Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
19. únor 2014

@andygr no některé jsou někdy zmatené ,je i nepříjemné že jsi objednaná na určitý čas ale když někdo dojde před tebou tak se dostane k doktorum dřív ale já to vždycky brala tak ,že jsem tam kvuli sobě a vydržela jsem .-) Myslím že toho maji ted fakt hodně byla jsem tam 10.2. na 9 h a plná čekárna ,ale vesměs samé těhulky tak to vydrž za to štěstíčko to fakt stoji 🙂

andygr
19. únor 2014

@spunda jj, vydžím 🙂 Už jsem zpátky, tenhle měsíc bohužel nic, 18 DC cyklu mám jen jeden folík 10 mm, takže příští měsíc Clostil a repete .... ale jsem fakt šťastná, že se něco děje a konečně doktora zajímá to, co se se mnou děje a pomáhá jak se dá. Jinak dr. Soušková mi dodala sílu do dalšího snažení, je fakt příjemná, možná ještě budu ráda, že jsem u dr. Machače byla jen na první konzultaci 😉

katka0909
19. únor 2014

Ahojky,tak já chodím k Machačovi a je fakt,že to toho má hodně.Ale nemůžu si na nic stěžovat,když tam náhodou nebyl tak jsem šla k Dr.Souškové a ta je taky výborná.Mě se teda ještě nestalo,že by mi zavolali a přeobjednávali mě,tak doufám že to tak ani nebude,jedu tam v pátek.A s těma sestřičkama to máte pravdu,občas jsou dost zmatený. 😉

spunda
19. únor 2014

@andygr oba jsou moc fajn Dr,Soušková je taková ženská no 🙂 tak se drž 🙂

andygr
19. únor 2014

@katka0909 tak to sem na to přeobjednávání měla fakt štěstí, dva ultrazvuky a oba přeobjednávané, tak doufám, že už se to fakt nebude opakovat 🙂 Jinak budu v pátek držet pěsti pro štěstí 🙂

katka0909
19. únor 2014

@andygr Já tam jezdím od června a fakt se mi to ještě nestalo.
Jinak díky za pěstičky,budu je určitě potřebovat. 🙂

britka
19. únor 2014

@carlik maly je dost mazany a zkouší co může a nemůže a pořád se řechtá je s nim sranda.

lovelylion
20. únor 2014

@katka0909 ahoj... myslíš tento pátek 21.2.2014??? to tam budu taky, jsem objednaná na 13 hodinu 🙂 a ty?

katka0909
20. únor 2014

@lovelylion Jj myslím tento pátek.Tak to se tam asi potkáme,já jsem objednaná na 12:30 🙂

lovelylion
21. únor 2014

@katka0909 ahojky... ani jsem se nestihla v Olomouci otočit 🙂 Byla jsi??? Já tam byla všehovšudy cca 10 minut. Doktor Macháč do mě vlil tolik naděje, že mám rozesmátý a šťastný celý den, jako už dlouho ne 🙂 Doufám, že máš taky jenom dobré zprávy 🙂 Eva

katka0909
21. únor 2014

@lovelylion Tak to je fajn,že z něj máš dobrej pocit.Ten jeho optimizmus je super.
I když u mě dnes zrovna dobrý zprávy nebili a hodně jsme řešili co dál...

britka
4. bře 2014

Ahojki holky tak Dominiček dnes slaví 1 narozeniny jak to uletělo 🙂

carlik
5. bře 2014

@britka tak to přejeme všechno nejlepší a ať si užíváte všichni !!!

britka
14. bře 2014

@carlik diky za blahopřání,maly je šibal jak hrom a uminěny.Babči která má 91 let tak vezme ji čagan a jdou na prochazku kolem baráku a čagan ji neda za žádnou cenu chudák babča co by pro pravnuka neudělala tak se obětovat. 🙂

carlik
14. bře 2014

@britka ty si teda ranní ptáče 😉 čagan je asi hůlka na chození co? No je to s něma sranda, ale někdy mi taky i tečou nervy.... Teď učíme spinkat ve velké posteli v pokojíčku, ale bohužel onamusí mít u usínání maminku, a když se v noci probudí, tak tam opět musím jít lehnout 😒

brittachuck
15. bře 2014

@nierika Ahoj přidávám příspěvek ve Fertimedu jsem byla 3krát na IVF a už nikdy více.Doplácela jsem za léky víc než jsem mněla.Ale přišlo se na to peníze mám zpátky a nebyla to zrovna nejméně.Ted chodím taky do Reprofitu tak uvidíme.

lovelylion
16. bře 2014

@brittachuck Ahoj.... já tam byla ve Fertimedu na 7x IUI , 1x IVF, 1xKET... a říkala jsem, že další pokus zkusím někde jinde..... že to není možné. I doktoři v Reprofitu říkali, že je to divné, když mi upraví hladinu hormonů, tak jsem prý úplně ok..... takže věřím Reprofitu a držím nám pěsti 🙂

brittachuck
16. bře 2014

@lovelylion Ahoj zrovna zítra jdu na odběr vajíček.Ve středu jich tam bylo 5 až 6 tak uvidíme.Mám FSH 13 a to je celkem už dost.No snažím se už 7let tak snad to po 4 vyjde.

