Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
3. říj 2012

@kvakuska víš jak mě to štve že stačí špatně vypsat žádanku na vyš.krve a to jsem ji říkala to cos mi řekla ať to tam sestra napíše a teď zbytečné nervy.Ach jo.Tom zdí připravuje na věnec a v pátek bude betonovat.Do zimy to musí být pod střechou tak válčí i po tmě.

misa.patrik
5. říj 2012

Holky tak hodnota je 1158 🙂 12 den po ET je to mazec ale ráno jsem začala špinit nevím zda je to z nervu nebo já nevím ☹ holkýýý že to bude dobré prosím že jo 🙂

aneta1199
5. říj 2012

@misa.patrik - nešil, bude to dobrý. Jen mě tak napadá, nevypadá to na dvojčata? 😉

misa.patrik
5. říj 2012

@aneta1199 no nevím 🙂 já mám zavedeno jedno embryo 🙂

britka
5. říj 2012

@misa.patrik nestresuj malému to nesvědčí všechno je dobré,psala jsem ti že jsem špinila přesně 3 měs.Já vím jsou to nervičky,ale malému domlouvej a on tě poslechne.Já do malého taky pořád mluvím ať je hodný a drží se. 🙂 Vždyť se bojíme všechny a celou dobu.To HCG to máš fakt nádherné jen tak dál. 😉

misa.patrik
5. říj 2012

@britka no spíš šílené 😀 volala jsem Macháčovi a říkal že by to odhadl na dvojčata 😀 tak jsem mu řekla že jsme zaváděli jedno tak říkal že gratuluje a uvidíme se 19 na UTZ 🙂 to mám svátek

britka
5. říj 2012

@misa.patrik je to fakt zajimavé že to HCG má takové velké hodnoty a to je 12 den.Ono by to fakt vypadalo na dvojčátka,ale když tam bylo dané jen jedno tak tomu nerozumím že by příroda něco zařídila?

aneta1199
5. říj 2012

@misa.patrik 🙂 a ty myslíš, že z jednoho embryjka nemohou být dvojčátka? Asi před 3 lety jsem četla na Rodině, že jedné paní dali dvě embryjka a helemese - byly trojčátka - jedno se rozdělilo (a to měla doma tříletého kluka). Až to rozdejchala, tak byla docela ráda.

misa.patrik
5. říj 2012

@aneta1199 no taky si říkám jeslti to nebudou jednovaječná 😀 manžel říkal že to bude pruser že je budeme muset hned nechat potetovat aby jsme je poznali 😀

misa.patrik
5. říj 2012

@britka tak Štěpán říkal že to taky muže být jen dobře prosperující těhu. možná se uhniznilo hned ten den co ho tam dali 🙂

sisi137
5. říj 2012

@misa.patrik gratulujuuu, špinění se neboj-buď se pořádně zavrtává anebo se rozdvojilo 😀

adella1
5. říj 2012

@misa.patrik ahoj,jen ti chci napsat,že já jsem měla 10den ET 1157.7---nepočítám den vkladu 🙂 🙂 a čekám dvojčátka 😀 😀 a jinak mi říkal Dr.při takové hodnotě to značí prosperující těhu 🙂 samozřejmně ještě se držím při zemi ,ještě nemám vyhráno...jsem teprve 8+3tt

adella1
5. říj 2012

@adella1 jinak gratuluju 🙂

britka
5. říj 2012

@misa.patrik a co říkáš na jednovaječné dvojčátka to bys nemělá špatné 🙂

kvakuska
5. říj 2012

@britka brituš a proč jsi vůbec šla na triple testy, když prvotrimestrální screening ti vyšel dobře? Triply jsou zastaralé a dávají obecně víc falešných negativních výsledků, už se od nich upouští, dnes už na ně lékaři málokoho posílají ... když vyjde na konci prvního trimestru vše dobře, tak se dělá až další velký UZ kolem dvacátého týdne .......

evikj33
5. říj 2012

@misa.patrik To je super hodnota a že vkládali jedno nic neznamená na diskusi IVF podělte se o zkušenosti je taky těhulka co vkládala jedno(bála se dvojčátek) a čeká dvě miminka 😀 Je v 15tt a ted je zvědavá na pohlaví,zda budou v přesile holky nebo kluci 😉 Jinak já taky špinila cca od 7dne ppo Et asi 5dnu.Hlavně se šetři pokud možno,žádné dlouché prochajdy a žádné velké gruntování.Až se to srovná vše si ještě užiješ.Moooc držíme pěsti bublince/kam at se pustí až v porodnici 🙂

britka
5. říj 2012

@kvakuska já nevím Kvakus vzali mi krev tenkrát jak jsem ti volala a pak z toho udělali kovbojku.S polákem jsem včera mluvila tak 18.10 u něho na ultrazvuk ve 20 týdnu a že na to nemám myslet co mi vyšel ten poz.test,že v 1 trim.bylo vše v pořádku.tak jsem teď aspoň trožku klidná,ikdyž jsem hned věděla co je ve věci.jak jinak?v poho?U nás se nějak zatáhlo a manžílek chystá věnec na betonování,tak drž palečky ať neprší.

