Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

krejculka
11. čer 2009

Kdepak je Móňa?Udolává žehličku? 😀

certina
11. čer 2009

Mně je 7-mý den 27 😀
Asi jóó´- asi jí domlouvá , aby ji nemusela vracet!!!!

Zuzi ahoj - a jinak ty vedlejší účinky z toho už nemáš???

A kde je zbytek naší tlupy 😅

teddyna
11. čer 2009

čaute - jsem nasraná jak sfiňa. ještě zkusím přčíst pořádně návod,co by to mohlo být.ale dala jsem regulaci tepla na max a zas tak max mi to nepřišlo.tož teda nevím. a když jsem zmáčkla ten čudl páry,tak pára žádná nešla.
peti,a nechceš kontakt na tu moji nehtařku??je skvělá! webovky jsem ti už posílala

krejculka
11. čer 2009

tak to bude asi fakt nějakej špatnej kousek 😒

teddyna
11. čer 2009

furt na tom hledám nějakej čudlík,kde by se to dalo ještě zapnout - ale už tam nic není.chjooooo

certina
11. čer 2009

Moni - říkala, jsem si , že to ještě vydržím do konce srpna a uvidím - jak to s ní bude pokračovat......vzdáleností s dojížděním je to nastejno.....tak ještě vyčkám a pak se rozhodnu - jo vím o těch stránkách - mám je vpaměti - jsou pěkné......ale fakt ještě vyčkám.....já totiž na rovinu nejsem ten typ, že bych hned letěla někam kde to neznám, víš????
Fakt se musím smát - jak píšeš o té žehličce - no tak aspoň se zítra nebudeš nudit, ne????Zkus na to ještě pořádně mrknout, jestli tam není nějaký fígl a zítra uvidíš co ti řeknou - pak dej vědět - jaks dopadla.......

Leni Ty jsi ještě na rodičáku????

krejculka
11. čer 2009

jj,na rodičáku...hledám už od září 2008 práci a nemůžu nic sehnat 😒 ..mimi se taky nedaří,tak nevím,jak skončím 😔 .

zuzka72
11. čer 2009

Tak ty příznaky mám pořád a mravenci, né a né utéct.

teddyna
11. čer 2009

Peti,tak to vidím tak,že zejtra to nabalím zpět do krabice a sjedu s tím do prodejny.ten člověk,co nám o tom dneska povídal,tak se choval,jak by to vytvořil.takže mi třeba řekne,kde může být zakopaná psina. Mlluvila jsem s tchýní,co je na mallorce - mají se tam krááásně a furt mi opakovala,co mi má přivést.no,jak by nevěděla,že nejvěrtší poklad jsou oni sami s tchánovcem,co? 😎

krejculka
11. čer 2009

kdy se vrací z Mallorky? 🙂

krejculka
11. čer 2009

David mě včera říká:kdy pojedeš k Móňi?..tak jsem na něj čučela jak puk 😀 ,a na konec z něho vypadlo,že chce jít s klukama na bowling,tak abych se necítila sama 😀 😀 😀 ..tak jsem mu řekla,že počkám,aby mohl jet s náma 😉 .Vypadá to na červenec..nemáš nic v plánu?

teddyna
11. čer 2009

přiletí v sobotu večer. to klidně můžeš s Davušánem dorazit,ale teď vypuknou někdy ty okna,tak by ses musela dělit o postel tak leda s tchánem🙂 v červenci má dojet Ivča,ale jinak neplánuju nic předem.žijem ze dne na den

krejculka
11. čer 2009

no my bychom přijeli před něma..bo do Chorvatska jedeme 3.8.

teddyna
11. čer 2009

jak to?a neměli jste jet začátkem července??já už to má asi zmotaný jak furt někdo někam jezdí a sděluje mi termíny.

krejculka
11. čer 2009

Jdu spát,ráno musím brzo vstávat,bo jedu na gyndu,tak se na to musím psychicky připravit 🙂 .Dobrou noc

teddyna
11. čer 2009

taky jdu bucat.je tady vůbec ještě někdo???

krejculka
11. čer 2009

no,měly,ale kolegové od Davida jedou v červenci,napřed jeden,pak druhej,a pak má Nikola narozky(20)a Týna narozky...ještě že my můžeme jet tak,jak chceme.

certina
11. čer 2009

Leni a Ty chodíš na gyndu - někam tam k vám????Nebo někam spešl?????

