluju krovky tu tea fakt můžu!
Holky nevíte nic o té Anet???

juvik
24. dub 2010

Krásné slunečné dopoledne holky 😵

Asmee, užij si Floru a ať vás tam lidi neušlapou 🙂

Sukub, Misa bydlí v Těšíně, to je přímo na hranici s Polskem a já kousek, cca 10km, takže chodíme často 😉
A o Anet nic nevím, snad je v pořádku

Miso, taky jsem včera kupovala bonbony, čokoládové, na váhu....mají je fakt skvělé 🙂

sukubka
24. dub 2010

ahoj juvi 🙂 já už Anet psala nedalo mi to!Napsala jsem i na mob.je v pořádku jen jak dojde domů s práce je unavená a spí ale prý odpo nakoukne 😉 tak jsem ráda že je v pořádku!To máte holky dobrý že bydlíte tak kousek od polska to opravu závidím,musím manžu přemluvit a zajet tam,on se pořád chce jet podívat do Osvětimi tak mu řeknu že to skloubíme s nákupama!

juvik
24. dub 2010

Sukub, v Osvětimi jsme byli naposledy předloni...byla jsem z toho špatná ještě týden....je to fakt hodně působivé...tehdy ještě bylo takové pošmourné počasí...tak to působilo o to víc depresivněji ☹ Nevím, jesti bych tam jela jako těhule...

sukubka
24. dub 2010

jvi opravdu je to tak působiv,tak to tam rač nepojedu já jsem ještě máčka,tak bych to asi nedala!Ale na nákupy chcíííí tak musím být na manžu hodná 😉
co vaříte holky?

andinka22
24. dub 2010

Hezké odpoledne holky,
jdu Vám popřát hezký víkend.
Ještě Vás musím později dočíst, ale teď jdu na zahradu, je tam nádherně.
Sukubko já dnes vařila žampionovou omáčku podle Polraicha, k tomu na minutku vepř.maso a opékané brambory s oreganem. Bylo to výborné. 🙂
Přeji hezký den.

juvik
24. dub 2010

Andi, mňam 😵 to musela být dobrota

Sukub, já jsem dělala knedlíky na páře s povidly, cukrem a máslíčkem ....teď jsme dojedli a jsem totálně přejedená 😝
Jdu se někam svalit 😀

sukubka
24. dub 2010

teda holky vy jste si jedli co?to my měli kuře a rýži!ted jsme venku grilovali,bylo to super ale už jsem šli domů už je zima!
andi já bych si teda tu omáčku dala je složitá?

martin72
24. dub 2010

Ahoj holky.Zítra je to 10 den po zavedení.Co myslíte,máme zkusit testík,nebo je to ješte brzo?

asmeena
24. dub 2010

sukub: tak grilovačku bych si taky nechala líbit.
Nám se opravdu Flóra povedla, úžasné počasí a nakoupila jsem zase spoustu kytek a zítra si je budu snad aranžovat na balkón a okna. Záleží jestli mi manžel dodělá ohrádku na okna, aby mi to nespadlo.
Jak jsme přijeli domů, tak jsme šli na jídlo a pak jsme to doma zapíchli do hajan a probudili se až ve 20:00 😀

sukubka
24. dub 2010

marti ahoj toto uběhlo,myslím že by test už měl něco ukázat 🙂 držím pěsti 😉
asmneko copak sis koupila za kytičky?měli jich tam spousty co?

asmeena
24. dub 2010

sukub: mám fuksie, mini macešky, pelargonie, skalničky a něco i pro mamku do bytu a hořec - dostane to příští týden už ke dni matek, protože pak už se do Jeseníku nedostanu.

sukubka
24. dub 2010

asmenko ty máš taky hodně ráda kyti že?já moc 😉 to bude mít mamka určitě radost!jsi hodná 😉

asmeena
24. dub 2010

miluju kytky a nedovedu si představit, že bych neměla alespoň balkón.

