Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
8. srp 2009

Teddy 😀 😀 😀 se musim smat ..jasne že se na IUI nestimuluje inijekcama..psala ze sem ze ja uz to vlastne (ta inijekce) resit nemusim..kdyz budu mit IUI s jinym darcem .-)))

teddyna
8. srp 2009

mici,tady furt každej mele něco o injekcích,tak v tom mám už guláš,co se koho týká.připadám si jak blb- promiň.
asmen:díky za recept,zkusím si to udělat.

micinka22
9. srp 2009

teddy v pohodě ja mam taky guláš..si pak hledam kdo co řekl :/

teddyna
9. srp 2009

no,raděj už nebudu nic konkrétně říkat,ať pak nedělám faux paux.co provádíte při neděli?právě jsem dovařila,trochu uklidím a odpo asi frnknem do Ikei - fakt je třeba nějakej ten stolek pod Tv koupit.ať se nám všechno tolik nevleče.je to vo nervy s takovýma přestabama.furt se cosik uklízí a poklízí a furt není uklizeno

micinka22
9. srp 2009

teddy tak dobře pořidte...my nakonej koupily takovou silnou desku ..a manza z toho udelal dve nohy a na to desku..pac my potrebovali aby pod to vlezl koš se dřevem do krbu..

teddyna
9. srp 2009

my máme telku na zdi,takže jsem chtěla jen nějaký nízký stolek,kde by bylo zaparkovaný DVD a satelit a mělo to nějakou přihrádku na CD.ale to je zcela nadlidský výkon tohle sehnat.buď to maj,ale v jiné barvě a v naší se to nedělá nebo to maj,ale jen v kovu a skle,což se nám zas nehodí ke stávajícímu nábytku.no,je to dilema

asmeena
9. srp 2009

ted: pořídila jsi něco v ikey? Já bych tam koupila vždycky všechno, škoda, že nemám nafukovací byt. 😀

teddyna
9. srp 2009

asmen:tak nakonec jsme dneska skončili ve Scontu a koupili jsme,co jsme chtěli.taky to je polská výroba,ale hřeším na to,že se ten nábytek nebude nějak extra otvírat a jen stát,tak snad to nějakou dobu vydrží.a vybírala jsem,aby to mělo oblý hrany.až začne mimčo lozit,tak ať si nerozbije hlavu o nějaku hranu.no i když,těm pádům se stejně zabránit nedá.

asmeena
9. srp 2009

mimčo dostane helmu 😉

teddyna
9. srp 2009

asmen:no jasně,helmu a nákoleníky.a ještě náhubek,aby mi nepokousalo pejska

micinka22
9. srp 2009

rovnou svěrací kazajku ne..a pustit až bude mít rozum 😀 😀 😀 ale nad helmou jsme taky uvazovali..pac prvni tyden co zacla oblizat nabytek ..au au au ...byla sama boule..ale fakt za tyden uz ovladala a vubec nepadala.-) takze jsme usetrily 700 za helmu 😉 😉 ale pro nejakyho extrepniho padace je to vec dobra

asmeena
10. srp 2009

náhodou holky, helma se bude brzy hodit, uteče to jako voda a už ty vaše ratolesti budou jezdit na lyže, na kole, na brusle. Si ještě vzpomenete jak to krásně hajalo v postýlce a chtělo to jenom nakojit. 😀

teddyna
10. srp 2009

asmen:nelič to tak růžově.ono může smrádě být uřvaný a jenom nakojit nebude chtít a jsme v háji.bude se to chtít nosit,nebo si to jen cikne do plínky a bude to ječet...to budou starosti 😀 ale letí to jak voda - včera jsem se bavila s kamarádkou - nedávno byla těhotná a teď má klouček už 9 měsíců - letí to fakt děsně.a teď je hlídačka,páč mládě se učí chodit a víc padá jak chodí

martin72
10. srp 2009

Ahoj holky.
Jak daleko je to v Olmíku z Fertimedu do Reprofitu?Někdo psal,že jen přes ulici,ale když jsem se díval na mapy tak jse to zdá podstatně dál.Díky.

katapola
10. srp 2009

No já nemám absolutně odhad, ale přejdete cestu, dáte se doleva a půjdete tak 300 m. Pak zabočíte doprava, u té odbočky je semafor na přechodu. Ale fakt mám blbý odhad na vzdálenosti. Daleko to není, autem snad ani nemá cenu popojíždět. I když přímo v budově jsou nadzemní garáže.

