Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
22. kvě 2010

Ahoj holky,

přišla jsem vás po dlouhé době pozdravit 😵
Peci: hodně štěstíčka zítra!!! A jak dopadla dceruška?
Ferdi: tobě taky! třeba se tam zítra holky potkáte 😉
Míšo: tak hurá do dalšího boje 😵
Jitul: tak vidíš, že se manžílek umoudřil...já myslím,že když víme, jak na ty naše chlapy, tak to nějak s nimi zmáknem, co? 😉
Juvi: na tebe myslím každý den a držím moc přemoc palečky!!!!!!!!!
Kvakus: tak se hlásím, že jsem tady...ale jen na chviličku 😉
ostatní moc zdravím

Já jsem bojovala celý týden s nějakým bacilem (ale těhu bacil to nebyl ☹ ), nebylo mi dobře i po psychické stránce, co si budem povídat a taky mě čeká dost náročná zkouška, takže se učím, až se ze mě kouří 😲

Už mi bylo ale po vás smutno 😵

Tak hezký večer všem!!!

stephanie
22. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje 😵

STIMULANTKY:

JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-OPU 20.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO?

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, hlásí srdíčko, Ko. 27.5., nyní 7tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

britka
22. kvě 2010

Peci taky ti držím palečky ať se konečně dočkáš a dostaneš ten nejkrásnější dareček k svátku 🙂 To počasí to je děs zas tam leje a bouřky se pořád točí dokola.

juvik
22. kvě 2010

Stephi, ahojky 😉 ...to jsem ráda, že jsi na nás nakoukla....a že sbíráš síly do dalšího boje 😵 ....přeju ať tu zkoušku zmákneš 🙂 ....a děkuju, že na mě myslíš 😵

misa.patrik
22. kvě 2010

@sukubka na tohle jsem taky koukala ale nikde nejsou ciste bile ☹

britka
23. kvě 2010

Stephi to je mi líto,že ti to nevyšlo,ale neboj to musí vyjít.Já byla v útery v OL a v červenci jedu na kontrolu a na záři jsme se s doktorem domluvili.Holky si dnes jely pro dárečky do OL tak jim přeji ať se prcci drží a už ať se nepustí.A Zuzka se už dlouho neukázala asi ji kluci dávaj zabrat a nestíhá se kouknout.

zuzka72
23. kvě 2010

misa.patrik -tak já je chtěla taky v jakékoliv kombinaci a le mám č.41 a ta jejich 41 je strašně malinká-takže je nebudu mít, jinak nevím kde by je mohli mít, ale mrknu. 😉

britka
23. kvě 2010

Zuzi koukla jsem se na fotky prcků jsou šikovní 🙂

sukubka
23. kvě 2010

ahoj holky,
Step ahojík holka konečně jsi zase za námi 😉 to jsem moc moc ráda.Copak děláš dneska,zase se učíš?

Holky já jela ráno s bráchou a jeho malím na sovinec,bylo tam hodně atrakcí a super program pro děti,já tam měla langoše a prostě samé dobrotky tak jsem byla taky spokojená,ale pak nás před obědem vyhnal liják,pán říkal že tam včera bylo krásně a mi dojeli domů a včera lilo u nás a dneska je pro změnu hezky tady to je fakt na naštvání!!!!

Peci tak dneska budeš mít bobky u sebe tak je pěkně rozmazluj at se jim u tebe lbí!!!!!!!

Juvi na tebe taky myslím každý den,držím pěstičky!!!! 😉

kvakuska
23. kvě 2010

peci a ferdi oběma vám holky držím moc moc palce 🤐 🙂 ... tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj 😎

pecicka
23. kvě 2010

ahoj hokky, už jsem doma z Brna, bobišky mám u sebe, tak jdu odpočívat 🙂 všechny moc zdravím 🙂

sukubka
23. kvě 2010

peci tak to je super,tak je pěkně rozmazluj 😉

asmeena
23. kvě 2010

sukub: nedělej mi chuť s langošema, taky bych si dala, pěkně s česnekem, tatrkou, kečupem a kopcem sýra - mniam. To je šílené, ty už jsi v 10tt, to tak letí.

peci: tak broučky pěkně opatruj a jenom pozitivní myšlení. 😉 😵

sukubka
23. kvě 2010

asmenko přesně tak jsem ho měla,česnek tatarka a tuna sýru 😀 musím si je někdy udělat doma 😀 klidně bych si ještě jeden dala 😀
Asmenko a ty jsi 17týden to je už něcoo mě to děsně utíká

ferdice
23. kvě 2010

Ahojki holky,
my uz jsme taky doma. ale boli mne brusek, tak si jdu hned lehnout.
Mam dobre i horsi zpravy. Vajicek myslim dost 18, ale rikala pani doktorka, ze to samozrejme nemusi nic znamenat, ze se uvidi zitra a pak dale, vsak to vsechny znate. No a manza ma lenive spermijky 4% pohyblivost, takze ICSI. Tak ted nevim jako 4% ze 100? jsem se ji asi mela zeptat, ale popravde se mi pred manzou ani nechtelo, asi z toho byl sam prekvapeny. kdyz vsichni furt dokola rikali, ze spermio nepotrebuje, ze uz jsem byla 3x tehu ☹
Peci at se ti broucci pekne zavrtavaji.
Vsechny vas zdravim.

