Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
3. pro 2009

už jen 3 a něco hodiny...chjooo bude volat manža..tak snad nic nepoplete 😀 😀 😀

britka
3. pro 2009

Mici s chlapama je někdy sranda ale neboj nepoplete.Katapolto moc ti to přeji aby ti to vyšlo.Asmen adresu jsem ti poslala do IP tak napiš zda ta adresa byla dobrá.

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Mici to já jsem naposledy chtěla po manželovi ať tam zavolám,protože jsem byla v práci a holky by mě slyšeli,tak jsem nechtěla,aby na to přišly,ale on nechtěl

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Mici už za chviličku budeš volat,viď?tak tfuj tfuj. 🙂 🙂 🙂

britka
3. pro 2009

mici tak co jak?

micinka22
3. pro 2009

no po 1 bude volat manža tak snad da hned vedet
ho prozvonim at nezapomene.-)

juvik
3. pro 2009

Mici, držím palce!!! 🙂

micinka22
3. pro 2009

Tak zralých bylo 10 vajuch a všechny se oplodnily.-)

juvik
3. pro 2009

Super!!! 😵 To máte krásnou zásobu miminek 😉
A máte PK?

micinka22
3. pro 2009

juvik jj v pondělí transfer..jestli se teda budou pekne množit

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Teda micinko,to je skvělé,bez ISCI a 10vajíček.Kolik si dáte zavést?Nejvíce je možné asi 2,ne?A kdy máš transfer,v sobotu?

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Tak to už se nemůžeš dočkat pondělka,co?A Mici malou jste měli taky tak nebo po IVI?

juvik
3. pro 2009

Tak vy jste neměli ani ICSI a všechna se oplodnila? 😕 Tož to musela být vajucha super kvalitní 😉

juvik
3. pro 2009

Já dneska peču zázvorky, manželovy zamilované 🙂 ...a hledím z okna, jak tam krásně svítí sluníčko 😵

micinka22
3. pro 2009

necháme si zavést jedno..nechci mít doma školku .-)) a zbytek pokud neco zustane pujde do mrazáku .-)

Juvik noo to jsem ani nedoufala..sem si řikala jestli bude 7 dobrejch budu ráda🙂jee a slunicko kde??u nas je mlha jak hrom!!!!a zimaaaa a to jedem za chvilu do Uničova .-)
Barusko malá byla po IVF s isci a zaváděná 3 den jako 6 nebo 8 buněčné..nevim ktere se chytlo

katapola
3. pro 2009

Mici, tak to je fakt supr, aby se oplodnilo bez iCSI 100%🙂

juvik
3. pro 2009

Mici, jj u nás na SV republiky je dneska zase krásně 😵 ...ale vím, že jinde hlásili zataženo.

Tak přeju pěkné odpoledne, jdu na chvilku odpočívat, než dorazí manžel.

sukubka
3. pro 2009

teda micinko super!ty máš minimálku?nebo klasické ivf?jinak já vám holky už tááák závidím,my začneme až v lednu menzes mi vychází kolem 31.12 tudiž kontrola u doktora v olomouci 7den cyklu je 7.1 to by už měli fungovat né?

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Mici to je jedno,které se chytlo,hlavně,že se chytlo.Takže teď máš 2IVF?

micinka22
3. pro 2009

sukubko klasicke IVF...-)tak snad uz budou v tom lednu ordinovat a muzete zacít🙂)

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Sukub a neboj,to tak uteče a bude leden.Tento rok začínali v lednu později dr.měl dovolenou.
No já musím vydržet až do března nebo spíš dubna,to je ještě dlouho ☹

sukubka
3. pro 2009

holky to doufám že už budou ordinovat já začnu jíst od 3dne cyklu clostík to je 2.1 a 7.1 pak mám mít kontrolu,tak to by mě asi trefilo kdybych ten clostík jedla a pak nic!!!!
asi pak napíšu machačovi na email jaký má nevíte?to by mohl vědět od kdy začnou ordinovat že?

berusko a proč až do dubna?

asmeena
3. pro 2009

ahoj holky, dnes mi umřela babička, tak se mnou moc není řeč, tak se omlouvám
brit: díky za adresu, ale já debil si až teď když jsem přišla z práce a znovu na ten email koukla, tak vidím, že Machač posílal ten email mně i Marušce a byla v hlavičce i její adresa, ale to je jedno, protože mi stejně ráno volala, že mi posílá recept na clostík poštou. Tak jsem se jí hned ptala kdy po svátcích začínají v Olmiku a prý 12.1. - moje nervy, protože taky mám jako ty sukub dostat MS 31.12. a tudíž kontrola by mi nevyšla, když tam nikdo nebude. No uvidím, budu řešit, až mrcha dorazí. Beru dál utroš, snažím si to trošku oddálit. Po tom neúspěšném KET jsem ho ještě nevysadila.

juvik
3. pro 2009

Asmee, to je mi líto s babičkou...upřímnou soustrast 😔

Až 12.1., teda to mají dlouhé volno. A nevíte kdy končí před Vánoci?

asmeena
3. pro 2009

nerada bych kvůli třem dnům odkládala minimálku zase o další měsíc. Jsem už úplně natěšená na další snažení. Machač mě úplně dodává energii a sílu do dalšího snažení.

juvik
3. pro 2009

Asmee, to jo, z něj ten optimismus úplně září 😀

asmeena
3. pro 2009

juvik: to nevím

asmeena
3. pro 2009

mici: máš krásnou úrodičku, hold kvalitní vajíčka a asi průbojné spermijky, to bude mít Lili krásného brášku nebo ségru. 😉

juvik
3. pro 2009

No uvidíme...kdyby se náhodou zadařilo, tak bych stejně měla asi kontrolu až po svátcích... i když nevím.
Je předčasné to řešit.

juvik
3. pro 2009

manžel mi odjel k zubaři...ale za chvilku už by měl dorazit...snad ho moc nezmordovali, chodí tam teď celkem často a pořád má nějaké kazy 🙄