kvakuska
5. říj 2012

@britka držím všechny palce co mám aby nepršelo 😵 ... hele opice nechodíš ty náááhodou pořád ještě k té staré lékařce, co se postaru pohmaten snažila odhadnout délku těhotenství, aniž by brala v potaz, že víš přesně od kdy těhotná jsi? 😨 😠 K té, co neumí udělat ultrazvuk a po jejímž vyšetření ses rozkrvácela? 😠 Jestli k ní stále ještě chodíš, tak si mě nepřej, napráskám ti hned jak porodíš !!! 😠 😠 😠

britka
5. říj 2012

@kvakuska jo,jo už se na ten výprask těším.Betonování se odkládá spálil se motor na míchačce tak V 22h ho budou měnit aby mohli ráno zabetonovat věnec .jak se sere tak se sere.Jdu pokrmit dravou zvěř a šupky k televizce 🙂 Co je nového u tebe,

kvakuska
5. říj 2012

@britka to s tou míchačkou je blbý a u mě nic nového, ale nezamlouvej hlavní téma 🙄 ... já se ti ženská divím, tobě se snad těhuhormony vrazily na mozek ... dosáhnout prosperujícího těhotenství váš stálo šílenejch peněz, spoustu pokusů, spoustu nervů, spoustu zklamání, spoustu slz, málokdo tady na koňovi si toho prožil tolik co vy, a teď, když je konečně vše na dobré cestě, tak dovolíš staré doktorce aby se v tobě hrabala jak v jarním záhonku, aby nebrala v potaz údaje které jí poskytneš, aby tě zbytečně stresovala a honila od čerta k ďáblu? Bude tě snad i rodit? 🙄 ... a proč jezdíš do Olmiku k jednomu z nejlepších diagnostiků u nás? snad proto abys měla jistotu že je vše OK, tak proč to tvoje mudra zpochybňuje? Chceš vědět proč? Protože ustrnula v době před 20ti lety, však co, do důchodu už to nějak doklepe, tak proč by se učila něco nového? 😒 ... mám 100 chutí zavolat Teddyně, aby tě zašla trochu srovnat 😠 ... mám ti snad tam u vás najít nového gyndr? 😠 ...ach jo, vidím že ve čtvrtek si na tebe budu muset počíhat 😎

britka
5. říj 2012

@kvakuska nějak ses rozjela už jsi to zase ty 🙂 Míchačka se spravuje,ovce jsem postavila do latě ty mě taky serou.Ty udaje zapinkala sestra to víš ony znaji normalní těhotenství ne ty naše co ho máme vybojované.Už se ve mě nehrabe ani v pozdní zahradě jen poslouchá srdíčko.jinak jsem v poho malý si dělá co chce a dost věcí se mu nelíbí je to prostě chlap.Víš jaká je sranda Manžílek je na nervy nějak to nikdo neví že čekám mimčo a nějak do dneška to moc není vidět to víš svetry atd a on by se tak rád pochlubil má prostě smůlu. 😉

daisy14
5. říj 2012

@misa.patrik Ta hodnota je přímo ohromující, že by nakonec fakt dvojčata?! To by byla paráda, viď. Držím palce a přidávám se ke kvakusce-pořádného doktora si pořiď! 🙂

jej
6. říj 2012

Ahoj holky!
TAk zase nakukuju po delší době a co nevidím?!!!??? 🙂))

Míšo PAtrik! To je událost ne roku, ale několika let!!!!! MOC, ale fakt MOC ti gratuluju, mám úplně husinu! 🙂)

Anet, díky, máme se moc gajn, užívím si to plnými doušku, Amalošek rozvazuje o sto šest, pusu nezastaví, je to prča veliká. Co vy? JAk se těší Štěpánek na brášku?

misa.patrik
6. říj 2012

@jej děkuji 🙂 snad už to konečně dotáhneme do zdárného konce 🙂

misa.patrik
6. říj 2012

Tak první UTZ bude 19.10.v 11.40hod 🙂 už aby to bylo 🙂

evikj33
6. říj 2012

@misa.patrik Tak přejem krásnou fotečku a pořádně vysmáteho Macháče jak zahlédne 2bublinky na obrazovce 😀 Umne se taky nejdřív smál, a pok se zarazil a ptal se už máte nějaké děti že-tak jsem řekla že jen 1 a že dvě nám vžádném případě nevadí. 😉

misa.patrik
6. říj 2012

:
@evikj33 no to já jsem taky zvědavá hlavně ale na manžela 😀 ted se tomu směje ale asi se zblázní 😀

evikj33
6. říj 2012

@misa.patrik Tak jisté to není,třeba je to jen velkej borec 🙂 ale ta možnost tam je.No bude asi jako muj manža pořád byl přesvědčen otom že je to sindrom mizejícího dvojčete,tak to nechtěl řešit,až po screningu pochopil že jsou opravdu dvě prosperující miminka a byl z toho kapku vykolejený,ale už se srovnal,akorát jak jsem ho poslala pro usínáček co byl v Mamince jako dárek,dones jen jednu(prostě chlap) 😀 Druhej dokoupila sestřenka.

kamka1402
8. říj 2012

Ahoj Holky tak se opět po dvou měsícich tu ukazuji. Ležela jsem od 25 týdne na jipce v porodnici necelé dva měsíce byla jsem 2cm otevřená a 0,5cm čípek, 24 hodin na kapačkách. 😒
Tak to byla ta horší zpráva a teď ta 😉 😉 😉 radostnější ve 31+4 týdnu se nám narodila zdravá krásná holčička Anička. 🙂 🙂 🙂 Přesně 1.10. ve12.38hod váha 1770g, 42cm . Máme jí ještě i Inkubátoru a tak za měsíc bych ji mohla mit u sebe. 🙂

daisy14
8. říj 2012

@kamka1402 Takový drobeček malý, hlavně že je v pořádku! Moc moc gratuluji a věřím, že se malá v inkubátoru dopeče a budeš ji mít brzy doma. Opatrujte se obě dvě a až budeš moct, pošli fotku🙂.