Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
6. črc 2012

@spunda Ahoj Drahuško,tak jak to v těch vedrech zvládaš,a už se ti ozvala dr.ohledně té žádosti.Já jsem byla 4.7.na krev na 1trim.screning a 23.7.mně čeká UTZ vyšetření a dovíme se jak dopadla krev,jsem kapku nervozní,na kontrolu k dr.jdu až 30.7.Posledně tam byl zástup,takže horor,nic jsem se pořádně nedověděla,jen že mimi rostou a zdají se o týden větší,ale jinak nebyla dr.schopna ani odhadnout TP,a pro prukajdu si musím skočit v pondělí,nějak nezvládaly ani sestry. 😎

spunda
7. črc 2012

@evikj33 Ahoj Evi no jsem ted pořád v práci ted mám zase 3noční a v práci máme klimošku tak to jde a doma trpím,ten vzduch se tady vubec nehne ☹ Jinak už jezdím autem takže trenuju a myšlenkama jsem aspon trochu někde jinde.Jinak se mi nikdo ještě neozval,tak jsem psala dr meilík ale ta mi jen napsala že má už dovolenou at zavolám sestrám ale já už na to kašlu v uterý jdu k Machačovi na 8.10 tak se nechám překvapit co mi řekne.Stejně se mi opozdila mrcha asi tím vedrem nebo co 😒 Tak ti pak dám hned vedět ju???A ty bud v klidu určitě je všechno v pořádku a mimouškum se u tebe líbí 😀 😀 😀 budu držet palečky at jsou jen pozitivní zprávičky.Já jsem zvědavá co Machač vymyslí jestli to stihnem přes srpen a nebo to bude později .Manža jede 1-16.9. na Ukrajinu takže pokud to výjde na tento termín tak mám smůlu a bude to až v říjnu 😒 ale to se uvidí 🙂 🙂 🙂 Tak se drž a opatruj v těch vedrech 😒

aneta1199
14. črc 2012

Zdravím všechny. V úterý jsem byla v Brně na genetice ve 12. týdnu, vše v pořádku a náš Štěpánek bude mít bráchu.
Spundo, držím palce, letos to určitě vyjde!
Eviku, jak se cítíš? Ještě ti bývá špatně?

Jinak všem co se "snaží" přeju hodně štěstí. Machač má fakt zlatý ruce.

spunda
14. črc 2012

@aneta1199 AHOJKY VELKÁ GRATULACE jen tak dál u nás to vypadá na začátek srpna,27.7.jdu k machačovi na UZ a pokud bude super sliznice tak jdem do toho.Zatím jde všechno dobře tak snad to tak bude i nadále,Mám suprové vysledky z hematolky takže věřím že to tentokrát konečně vyjde a já se přidám k vám těhulkám 🙂 🙂 🙂

aneta1199
14. črc 2012

@spunda Ani netušíš, jak moc ti to přeju a jak moc ti držím palce !!!! Machač je fakt úžasnej a nevzdává se. I když to někdy trochu trvá, tak výsledky má nejlepší. Je super, že umí naladit psychiku, a to je pro úspěch strašně důležité

spunda
15. črc 2012

@aneta1199 Děkuju jsi hodná,máš pravdu že je Machač užasnej a psychicky vždycky podrží i když se zrovna nedaří 🙂

spunda
16. črc 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak jak se daří ????Já pořád v práci ale tak aspon budou prachy 😀 😀 😀 Jinak v sobotu konečně došla MS tak beru 3x1 Estrimax a 30.7. jdu k Machačovi na UZ 🙂 pokud bude dobrá sliznice tak jdem do boje 😉 a pokud pujde všechno dobře tak na začátku srpna by to klaplo 😀 😀 😀 Jinak v pátek na hematolce jsem dopadla ještě líp než v květnu ,tak jsem ráda .A co ty????? 😀 😀 😀

evikj33
16. črc 2012

@spunda No ahoj Drahuško ja si říkala že asi budeš v balíku že tady pořád nejsi.Tak gratuluju k mršce a doufám že bude na dlouho poslední.Snad to dobře chápu že to pojištovna schválila a budu mooooc držet pěstičky na pořádne// . 😉Ta Hematolka je taky super. U mně nic nového,je mně stále nevolno,dnes jsem byla na odběr na štitku a ve čtvrtek kontrola na Endo.Jinak až v pondělí konečně spatříme broučky na Podrobném UTZ a dovíme se jak dopadla krev u 1tr.screningu,tak už jsem celkem nervozní. 😅 😕Jo a 30.7. mám taky kontrolu u svého gyndra a už mám prukajdu.

alenkova
17. črc 2012

Dobry den,

jsem 10 den po ET dvou 8mibunecnych embriek.
Vcera se mi stalo neco s cim si nevim rady.

