Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
24. lis 2009

Mici je testovací pokušitelka 😀

juvik
24. lis 2009

Britko, nestrašte furt s bacily 😒 ...mám hrůzu, abych taky zas něco nelapla, protože s bacily bojujem celý podzim 😠
A hlava, nevím, mě většinou pomohlo, když jsem si lehla a na chvilku zdřímla...ale taky ne vždycky. Jinak beru "růžovou lentilku" (ibalgin), což jsou ale léky, které nechceš...no to jsem ti poradila 🙂

asmeena
24. lis 2009

mici: nepřemlouvej, když juvik mě tak uklidnila. Byla jsem na KET 19.11.

juvik: tak já okna myla před týdnem, abych pak s broučkem v bříšku už nemusela. Dárky letos řešíme přes net a každému jen jeden lepší a dva malé.

juvik
24. lis 2009

Asmee, 19.11., tak to máš fakt ještě na testování čas 😉
A s dárky jste i tak štědří....to my chcem koupit každému jen jeden a nic velkého, nějaké maličkosti. Asi jen neteřím a synovci zas koupíme něco víc...to je totiž radost kupovat a pak sledovat ty rozzářené očička 🙂

asmeena
24. lis 2009

brit: mě řekla jednou jedna fyzioterapeutka, že na bolest hlavy se nemá pít káva, ale má se jíst hořká čokoláda. A mně pomáhá panadol.

asmeena
24. lis 2009

juvik: jo to znám, taky když jsme neteři a synovci kupovali, tak to bylo super, já miluju nakupovat hračky, ale pak jsme se rozkmotřili se švagrovou a vůbec se s nima nestýkáme. Napsala nám totiž sms, že nám nepřeje děti a že doufá, že žádné nikdy mít nebudeme.

micinka22
24. lis 2009

Veru tak to bych nechala na pondělí 🙂) at jdete do Prosince už 3 😀 😀 😀 já pujdu na odběr zrovna .-))

asmeena
24. lis 2009

Můj brácha si na vánoce vymyslel fleecovou vestu od Škoda auto a poslal mi odkaz na jejich web a tak jsem tam koukala a i když tam mají cenu, tak není nikde, kde to můžu objednat, tak jsem jim psala a odpověděli mi, že musím do autorizované prodejny, naštěstí máme jednu hned kousek od baráku, tak tam zítra zajdu. Ale prostě můj brácha nemůže mít něco normálního co se dá lehko sehnat.

sukubka
24. lis 2009

ahoj holky tak jsem ode dneška na neschopence,jelikož mi skončila smlouva a ted před vánocema něco shánět,no nevím nevím,pobudu doma a budu mít na vás aspon čas!
V ten pátek jsme byli v Reprofitu a začínám stimulovat v tom lednu,měli jste pravdu přes vánoce mají zavřeno a vycházel by mi odběr vajíček přesně kolem vánoc!jinak mi doktor udělal ultrazvuk a měla jsem zrovna ovulaci a sliznici 10mm tak byl spokojenej!co jinak tu nového?musím vás postupně dočíst at jsem v obraze 😉

juvik
24. lis 2009

Asmee, tak to je teda síla 😲 ...ach jo, někteří si nevidí do huby, když něco řeknou..
Tak my naštěstí s oběmi švagrovci vycházíme dobře a vidíme se celkem často...tak si aspoň těch prďolků užíváme..včera tu taky byli a dostala jsem od neteře pusinku 😵 ...přišla za mnou sama a lepla mi ji, jsem nechápala, jinak jen tak nerozdává 😀

juvik
24. lis 2009

aspoň brácha řekne , co by chtěl...to já z bráchy nikdy nic nevypáčím 🙂

asmeena
24. lis 2009

juvik: tak to máte super, že máte takové vztahy, tiše závidím. S mojí rodinou jsme v pohodičce, asi taky díky tomu, že nebydlí vedle ve vchodě jako tchýně a švagrová, ale o 120 km dál 😀

asmeena
24. lis 2009

juvik: taky jsem čučela, že si řekl, jindy neví a je s ním problém.

