Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

lokiska
23. led 2012

Jo a Machač je bezvadnej a šikovnej chlap, až se stydím. 🙂

katapola
23. led 2012

@lokiska ne, nesnižuje. Ale když dáš dvě, neznamená to že máš dvojnásobnou šanci na otěhotnění. A jinak ano, Machač je šikovný chlap. Oni tam jsou všichni šikovní a hodní a příjemní. Nezapomenu skvělou Vitouškovou, jak já tam plašan přijela vylekaná s tím, že mi asi folíky popraskaly předčasně. Vše bylo ok, Vitoušková mi naordinovala panáka, pak mi dalšího naordinovala po odběru vajíček. To je moderní přístup medicíny. Prý na prokrvení a na nervíky🙂))

lokiska
23. led 2012

hmmm tak to je bezvadny, nevím ale, proč nedělají vše i v OL. Zájem je velký, to dojíždění by nemuselo být, ale co bychom pro to neudělali.....

katapola
23. led 2012

No nic, jsem unavená, budu končit. Pa lokisko i ostatní.

lokiska
23. led 2012

jojo papa snad někdy zase

silvie_z
24. led 2012

@milusiaw myslím, že rizikové těhotenství a nemocenská spolu nesouvisí. rizikové těhotenství prostě máš, nebo nemáš, ale na nemocenské můžeš být, ale můžeš ji taky odmítnout. já mám napsané v papírech po celé těhotenství, že nemocenskou odmítám. a taky jsem nenastupovala na nemocenskou ve 20tt, ale asi ve 22tt, protože byly Vánoce a měla jsem dovolenou

milusiaw
24. led 2012

tak rizikovku nemas od 20 tydne jenom od zacatku, me takhle rikal gynekolog uz niz jsem obdrzela techortenskou knizku upozornoval ze muze se vsechno stat bo je to riziko a knizku jsem obdrzela az ve 12 tydnu. A porad jsem slysela ze je rizikovna ne od 20 tydne. Jak to vis o te rizikovce ve 20 tydnu? Cetla jsi to nekde? Ja jsem takovych informaci neasla. Myslim si ze techotenstvi s dvojcatkama je vzdy rizikovne a riziko vsechnych techulek neni stejne jedne nepaji predispozice k takovemu techotenstvi a gynekolog uz to vi predem a je ono vzdy jine pro kazdou s nas.. 🙂

misa.patrik
24. led 2012

Ahoj holky tak jsem zpět plná optimismu 😀
Tak 24.2. si jedu pro protokol a léky a od Března stimulujem 🙂 protože ted už by to nestihl na pojištovnu.budu mít přidanou dávku Prednisonu na 10mg a stimulovat se budu Menopurem.máte s tím holky některá zkušenosti? Jinak říkal že ted je to tutovka 😀 že už těhotní i Ty co dlouho netěhotněly takže jestli to výjde dostanu ten nejkrásnější vánoční dáreček

daisy14
24. led 2012

@katapola No to je super, nám zmrazili embryjka taky až v tom posledním pokusu co vyšel, takže to určitě vyjde i Tobě! 😵

daisy14
24. led 2012

@misa.patrik Tak budu držet palce a když říkali, že to bude tutovka tak to bude tutovka 😀

misa.patrik
24. led 2012

@daisy14 děkuji no už aby to bylo 🙂 a ná Vánoce budem čtyři 🙂

katapola
24. led 2012

@daisy14 Tak to bych byla moc ráda, kdyby to tak dopadlo i nám🙂

katapola
24. led 2012

@misa.patrik Taky mi to Machač říkal, že je teď dobrá doba, že se teď těhotní. On vždycky naplní optimismem🙂

bucho
24. led 2012

Ahoj,tak já mám už dva dny zvýšenou teplotu,hrozně mě škrundí v břichu a dost cítím prsa.sice je to brzy-oplodnění minulé pondělí ET ve čtvrtek,ale ráno jsem si udělala test.No byl pozitivní.Ale jelikož náš prostřední syn-čerstvě 17 mě včera tak hrozně vytočil-doted bezva,bezproblémový kluk-doma ukradl zlaté šperky.Tak si říkám,že teplotu mám z něho,test je pozit ještě z pregnylu a prsa se těší na menzes.Holky fak se na ty mimi třeseme,tak je opatrujeme,milujeme a potom ☹ ☹

milusiaw
24. led 2012

@bucho ja jsem mela velike bolesti psu 6 den po ET, ale bolely na schodiste jsem je musela drzet na rukach 🙂
ale opravdu tak bylo, 8 d po ET jsem mela horecku a byla jsem nemocna, a potom uz byly //.

bucho
24. led 2012

@milusiaw kéž by to tak bylo

katapola
24. led 2012

@bucho teda ty seš rychlík. To už abych potichounku gratulovala. Já se zatím do testování nehrnu, i když jsme pregnyl píchaly ve stejný den. Bohužel žádné příznaky nepociťuju, teplotu neměřím. Ale tomu našemu bojovníčkovi stále věřím.