V noci asi o pul 1 me probudila hrozna bolest briska. Jako pri ms ale horsi. Nemohla sem se ani pohnout. Potom sem sla na zachod, na velkou a bolest asi po 4 minutach odeznela,

CHtela bych se zeptat ma nekdo podobnou zkusenost? Stalo se to uz nekomu? Mam si delat starosti o miminka? Dekuji za odpovedi

evikj33
17. črc 2012

@alenkova Muže to být cokoliv,záleží třeba na tom kolik ti odebrali vajček při OPU,mužou tlačit vaječníky na střevo,když je plné.Pokud nešpiníš nekrvácíš,tak by to miminka nemělo ovlivnit.Já mám občas něco podobného ještě dnes a miminkum se daří dobře,ze začátku jsem měla problém s vyprazdnováním a to pak byla docela křeč,pak se to celkem srovnalo.Kdyžtak skus ráno testík.Už by tam moh být dušík.Já vkládala 2embryjka po 5denní k. a zustala nám obě.

kamka1402
18. črc 2012

Ahoj holky tak jsem byla dnes na poslední genetice a naše malá je v pořádku a přikládám fotečku 🙂 😉

@alenkova Ahoj já jsem měla také při 1 ivf takovou bolest v noci a trvala jen okamžik, ale nechci tě strašit bohužel se to nechytilo ,ale nevím zda to byl ten důvod. Pak jsem to už nezažila a stejně jsem 2Ivf a ket taky nevyšel až ted 🙂 tak nezoufej nic to nemusí znamenat. Zkus to brát tak že se zavrtalo 😉
@spunda držím pěsti 🙂 😉

kamka1402
18. črc 2012

Ta fotka nějak velká asi jsem něco pos.... no nic už to tam je 😉

aneta1199
18. črc 2012

@kamka1402 - je fakt nádherná. A kdy máš vlastně termín:

evikj33
18. črc 2012

@kamka1402 Ahoj Kam,no že se taky ukážete i se slečnou 🙂 Hlavně že jste v pohodičce a kdy nám tu hodíš tt at jsme v obraze?Tak už pomalu nakupuješ ružovoučké oblečky?Ja doufám že se nám taky poštěstí alespon jedna slečna 😀

alenkova
18. črc 2012

diky za info, zitra du na krev, tak uvidim

kamka1402
20. črc 2012

Ahoj holky termím mám 22.11.Přiznám se že jsem hrozná s tím nakupováním, zatím jsem kopila jedny dupačky ,ale donesla mi kamoška velkou krabyci oblečen,í abych si vybrala so se mi líbí, a druhá kamoška mi posílá nějaké věci z německa tak asi nebudu to nějak hrotit s oblečením. Mam 4 kamošky, které loni porodily a maji vše zachovalé. Ale vybíram kočár a je to docela peklo 🙂 ,už jsem si vybrala i manžela přesvědčila jen vybrat barvu a jet ho koupit do německa přimo z fabriky kočárek Hartan Topline S je tam cca o polovinu levnější 🙂

@evikj33neboj to vyjde, už víš co to bude, kdy jdeš na genetiku, nebo už si tam byla 🙂 😉

evikj33
20. črc 2012

@kamka1402 Ahoj Kam,já jsem zatím byla jen na krev na 1tr.screning a hodnoty se dovím v pondělí u podrobného UTZ,tak se těším i bojím zároven 😅 Miminka už 3týdny nikdo nekontroloval,včera jsem byla na kontrole na štitku a dr.mně napsal výrazně do zprávy vysoký tlak měla jsem 150 na 80,tak už se zas bojím at je vše Ok.Jinak až na nevolnosti to celkem jde.Vám řekli pohlaví miminka hned na to 1tr sc.? Slyšela jsem že někde už to holky ví,ale zas někde mimi nechtěj spolupracovat a musí se jít třeba dvakrát,tak jsem zvědava.Tajně doufám alespon v jednu slečnu 😕 .Já sem tam něco koupím na bazárku a něco mám po malém,tak budem řešit hlavně kočár,ale ten bude asi taky z bazárku,jsou tam pěkné a pro dvojky stejně není nic moc nabýdka.O cenách nemluvě jako 20000kč za kočárek nedáme.Pokud bych měla možnost do německa,asi bych neváhala,někdy mám dojem že si víc hlídaji kvalitu.+dobrá cena není co řešit.Tak zvol hezkou barvičku at tam odvozíš i druhé mimi 😀

kamka1402
20. črc 2012

@evikj33 Ahoj Evči nám pohlaví řekli hned při 1tr.screningu, že to bude holka, prý to poznaji podle uložení močového měchyře.Jsem ráda, že už cítím jak se malá mele. Také mě vadilo, že mě objednávali až za tři týdny což byla doba a byla sem vždy nervozní zda je vše v pořádku.S tím tlakem mám také nebo spíš měla jsem problém. Měla jsem ho, ale teď si zaboha nemohu vzpomenout kolik, nejhorší to bylo při změně počasí to mě začala děsně bolet hlava nebyla jsem schopna stát z postele, bolest za očima a z toho mě popraskaly žilky v očích a chodila jsem z krvavíma očima 😉 a při kontole na gindě se mě doktor lekl a hned mě poslal k internisce a teď beru půl tablety ráno a půl večer prášky na tlak prý se tomu říká těhotenský zvýšený tlak. Tyto prášky jsou vhodné pro těhotné Dopegit. A kryž jsem se informovala tak plno těhulek v mém okoli je bralo a po porodu vysazovaly. 😉 🙂