sukubka
25. dub 2010

pěkné ráno holky,dneska budu zase nádherně to je super!přeji vám všem pěný den 😉

misa.patrik
25. dub 2010

Ahoj holky 🙂 vcera jsme byli cely den u znamych a vratili jsme se pozde 😀
Chci se zeptat dnes me celkem dost picha v pravem boku asi vajecnik ze?? a boli me v krizich ...ale to nevim jestli to nahodou nemam z trampoliny vcera me tam totiz vytahl muj synator tak jsme radila jako za mlada 😀 😀 😀 😀

asmeena
25. dub 2010

misi: na trampolíně? To se teď šetři, ať ti nepopraskají folíky. A to píchání je určitě z dozrávajících folíků. 😉

misa.patrik
25. dub 2010

Diky 🙂 jo no jsem rikala ze nemuzu ...uz se budu setrit : ☹

asmeena
25. dub 2010

Tak teď to ničemu určitě nevadilo, jsou folíky ještě určitě nedozrálé, to uvidíš teprve na kontrole jak jsou veliké.

misa.patrik
25. dub 2010

Asmi : diky jsi me potesila jsem se polekala ☹ ale hrozne me to lakalo jsem nikdy tak neskakala 😀
dnes jsem pichla 5 injekci a dost uz ty vajecniky citim ☹ manzel pujde odpoledne s malym na brusle a ja s kamaradkou do kina na Ženy v pokušení ...tak jsem zvedava...

asmeena
25. dub 2010

misi: užij si kino, je to moc pěkný film

misa.patrik
25. dub 2010

diky no uz se moc tesim 🙂
ted jsem si ncpala brisko a lezim a hezky odpocivam... ale vajecniky jedou asi na polne obratky to je mazec ☹ at uz je utery

martin72
25. dub 2010

Dneska Renča udělala test po 10 dnech.Objevil jse slabý duch.Tak si říkám,že je ještě brzo.

beras
25. dub 2010

Asmen 😀 máš IP 😉

andinka22
25. dub 2010

Hezký nedělní večer holky,
Asmenko hned bych se k tobě přidala, já taky miluju kyťulky.
Sukubko ta omáčka není složitá. Napíšu ti postup.
Rozpálíš si trošku oleje s máslem, přidáš cibuli, až cibule chytne barvu, tak přidáš česnek, čerstvé žampiony, které zakápneš citronem, aby nezhnědly, pak chvíli dusíš a pak přidáš asi 1dc bílého vína, dusíš tak dlouho, až se odpaří víno, potom přidáš trošku smetany, osolíš a opepříš. Nic na tom není. Je tam hezky cítit chuť těch žampíků.
Juvi tak už se ti to blíží, budu ti držet pěstičky, jinak mě se to opět posune, ale neva mě to, jelikož teď bych to stejně musela odložit, protože manža odjíždí na montáž. Uvidíme příští měsíc, ale mám zase možnost jet se švýcou na výlet do Beskyd ( ona je učitelka), takže mě to dost láká. No takže nakonec si asi užiju výlet a moždá budu bojovat až v červnu. Ale to se ještě uvidí.
Pecičko to je mi moc líto, jak to dopadlo, ale zažila jsem to i já, takže posílám pohlazeníčko a neboj, ono to přebolí a o to větší budeš mít sílu bojovat dál, alespoň já to tak vždycky mám. Mě teď vlastně čeká už asi osmý pokus, ale rozhodně to nevzdám. Peci ve středu jdu na nehtíky, tak už se móc těším.
Holky všem, které se chystáte na nějaké kontroly moc držím pěstičky.
Testovatelkám hodně štěstíčka na testíku.
Dnes jsem přidávala nové zboží do našeho e-shopu, tak když budete chtít, tak mrkněte.
http://www.super-obleceni.cz/novinky/
Hezký večer všem. 🙂

aneta1199
25. dub 2010

Ahojte všem!
Chtěla jsem nahlásit, že je u mě vše v pohodě. Ve čtvrtek jsem nevydržela a byla jsem v nemocnici znovu na testu HCG a měla jsem 9.671j. - 20tý den po ET (předtím jsem měla 328 12tý den a 804 14tý den). Tak jsme si spočítali, že to stále roste stejným tempem, doufám že všechno bude OK.

Sukub - docela závidím, že už jsi něco viděla na ultrazvuku, mě to čeká teprve v úterý a asi budu pěkně nervózní.

Občas mě taky v břichu něco píchne, třeba když jsem jednou trošku rychleji vystoupila z auta, tak to bodlo docela dost a když víc zakašlu, tak mě taky něco píchá.... Máte nějaké podobné zkušenosti?

Renčo a Martine - já taky poprvé testovala 10tý den a byl to duch (viz moje album). Ale byl viditelný v limitu a pouhým okem, né lupou 🙂