ferdice
23. kvě 2010

Mnam langos s tatarkou, cesnekem a syrem, to bych si teda dala.

sukubka
23. kvě 2010

holky zítra je udělám na večeři,manža závidí že jsem měla langoš a on ne 😀
ferdi tak gratuluju to je pěkný úrodička a neboj připlatíte ICSI a vše bude ok můj manža měl taky hrozný spermiogram a koukej jak to dopadlo 😉

daisy14
23. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje

STIMULANTKY:

JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO?

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, hlásí srdíčko, Ko. 27.5., nyní 7tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
23. kvě 2010

Ahoj holky, vy mi děláte chutě s langošem, mňam! Já mám na večeři zbytek špaget od oběda 🙂
Steph, škoda, že to nevyšlo, ale fajn, že bojuješ dál!
Peci, hezky odpočívej a opatruj bobíšky 🙂
Ferdi, gratuluju k super úrodě, tak ať zůstanou i zítra v hojném počtu! 🙂
Asmeen, Sukub i všechyn ostatní zdravím!

zuzka72
23. kvě 2010

Tak dnešní vážení:
Lukášek 4800gr
Petříček 5800gr
😀

sukubka
23. kvě 2010

daisy taky zdravím!tak na úterní kontrolu držím pěstičy 😉

juvik
23. kvě 2010

Ahoj holky,
Gratuluju Peci kembryjkům a Ferdi k mega úrodě a držím holky palce 😉
Já nakouknu až zítra večer, držte mi palce, zítra mě čeká první den v práci....mám strach, abych to všechno zvládla 🙄

daisy14
23. kvě 2010

Juvi, tak tfuj, tfuj, tfuj na ten první den v práci 🙂 ať ten den v pohodě zvládneš!

ferdice
23. kvě 2010

Juvik at se ti zitra prvni den dari a ty dalsi tez. apropo kdy budes testit?
Daisy koukam, ze nakonec jsi muzicka zvladla pekne rychle, drzim pesti na uterni kontrolu.
Steph mrzi mne ze to nevyslo, jsme tady na tebe hodne mysleli. Ceka te jeste dalsi KET?
Sukub posli nejake langose i k nam, to je jidlo, ktere fakt nedelam, protoze pro 2 lidi, 2 langose se mi fakt delat nechcou, ale miluji je.
Jo a mely jste pravdu, vseci jsou v Brne v Reprofitu moc prijemni, fakt to byla pohoda. A nasla jsem nakonec dobre ubytovani na privatu, ktere bylo v pekne lokalite, autem 3 minuty cesty od Reprofitu a nebylo ani drahe. Takze jsme si udelali sobotni pesi vylet po Brne, zrovna meli slavnosti piva, takze bohuzel momentalne nic pro nas 😀

stephanie
23. kvě 2010

Ahoj holky,jdu vás rychle pozdravit, než začne hokej

Juvinko- přeji hodně štěstí v nové práci ...ale hlavně!!! hodně štěstíčka u testování!!!! ani nevíš, jak na tebe myslím a jak moc ti to přeju...
Peci - to je fajn, že máš bobky u sebe, tak relaxuj a hezky jim domlouvej 😉
Ferdi - to je vajuch, ti řeknu 🙂 ...tak zítra dej hned vědět, jak se mimča vyvíjejí!!!
Jinak já jdu do minimálky, tak uvidíme, jak to dopadne, vůbec netuším, co mě čeká...a děkuji, že jste na mě myslely...
Daisy - díky, jj, budu bojovat...když jsem se dala do boje, tak budu bojovat tak dlouho, dokud nezvítězím 😀 ...snad nedojdou síly 😝
Brit - tak to je fajn, že do toho zase půjdete 🙂
Přeji krásný večer všem...jdu fandit!!!

stephanie
23. kvě 2010

gooooooooooool

kvakuska
23. kvě 2010

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

sukubka
23. kvě 2010

juvi já se přidávám k držení pěstiček na testování!
Holky super co hokej? 😀
ferdi klidně ti nějaké langoše pošlu 😀

misa.patrik
24. kvě 2010

Dobre ranko 😉 😉
Peci super ratuluji maminko 🙂 opatruj se
Juvi at se Ti dari v nove praci... 😉 😉
Steph to je super ze do toho jdes . 😅 😅 Budu Ti drzet snad palce i na nohach 😀 😀
Ferdi Tobe taky at jich je dost a super kvality 😉 😉 😉

pecicka
24. kvě 2010

dobré ranko 🙂
misi děkuji moc 🙂