Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
11. říj 2010

@britka Machač mi odpověděl, ať vyčkám zítřka. To bude asi můj nejdelší den. Bohužel špiním víc. Ale taky to nevzdávám. Taky jsem četla, že se to špinění může stát.

juvik
11. říj 2010

Holky, co to čtu 😒
@katapola ,@abig, @britka to špinění je snad nakažlivé....držte se!!!

krystofka
11. říj 2010

holky, nasla jsem //..co mam ted delat? Jsem v soku, nevim, jestli jet za Machacem, nebo ne, chtela bzch jit na krev ale nevim, jestli me jen tak nekam vezmou. potrebuju Utros, tak stejne ve stredu musim do Reprofitu, jen nevim, jestli se mam objednat, v papirech z brna ne napsano, ze mam dojet 14 dni po testu na UTZ..ja nevim, jak dal....

kamka1402
11. říj 2010

Ahoj holky jak vás tak tu čtu tak je mi nějaka uzko.moc vám držím pěsti, aby špinění už přestalo.Mě čeká zítra ultrazvuk a ve čtvrtek odběry v Brně.Chřipka mi sedla na průdušky tak kašlu v jednom kuse doufám že to nebude mít nějaký vliv na to vše.Do toho, chodím do práce a že by tento týden byla nějaka klidná pohoda se říc moc nedá, šéf pořád líta a řeší nějaké problémi a já mám žaludet tak nějak na vodě tak že moc v pohodě nejsem.Chtěla jsem se zeptat 2 dny před odběrem se přestává pícht?

katapola
11. říj 2010

@krystofka Gratuluju k //. Na krev si můžeš zajít kamkoli do laboratoře. Bez žádanky mě to stálo v Olomouci 210 Kč. Pokud ti chybí utrogestan, tak si myslím, že ti recept dá i Maruška bez objednání, ale nevím. Na ultrazvuk je ještě brzo.

jitulik24
11. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - HLÁSÍ //-přirozeně, HCG 646,85. KO 12.10 .(6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní) držíme palce!!!
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. 12.10 KO.
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //, gratulujeme a držíme palce!!!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - jednoho embrya, HLÁSÍ //, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 12.10 KO, 14.10 OPU držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 KO.13.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - hlásí // po IVF, 16 den po ET 8 754 HCG. KO 12.10. (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka to je super 😵 😵 😵 !!!! Mám z toho ohromnou radost 😀 . Já jsem v den oficiálního testování psala Machačovi a on mi napsal, že mám za 10 dní dorazit na ultrazvuk. V tu středu si zajeď do Olomouce, aby ti napsali recept na utroš a rovnou se ta objednej. Jsou tam od 15 hod. Já tam v těch 15 hod. budu, tak třeba se tam potkáme 😉 .
@abig tobě také gratuluji 😵 😵 😵 a nenervuj, vím je to těžké, ale tohle špinění může být způsobeno zavrtáváním mimouška. V těchto týdnech těhu je to normální. Já špinila u prvního těhu kvůli hematomu 12 dní. Teď musím zaklepat, že u tohoto těhu je vše v pořádku.
@katapola vím, jak ti je, ale opravdu to může být jen prasklá žilka a pak ty nervy za to nestojí.

HOLKY, VŠEM KTERÉ JDETE ZÍTRA NA KONTROLU DRŽÍM MOC MOC PALEČKY, AŤ NÁM PÍŠETE JEN SAMÉ POZITIVNÍ ZPRÁVY 😉

krystofka
11. říj 2010

@katapola ¨Děkuju moc...já vím, že na UTZ je brzo...no, ve středu zajedu do Olmika pro Utroš a rovnou se objednám a zeptám co a jak. To je pro mně situace neznámá...jsem zmatená...Zítra zkusím na krev, stejně jdu na rehabilitaci, tak si tam zaklepu. Doufám, že mě nevihodí.

krystofka
11. říj 2010

@jitulik24 Jity, tak já tam budu..ještě že jsi mi napsala, že tam jsou od tří, jela bych zase ráno, jsem normálně asi drclá...

krystofka
11. říj 2010

@katapola Neboj, určitě to bude v pořádku...držím pěsti...