catchulinecka
16. bře 2014

@brittachuck
@lovelylion holky taky chodím do Reprofitu a jako sice ještě nejsem těhotná 😀 ale ta péče je tada fakt super, sice nemám s čím srovnávat, ale opravdu jsou parádní. A hlavně mají úspěchy, tak se snad zadaří!!!!

brittachuck
16. bře 2014

Taky doufám,že se zadaří.Je to tam fakt jiné než ve Fertimedu jak doktor tak doktorka jsou super. 🙂

ivulis
21. bře 2014

Ahoj holky chodím právě do IVF Clinic a jelikož mám PCOS tak mi pan dr. doporučil po změně pojišťovny IVF ale to až v roce 2015 pokud se nám do té doby nepovede přirozeně. Cena IVF pro samoplátce je 26000,- kolik by jsme zhruba platili, kdyby mi to pojišťovna proplatila? Budu mít Všeobecnou 111. Děkuji moc 🙂

bobulinka74
23. bře 2014

@spunda
Ahoj, sice jsem byla víc v diskuzi RF Brno, ale tady jsem sledovala i vás a teď jsem po dlouhé době nakoukla a vidím, že jsi těhulka 😵 Musím ještě dočíst, jak to probíhalo. Moc jsem Ti to přála, tak krásné a šťastné těhulkování!! 🙂 Já jsem chodila do Olomouce k Machačovi a mám už roční holčičku 😵 🙂

britka
25. bře 2014

@carlik to mi vykladej maly je taky zavislak a dost a ještě k tomu zavislak a neudělam u něho nic,ale je to moje sluníčko zamračím se na něho a on se na mě usměje a je to v haji maminka změkne. 🙂 A co jinak nového?

carlik
25. bře 2014

@britka no nového...že spinká v pokojíku a teda je to tak půlnapůl, že obden musím v noci přijít za ní a lehnout si tam, takže moje spaní je myslím ještě horší než bylo před tím, když se mnou spala v ložnicic..no co nadělám, třeba do 18 se to spraví 😉 A vykládá o 106, nejlepší věta: ptám se jí jakýho krtka chce pustit (máme 3 DVD) a ona opakuje Krtka jakýho? Tak zase vymenuju 3 díly a ona všechny zopakuje, no taková je domluva 😉 Dneska jdeme k zubařce, tak snad to bude bez slziček ...tak se mějte

catchulinecka
26. bře 2014

@andygr ahojky, jak se máš? co nového u tebe? já byla dnes v reprofitu a setkala jsem se s podobným přehazováním jako před nějakou dobou u tebe, jsem z toho dost rozladěná, tak jsem si hned na tebe vzpomněla... 🙂

andygr
26. bře 2014

@catchulinecka jej tak to me mrzi, je to takovy na prd kdyz uz clovek pocita s nejakou hodinou a pak zmena.Jako ty sestricky jsou tam nejaky zmateny, vcera jsem tam cekala asi 45 min nez vubec prijde Machac, tak jsem to tam pozorovala a celkem mely zmatky se skladem leku 😲 Jinak u me je nove to, ze mam prvni mesic Clostyl, reakce pry dobra podle dr, jenom je mi z nej soufl a pekne me teda boli bricho, ale tak muze to byt i horsi 😉 Tak jsem zvedava jestli ms dorazi zase v plne parade, jako fakt by nemusela 😝 A uspech treti ultrazvuk a nepreobjednavali mi cas 😀 😀 A jak jinak valcis ty?

catchulinecka
26. bře 2014

@andygr Clostík jsme taky měla, ale bohužel jsem na něj moc nereagovala, jen jsem měla plnou pusu beďarů a to mám normálně jeden za rok 😀 moc ti přeju, aby tobě pomohl a nemuselas podstupovat ivf!!! já jsem teď ve fázi, že jsem dnes byla na punkci, vajíček dost, tak uvidíme zítra jak zavolám embryologům a pokud to dopadne, tak v pondělí se bude transferovat....no jako já jsem byla fakt dneska hrozně zklamaná, jako ono ve finále zákrok jako zákrok, ale já byla fakt zklamaná tak vnitřně ☹ prostě celou dobu chodíme k machačovi, on mi dává naději, jak odebere to a jak to udělá tak a tak atd. a já tam dnes přijdu na ten sál a vše dělala dr. soušková, jako nic proti ní!!!! to v žádném případě, je skvělá, milá a určitě dobrá, ale prostě jsem to chtěla řešit vše s ním....a pak jsem se doktorky ptala, kdo to bude dělat v to pondělí a ona mi řekla nějaké úplně cizí jména doktorů...tak já samozřejmě vývrat že 😀 tak mi slíbila, že si odskočí zespodu mi to transferovat ona...ach jo, jsem nevděčná co? 😨

andygr
26. bře 2014

@catchulinecka no ja jsem normalne samej bedar, chodim i na kozni, a po Clostylu mam zatim ksichtik jak detskou prdelku 😀 tak snad to vydrzi. Celkem ti rozumim, zrovna u takovych doktoru to jejich stridani neni prijemne, jeden rekne prijdte az 15 dc druhy mi rekne, ze jdu pozde, tak pak si clovek pripada trochu jak blbec.Drzim pesti at jde vse dobre 🙂

catchulinecka
26. bře 2014

@andygr dekuju,tobe taky!!!!

andygr
27. bře 2014

@catchulinecka Díky 🙂