bucho
24. led 2012

@katapola no to já jsem zvědavá jako opice.Ale moc šancí tomu nedávám,prsa mě bolí před každou menzes a ty dvě čárečky jsou určitě zbytek pregnylu.Dost pochybuji,že by to bylo tak brzy vidět.A momentálně jsem v tak velkém stresu,že by byl zázrak,kdyby to vyšlo.Předchozí pokusy jsem byla naprosto hepy,ted chvílemi tiše,chvílemi dost hlasitě zuřím.Ale ráno se stejně testnu 😝 Tobě a všem tady strašně moc držím palce

katapola
24. led 2012

@bucho nejlepší by bylo, kdyby nám to všem vyšlo🙂

lokiska
24. led 2012

jé holky to je nás dost, které prožíváme ty nejhorší chvíle z IVF. Jsem zvědavá jak to vše dopadne, jen doufám, že nebudou trojčátka. Všem držím palce!!!!

lokiska
24. led 2012

Dnes mi psali z Reprofiru, že na zamražení nebyla vhodná žádná zbylá embryjka, tak mě to trochu rozhodilo.

katapola
24. led 2012

@lokiska Nesmutni, máš v bříšku hned tři. Držím pěsti všem!!! I těm, co se na další pokusy teprve chystají. Musí nám už to taky vyjít. Dyť většina zdejších holek už řeší kočárky a plínky🙂

lokiska
24. led 2012

děkuji za povzbuzení. byla bych nejšťastnější a už bych nemusela poslouchat ty hrozné otázky, kdy budeme mít mimi. už nevím, co jim mám všem vykládat tutanům 🙂

kamka1402
24. led 2012

@misa.patrik Ahoj Miši tak už nám došli testy z imunologie vše v pořádku tak nevím zda mám být ráda 😒,
ale domlouvala jsem se s Machačem, 😉 že bychom šli v únoru do ketu 🙂 Jinak ti držím pěsti, aby to už konečně vyšlo.

kamka1402
24. led 2012

A taky všem ostatním držím pěsti, už se nám to tu docela rozrostlo.A je fak že jsem tu už dlouho nebyla sem tam jen nakoukla , abych byla v obraze. 🙂 🙂 🙂

zuzka72
24. led 2012

Ahoj holky...dnes tu jen tak brousím po koníku a našla jsem opět diskuzi kde jsem začínala...moc Vám všem držím palečky a ať máte u sebe brzo drobečky, nám se to povedlo a to jen díky Machačovi-Štěpán je prostě NEJ 🙂 Nakonec je to jinak, než píši v tom původním příspěvku, muži zjistili, že je přirozenou cestou neplodný, ale vše dnes už medicím¨na dovede, takže máme krásná zdravá dvojčátka, kterým za měsíc budou už 2 roky... Vydržte holky, hodně sil přeji a tu je okopírovaný můj příspěvek před cca 3lety.... z 1. stránky této diskuze, i já to v tu dobu viděla černě..

zuzka72 Ahoj,jsem na těhle stránkách poprvé a nikdy jsem si nemyslela, že to budu potřebovat. Je mi 36let, mám 2 syny, 16a13let, přítele, kterému je 33let. Děti už mám, takže jsem si myslela, že už nikdy žádné nebudu chtít, ale ouha,vše je jinak, moc bychom chtěli miminko a nejde to. Přítel byl i na spermiogramu-to je v pořádku, takže propadám depce, že já jsem ta špatná. Poslali nás k Mudr. Machačovi na IVF, nevíte někdo, co se tam bude dít dál akolik to asi stojí. Může mi prosím někdo poradit. Mockrát děkuji. Zuzka
12. led 2009 v 11:34 • Odpověz • •

milusiaw
25. led 2012

@bucho a @katapola @lokiska - držím pěsti! Kdy mate testovat holky?

katapola
25. led 2012

@zuzka72 Zuzko, děkujeme za podporu. My zatím nemáme ani jedno dítko, tak bychom už konečně byli rádi, kdyby i na nás se usmálo štěstí a měli doma trochu veselo. Snad ten náš bojovníček statečně bojuje a drží se maminky. To čekání je fakt na nervy. A ostatní holky, lokiska i bucho to určitě cítí obdobně.
@milusiaw všechny myslím okolo 2.2.

lokiska
25. led 2012

Také děkuji Zuzi za povzbůzo, Štěpánek 🙂 je fakt úúúúúžasněj, já mám dělat test 6.2., ale nevydržím, koncem týdne se na něj chystám. Ale bojííííííím. Má nejlepší kámoška má z Fertu dvojčata a teď jdou v Repro. do třetího, odběr má o víkendu, tak se k nám tady připojí. Jsme se hledaly, až jsme se našly. 🙂)) Zuzi vám se to podařilo napoprvé?

escadka
25. led 2012

@misa.patrik moc moc na tebe budeme myslet a držet se Sofi všechny palečky, teď už to musí vyjít 🙂!!!! Těším se na všechna hlášení, jak co probíhá a ná finální // 🙂