Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
22. srp 2009

Mici, mohu se zeptat a to ti ukážou i foto dárce, nebo jen popis osoby. Jsem asi zvědavá, co? Utroš je do 3/2012 použitelný i Pregnyl, takže času dost.

micinka22
22. srp 2009

Zuzi hehe ne fotky mi opravdu neukážou .-)) nebylo by to špatny..ale je to anonymní dárce...takže jen nějaký rysy můžu požadovat .-)

teddyna
22. srp 2009

hele,Mici - to by bylo super. třeba by sis přinesla fotku fakt nějakýho arnolda a řekla "tak a toho chci a toho mi splašte..🙂))
co dneska provádíte?tady je dusno,asi bude lejt.slibujou to ve zprávách už dva dny a déšť stále nikde.už by bylo na čase,páč furt lítat s konvema po zahradě mě teda těžce nebaví.
jinak mám v plánu žehlení a dál asi nic.jak je takový dusno,tak mám asi zas nízkej tlak,páč mi hučí v kebuli.tak nebudu pokoušet osud,ať sebou zas neseknu.no,uvidíme,co manžel vymyslí,jak se vrátí z práce.má kosit příkopu,tak možná půjdu hrabat-no uvidíme.včera jsem ještě udělala snad hektoliktr ostružinové šťávy,dneska ráno meduňkovou,takže máme šťávy,že ji můžem prodávat na trhnu a konkurovat vietnamským obchodníkům. Zuzko,už jsi zkoušela tu meduňkovku?

micinka22
22. srp 2009

teddy takovou službu bych se asi nedoplatila 😀 😀 😀 😀 ja bych brala něco jak J.Deepa 😀 😀 😀 arnoldi me netankujou .-)

Joo a my budeme sázet to co čoklik ráno potahal po zahrade..cibulky z Flory:/// sem si koupila dalsi lilie a denivky
jinak pojedem ke tchanovcum..je tam moje mamca a hlidaj Lilču

teddyna
22. srp 2009

Mici,co máte za čoklíka?ten můjbyl na návštěvě u sousedů.no a nepřišel,jako s boňusem,s blechou??tak jsem z toho na nervy,vystříkala jsem mu pelíšek a jeho jsem nastříkala Frontlinem,tak tu leží naštvanej,že má mokrej kožich.ale ono ho to přejde za chvilku to naštvání.
no joo,Mici,ale aby ti J.Deepi nebyli už přebraní.to víš,každej chce mít kráásný dítě.Hele,tak řekni Štěpánovi,že chceš dítě alá Machač a je to.já jsem si taky říkala,že když to bude kluk,bude se jmenovat po "tatínkovi"-štěpán 😀 😀 .

zuzka72
22. srp 2009

Mici, tak alespon ty rysy, že se dají vybrat.
Teddy, ty už cítíš i pohyby? Nebo kdy to tak je cítit?

katapola
22. srp 2009

Holky, ve středu jsem objednaná na kontrolu, tak jsem zvědavá. Jinak víkend máme rozlítaný, jedny narozeniny, druhá návštěva...

katapola
22. srp 2009

Nevíte, jak je to u protokolu s antagonisty? K Fostimonu mám ještě orgalutran či jak se to jmenuje. To se pak píchá obojí nebo fostimon jen do určité chvíle a pak už jen Orgalutran?

teddyna
22. srp 2009

Zuzi,pohyby ještě necítím.v moudrých knihách je psaný,že tak kolem 20tt,tak každej večer zkoumám,jestli už něco ucejtím a zatím nic.tož uvidíme-než se mimčo prokope těma špekama,ono mu to dá asi zabrat 🙂
Katy,pícháš jak fostimon tak orgalutran - je to asi poslední tři dny - teda aspoň tak jsem to měla já.do jedné strany břucha jsem fikla puregon,do druhé orgalutran a bylo to.ale to přece musíš mít psaný v rozpisu,ne?

micinka22
22. srp 2009

Teddy máme zahrádnici retrívřici..pije mi tím krev...ale to jsou hold retrívři....bude mít za chvilku rok🙂) ..je to už muj druhej..sem vedela do ceho jdu .-))

a ja pohyby cítila po tom 20tt...bylo to super..nejdriv 3 malinky tukanecky v podbříšku..a od te doby už se hlásila pořád🙂)) horčí jsou kopance v 42TT...to už je marast 😝 😝 😀 😀 😀 😀

teddyna
22. srp 2009

42tt?ježíš,tolik?já žiju v domění,že tak 38tt a dost a stačí a ven 😎 .tak to mám ještě tejden čas,když píšeš,že až 20tt.
retrívři jsou krásní,ale to jsem netušila,že jsou takoví krtkoidní zahradníci.náš westík je zahradě zcela neškodnej.ničeho si nevšimne.sice sem tam pocvrká zeleninu,takže ji máme fakt BIO,ale zatím jsme zdraví,tak je to v pohdě

asmeena
22. srp 2009

ahoj holky, včera jsem byla naposledy v práci a ode dneška už dovolená až do 7.9. - konečně odpočinek, už jsem to potřebovala. Jedeme na Jižní Moravu a už se nemůžu dočkat, doufám, že vyjde počasí.
Katap: hodně štěstíčka při stimulaci a ať máš hodně folíčků plných kvalitních vajíček.
Holky mějte se pěkně, nevím kdy se dostanu na internet.

teddyna
22. srp 2009

asmen:užij si dovču,ať vám vyjde počasí a ve zdraví se nám vrať,ať můžeš bojovat o mimčo v Reprofitě.

