Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

luci_pek
6. lis 2016

@tammm To jsou sourozenci, kterým tam platime nájem 😀 neee, manžel říkal, ze to samozřejmě nejdřív zkusíme přirozeně, pokud se nebude dařit necháme jedno rozmrazit ( jsou po jednom ) a ano, aby se nemuselo vše podstupovat znovu, žádná stimulace léky atd.. Jen se správně nacasuje doba, sliznice, rozmrazi a supnou 😊 jinak je těch 5tis je na rok takže je tam máme do října 2017 pak co embryo to litr každý rok prodloužení.. Příští rok zaplatíme 3 tis

luci_pek
6. lis 2016

@tammm Štítná žláza je i v hormonálním profilu, komplet.. Budu držet palce, vyjde to 😊

tammm
6. lis 2016

@luci_pek aha,dobrý vědet.Děkuji.

luci_pek
6. lis 2016

@tammm Není vůbec za co 😊

iiivik
6. lis 2016

Já jsem podstupovala ivf v roce 2014 povedlo se nam napoprve chyba byla u partnera měl špatný spermiogram a morfologii 0% . Mudr. Machac říkal ze se nedá vyléčit a nic krom ivf mám nepomůže a mame 2 leteho syna. v cervnu jsme podstupovali druhe ivf a bohuzel se nepovedlo. Pritel to tak nechtěl nechat a našel si lékaře ja jsem nebyla nadšená,ale začal brát vitamíny co mu doktor předepsal a morfologie se mu zvedla na 2% což jsem nečekala a dnes jsem v 11tt a šlo to přirozenou cestou.

luci_pek
6. lis 2016

@iiivik To jsi měla štěstí 😊 my do centra chodili rok a půl, vždy vše v pořádku ovulka na den, krásný folíci, pregnyl každý měsíc.. A právě proto to bylo nekonečný.. Chteli jsme na IVF už před létem, ale pak jsme si řekli, že poletíme k moři, změna prostředí.. Zase nic 😃 no a teď nám to tedy už vyšlo a je jedno jak 😊 jsem za to ráda, mám krátké cyklus takže to šlo, šup šup.. Ani jsem se nenadála už jsem si šli pro emryjko a za týden po ET už jsem měla pozitivní test 😊

tammm
6. lis 2016

@iiivik juuu,gratuluji.A co dostal za vitaminy? To je dobrej,že to tak nenechal a udělal pro to maximum,to klobouk dolů 🙂

iiivik
6. lis 2016

@tammm
Bral folandrol a na prokrvení pentomer a měsíc a půl si pichal pregnyl. Jinak se rozhodl sám ze to podstoupí a taky ho obdivuji

tammm
7. lis 2016

@iiivik aha,pregnyl můžou i muži? Tak hlavněže se to vyplatilo.

destovakapka
9. lis 2016

@beruska1889 ahoj,jak dopadla kontrola v csr?

beruska1889
9. lis 2016

@destovakapka Ahojk kočko, no paráda, dr. Soušková je fakt moc fajn, hodná a hlavně rozumná 😉 takže po UZ našla dominantní folikul vpravo, tak jsme se domluvily že do konce roku budeme zkoušet jen plánovaný styk s aplikací Pregnylu, takže jsem vyfásla další injekci, v pátek si ji mám večer píchnout a v sobotu "akce" 😀 a kdyby nic, tak v prosinci dáme ještě jedno kolo a po novém roce se domluvíme co dál, kdyby to nevyšlo, ale manžel je přesvědčen že to půjde a vyjde nám to, tak snad 😉 🙂 a co ty? nějaké novinky?

knoflikarka
9. lis 2016

Holky, v pátek jdu taky k dr. Souškové na UTZ, "můj" dr. tam není, ale jsem ráda, že jdu zrovna k ní, když si jí všechny chválíte 🙂 Jsem po prvním měsíci braní Clostilu, doufám, že zabral...

beruska1889
9. lis 2016

@knoflikarka tak ať Ti to u ní dobře dopadne 😉 já jsem s ní zatím moc spokojená.... 😉

destovakapka
9. lis 2016

@beruska1889 Já jsem byla na kontrole v pátek 4.11.na kontrolnim UZ a dopadlo to spatne.Nevim co si mam o tom myslet.Chodim k Dr.Souskove ale kdyz ma plno nebo tam neni tak me sestricka objedna k Dr.Vrublovskymu.V pondeli jsem byla na kontrolnim UZ u doktorky a na prave strane vydela DF 12mm.V pátek kontrolni ultrazvuk u doktora a tam mi bylo receno ze tento mesic nic z toho nebude.Ze nemam zadne vajicko.Na vyvolani MS mi napsal Norethisteron ze ho mam zacit uzivat od soboty (17DC) 1-0-1 a 8 dni.Po dobrani do 4 dnu mam dostat MS a pak od 3DC nasadit zas clostilbegyt 1x1 a pak dalsi kontrola 11-13DC.Nevim teda kde zmizel ten folik co videla doktorka.