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka tedy to bude v červnu miminek 😵 . Však oni ti vezmou krev v tu středu, myslím, že to pro Marušku nebude problém.

krystofka
11. říj 2010

Bože, já se tak bojím...Navíc, čárka je stejně silná jako včera, jako, je dost silná..ale nezesílila...Tož nevím...
@jitulik24

abig
11. říj 2010

@krystofka Můžu se zeptat, jakým testem si testovala ? U nás měli jen 10 citlivost a měla jsem krásné //, včera jsem sehnala jen 20citlivost a ráno tam byl jen duch a mě příjde, že jsem ho viděla jen protože jsem ho vidět chtěla.

krystofka
11. říj 2010

@abig jo, testovala jsem mama testem 10 a včera večer dvacítkou který mi dali v Reprofitu, to bylo ale večer a je tam čárka, sice slabá ale je. No, ještě mám jeden, z prvního IVF, tak ho zkusím zítra ráno. Jinak, testovala jsem 12 den po KET, to bylo včera. Dnes jsem 13 po KET

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka ono záleží na moči jaká je, můžeš se víc napít a už je výsledek jiný. Já měla vždy čárku silnější odpoledne. Však mrkni do mého alba, tam mám všechny čárky pohromadě 😉

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka @abig já testovala převážně mamatestem s citlivostí 25 a už 11 den tam byla slabá čárečka

abig
11. říj 2010

@krystofka Mě manžel překecal k testování v sobotu 9den po ET, protože mě v pátek našel s hlavou v záchodové míse, jak zvracím !!! Takže v sobotu viditelné // na 10citlivosti a na 20 krásný duch .... dneska fak bych řekl, že tam nebyl a 10test už nemám. Dneska jsem tedy 11 den po ET ....
Ráno jsem šla na krev, výsledek bude zítra a nebo se mrcha rozjede a já si udělám 3 čárku na biochemické ☹

krystofka
11. říj 2010

@jitulik24 Dívala jsem se, taky bych vložila ale neumím to. No, já už nemám doma žádný test kromě toho reprofiťáckého..ten prubnu zítra ráno a dokoupím. Jity, ty testy na HCG, když si je nechám uděat zítra v nemocnici, budou hned znát výsledek?

abig
11. říj 2010

@jitulik24 koukla jsem do alba, trochu mě to uklidnilo, měla jsem stejnou (přibližně 😉 ) čárku jako ty první den testování na 20citlivosti .... safra, prostě je to doba jen čekání a čekání a čekání .... vydržím, jsem klidnější a hlavně se mi nechce už brečet.
Holky, můj muž dneska málem brečel, cítila jsem jak je zklamaný a nevěděla jsem, jak mu ulevit, když nevím, jak si ulevit sama.

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka @abig máte udělané album do kterého by jste ty testíky vyfotily?

krystofka
11. říj 2010

@abig Já se taky tak hrozně bojím...dokonce se bojím, že když o tom teď píšu, tak to nějak zakřiknu...

krystofka
11. říj 2010

@jitulik24 Jaké album?? Jsem mimo... ☹

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka u nás v Prostějově ti je řeknou za hodinu a stojí to přes 200Kč

krystofka
11. říj 2010

@jitulik24 tak já to zítra zkusím. Bojím se, držte mi palce...

abig
11. říj 2010

@krystofka Chápu, co myslíš. Jsem "posraná" až az ušima. Je to na pytel ... nevím, jak více se pozitivně naladit. Je to už 4 transfér a mě dochází energie.

@jitulik24 nemám album, nemám odvahu si to vyfotit. Ale až příjdu z práce, tak vyfotím, ten sobotní test.

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka nahoře na začátku stránky máš napsané můj fotoblog do kterého si můžeš vkládat své fotky. Když si klikneš na mé jméno jitulik 24 tak se můžeš podívat do mého alba

krystofka
11. říj 2010

@abig Moje testy s 10 citlivostí jsou asi jako Jitulčiny 17 a 18 den..a s dvacítkou asi jako 13 den...Tak můj to byl druhý, teda jednou IVF a jednou KET...snažíme se tři roky a mě bude v prodincci 36 let...

jitulik24
11. říj 2010

@krystofka https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jitulik24/al... tohle je odkaz na mé album
@abig neboj to bude dobré, já měla taky jeden den pocit, že čárka přestala sílit, tak jsem so v ten den udělala další test a čárka byla silnější 😉

krystofka
11. říj 2010

@jitulik24 Jituš, já jsem takový talent, že ani nevím, jak ty fotky stáhnu z foťáku sem a zmenším...z toho asi nic nebude...Jsem totálně natvrdlá.

krystofka
11. říj 2010

A mám dojem, že bych se měla přestat radovat...