micinka22
22. srp 2009

teddy jj i přes to že jsem mela IVF mi tvrdily že vajíčko se mohlo oplodnit pozdeji takze +č navic je v pohode...pak bylo namále://malá byla přezrálá veliká..naštěstí v pohodě..jen byla otekla pac byla skoro nasuchu a vsechnu plodovku mela v sobe 😒 😒 😒

teddyna
22. srp 2009

Mici,no právě,že mě moje gyndr říkala,že po IVF trvá těhotenství pouze 30týdnů.takže se tím tak utěšuju.sice v průkajdě mám psaný nějaký termín,ale prý mám počítat tak o dva týdny dříve.takže mě osobně je to celkem šumák kdy se to narodí,protože od 36tt je dítě zcela fyziologické.no a pokud budu rodit v 36tt,tak budeme mít vánočňátko a to doslova 😀

katapola
22. srp 2009

Teddy, rozpis mám jen do úterý. Ve středu jdu na kontrolu a rozpis se dopíše podle výsledku ultrazvuku.

teddyna
23. srp 2009

katy,jo táááák - tož to jáá.a co dneska provádíte??mě se dneska vrátí tchánovci z dovolené,takže po "dovolené" mám zas pro změnu já 😠 .tak jim vyrábím na oběd rajskou omajdu a hovězí polívku s knedlíčkama.doufám,že to ocení,jinak budou mít rajčata na hlavě za ten tejden práce,co mi tu nechali!!!

katapola
23. srp 2009

My měli dnes u nás rodiče, mamka slavila narozeniny a taky jsme byli na Floře.
Jinak jsem moc zvědavá na středeční kontrolu. Doufám, že to tentokrát prostě vyjde.

micinka22
23. srp 2009

kat ve stredu jdes jo?? no ja snad taky pro clostika....
Teddy ha ha ha takže ja sem nosila o mesic dele jo? .-)))no ja budu priste urgovat cisare v 38tt...pak to bylo desne:///

teddyna
23. srp 2009

no říkaly všechny co znám,že poslední měsíc těhu je katastrofa - spát nejde,ležet nejde,chodit nejde...ale zase někdo to prožije,ani neví jak.je to všechno indivindi. no,ještěže to nemáme jak slonice - ty jsou těhotný dva roky!

micinka22
23. srp 2009

teddy veř že po termínu je to hnus..znamy otravujou,doktori lezou na nervy svou netečnosti a oddalovaním..břicho yačne extremně rupat 😝 😝 😝 😝 do toho 38tt to bylo vše bez chyby .-)

zuzka72
24. srp 2009

To jo Mici, já přenášela kluky oba dva 14 dní a byl to děs. A nejhorší bylo, že už jsem nechtěla nikoho ani vidět, všichni se ptali kdy už to bude a mě už to strašně lezlo na nervy. Kdo to nezažil, asi nepochopí.

katapola
24. srp 2009

Holky, já jsem levá, víte co se mi dnes stalo? Chystala jsem si Fostimon, už jsem měla tři ampule nabrané a když jsem měnila na tu malou jehlu, tak mě to zespod všechno vyteklo☹ Takže jsem vyplýtvala 3 ampule a budu muset asi dokupovat, co? Nevíte, kolik to stojí?

teddyna
24. srp 2009

\katy,to se holt stává tomu,kdo není zvyklej na injekce.co naděláš - ale tak mě napadlo,mrkni na diskuzi ntady na koníkovi - jmenuje se "mám/nemám lieky na IVF" - tam nějaká holčina nabízela Fostimon.třeba bys to koupila levnějc nebo by to podarovala - mrkni a uvidíš.
holky,nestrašte s přenášením - asi je to tak,jak píšete.spíše otravujou ti příbuzní a známí furt dokola.nechápu ale proč,páč ty matky mají co dělat samy se sebou a ještě když mají příbuzní nablbý řeči,to je vo nervy.no,snad budem na termín nebo dřív a bude to v pohodě.břuch mažu jak o dušu,tak snad se mě popraskání mine - ale to by si přál kdekdo,ale realita je jiná,co?

katapola
24. srp 2009

Teddy, nechápu, proč se to dnes stalo, když dny předtím jsem to dělala stejně a nic nevyteklo. No co se dá dělat, moje chyba. Nevíte někdo aspoň přibližně, kolik stojí to jedno balení, když se to musí dokoupit nad limit hrazený pojišťovnou? Já nemám vůbec představu.

zuzka72
24. srp 2009

To nevím, já brala jiný lék a doplácela a platila jsem 3000,- za jedno balení a tam bylo 5dávek.

katapola
24. srp 2009

No tak to by byla drahá sranda. Ach jo. No mám ještě dávku na 3 dny a ve středu se dovím, kolik dnů budu ještě Fostimon píchat.

teddyna
24. srp 2009

katy uvidíš,třeba ti to vyjde a nebudeš museet přikupovat.ale mrkni na ceník léků na stránkách ministerstva zdravotnictví.je tam kolonka na doplatky léků - zadej název a vyjede ti přibližná cena plus mínus.

katapola
24. srp 2009

Teddy, tak jsem volala sestřičce a je to ok. Prý to není moje vina, že by to spodem vytéct nemělo, prý musela být vadná inj. stříkačka. Takže to ve středu na kontrole nějak pořešíme.

zuzka72
24. srp 2009

Katy-já si hned říkala, že je to divné, aby ti to vyteklo spodem, to snad ani nejde. To musela byt fakt vadná stříkačka. 😉