Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
25. kvě 2010

Berus, já měla zase clostík a pak injekce a nebo chtěl jen injekce, bez clostíku....jsem nevěděla, že to jde kombinovat.
Ale stejně to je jedno....nám to už je k ničemu 😔

pecicka
25. kvě 2010

juvi-tak ono asi záleží i na tom, jakej kdo má problém.....

b.e.r.u.s.k.a
25. kvě 2010

Juvičku není,já věřím že jen něco našetříte,tak do toho půjdete zase a vy už máte vyčerpané všechny IVF?

teddyna
25. kvě 2010

ellae-nepruď,bo ťa vyměěěníímm 😎

stephanie
25. kvě 2010

ahhooooojj

tak mám po zkoušce, se teda ze mě pěkně kouřilo, ale mám za 1...A jdu se šrotit na další 😠

Juvinečko, je mi to moc líto, ani nevíš jak...opravdu...Mocinky jsem ti to přála...Ach jo 😖 ...Myslím, že všechny víme, jak se cítíš...
Mi bylo taky hrozně...
Úplně mě to svíralo, že jsem byla od toho jen krůček...Machač říkal, že se embryjko chytlo, ale pustilo...Ale na druhou stránku, pokud to nemělo být, tak je lepší hned...Jedním potratem jsem si prošla a bolelo to strašně 😔

Juvinko, ale nevzdávej to...Chce to jen čas...Přeci se to musí jednou povést!!!
To je moc dobře, že máš teď tu práci.

Posílám ti na dálku pohlazení...

Peci, a co ty, jak se cítíš?
Beruš, tak už začínáš s přípravou, to je fajn
Míšo, kde ty jsi zmizela, asi sháníš ty Pumy, že? 🙂
Asmeen, jak je v Jeseníku? Nesněží tam? 😀 V Beskydech prý sněžilo...

Tak hezký večír všem 😵

juvik
25. kvě 2010

Berus, máme za sebou už všechny 4 ivf (jenou bez ET), 1xKET a k tomu 3minimálky a jeden nativ....tohle byl už devátý pokus....to už fakt není normální, že to nevychází 🙄 ...a Machač už taky neví, co s náma....moc se snaží, ale není všemocný, bohužel 😒

juvik
25. kvě 2010

Stephi, děkuju.... a moc ti gratuluju ke zkoušce 😵 Kolik jich ještě máš?

katapola
25. kvě 2010

Ahoj holky, tak už mám výsledky z imuna u dr. Malíčkové. A imunoproblém u mě je na světě a já mám z toho radost, že se konečně něco našlo 😀 Mám pozitivní protilátky proti spermiím, a to celkem ve vysoké koncentraci (horní hranice je 60 a já mám 97). Dle Malíčkové může být toto přžekážkou v přirozeném i umělém početí. Varianty léčby buď Prednison+ Pentomer nebo Pentomer+ injekce gamaglobulinu. Poté po 12 týdnech kontrola. Teď počkám, kterou léčbu dr. vybere (s ohledem na můj vysoký oční tlak) a jdu do toho. Manžel je v pořádku. Už jsem ty výsledky poslala i dr. Machačovi.

pecicka
25. kvě 2010

stepi-tak to moc gratuluji, jsi holka šikovná já jsem v pohodě, cítím se dobře 🙂
juvi-klobouk dolů 😕

stephanie
25. kvě 2010

Díky Juvi...
Ještě jednu, poslední...ale z té už nemám takový strach...Už aby to bylo za mnou, pořád hledím do papírů a domácnost jde cu grunt...
Juvi, a co takhle nějaké lázně? Nebo to, co jsem ti včera psala? Přeci mi neříkej, že se to jednou nepovede, když jste oba zdraví... 😖

juvik
25. kvě 2010

Kat, teda....a jakto, že na to nepřišli už v Podolí....vždyť to tam taky zjišťují,ne? Aspoň nám jo.

stephanie
25. kvě 2010

Katapol, tak to je fajn, že ses posunula trošku dál a hlavně, že se to dá řešit
Juvi, a ty máš imuno?
A když už jedno dítě s manželem mám, tak já asi nemůžu mít ten problém, že? Pořád taky přemýšlím nad tím, jestli není se mnou něco v nepořádku...Na IVF chodíme kvůli manžela...

juvik
25. kvě 2010

Stephi, lázně už mám taky za sebou, byla jsem ve Frantíkách.....bylo to super,ale účinek nebyl. No a zdraví....manžel má blbé spermio a u mě je nějaká zrada ve vaječnících a tom, jak reagují..... není všechno OK

katapola
25. kvě 2010

Juviku, co to čtu. To tak rychle uteklo, že už víš výsledek? A bohužel opět špatný? Je mi to líto. Vím o čem mluvím, taky patříme mezi ty exoty, kterým dosud ani ivf nepomohlo.

juvik
25. kvě 2010

Imuno máme.....my máme snad všechny možná vyšetření, ale nikam nás to neposunulo.