juvik
24. lis 2009

no nic, jdu udělat večeři a manželovi svačinu, jde na noční. A pak kouknu na Ulici.
Ale kecá se dobře, nikam se mi nechce 😅
Tak pa a hezký večer

asmeena
24. lis 2009

pápá, já jsem nějak rozežraná, tak jsem měla banán se šlehačkou a čokoládou a ještě jsem na zítra na svačinu udělala banánový puding s banánem, jahodama, piškotama a disko sušenkou. 😀

juvik
24. lis 2009

mňam, dala bych si ...slintající smajlík tu není 😀
tak už fakt mizím...my si dáme hermelínek a chlebík a pak nějaké vitamínky 😉

sukubka
24. lis 2009

a holky mám cv tom lednu 3-7 den cyklu začít jíst ten clostík a musím si ho vyzvednout v lékárně,kolikrát deně se to jí?vůbec mi k tomu Machač neřekl 😀 a kolik se tak doplácí at vím kolik si mám vybrat!jinak asmenko jak je?dočítám a dočítám jsem na 174 straně jste uštěbetané 😀

asmeena
24. lis 2009

juvik: tak si užij ulici, já budu taky koukat a pěkný večer
sukub: já jsem brala clostik 3x denně a není drahý, stojí kolem 60? Už nevím přesně.

asmeena
24. lis 2009

sukub: jdu ale kouknout do papírů co mi napsal Machač před stimulkou a řeknu ti přesně, počkej

b.e.r.u.s.k.a
24. lis 2009

sukubko a papír se zprávou ti nedal.Já jsem ho btala 3x denně jeden.Takže ti napsal dvě balení a z toho druhého ti pět zbyde a už nevím kolik jsem doplácela,ale víc jak 100,-to nebylo

asmeena
24. lis 2009

sukub: tak jsem to našla, doplácela jsem za jeden clostil 16,30 + 30,- za regulační poplatek. Měla jsem taky dvě krabičky, takže to je celkem 62,60. A pregnyl ti nenapsal na recept? Pokud dostaneš celou krabičku pregnylu, který obsahuje 3 ampule po 5000jednotkách, tak pozor, budeš píchat asi jen jednu ampulku, já málem píchla všechny tři, jak jsem byla zvyklá z původního IVF.

sukubka
24. lis 2009

mám napsané od 3dne krvácení nasadit 3x1 clostilbegyt a to se papá jo?a injekce mi vůbec nebudou píchat?

asmeena
24. lis 2009

to se sukub papá a potom jdeš 7-9 DC na kontrolu jak krásně zrají folíky a pak ti řekne jestli připíchneš fostimon. Já dopíchávala dva dny a pak už jen pregnyl a jelo se na OPU.

katapola
24. lis 2009

Sukub, já mám taky brát 3-7 DC 3x1 clostil, 8. den mám přijít na kontrolu a tam dr. rozhodne, jestli se něco připíchne. Pregnyl mi předepisovat na té kontrole nemusí, zbyl mi ještě z ivf☹

sukubka
24. lis 2009

asmenko děkuju nene pregnyl nenám snad sem ještě od něj neměla jít za sestrou,šla jsem rovnou domů řekla mi naschle a Machač mi o pregnylu nic neříkal a do papíru nenapsal!jen ten clostík!!!!jinak mám dále napsaný 7-8-9 den cyklu na Ultrazvuk do OL!!!!

asmeena
24. lis 2009

katap: kdy teda stimuluješ? Už si rozhodnutá, nebo teď převažuje cvičení Mojžíšky?

katapola
24. lis 2009

teď beru antibiotika, takže stimulace odsunutá na neurčito. Nejdřív to vychází v půlce ledna, ale jestli do toho na beton v lednu půjdem, to nevím. Asi jo. No uvidím, co mi ještě řekne ta moje nová rehabka, za chvíli ji mám volat a budu doufat, že mi stihne udělat mobilizaci ještě před odjezdem. Jinak nevím, jestli teď můžu cvičit, docela se mi blbě dýchá, bere mě to na kašel...ale nechci polevit.

asmeena
24. lis 2009

sukub: a to ti nedal Machač tu obálku pro sestřičku? Já jdu vždy ještě za sestrou?

katapola
24. lis 2009

sukub, ten pregnyl ti v pohodě napíšou na té kontrole 8. den. Dřív bys ho stejně nepíchala.

asmeena
24. lis 2009

katap: ale aby si se zbytečně nezhuntovala.