evikj33
20. črc 2012

@kamka1402 To jsou přesně ty prášky co říkal dr,já mam spíš občas mžitky před očima a rozostřené vydění,ale třeba jen chvilku a takové stavy jakoby nervozita a euforie zároven,až jsem červená a potím se.No já kdybych nešla na ten screnink,tak k dr.jdu až po 32dnech a to mně tvrdil že u dvojek se to víc hlída,jenže je na dovolené a zastupující dr.katastrofa 😠 Toho 30.7.už tam bude muj dr.Takže muj tlak nikdo další víc jak týden řešit nebude,jen na endošce říkal at přidám hořčík že to taky pomáha a hodně odpočívam.Hlavně ho překvapilo že to mám už tak brzo,říkal že většinou je na začátku tlak nižší a postupně se zvedá. 😕

kamka1402
21. črc 2012

@evikj33 Co bereš za vitaminy? Brala jsem kyselinu listovou, a vit pro těhotné, pak mě začaly křeče v břichu tak mě v nemocnici nasadili magnesko 3x 2 tablety.
A teď mám jen vit. pro těhotné, zinek a magnesko beru 1x magnosoft je to dávka na celý den a bohatě mě to stačí 😉 , ale je to jen na předpis ty tablety mě nestačily a byla to otrava pořád na to myslet. 😒

evikj33
21. črc 2012

@kamka1402 Já jsem včera dobrala Utroš,jinak beru femibion800,ještě cca týden,pak bude 400,letrox75 na štitku a ted taky to magnezko,brala jsem 1xdeně a ted mám brat až 3xdenně.Jinak žádne vit.dr.na štitce říkal že nejduležitější je pro mne Listovka(femibion)a to magnezko.Krev jsem měla asi v normě,protože jak mně dávala prukajdu nic neříkala,jinak holky psaly že měly málo železa,tak se příště zeptám.Piju ted 1magnezku deně a včera jsem dopíjela vodu s Karlové Studánky(je bohatá na železo)Jeli jsme ke tchýni,tak jsme načepovali u pramene 🙂

jej
1. srp 2012

Ahoj holky,
nakoukla jsem snad po více jak čtrvt roce a koho nevidím na poslední stránce? Anet! Anet, ahoj, jak se máte? Co Štěpánek? Plánujete dalšího boviše? Jéje, to by bylo otázek, ale enchci obtěžovat ostatní...

Jinak moc zdravím v "prázdninovém" čase. Co Míša Patrik? A Jitul s KArolínkou? NA stránce vidím úspěšné těhulky kamku a evika, moc gratuluju!

aneta1199
2. srp 2012

@jej Ahojky, moc ráda tě vidím (čtu 🙂 ),
novinka je, že Machač opět zabodoval a v lednu bude mít Štěpánek bráchu.
Bude frkot, Štěpánek je hodně akční (diplomaticky řečeno).

A co vy? Co malá? A chystáte se do dalšího kola? 😉

spunda
2. srp 2012

Ahoj holky
Tak jsme si dnes volali do Brna a z 8 vajuch se námjich 5 oplodnilo 😉 takže ještě zítra si máme zavolat jak pokračují a ET je naplánovaný na 6.8. na 13,30 tak pak dám info 🙂 Přeji hezký den Všem 😀 😀 😀

jej
2. srp 2012

Jéje, Anet! TAk to je paráda!!! Moc gratuluju! Jéééé! 🙂) U nás je to složité, já jsme to ještě aspoň jednou chtěla pokusit, ale muž nějak nechce, dost mě to trápí...navíc už je nejvyšší čas, za pár měsíců je to pro mě pasé ☹....

Spundi, tak ať se projeví ti nejlepší bojovníci a vše dotáhnete do zdárného konce!

aneta1199
3. srp 2012

jej - tím se netrap, hlavně že máš jedno štěstíčko .... a jak se máte?

spundo - držím všechny palce co mám !!!

spunda
3. srp 2012

Holky
takže hlásím,že nám zustalo všech 5 mimoušku a hezky rostou ,1x6ti ,1x5ti a zbylé 3x4buněčné takže v pondělí si jedu pro bojovníčka a už se mooooc těším 😀 😀 😀

evikj33
3. srp 2012

@spunda Ahoj drahuško No paráda,krásně se dělí 😉

spunda
3. srp 2012

@evikj33 evi já mám upně nakrajíčku 😀

daisy14
3. srp 2012

@spunda To je krásná zpráva, gratuluji a ať už je máš v bříšku! 🙂