No jinak jestli jsi už šla spát - tak dobrou........ale pokud si už šla - tak si to stejně přečteš až zítra, že???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teddyna
11. čer 2009

Peti,Léňa i moje druhá sestra a zbytek celé rodiny je ode mě cca150km. Pocházím od Boskovic,takže Leňajs jde na gyndu tam někde u nich.Ona nechodí do Reprofitu,ale asi mě tu našla,tak tu začla psát. jdu zkoumat ten návod na žehličku a zejtra podám echo,co s tím bylo

krejculka
11. čer 2009

ještě nakukuju,řešíme s holkama přes IP jednu takovou nevím jak ji nazvat 😅 ..

já chodím k nám-do Boskovic.Zítra se rozhodnu podle jednání Mudra,když se bude chovat tak,jak se ke mě chová za celou dobu,co se snažíme o mimi(od loňského března),tak mám číslo na Machače od Monči,tak se objednám k němu.On pořád mele,že jsem mladá,že mám času dost(to mu může být ukradeny,kolik mě je let,on mě má pomoct),že to necháme do září a když nic,tak že půjdu na laparku.Neudělal mě ani jednou hormonální profil,jen utz.nic víc.Na víc jsem měla po clostilbegytu cysty,a to docela dost,ktery mě po vysazení cl.popraskaly,ale to jsem měla bolesti jak kráva...Jinak mimo cl.mám utroš...

certina
11. čer 2009

Takže Ty pocházíš někam od nich a tady jsi se přistěhovala , jo????Jasně já nemyslela zrovna reprofit, ale jako nějaké to speiálnější zařízení, víš???jjjjjj - už tu žehličku moc nezkoumej - a zítra tam zaskoč - a uvidíš - třeba je to fakt zrovna kazovej kousek?????

teddyna
11. čer 2009

Peti,jo,pocházím z Velkých opatovic - to je cca 15km od Boskovic(to je známé město).tady jsem se přestěhovala v roce 1998 za bývalým přítelem a prací.pak to s přítelem neklaplo,supr práce mi zůstala.tak jsem se tady tak nějak potloukala než jsem potkala současného manžela.zbytek rodiny mi zůstal na jihu a je mi tady mnohdy děsný smutno!sestry jsou spolu,jejich děti vyrůstají spolu...kurnik,zas mě chytají depkouše.jdu asi číst ten návod nebo co

krejculka
11. čer 2009

Móňo,no táááák,nebul bramboro 😀 ..aspoň jsme si vzácny 😵 😵 a těšíme se na sebe....

teddyna
11. čer 2009

ale no jo,furt.Teddy mě přišel oňufat.asi mi přišel naznačit,že už mám jít ležet.tož jdu,jak Téďa zavelí,tak se holt jde 🙂 dobrou s kobrou

krejculka
11. čer 2009

tak už utíkám do hajan.Dobrou noc 🙂

certina
11. čer 2009

holky - tak se mějte hezky a taky přeju pěknou dobrou noc......
"a budete tady až se vrátím????"

teddyna
11. čer 2009

Peti,jasně - budem tunáááá. brou 😀

certina
11. čer 2009

Halllóóóó´- je tu ještě někdo?????
Kde se nám toulááááá Verunka????

certina
12. čer 2009

Bréééé ranko holkýýýý - vstávejte!!!!!!!!!!!!
Leni hnedka jak jsem zapla koníka - tak na titulní stránce máš fotky z Boskovického srazu....tak jsem pokoukala - no moc Vám to tam oběma sluší - fakt!!!!!!!Davídek je móóóóccc roztomilý klučina!!!!

Tak holký vstávat a cvičít - raz dva.............raz dva.........chjóó já už zařezávám v práci 😢 Ale dnes jen do 13hodin!!!!Tak snad to uteče........

zuzka72
12. čer 2009

Tak já mám v Opatovicích příbuzny i v Šebetově a Úsobrně. Jak je ten svět malej...