stephanie
25. kvě 2010

Juvi, ale na minimálku ještě můžeš, ne?

pecicka
25. kvě 2010

holky
přeji vám krásný večer a zítra zase nakouknu 🙂 papa

katapola
25. kvě 2010

Juvi, v Podolí byl výsledek mírně pozitivní buněčná imunita (na spermie i na trofoblast), ale podle všech doktorů včetně dr. Malíčkové ty hodnoty nebyly tak závažné, abych se kvůli tomu cpala prednisonem. Výsledky z LF v Praze ovšem mění situaci, tak koncentrace je prý vysoká. Proč na to nepřišli v Podolí, to nevím. Vyšetřují jinou metodou.

stephanie
25. kvě 2010

Juvi, až budeš mít chvilku, můžeš mi napsat, jak probíhá ten Nativ? Nemusí to být hned...až ti bude lépe...

juvik
25. kvě 2010

Stephi, můžu...to jo, ale pokaždé je scénář stejný....tak se mi do toho nechce ....jsem už fakt unavená 😒
Nativ znamená, že nebereš žádné léky....cca 11.-12.DC je ultrazvuk....pak jedeš do Brna odsát folík a pokud se to trefí a vajíčko tam ještě je, může se totiž stát, že praskne dřív....tak ho oplodní ICSI a pak je 3.den transfer....bereš utroš, ale měla jsem nižší dávky.

juvik
25. kvě 2010

Kat, no nasadila jsi mi brouka do hlavy....budu nad tím uvažovat...ale zatím se musím otřepat a dát dokupy

juvik
25. kvě 2010

Holky dobrou 😵 ...jsem KO....jdu se natáhnout .....jo a aby toho nebylo málo, udělal se mi opar na rtu....a to jsem ho nikdy neměla 😕

daisy14
25. kvě 2010

Ahoj holky, tak mám po kontrole, folíky rostou vypadá to nadějně, takže mám pár injekcí a ještě jedna kontrola než půjdeme na OPU. Takže fajn pocit. Jinak musím říct, že jsem byla v Olomouci hned ráno třetí na řadě a za mnou asi 10 lidí, fakt nářez. Ale doktor vesele naladěný jako vždy a prý že už se těší na ten nátřesk v čekárně 😀 Možná proto, že tam už do konce týdne nebude 🙂

Juvik, to je tak nespravedlivý, kruci to je na pendrek. Drž se holka, zaboř hlavu do práce a třeba časem s manžou uvidíte. Je to na draka, když výsledek nijak ovlivnit nemůžeme ☹

Steph, gratuluji ke zkoušce!

stephanie
25. kvě 2010

juvi, díky...toš kurňa, to zas budou nervy, čekat, jestli tam je folík nebo ne...na to nemám žaludek
Juvi, dej si chvíli pauzu, to chce opravdu jen čas...já minulý týden taky říkala, že s tím seknu, ale moc dlouho to netrvalo 😀 a jsem se rozhodla, že se jen tak nedám...

daisy14
25. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje

STIMULANTKY:

JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – folíky rostou a další KO 28.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 31.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, hlásí srdíčko, Ko. 27.5., nyní 7tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

stephanie
25. kvě 2010

daisy díky ...držím palce 😉

misa.patrik
25. kvě 2010

Ahoj holky ja ted vubec nestiham ☹ rysuje se mi prace tak kolem toho litam,uceni s malym protoze pristi tyden pisou testy,no proste porad neco... ted jsem si udelala radost a nakoupila si hadriky 😉 😉 aspon nejaka radost... no proste porad nekde trajdam abych nebyla doma sama ☹ a zacala jsem cvicit 🙂
JUVINECKO to me moc mrzi...ale budem bojovat spolu jo?? nemuzu v tom prece zustat sama 🙂
jinak nevim co se tu deje musim docist.. 😖 😖

sukubka
25. kvě 2010

ahoj holky opět nám nešel net,ale myslela jsem na vás
step přesně jak jsem si myslela stresuješ stresuješ a nakonec máš za jedna ty jedna holka ušatá,moc gratuluju!tedka s teme budze zase učitelka němčiny co? 😀

Juvinko,co na toto napsat?je to prostě v prdeli jak je to nespravedlivé,je mi to děsně líto ale opravdu moc :-
já opravdu věřila že vám to tentokrát se STEp výjde ☹ holky ale musíte ještě bojovat,ikdyž vím jak je to po psichycké,finanční a všech stránkách hrozné!

Kat nevím jestli gratulovat nebo ne že se na imunu něco našlo,každopádně myslím že je to dobře,problémek se vyřeší a pak se hnedka zadaří 😉

Daisy a kolik máš folíků?

daisy14
25. kvě 2010

Sukub, nadějně vypadají 3 folíky vlevo a 3 folíky vpravo, tak doufám, že všechny porostou, i když se asi pak pořádně nafouknu 🙂

misa.patrik
25. kvě 2010

Daisy super 😉