Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
10. kvě 2010

A kde zmizela ta Stephi? Jen jukla a utekla? 🙂

Miso, jsem teď dočítala a smála se, jak tvůj syn řeší potencionálního sourozence 😀 Je to sranda s těmi dětmi

misa.patrik
10. kvě 2010

No tez si rikam ze zmizla jak para nad hrncem 😀 😀 pred chvili jsem hrala s Patou karty rikal mi mami kdyz uz porad lezis tak aspon karty si se mnou zahrej 😀 😀 😀

misa.patrik
10. kvě 2010

pridavam fotku sveho synka a synovce 🙂

juvik
10. kvě 2010

Miso, však jo 😉 ....ven stejně nejde jít....mě to štve, myslela jsem, že vylezu na zahradu, ale pořád leje, pořád chodí přeháňky a bouřky....ani nevím, jak tu bylo přes den u nás....v Brně bylo krásně.

juvik
10. kvě 2010

Jé...a který je který?

misa.patrik
10. kvě 2010

Tak u nas v Tesine bylo taky krasne i teplo pres poledne odpoledne zacalo burit a ted sem tam pokrapuje 🙂 ja byla akorat pro Patrika ve skole jsem nejaka k.o.

misa.patrik
10. kvě 2010

hehe ten daaal je muj Pata a ten bliz je synovec Ondra

juvik
10. kvě 2010

Miso, tak jsem to odhadovala dobře ....pěkní kluci 😉 Ten Ondra je asi mladší, ne?

misa.patrik
10. kvě 2010

Je o dost ale jsou jen o pul hlavy od sebe 😀 Patrik ma 8 a Ondra bude mit 5

juvik
10. kvě 2010

Zrovna tak uvažuju, že moje kámošky, spolužačky už skoro všechny mají dvě děti...a jedna dokonce 4 😕 .... a my jsme furt tak nějak mimo....no, snad to doženem....do 4 dětí asi ne 😀 ...ale dvě bych ráda

juvik
10. kvě 2010

Nic, jdu udělat něco k večeři a večer ještě nakouknu....jestli mě manžel půstí k noťasu 🙂

misa.patrik
10. kvě 2010

To vis ze dozenes 🙂 treba budes mit 2 najednou 🙂 a budes mit vystarano 😀

pecicka
10. kvě 2010

juviku-super, moc gratuluji, to tě určitě netrumfnu, jdu v pátek na utz.......a ty jsi brala jenom glostík?

pecicka
10. kvě 2010

misi-to je ještě takové sluníčko na pomačkání, počkej za par let, až ti řekne, mami na mazlení máš tatku já už nejsem žádný mimino 😀 😀 😀 😀

stephanie
10. kvě 2010

já jsem tady!!!
já jsem psala, že jedu pro malého k mamce a vše si dočtu pak, ale nešlo mi to odeslat

no juvi, to koukám 😨 , no to je úrodička, supeer!!! tak zítra hned podej zase info!!!
No vidíš a ty jsi měla pořád strach...Ale to tu máme pořád všechny...Snad se budem všechny brzo radovat, co? 😉
Míšo, hezký klouček...Ty jsi teda mama, sedíš u počítače a ani si se synkem nezahraješ... 😀 (my to máme doma taky tak 🤐 )
Já se musím jít učit 🙄 ...ale pak ještě kouknu...
Zatím pa

kvakuska
10. kvě 2010

Ahoj mamulky, těhulky a snažilky, moc teď nestíhám, ale myslím na vás a všem vám držím palce 😉 ... nemám vás od středy vůbec dočtené, snad to někdy dolouskám, určitě jste sem psaly samé důležité věci 😀

stephanie
10. kvě 2010

no nazdárek kvakus, ty nezbednice, zase jsi se na nás vykvákla!!! 😀 ...
hezky si to všechno dočti, jo? 😀 😝

pecicka
10. kvě 2010

kvakuško-taky tě zdravím 🙂
holky jsem nějaká marná, asi z té ms, normálně mě nikdy nic nebolelo, nebo jen občas a napatrně a ted mě od prvního dne bolí břicho, takže jsem si včera musela vzít prášek a dneska taky, že by se tam něco dělo? 😒

misa.patrik
10. kvě 2010

Holky ja se z toho mojeho sny fakt pose.u 😀
Ted za mnou prisel a řika mi mami musime koupit jeste jednoho krecka aby se mohli spářit 😀 😀 😀 pomoooooooc 😀
Jasne Kvakus pisem same dulezitosti 😉 😉

pecicka
10. kvě 2010

misi-to je konec 😀 😀 😀

misa.patrik
10. kvě 2010

to jo vzdyt jich bude miliooon tech krecku 😀 😀 😀

pecicka
10. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
10. kvě 2010

oni precerodi snad co 14 dni nebo co 😀 😀 😀 😀 a kolik jsou schopni porodit kousku 😀 boooooze to je nepredstavitelne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pecicka
10. kvě 2010

fakt, to vůbec nevím......v tom jsem neznalá

misa.patrik
10. kvě 2010

ja to radsi ani nechci vedet 😀 😀 😀

pecicka
10. kvě 2010

misi-ale uznej, proč to takhle nejde nám, nemají to oni jednodušší? 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
10. kvě 2010

no to mas recht 😀 to nechapu ale budme radi ze nejsme sloni 😀 😀 😀

misa.patrik
10. kvě 2010

To by jsme nedelali test po 14 dnech ale po 4 mesicich od snazeni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pecicka
10. kvě 2010

Misi-kdy se chystaš testovat? Jsi v pohodě?

misa.patrik
10. kvě 2010

Ja jsem az moc v pohode 😀 skusim to v tu stredu a uvidime 😀 urcite budu rentgenovat ale co za zkousku nic nedam... ja verim ze jsem tehulka 😉