Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
14. bře 2010

kvakus tak koukni mě do alba nafotila jsem vám to a dnešní duši ani nafotit nešli a reprofitáckej sem ani nefotila,protože na fotáku nešlo vidět vůbec nic.ono totiž nejde na tom Reprofitáckým vidět skoro nic,i manža kterej vidí vždy vše na něm nic neviděl já samozdřejmě jo.od gyndy bych do špitálu nešla vím co řekl machač stephanie.určitě zajdu zítra na krev ok

asmeena
14. bře 2010

sukub: kolikátý den jsi po ET?

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

asmeenko myslím,že sukubka psala,že testovat má 17.3.takže dnes by měla být 11den

asmeena
14. bře 2010

Tak třeba se jí ty její testíky ještě umoudří. Moc ti to sukub přeji.

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

sukub já s tebou tak cítím,úplně vím jak ti je.Ale zatím to nevzdávej.

sukubka
14. bře 2010

holky jste hodný já zítra zajdu na krev

sukubka
14. bře 2010

a jsem 11fden po et

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

budeme čekat na zprávičku

asmeena
14. bře 2010

sukub: držím pěstičky

katapola
14. bře 2010

taky držím pěsti.

sukubka
14. bře 2010

a viděli jste ty duchy?podle asmenky to mám úplně jiný.mě to hcg totiž podle mě nestoupá

asmeena
14. bře 2010

sukub: no jsou pořád nějací duchovatí, ale uvidíš zítra na krvi, to bude jistější.

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

sukub je to špatně vyfocené ☹ ale každá jsme jiná a jináč reagujeme,takže to nemůžeš přirovnávat k druhým

sukubka
14. bře 2010

to nejde vyfotit líp,protöže jak to dám blíž nejde tam vidět už vůbec nic!!!

sukubka
14. bře 2010

step a ty jsi psala tomu Machačovi?

juvik
14. bře 2010

Ahoj holky zlaté,
to jsou nervy tady

Certi, doufám, že se nebudeš dlouho trápit a prcek bude brzy na světě 😉 Já taky myslela, že už se tady večer dozvím, že je po všem a ono nic

Sukubko, vydrž...jsou to děsné nervy...ale na tu krev bych zašla, protože jak píšou holky, tak v úterý by na ult stejně dr. nic neviděl... mě říkali, že mimi je vidět až je HCG kolem 900 - 1000 j. ...což nebude a zbytečně by ses zase nervovala....držím moc palce 😉

juvik
14. bře 2010

Kat, tak mě teda břicho tlačí a to fest...ještě ke všemu jsem přežraná po oslavě, tak si připadám jak těhotná už teď 😅 Mám jen strach, aby folíci do úterý vydržely a nepopraskaly dřív 😒 Dneska v 21.00 píchám Pregnyl.

sukubka
14. bře 2010

juvi takže v úterý máš opu?teda to letí,držím pěstičky 😉

juvik
14. bře 2010

Sukub, jj v úterý...ale už bych šla i zítra...jsem nějaká nervés, že mě nechal teď o den dýl....snad to všechno klapne. A taky jsem nervés z cesty v tomhle počasí 😖 No prostě plaším 😀

katapola
14. bře 2010

Juviku, tys psala, že máš těch foliků nejmíň 8, tak to už je asi cítit. Doufám, že těch mých 5 od páteční kontroly roste, protože fakt nepociťuji lautr nic v břichu.

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

kat na zítra hodně štěstí 😉

sukubka
14. bře 2010

katapola já měla taky 8folíků a necítila jsem nic,a juvi při první minimálce sem měla opu o den dřív a nedošlo k et pak mi to posunul a měla sem 7vajíček je to lepší později než když je máš nezralé,nebuj bude to ok 😉

ferdice
14. bře 2010

sukub vydrz do pondeli, co zbyva ze jo, ale jsou to nervy.
juvik utery je tu cobydup a pak budes odpocivat a relaxovat.
krucis koukam ze u kazdeho se tu neco deje, jen ja musim cekat az do 26.3. a to bude teprve konzultace. no nenecham se ale odbyt a hezky to s Machacem proberu, i kdyby byla cekarna plna, jako ze bude. asi si pripravim i dotazy na papirek. jinak si vzdycky vzpomenu az jsem venku.

katapola
14. bře 2010

Beruško, díky. Zítra večer budu volat rehabce a budu mooooc doufat, že mě co nejdřív veme a odblokuje ještě před případným transferem. Snad si na mě najde 15 minut. Ani nevím, jestli dneska můžu cvičit, radši to dnes vynechám.

katapola
14. bře 2010

Beruško, jsem se tě chtěla zeptat, jak teď cvičíš, taky se ti stává, že ti různě při tom cvičení křupnou záda? Jako by se mi to vždycky v některém místě uvolnilo. I v kyčlích, někdy i v rameni. Někdy mi stačí narovnat se, když sedím za volantem a cítím, jak mi to lupne mezi lopatkama. Máš to taky tak? Já jsem teda lupala i dřív, ale max. za krkem nebo v bedrech při nějakém rotačním cviku. Ale teď teda je ze mě takový igráček🙂))

ferdice
14. bře 2010

Kat prosim te mam dotaz, myslis ze bych se mohla nechat odblokovat i kdyz necvicim? nebo je to kontraproduktivni? a radeji to nedelat? vim ze jste rikaly, ze se nema tehotnit kdyz se zacina s Mojziskou.
Drzim pesti i tobe, 5 foliku to je preci pekne.

katapola
14. bře 2010

Ferdi, myslím, že když někoho bolívají záda, tak určitě může přijít k té rehabce a ona ho srovná. Jenže bez cvičení těm zádům pomůžeš jen na chvíli, protože to nejspíš znova zatuhne. Ale když jsem dřív mívala občas zablokovaný krk, tak mě doktor odblokovával obdobně jako teď ta rehabka.

daisy14
14. bře 2010

Ahoj holky, tak to jsou nervy s tou naší certinou! Hlavně ať to má rychle za sebou a miminko v náručí, budu nervozní a celý večer nakukovat, kdy to bude, držím place! 🙂

Juvi a katapol, držím palce na punkci, folíků máte obě dost, tak to bude pěkná úroda. 😵

Sukub, nenervuj se tak, máš být v klidu holka! Holky já vím, že nás to všechny láká testovat co nejdřív po ET, ale já to párkrát zažila a doporučuju testovat, tak jak říkají doktoři. zbytečné nervy, jestli tam je či není duch, prostě tu přírodu nepopoženete! Souhlasím s Kvakuskou, jak už taky párkrát psala i ohledně HCG.
Takže Ti držím palce na krev, ať je tam pěkná hodnota.

Jinak my byli včera na oslavě u známých, sešlo se nás tam dost a spousta dětí kolem, tak jsem byla ta teta co s nima blbne víc než rodiče 🙂 aspoň byla sranda a odreagovala jsem se.

Tak Certi, drž se!

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

Kat já mám problém někdy i vstát,když cvičím poslední sérii na zádech,ale nejvíc ve mně křupe po napravení u doktorky a myslím,že tě vezme,tedy pokud ti to bude jedno kdy,to já mám s tím problémy,kvůli práci.

Tak co Certinka,je už mimís nasvětě,co Teddy?????? 😀

sukubka
14. bře 2010

holky jste moc hodné.

certi na tebe taky moc myslím,opravdu.