katapola
10. srp 2009

A teď se koukám na mapu z googlu, co mají na webu Reprofitu a mají tam tu pobočku špatně zaznačenou. Je to blíž od Fertimedu, než to podle té jejich mapy vypadá. Zkusím to nějak zaznačit lépe. Ale podly mapy.cz to vypadá na méně než 300 m. Spíš tak 150.

katapola
10. srp 2009
katapola
10. srp 2009

Když pošleš mail, pošlu mapu s přesně vyznačeným Fertimedem i Reprofitem. Sem mi obrázek nějak nejde vložit☹

micinka22
10. srp 2009

Martine ..asi 5 minut pěšky ...je to z fertimedu pojedes na hlavni,zahnes doleva a hned na svetelne doprava a jste tam..

zuzka72
10. srp 2009

Ahoj holky zdravím po delší době- dnes mě po týdnu propustili z nemocnice-hrozící potrat-vše i s fotkami přidám večer, teď jsem grogy jdu odpočívat.

micinka22
10. srp 2009

Zuzi to je mi líto snad se to uklidní a bude vše v pohodě..držím palce!!!!

martin72
10. srp 2009

Není tady taky někdo objednaný na 18.9?

teddyna
10. srp 2009

ahojte vespolek.Zuzi,to mi je líto - drž se holka!! žádný zalívání a jiný nesmysly,jasný?? ! páč já jsem taky dneska skončila na gyndě neplánovaně - křeče v podbřišku,mdloby.... a výsledek je ten,že se roztahuje děloha,je blbý počasí - takže mám odpočívat a nic moc těžkýho nedělat.no,je to blbý,páč máme rozkopanej barák.jo a čekáme klučinu.
Martine,pokud pojede autem,tak než dojedete k Fertimedu,kde odbočuješ do prava,tak nedojedete k té odbočce,ale cca 50m před ní jsou semafory - na těch pojedete doleva(ulice Hanáckého pluku).je dlouhá asi 100m max. na konci se dáte doleva a vjedete do podzemních garáží.tam zaparkuješ,vyjdete ven z garáží,dáte se doprava a po 20m je ambulance Reprofit.dole zazvoníte na zvonek "B" a bzučák otevře.toť vše.a nebo zaparkujete u Fertimedu,přejdete hlavní cestu a cca 200-300 m to je.

micinka22
10. srp 2009

Teddy tak gratulka k chlapákovi..no to počásí je na mašli :(( ja chvily neco delala venku a normalne ze me lilo:/((

katapola
10. srp 2009

Zuzko,ty se šetři.
Teddy, ty se šetři taky, rozkopanej barák ještě nikdy nikomu nikam neutekl. A klučina už má jméno?🙂

teddyna
10. srp 2009

katapola - nemá jméno,páč mi kartářky(dvě) předpověděly,že to bude holka.takže jsme z toho s manželem dneska hoodně překvapení. a jméno je to poslední,nad čím budu přemýšlet.jestli je miminko zdravé je pro mě prioritní

asmeena
10. srp 2009

ted: tak gratuluji k chlapečkovi. A to je to tvoje víkendové lítání po obchodech a uklízení, musíš se teď šetřit. Tak se toho drž, ty holka nezbedná.
zuzi: hodně se opatruj, ať je mimiško vpořádku

martine: já jedu do Reprofitu 23.9., tak to tam omrkněte a pak podáte starým Fertimeďákům info. 😉

teddyna
10. srp 2009

asmen:Martin s manželkou budou tak nadšení ze Štěpána,že ani info nepodají.páč se to popsat nedáááá. nebo uvidíme - jak na ně zapůsobí. a je fakt,že jsem se nešetřila.ale ode dneška mě manžel honí do klidu a nenechá mě ani vytírat podlahu.tak zas tak s tím klidem to přehánět nebudu,ale budu se více šetřit.

martin72
11. srp 2009

Ahoj Teddynko.
Z jakého Štěpána budeme nadšeni?Psala jsi,že je v Olmíku Machač.

martin72
11. srp 2009

Mělo mi dojít,že je to jeho jméno.Ale jsme objednaní až na 18.9.