Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
17. kvě 2010

u nás v noci rána jako z děla, vítr v komíně nám vyrazil stará komínová dvířka, která jsou nad vanou, takže dvířka ve vaně a na nich spousta bince (naštěstí ne saze, v komíně už se netopí), no mžourala jsem na to v ospalosti jak jojo, nakonec jsme to tam nechali a uklidili jsme to až ráno 😝 ... navíc dnes u nás budou jezdit popeláři, tak všichni povyhazovali včera večer popelnice před baráky a vítr si s něma celou noc pěkně pohazoval, rachot jak blázen a v ulici je binec jak nikdy, a to tu minulý týden proběhlo blokové čištění 😒 ... hernajs 😖

pecicka
17. kvě 2010

je to opravdu nemožné to počasí, raději ani nevystrkovat nos ☹

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Dobré upršené ránko,holky volala mi Maruška,chtěla jsem objednat na příští středu a doktor tam zase není,poslední dobou,tam není často nemá nějak změněnou pracovní dobu?Co až budu stimulovat a vyjde mi kontrola a on tam zase nebude?Musím se ho na to zeptat.

juvik
17. kvě 2010

Dobré ránko,
doufám, že jste holky v pohodě a nebydlíte někde u vody 😒 ....tady leje naprosto příšerně....taky jsme pod Beskydama a tady to má být nejhorší....ještě, že bydlíme na kopci. Ale kousek od nás už jsou uzavřené cesty i železnice ....je to mazec 😖
Vidím, že jste včera ještě řešili testování....já jsem většinou testnout nestihla, mrcha byla rychlejší ☹ ...ale jinak nejdřív 11.den

Berus. je fakt, že tam teď často nebývá, nevím proč....ale je tam nějaká nová mladá doktorka....tak by tě v nejhorším vzala i ona....však jde jen o kontrolu folíků 😉 I když vím, že všechny chceme k Machačovi...je to naše superstar 😀

Kvakus, to jsou teda zážitky po ránu 😕 ....snad to nebude pokračovat i přes den

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Já když jsem tam byla minule,tak tam s ním seděla v ordinaci a on říkal,že má posilu.Tak to by mi navadilo,jen aby tam někdo byl a mrknul na mě.
A to počasí je fakt děsné,my máme vodu dál,ale prý už tu jednou povodně byly.Noale bydlíme v 6 poschodí,tak to k nám nedorazí,jen do sklepů.
Chudáci lidi co bydlí u vody a povodně už zažili.

juvik
17. kvě 2010

Berus, ani nemluv...když jsem ráno poslouchala zprávy, tak jsem měla hudí kůži....chudáci lidi, musí to být pro ně psycho 😔
Jo a když jsem tam byla posledně v Olmíku, tak už ordinovali oba, ne? To bylo jak jsme se tam viděly - neviděly 🙂

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

No byla s ním v ordinaci,ale sama ještě neordinovala,ale tuším,že sukubka psala,že jak tam byla naposled,tak byla u ní na rozloučenou.

juvik
17. kvě 2010

Berus, jj vlastně Sukubka u ní byla ....máš pravdu 😉
Je sranda, jak si odepisujem střídavě na jedné a druhé diskuzi 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

jj,ale tady je alespoň ruch,v té druhé jsou holky někde v čudu 😀

juvik
17. kvě 2010

No hlavně včera večer to tu jelo 😀 ....manžel už hudral, že co tu furt řešíme, že to není normální 😀
Myslím na Misu....jak dopadla.... 😕

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Taky jsem nakoukla kvůli ní,jináč moc počítač ráno nezapínám,až v práci se kouknu

juvik
17. kvě 2010

no já kvůli ní a taky jsem koukala na zprávy ....protože rádio nám furt nějak vypadávalo a šumělo 🙄

juvik
17. kvě 2010

A na kterou jdeš do práce? Děláš na směny?

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

já mám odpolední a to chodím na 11.00hod,ale ještě jedu na hormonální profil za Maruškou,tak vyrážím už po deváté.
A ty jsi tuším doma,že?

juvik
17. kvě 2010

jj, zatím....uvidíme jak se to vyvrbí...příští týden už bych měla zařazávat v práci...na jednu stranu se těším a na jednu stranu bych hrozně chtěla, aby vyšlo to druhé 🤐

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Vyjde Juvi a do práce nebudeš muset 😉 🙂

juvik
17. kvě 2010

děkuji 😵 ....no nechávám tomu volný průběh...to je nejlepší...stejně to bude tak, jak to má být....i kdybych se na uši stavěla 😀
A ten hormonální profil chtěl Machač nebo to je tvoje iniciativa?

