Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
21. dub 2010

Kvakus samozrejme 😀 😀 😀 😀 😀

juvik
21. dub 2010

Miso, tu jehličku tam píchni v podstatě celou, víš jak to myslím 🙂 ....ona se zdá dlouhá, ale je to v pohodě. A ten sedmý den bych si asi normálně tu dávku ráno píchla...i když nevím, na kolik tam jdeš...jinak by ti to asi píchla i sestra Maruška po kontrole.

katapola
21. dub 2010

Juvi a Sukub, nejsem dobrá, spíš zbabělá. Moc se bojím.

juvik
21. dub 2010

Jinak i u těch per na ivf, ty dražší léky, jsou ty jehličky kratší...asi jak u těch pro diabetiky. Můj kamarád si taky píchá inzulín, tak jsem se jednou dívala.

misa.patrik
21. dub 2010

Juvi Ne me prave Machač říkal ze mam pichat do pondeli a utery ne tak ja tomu nerozumim 😒 😒

juvik
21. dub 2010

Kat, nejsi zbabělá...kdybys byla zbabělá, tak nejdeš ani do ivf 😉 Raději testovat později, než pak stresovat, že ještě // nejsou

juvik
21. dub 2010

Miso, aha, tak jestli ti to takhle řekl, tak počkej na kontrolu a když bude třeba, tak ti to tam pak píchne sestřička.

misa.patrik
21. dub 2010

No doufam ze jsem ho spatne nepochopila 😀 ted jsem mimo z toho 🙂

juvik
21. dub 2010

Miso, já myslím, že ne...prostě si vem injekce s sebou a uvidíš 😉

misa.patrik
21. dub 2010

no jasne stejne jsem si to pichla v 9 dneska takze kdyzby co tak si to pichnu tam 😀

sukubka
21. dub 2010

misa nene v úterý už nepíchej nic on na tebe koukne na ultrazvuk a kdyby bylo něco potřeba tak ona by ti Maruška něco dopíchla neboj 😉

misa.patrik
21. dub 2010

sukubko diky 😀 jsem z toho zmatena ale tak mi to rikal tak snad nejsem tak blba 😀 😀 😀 😀 takze to brat nemusim jo?

sukubka
21. dub 2010

nene nemusíš oni tam veškeré leky mají 🙂

kvakuska
21. dub 2010

miso, sukub: no já bych si asi ty léky k píchnutí k Machačovi vzala, pokud řekne píchat dál tak Maruška ranní dávku píchne hned tam, ale nespoléhala bych na to, že tam všechny léky mají, Machač je vozí z Brna a myslím že se klidně může stát, že třeba jeden konkrétní lék dojde ... pár ampulek přece nic neváží a nezaberou žádné místo ... ale taková jsem já, vždycky raději sázím na jistotu 😉

sukubka
21. dub 2010

kvakus máš pravdu,rači teda at si je veme ale já je nikdy nebrala pokaždé je tam měl,ale náhoda je blbec 😒

misa.patrik
21. dub 2010

Jojo diky ja nevedela auto uveze i paletu ampuli 😀 😀 😀 😀 😀
Holky muzu pri stimulaci pit alkohol?? V sobotu mame jit na oslavu a ja se na to nezeptala ☹

b.e.r.u.s.k.a
21. dub 2010

Ahojky,tak koukám jaké jsou tu změny. 🙂
Sukub moc velká gratulka,konečně to zase někomu vyšlo.A Kat neboj ty holky budeš následovat a ty // tam určitě budou a nejsi zbabělá,já taky vždy vydržít s testováním,protože se bojím a kdyby se stalo,že tam ty // budou a potom nic,tak je to horší než zjistit,hned že to nevyšlo.
Juvi chtěla jsem se zeptat,myslím že jsi to tu psala ty,že ti Machač nabídl něco jiné než minimálko,do čeho tedy jdete?Nám minule říkal,že to nějak nakombinujeme,tak nevím jestli myslel píchání i s klostíkem,to nám má potom upřesnit.Já jsem na klasické IVF reagovala blbě,tak se bojím,ale určitě ví co dělá.No uvidíme co na mě vymyslí.
Holky všem vám moc držím pěstičky,jak čekatelkám na // ,stimulantkám,těhulkám a hlavně i maminkám 😉

juvik
21. dub 2010

Berusko, ahojky 😉
No nám Machač nabídl buď zase clostík + dopíchnout pak injekce nebo že by mě nastimuloval jen injekcemi, v podstatě jako u normálního ivf, jen bych ale píchala menší dávky - 150j. Bral by to ale jako minimálku, tzn. 10000,- + ICSI + injekce cca 5000. Manžel ale moc o injekcích nechtěl slyšet, abych do sebe nervala zase hodně hormonů, tak jsme se dohodli, že ještě jednou zkusíme s clostíkem...reagovala jsem celkem dobře...a uvidíme.

b.e.r.u.s.k.a
21. dub 2010

To o menších dávkách říkal taky,ale já jsem nereagovala ani na velké,tak se bojím,že by to bylo zbytečné,no ale kdyby se u toho bral ještě klostík,tak by to třeba bylo lepší,ale to už by toho asi bylo moc,nejspíš jsem to špatně pochopila.Říkal že potřebuje víc vajíček,aby bylo z čeho vybírat,já mívám tak kolem dvou a jednou pět,ale to nakonec zůstaly jen dvě embr.

sukubka
21. dub 2010

holky já tak yna clostík reagovala líp než na léky u klasického IVF!já bych určitě do minimálky šla!

asmeena
21. dub 2010

tak já jsem taky lépe reagovala na clostík, asi naše vaječníky potřebují jen lehce nabudit.

sukubka
21. dub 2010

asmenko asi jo,ale je to opravdu tak!

juvik
21. dub 2010

Berus, u me taky chtěl více vajíček, proto navrhoval injekce...ale tak já jsem měla poprvé i u clostíku 7...jenže nezralé.
Takže asi u tebe bude chtít ty injekce.

sukubka
21. dub 2010

juvi a ty jsi neměla u clostíku injekce?já měla pak od 8dne bravelle!

juvik
21. dub 2010

Sukub, měla jsem injekce....clostík + pak injekce...ale teď navrhoval jen injekce, víš? Ale zkusíme zase s clostíkem.

sukubka
21. dub 2010

tak já to měla jak ty předtím!juvi a kdy jdete zase do boje?

juvik
21. dub 2010

Sukub, až dorazí mrcha, to je někdy příští týden

sukubka
21. dub 2010

juvi to uteklo.Teda tobě možná ne já jak měla vždycky začít stimulovat děsně se mi to do té doby táhlo

juvik
21. dub 2010

Sukub, jak píšeš táhlo se mi to...ale ten čas jinak tak šíleně letí...už je zase skoro květen, zas budu o rok starší...mimuško nikde a letos už nebude ☹ Ale snad se to konečně povede a po novém roce budeme rodiče...nic jiného si nepřeju 🙂

sukubka
21. dub 2010

juvi já to znám,každý rok jsem si na silvestra a i při jiných příležitostech,ajko ty narozeninách říkala snad budu mít příští narozeniny,silvestra atd miminko.Snad se mi to konečně letos na Vánoce splní a popravdě cesta za mimi byla dlouhá a musela jsem podstoupit hodně věcí aby jsme se dočkali!Moc ti topřeju,protže vím jak to člověka ubíjí