beruska1889
10. lis 2016

@destovakapka ty jo, tak to je docela divné ☹ a nemohl Ti třeba už prasknout??? přeci jen, prý folikul roste 2mm za den, tak Ti třeba prasknul než jsi šla na kontrolu k tomu dr. Vrublovskému... a jeho ses na to nezeptala? že jsi byla u Souškové v pondělí a ta tam něco viděla?

destovakapka
10. lis 2016

@beruska1889 On si cetl v patek zpravu od Souskove a rikal mi v pondeli vas vydela doktorka Souskova.Jsem mu rekla ano.Pak rekl ze se teda podivame asi tam je nejake vajicko.Ja jsem se ho na to neptala ani mi nerekl ze treba mohl v tydnu prasknout.Ja se tesila ze se budeme o vykendu snazit tak me zarazilo i mi to bylo lito ze nic nebude.

beruska1889
10. lis 2016

@destovakapka hm tak to je divné no ☹ tak snad je to jen jeden takový "špatný" cyklus a v tom příštím se posnažíte a vyjde to... 😉 každopádně sex si můžete užít i tak 😉 to ničemu nebrání... 🙂

knoflikarka
15. lis 2016

@destovakapka Jsem na tom stejně. V pátek mě viděla dr. Soušková a říkala, že sliznice vypadá dobře, že folíků mám dost, ale jsou malé, což je ale normální při mých problémech se štítnou žlázou, že mi budou dozrávat později. Objednala mě na UTZ dnes, že už tam určitě něco najdeme. Dnes už jsem šla k dr. Vrublovskému, který mi řekl, že na mě ty prášky vůbec nezabíraj a že tam nic není. Až když jsem řekla, že dr. Soušková mi tam malé folíky našla, řekl, že tam teda jsou, ale malé. Takže norethisteron a navýšená dávka clostilu a jedem pěkně nanovo.

Podle mě prostě oba mají odlišný způsob komunikace, který může vést ke zmatení... 😐

destovakapka
17. lis 2016

Ahoj holky,stalo se Vam nektere ze kdyz jste meli prijit na kontrolni ultrazvuk ze jste tam nedosli?Me to vychazi 11-13DC na patek,sobota a nedele.V patek budu 11DC jenomze to mam odpoledni od 12hod.a co kdyz nebudou mit volne misto na dopoledne.V pondeli zas mam ranni.Vedouci se moc nelibi ze odchazim z prace na propustku na kontroli do car.

beruska1889
17. lis 2016

@destovakapka Ahojky, no pokud se tam nedostaneš tento cyklus, tak jeden měsíc vynecháš a dojdeš až v příštím cyklu 😉 myslím, že se nic nestane 🙂

pegi27
18. lis 2016

@destovakapka
@knoflikarka
Ahoj holky. Vy mě teda s tím Vrubovským strašíte. Jdu k němu příští týden na kontrolní ultrazvuk, protože tam mudr. Michnová, ke které chodím, zrovna není. 😨
Mám se bát?

destovakapka
18. lis 2016

@pegi27 Bat se ho nemusis.Jenom me neni sympaticky.

knoflikarka
18. lis 2016

Holky, myslíte, že je to blbé, pokud si vyžádám příště, až se na UTZ budu objednávat, dr. Souškovou?

knoflikarka
18. lis 2016

@pegi27 Neboj se, vše Ti udělá tak, jak je potřeba a to je hlavní. A příště půjdeš zase ke své dr....

destovakapka
18. lis 2016

@knoflikarka Ja kdyz se objednavam tak vzdycky reknu ze se chci objednat k dr.Souskove.

knoflikarka
18. lis 2016

@destovakapka jj, jenže oni mě automaticky zařazují k dr. Vrublovskému, protože jsem u něho byla poprvé... no nic, příště si prostě vyžádám dr. Souškovou

pegi27
23. lis 2016

Ahoj holky. Picham gonal kazde rano v 8h a ceka me kontrola. Ten den pred kontrolou bych nemela pichat az tam, aspon tak mi to bylo receno, ale ted si nejsem jista. Jak to bylo u vas?

vvercatkoo
23. lis 2016

@pegi27 ahoj, já píchala i ten den, kdy jsem šla na kontrolu. Já měla v papíru napsané včetně dne kontroly. Záleží, co máš v papíru. A pokud ti to tak řekli

pegi27
23. lis 2016

@vvercatkoo V papiru o tom neni nic. Radsi si tam zavolam, protoze si nejsem jista, ale dekuji za reakci 😉

Jak tu jinak na tom jste? Ja dnes 6DC, picham gonal+fraxiparin.

vvercatkoo
23. lis 2016

@pegi27 ja cekam na výsledky podrobnější imunologie. Mám za sebou šest nezdařených pokusů