Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
29. lis 2009

Jj, dávám to do srnčího hřbetu, ale šlo by to i do bábovkové formy nebo do menšího pekáčku, dyť je to jedno, jaký to má tvar🙂

juvik
29. lis 2009

holky díky...byla jsem překvapená, že máme tak pěkné embryo, vůbec jsem to totiž nečekala...jsi jsme do toho s tím, že to prostě zkusíme a využijeme čas před další minimálkou...nikdy jsme embryo jedničkové kvality neměli, vždycky horší...nemusí to sice znamenat, že to vyjde, ale mám z toho fakt dobrý pocit a začínám taky věřit, že ty méně šetrné postupy, které někteří dr. zavrhují, mají hodně do sebe.

Asmee, držím palušky, ať se testíky umoudří
Jinak beru utrouš...a teď jsem z toho taky jelen, protože po punkci mi Machač řekl, brát jen 1-0-1. Dneska jsem se dr. ptala, jestli tak pokračovat, on že jo. No a v autě jsem se pak cestou koukla pořádně do lékařské zprávy a mám tam napsané užívat dále utrogestan 3x2...tak nevím 😒
Už jsem Machačovi napsala, snad odpoví, zatím jsem teda začala brát 3x2

Jo a neslyšely jste něco o tom, že by se po transferu měl jíst hořčík? Prý to zabraňuje stahům dělohy a vypuzení embryjka?

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

juvik já jsem bala hned po opu 3x2.Třeba jsi měla dobrou sliznici,akorát připravenou,tak jsi měla menší dávku,ale teď bych brala tu větší.Mně ten hořčík taky před posledním pokusem kamarádka radila.

juvik
29. lis 2009

A nevíš Berus jak se jmenuje? Já jsem slyšela o nějakém Magne(x) B6, že je dobrý? Nevíš náhodou?

micinka22
29. lis 2009

Holky jak dlouho trvalo opu a pak lezeni na pokoji?? pac budeme mit sebou malou tak at se tam dlouho nenudi ..bych je poslala nekam na prochazku .-)

juvik
29. lis 2009

jo a sliznici jsem měla vysokou, prý 12mm 😅 ...což je hodně, po stimulacích jsem měla nejvíc tak 10mm

juvik
29. lis 2009

Mici, od zákroku tak cca po 2 hodinách budeš odcházet...možná i dřív...záleží jak ti bude

micinka22
29. lis 2009

juvik ja mela v pátek taky 12mm..tak snad tak i zustane🙂)

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

juvik počkej kouknu jak se jmenoval ještě ho někde doma mám.
A já jsem odcházela tak do hoďky a půl,někdy i dřív,taky záleží na dr. a sestřičkách,kdy za tebou po opu přijdou

juvik
29. lis 2009

Taky Mici záleží, kolik bude pacientek na OPU, protože teď ve čtvrtek jich měli moc a měli pak skluz,takže se zeptáš sester a ony ti přibližně řeknou
Já jsem šla jako první oběť, bez oblbováku, pak měli doktoři nějaký dýchanek 😀 a pak teprv odebírali

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

Juvik tak je to to Magne B6

juvik
29. lis 2009

Berus, dekuji, zítra manžela vyexpeduju do lékárny 😀 ...stejně mám i recept na utrouš, tak tam bude muset z práce skočit ...a musí i zajít zaplatit převodem na účet, protože nešlo dneska v Reprofitu platit kartou, nefunguje jim terminál

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

juvi a ty máš dovolenou

juvik
29. lis 2009

berus, no takovou delší...přišla jsem o práci a zatím nic nemůžu sehnat 😒 ...takže furt sleduju net, posílám životopisy, volám, ptám se a doufám, že to už nebudu potřebovat 😉 ...i když s penězi bychom byli na štíru, ale nějak bychom se uskromnili.

juvik
29. lis 2009

Tak pro dnešek se s váma loučím a jdeme s Bublinkou odpočívat...manža už vrčí, že tu sedím 😀
Zítra nakouknu...i když...chtěla jsem koníka omezit 😅 ...no nevím 🤐

asmeena
29. lis 2009

juvik: klidně koníka omez, pokud to bude pro tvou a mimiškovu psychiku lepší.

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

juvik s tou prací je to blbé,ale alespoň nemáš problémy v práci,když chodíš k doktorovi na kontroly a potom jezdíš do Brna,to já už kvůli práci nemůžu minimálku absolvovat každý měsíc,jak bych chtěla,ale musím si počkat pár měsíců

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

Jináč já si říkám,že taky musím koníka omezit,abych na mimíska pořád nemyslela 😒

asmeena
29. lis 2009

taky si to říkám, a pak stejně na koňovi vysedávám 😅

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

no jí to samé,hlavně jsem zvědavá jak všechny dopadnete,ale musím to utnout,ještě počkám na tvoji dobrou zprávičku Asmeenko a pak sem tam nakouknu.

asmeena
29. lis 2009

berus: děkuji za podporu, taky stále doufám, že bude nakonec zprávička dobrá.
Pro dnešek se loučím, pěkný zbytek večera. 😉

katapola
29. lis 2009

Taky jsem si říkala, že koníka omezím, jenže ono je to fajn pokecat si s holkama, které mají podobné problémy a tak chápou ty naše problémy a nemaj blbé kecy o tom, že na to nemáme myslet 😀 Akorát je pro mě těžké čekat na další pokus. Nic, jdu si odcvičit svoji sestavu. Ve středu mám první mobilizaci!!! 😨

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

Kat od rána ležím v posteli a do cvičení se mi nechce,ale teď jsi mě povzbudila a i přes nemoc jdu cvičit.V tu středu na tebe budu myslet a napiš jak jsi dopadla,jsem zvědavá.Jsem ráda,že ti to vyšlo.

katapola
29. lis 2009

Beruš, ale tak tak, mívám cyklus 25-26 dní a tentokrát už 24, tak to vyšlo🙂

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

no super a nebojíš se co tě čeká na té mobilizaci?Já mám z toho tak trochu strach,proto budu ráda,když mi to potom popíšeš

zuzka72
29. lis 2009

Mici, jj počítej tak se dvouma hodinkama. 😉

capenka
29. lis 2009

ahoj holky dočítám,v pátek jsem byla v Olmiku ,dostala jsem pregnyl ,že ho budu zhánět po celým Olmiku ,to jsem nevěřila ,a sakra nedostala jsem injekce ,šup zpátky do Reprofitu pro injekce ,takže naporučeny tulení a zbytek v lednu se uvidí,IVFje nedohlednu jsem zdravá ,krásně jsem viděla ovulační vajíčko,zajímavý ,
asmenko ,příští rok uvidíš ,držím palečky
juvík ,taky držím ,holky bojujem 🙂

micinka22
29. lis 2009

capenko joo taky jsem shanela po celem OL ..a bouzel mi vsude rikali ze to oni brat nesmi...ani na objednavku!! nakonec meli ve fakultce v lekarne ..

b.e.r.u.s.k.a
29. lis 2009

capenko,mě vždy dr.říká,že to seženu u tržnice na poliklinice

daisy14
29. lis 2009

Juvik hezky odpočívej i s Bublinkou 🙂 Asmeen, držím palečky dál! Holky opatrujte se!

Jinak jsem si opsala recepty, určitě něco zase vyzkouším, i když každý rok říkám, že už nebudu péct 😀