Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
16. bře 2010

Asme, je to blbý, ale ani nevíš, jak ráda bych tu mísu, kbelík nebo cokoli objímala taky🙂
Jinak přeji taky všem úspěšný den, kontroly ať dopadnou dobře, juvik a´t má dobrou úrodu. No a já budu v jednu volat, jestli se něco z těch dvou vajíček klube.

krejculka
16. bře 2010

Asmen,prý d konce 3 měsíce,ale já jsem byla vyjímka 😅 ,já jsem blinkala až do 26tt a to mě pak bylo do 30tt "jen"šoufl...ale to už bylo relativně o.k. 😉

asmeena
16. bře 2010

krejcul: nestraš, tak ten měsíc bych možná ještě přežila, ale déle no nevím, nevím.

krejculka
16. bře 2010

třeba to jsou jen nějaky záchvěvy,ktery se už dál nerozběhnou 😉 ..kamarádce se taky jen navalovalo a bylo jí mdlo,ale asi jen týden!Třeba budeš mít štěstí a budeš si těhu užívat 🙂

kvakuska
16. bře 2010

katap napadlo mě totéž když jsem to četla, kéž bych ty asmeenčiny nevolnosti měla 😔 ... když si vzpomenu, jak jsem byla v 10tt a dělalo se mi zle z mého vlastního pachu, který jsem vyprodukovala na WC, to potom člověk nevěděl co dřív 😀 ... kéž by se to vrátilo 😕

asmeen vydrž, čeká tě ta nejkrásnější odměna 🙂

pecicka
16. bře 2010

ahoj holky, přišla jsem vás pozdravit a kouknout, jak válčíte?

teddyna
16. bře 2010

bré ráno.
hele,Leňas - člověk s ňó kecá na drátě a pak ju potká aj na koňovi 😀 . čéče,víš,proč byl Vojtík kňoura? byl to véélkej brkanec a kakuš v pamersce.tak jak jsem rozdělala plínu a utřela mu dupu,tak se začal řehnit a vyloženě si užíval bezplínovej prostor. a už chrupe,byl unavenej,vstával brzo.tak to bude tak na hoďku,víc nedá.
asmen-téda,ty si to užíváš 😨 .já neblujánkovala,jen mě občas natáhlo.takže jsem to měla v podstatě zcela v pohodě,akorát ten konec byl nějakej fofroidní.
psala jsem čerti,že jak bude mít náladu,at mě probrnkne,že jí cinknu.ale zatím nic - asi má všeho plný brejle a nebo návštěv do aleluja a na mě nemá náladu ☹
a dneska má absenci Zuza-nespavec.že by konečně už spala?? 😅
Britka dře na ranní,asi vydělává na práce neschopný spoluobčany🙂

teddyna
16. bře 2010

a nebo na sociálně slabé občany,co? a těch tu,kurnik,jeeee 😝 ,hlavně těch opálených 😠

zuzka72
16. bře 2010

nespím, byla jsem na výslechu na policii a teˇmažeme k doktorce 😀

teddyna
16. bře 2010

zuza,že tys špatně zaparkovala káru,co?? nenapínej,cos provedláááá! půjdeš do lochu?tak to se neuvidíme,co?ale neboj,my ti s Krejčul dovezem kus bochte 😀

asmeena
16. bře 2010

a zapečeme ti do ní pilník 😉

zuzka72
16. bře 2010

ne, ne holky, řeším problémy s bývalým přítelem, podvedl mě, zpronevěřil a na mé jméno nakupoval-takže mazec. 😲

pecicka
16. bře 2010

zuzi, to je mazec,to znám za bývaleho manžela splácím dluhy ještě dnes, je to mazec, hlavně ty zákony u nás jsou kouzelné

krejculka
16. bře 2010

Zuzi,tak to je mazec..nezávidím 😖 ..hlavně,ať to dopadne pro tebe dobře 😉 ,držím pěsti.

Moňouchu,to víš,kůň je tak trochu závislost 🙂 .ještě,kdyby se dalo koňovat jinak,než přes PC-toho mám za celej den dost.
Vojtík bude tak trochu cíťa 😀 😀 😀 ..takovej Tomík,ten když se po.ere,tak mu to vůbec neva 😀 😀 😀 😀 ..ale všem ostatním to va 😀

sukubka
16. bře 2010

ahoj holky já byla dneska na gyndě nabral mi hcg ve čtvrtek jedu pro výsledky ale vím že je to 100%špatný testy už nic neukazují.jen chce mít doky asi jistotu že je hcg 0.jinäk já nemám ten notbuk a chodím na ten net 1x deně ke tchýni tak vždy dočtu něco písnu a letím domů.Macháčovi zavolám v ten čtvrtek až budu mít jistotu že hcg je 0.o všem mu řeknu a pak vám dám vědět co a jak.hned jak by došla mrcha chtěla bych jít do dalšího pokusu.mějte se hezky a pá zítra 😉

katapola
16. bře 2010

HOlky a co říkáte na nový seriál? Pro nás je nejspíš povinný, co?🙂)) Mi to přišlo trochu přitažené za vlasy a zidealizované. Ta prázdná čekárna, ten básnický dialog - kolik embryí si přejete přenést, v jednom díle hned transfer, porod, OHS...no uvidím, jak se to vyvrbí. Rozhodně je dobře, že někdo o tom něco natočil a že ty různé situace, co spusta párů prožívá, se ukážou i těm šťastnějším, kteří nikdy nic takového řešit nemuseli.

