Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
30. zář 2010

@misa.patrik neplaš, já věřím, že tam ty // budou. Musíš v to věřit 😉

britka
30. zář 2010

@misa.patrik no moc bych neřekla,mě bolí spodek a v kříži mě bolelo nedávno.dívej se na to že to je a nemysli na nic jiného jú, 🙂

britka
30. zář 2010

@jitulik24 chci ti napsat že to už byl 2 ET v reprofitu.celkem 5 ET.

misa.patrik
30. zář 2010

@britka no uvidime 🙂 tech léku je tolik ze ty priznaky jsou silene ☹ uvidime ale presne takhle se mi rozjizdi MS snazim se moc moc verit at uz je pondeli 😒

jitulik24
30. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch, ve 21tt potrat dvojčátek)

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- 22.9 ET jednoho embrya, držíme palce!!!
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, držíme palce!!!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - jednoho embrya, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.1.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - hlásí // po IVF, 16 den po ET 8 754 HCG. (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
30. zář 2010

@misa.patrik Miši hodně holek si tady myslelo, že MS přijde a nepřišla. Někdy se ty příznaky podobají MS a pak se z toho vyklube mimísek 😉

misa.patrik
30. zář 2010

@jitulik24 😀 no ja už mám těch těhu za sebou tolik viš... no prostě at už je pondělí 😀

jitulik24
30. zář 2010

@misa.patrik já mám tři těhu a pokaždé jsme se cítila jinak. První těhu mě hodně bolel podbřišek a prsa. U druhého mi nebylo vůbec nic a teď mě hodně bolí prsa a podbřišek jen občas.

misa.patrik
30. zář 2010

@jitulik24 ja vim že jo 🙂 ale zatím mi nic není tak to vypadá dobře 🙂

klymene
30. zář 2010

ahoj holky můžu se zeptat jak je to z utrošem před ET mámjít na ET odpoledne a nevím jestli ráno zavést nebo ne?
díky

jitulik24
30. zář 2010

@klymene Ahoj, můžeš si ho zavést, nebo polknout. Hlavně si ho vem. Držím palce, ať máš za 14 dní na těhu testíku krásné //.

spunda
30. zář 2010

@pecicka
ahoj Jani pořád tady v tom nějak plavu tak snad se to brzy naučím 😀

spunda
30. zář 2010

@jitulik24
Ahojky no promin ,byla jsem tu poprvé a nějak ještě nevím co a jak 🙂

britka
30. zář 2010

klymen já tebou tak ráno utrouš polknout a po transferu už jen zavaděj. 🙂

abig
30. zář 2010

Ahoj holky, tak KETík dneska úspěšně proběhl, ale tak jednoduché jsem to teda neměla.
První šok : neměli mě v seznamu na transféru, tutíž nebylo rozmraženo. Takže jsme šli na oběd ...
Druhý šok : na wc jsem zjistila, že špiním ☹ .... takže kontrolní UTZ, jestli to je z dělohy, tak se to musí stopnout, naštěstí to byl jen čípek, je překrvený, pravděpodobně díky braní Anopyrinu.
Laborantka nadšená, volala na mě, že máme krásné miminko, že je to radost pohledět, no a Macháč mě ukecával, jestli by to vážně už nemohl být poslední transfér 😀 (4 transfér)

Brit, teda to je krásné mega HCG ... gratuluju !

asmeena
30. zář 2010

@britka držím pěstičky ať je vše v pohodě a příští rok už budeš taky mamuškou. 😉

klymene
30. zář 2010

holky děkuju tak ráno utroš spolknu a po ET zavedu.... 🙂

teddyna
30. zář 2010

Brity,tož to je hodnota jako kráááááávvvaaaa !tak budu držet všechno,co mám - teda s Vojtíškem držíme všechno,co máme🙂no a abys toho měla víc,tak i Teddy drží tlapičky 😎

misa.patrik
1. říj 2010

@abig ahojky no tedaaaa pěkná divočina 🙂 tak drzim palečky bude to oki 😉 😉

@klymene taky jsem to tak udelala rano jsem polkla po transferu jsem zavedla 🙂

britka
1. říj 2010

@asmeena díky .Věřím,že ta smůla co byla je pryč a už bude fajn. 🙂

britka
1. říj 2010

@misa.patrik tak jak je?Věřím,že už pozitivně Za chvilku už budeš testovat tak klideček. 😉

britka
1. říj 2010

@teddyna už to vidím jak sedíte na gauči všichni 3 a držíte palečky,tlapičky a tchýně kolem vás lítá a obsluhuje. 😀 😀 😀 😀

jitulik24
1. říj 2010

Ahoj holky, přeji pěkný den. Za dvě hodiny vyrážíme směr Olomouc. Nervy mám šílené, snad to bude v pořádku.

britka
1. říj 2010

@jitulik24 jedeš vlastně na srdíčko co?Já jsem právě volala do OL a nikdo mi to nebere tak zavolám za chvíli.Dr.mi napsal pogratuloval a dvojčtiata z otazíkem.Tak ty hodnoty na to směřujou 🙂 Tak ti přeji ať je tam srdíčko jak zvon a vše v pořádku. 🙂

jitulik24
1. říj 2010

@britka Možná bude na srdíčko brzy. Kdyby už bušilo, tak budu jen a jen ráda 😉 . To jsou dvojčata s !! 😀

b.e.r.u.s.k.a
1. říj 2010

@britka velká gratulace a dnes jsou v Olomouci až od 11.00hod.Proto ti to nikdo nebere 😉

b.e.r.u.s.k.a
1. říj 2010

@jitulik24 držím pěstičky a já si myslím,že srdíčko vám už bude tlouct o sto šest 😀

jitulik24
1. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a Děkuji. Tak to budu první dnešní Machačova pacientka. Při prvním těhu jsem byla 6+1tt a srdíčko ještě nebušilo, teď bych měla být 6+0tt, tak uvidíme.

kvakuska
1. říj 2010

@britka brituš při takovém HCG jsi mi tu musela nechat pořádnou nálož těhotenských bacilů 😅 ... tak teď sedím na gauči kde jsi seděla ty a chňapu těhubacily o 106 😀 ... kočka na mě divně kouká, si asi myslí že jsem se zbláznila když tady klapu prázdnou pusou a polykám holej vzduch 😠

kvakuska
1. říj 2010

@jitulik24 tfuj tfuj tfuj, ať je všechno v pohodě a všechno je kde má být 🤐 😉 ... ty plašanko jedna 😀 ... teď už věříš, že každé těhu je jiné a pokaždé můžou být příznaky také úplně jiné? 😠 ... přece nejsme stroje, jsme lidi 🙂 ... v dobrém ti závidím ten zážitek který tě dnes čeká na UZ 😵