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

nene Machač,už mi ho dlouho nedělal.Vlastně jen poprvé,když jsem k němu přišla.
Chtěla bych se ho zeptat i na tu imunologii,jestli si na to nezajít před dalším pokusem,tedy pokud to stihneme

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Tak zatím holky,vyrážím,ale v práci ještě nakouknu,co Míša.Hezký den všem 😉

juvik
17. kvě 2010

Berus, pa 😵

asmeena
17. kvě 2010

Dobré ráno holky, Já jsem vstávala v 8:00, že budu dnes uklízet (po víkendu je tady opět bordel) a jenom co jsem si udělala snídani a nachystala si to nastůl (ani jsem si nekousla), tak se mi udělalo šíleně špatně a šla jsem omdlívat na záchod. Naštěstí jsem to po chvilce rozdýchala. Asi to bude opět tím šíleným tlakem. Tak jsem se potom nasnídala a dala se do nádobí - měla jsem ještě od včerejška roztahaný parní hrnec, tak jsem ho musela pořádně vydrhnout.
No a teď přemýšlím jestli jít do drogerie nebo né. Protože pořád tak hnusně prší. Ale potřebuju alespoń jedno vajíčko (nemám doma ani jedno), chci si totiž udělat na oběd řízeček.

juvik
17. kvě 2010

Asmee, to bude určitě tím počasím a tlakem 😒 ...opatruj se, ať sebou někde venku nesekneš....pokud ti není dobře, buď raději doma
Volala mi kamarádka, že už se nemohla skoro dostat do práce...cesty i koleje jsou pozavírané....tak se jenom děsím, aby se manžel dostal odpo domů z práce 😖

asmeena
17. kvě 2010

Taky jsem teď psala kamarádce, která bydlí v Ostravě-Koblově jestli jsou v pohodě, protože jim v 1997 plaval barák až do prvního patra. Je to šílené to počasí. Chudáci ti co už si těmi povodněmi prošli dříve a teď mi přijde, že to je každý rok znovu a znovu - to si nemůžou ani stihnout ty domečky a zahrady dát dohromady a jsou tady další povodně.

asmeena
17. kvě 2010

Ale zase si říkám, když se půjdu ven projít, tak mi to možná udělá dobře, protože je tam fajn vzducha víc světla než mám tady v bytě. Ten nedostatek světla mě taky ubíjí.

asmeena
17. kvě 2010

No, nic asi jdu. 😉

juvik
17. kvě 2010

Asmee, tak ať dobře pořídíš 😉

escadka
17. kvě 2010

Ahojte holky, zdravím vás všechny po dlouhé době 🙂. Od úterka jsem totálně ko, hyperstymulák se rozjel tak, že už jsem byla 3x na odsátí vody z břicha, vždy kolem litru a půl, k tomu se mi přidala strašná viróza, žaludek neustále na vodě, velký jak v 6 měsíci, takže pořád jen polehávám a nemám na nic chuť. Ale pořád jsem na vás všechny moc myslela, ale nedá se vás dočíst, je toho tolik, to jste za ten týden napsaly... Jinak mám 2 // a ten hyperstymulák to prý jen potvrzuje, dokonce tam Machač v sobotu viděl i dva ťuplíky, měla jsem zavedené 2 blastocysty s prodlouženou kultivací, tak je otázka, jestli se oba bobišci udrží, kdyby aspoň jeden.... Ale mám strach se radovat, tak jak jste tady psaly, dokuď nebije srdíčko... Teď je to od transféru 2,5 týdne, tak ještě myslím tak 7 týdnů, než to bude trošku víc jisté, že?
No a co všechny kočenky, co jste čekaly také na 2 //, jak to dopadlo? Doufám, že všem skvěle. A co tobě, Juvíku, zavedly ti obě emryjka? A všechny těhulky v pořádku? A co ty Ellinko, už je lépe? Určitě máš oporu v rodině a taky v nás a hlavně, že čekáš drobečka, i kdyby si na to měla být sama, tak to zvládneš a stálo to za to, za chlapa, co udělá tohle, nestojí ani slzička, je to ubožák.
Omlovám se, že píšu asi k starým věcem ,ale dočetla jsem jen po stranu 472, už zase začínám usínat, to se mi chce teď pořád....

juvik
17. kvě 2010

escadko, teda, ty si užíváš 😒 Zrovna včera mě napadlo, jak na tom jsi. Pozitivní je, že se mimíšci chytli, tak to u OHHS bývá....tak se opatruj a zase napiš 😉
Doufám, že jsi doma a ne pořád v práci.
Jinak zavedli mi ve čvrtek oba embryjka a teď čekám 😉

escadka
17. kvě 2010

Jéé, tak to jsem moc ráda, tak aby se jim tam taky moc líbilo a chytli se pěkně obě dvě, ať máš vystaráno 🙂. Od úterka jsem skutečně doma, v to pondělí se to nedalo, jsem úplně marná, takže bych tam byla k ničemu

juvik
17. kvě 2010

Escadko, děkuji 😵
Jen pěkně odpočívej, teď to moc potřebuješ, zvlášť když tam jsou asi oba mimísci 😉