kvakuska
16. bře 2010

sukub Machač bude od dnešního večera až do konce týdne v zahraničí na konferenci, asi bude lepší, když mu zavoláš až v pondělí 😉 ... a neházej zatím flintu do žita, naděje umírá poslední 🤐

stephanie
16. bře 2010

ahoj holky, zdarvím!!!

juvik - tfu tfuj tfuj
sukub 😢 - co na to říct...je mi to moc líto
katapol - no uviídme, co z toho seriálu bude, je tam dobré herecké obsazení, tak to snad takový průser nebude...víš jak to je v těch seriálech - určitě to nebude ujeté víc, jak ordinace v růžové zahradě - to už mi připadalo někdy strašně směšné...ale jak píšeš, je určitě dobře, že o tom problému vůbec něco v telce bude...my, které to prožíváme se na to holt budem dívat jinak

kvakus, odkud ty bereš vždycky ty info o machačovi??? 😕 🙂 🙂 🙂 , ty si s ním píšeš, nebo co 😀
ty opravdu vždycky všechno víš...jestli ty nebudeš ten machač pod jiným jménem 😀

kvakuska
16. bře 2010

stephi já mám teda do Machače hóóódně daleko 😀 😀 😀 ... ale jsem v kontaktu s více lidma co k němu chodí, tak si info předáváme ... a tady přece minulý týden také někdo psal, že tam teď od středy Machač nebude 😉

stephanie
16. bře 2010

kvakus - jen aby 😀

ty jsi takový náš zpravodaj, ty opravdu všechno víš...ale to je dobře 😉
já se loučím, pádím do školy 😒

kvakuska
16. bře 2010

stephi vždyť přece víš, že já jsem "štangla" a né Machač 😀 😎

an82
16. bře 2010

Holky volám S.O.S 🙂 ,dnes jsem vyfasovala pregnyl,ale v tom fofru jsem moc nepochopila jak ho namíchat.Moc prosím o info,děkuj imoc jste zlaté 🙂

katapola
16. bře 2010

Máš dvě ampule - jednu s vodou, jednu s práškem. Větší jehlou nasaješ vodu, vstříkneš do druhé ampule s práškem, ten se okamžitě rozpustí, nasaješ tu směs zpátky, vyměníš za krátkou jehlu, vypustíš vzduch a píchneš. Snad jsem to nespletla.

an82
16. bře 2010

Katapol,diky moc 😉

katapola
16. bře 2010

Holky, tak je to asi v pytli. Zatím není oplodněno ani jedno, mám si volat zítra znova.

zuzka72
16. bře 2010

Peci-jj úřady a dluhy za někoho jiného-to znám moc dobře, já už zaplatila za něj 360tis a teď to splácím, než to dořeší soud-pokud to někdy dořeší ☹

asmeena
16. bře 2010

katap: třeba se ještě vzmátoří, i když asi si moc velké naděje neděláš, že? To je opravdu v pytli. tak co dál? Jdete hned do další stimulky, když tvé tělo je napraveno a čeká jen jak ti zavedou embroušky?

sukub: to je mi taky moc líto, už jsem tomu věřila, že konečně přijdeš s pozitivními testíky i ty.

Jinak já u doktora dobré, dostala jsem už těhu průkazku - mám trošku strach, že je to v 7tr brzy, ale na druhou stranu jsem šťastná.

katapola
16. bře 2010

Asme, nemáme na to vydávat každý měsíc 12 tis. Budeme muset zase počkat. A krom toho jsem ztratila veškerou sílu věřit v něco, co nám prostě není dáno z nějakého nevysvětlitelného důvodu. V tuto chvíli doufat, že se to do zítřka zmátoří, je nesmysl. Co z toho může vzniknout, max. nějaký opožděný záprtek.
Nic holky, já se tedy s vámi zase na nějakou dobu loučím, protože v mezidobí mě koník deptá. Mějte se hezky a ať se vám daří líp.

asmeena
16. bře 2010

katap: tak načerpej hodně sil, třeba jaro na tebe bude mít dobrý vliv a budeš mít i lepší náladu. Chápu, že si teď chceš dát oddych od koníka. Drž se.

b.e.r.u.s.k.a
16. bře 2010

Kat to je mi líto a to jsi byla tak pěkně připravená ☹ Dokonce jsi psala,že ani mobilizaci ti dělat nemusela.TO JE ŠKODA ☹ Tak třeba příště do toho půjdeme spolu.Hodně sil do dalšího boje.