Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
27. říj 2010

Víte holky jak to je není na to slov člověk se těší plánuje a pak nic jen beznaděj..A přišla jsem na to dokud miminko nedržíme v náručí tak není nic jisté a to mi napsala kdysi Tedy vše potichu gratulovala mi k srdíčku a pak až se mimi narodí tak nahlas.

stephanie
27. říj 2010

@britka ...brituško, je to hrozné, moc na tebe pořád myslím a je mi to líto...Opravdu vím, jak ti je, já to prožila už dvakrát...První dny jsou nejhorší, to člověk opravdu neumí pochopit a ta bolest, ta je šílená...člověk se s tím musí vyrovnat sám, chce to jen čas. Ale neboj, nám se to ještě povede!!! Drž se!!!
@kvakuska, to je mi moc líto...ach jo....jak se dařilo na jaře, tak na podzim se všechno opravdu se.. 😖

kamka1402
27. říj 2010

@kvakuska tak to je mi moc líto ,a moc dobře vím jak se cítíš můžeš dělat všecho pro to, a pak nic můžeš se jen ptát co se stalo že to nevyšlo ☹ .
Já dnes začala trochu špinit, tak že je to jasné. 😒

britka
27. říj 2010

@kamka1402 bude to dobré neboj,trožku špinění nevadí.vím člověk se bojí.

kvakuska
27. říj 2010

Ahojte všechny, tak hlásím že jsem se z toho včerejška už trochu oklepala, noc jsem sice měla jaksi nervózní, ale dnes už plánuju co bude dál, ještě do konce roku se do toho hodlám znovu opřít, nedělám si velké iluze, ale naději si zatím držím ... akorát vám sem asi nebudu nějak vypisovat co a kdy podnikám, já na tohle svěřování se moc nejsem, ale až vám budu mít co sdělit, tak vám to určitě sdělím 😉 ... smutnou stránku číslo 600 máme konečně za sebou, stránka 601 je něco jako nový začátek, tak jdeme do toho ... holky musíme to dokázat, jiná varianta se nepřipouští! 😎

kamka1402
27. říj 2010

To máš pravdu musíme bojovat dál 🙂

katapola
27. říj 2010

Taky se hlásím mezi bojovnice v příštím roce.

britka
27. říj 2010

musíme bojovat a věřit,že nám to vyjde.Pro některé z nás to byl strašný rok,ale nevzdáváme se.

britka
27. říj 2010

@kvakuska to jsem ráda,že jdeš hned do toho držím palečky všehny co mám.

jej
27. říj 2010

Holky!
Ani nevíte, jak je mi líto toho, co tady čtu...všchny víme, že prostě slova nestačí...jak MOC! nespravedlivé to je, po tom, čím si tady musíme projít....jen vám chci napsat, že na vás myslím, je mi to moc líto a přeju moc sil!

Kvakuško, fajn, že už máš chuť do dalšího boje a samozřejmě tu plně resepktujeme, že nemíníš přesně psát co a jak. To je jasné....

Holky, hodně sil! Jinak vás zdravím: Juvika, Steph a další

krystofka
27. říj 2010

Holky, je mi to tak strašně líto, co se tady děje..

Já, včera jsem byla na KO...těhotenství potvrzeno. Jsem dnes 6+3 a máme srdíčko.

Nechtěla jsem to sem ani psát, po tom všem, čím si teď procházíte. Jituška mě ale přesvědčila, že to určitš vám všem dodá naději.

Já vím, není vyhráno a držím se hodně při zemi. Doufám ale, že bude všechno v pořádku.

Moc vám všem přeju jen štěstíčko.

kamka1402
27. říj 2010

@krystofka to je dobře že si to sem napsala jsem velmi ráda že těhotenství potvrzeno 🙂 🙂 🙂

daisy14
27. říj 2010

Tak začíná nová stránka s pozitivnějšími zprávami! Je dobře, že to nevzdáváte, však přijde řada i na Vás uvidíte. Některé z nás si holt musí počkat déle...
Já přidám taky pozitivní zprávu - po týdenním polehávání je bříško lepší, všechno Ok, dr. mi přidal hořčík, protože bobek se ozývá čím dál víc, mám podezření, že dělá kotrmelce 🙂 Někdy mám okopané celé břicho, až to bolí, no ale aspoň vím, že se má k světu 🙂

@krystofka držím palečky, odpočívej a užívej si ten pocit!
@kamka1402 vydrž, ještě nic nevíš jistě, takže nepanikař.

britka
27. říj 2010

@krystofka gratuluji a hlavně dávej na sebe moc a moc pozor ať je vše v pořádku.

krystofka
27. říj 2010

Moc vám děkuju..

jitulik24
27. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.

STIMULANTKY:

KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, 19.10 ET jednoho embryjka, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
27. říj 2010

@daisy14 ahoj, to jsem ráda, že se bříško umoudřilo a je dobře, jen tak dál 😉 !
@krystofka ještě jednou gratulace 🙂 !
@escadka @misa.patrik ahoj holky, jak se ti daří? Kdy půjdete do dalšího boje? Moc na Vás obě myslím a držím Vám palce 🙂!
U nás nic nového, jen manžela skolila chřipka, tak doufám, že jí také nechytnu. Dnes jsem si byla pro lístek na peníze a tak jsem se raději zeptala sestřičky, co můžu v těhu na chřipku a k mému překvapení nemůžu ani Paralen. Prý obsahuje paracetamol a ten by mohl ublížit miminku. Paralen se může až od ukončeného 12tt. Tak jsem si koupila citrony, mandarinky a pomeranče a budu se pro jistotu živit vitamíny. Stejně se tím živím pořád protože po mandarinkách a pomerančích bych se mohla utlouct 😀. V neděli přijela na návštěvu tchyně s tchánem a dovezli mi , tedy Květoškovi zavařené okurky, prý jestli jsem na kyselé jako u prvního těhu 😀. Minulý týden jsem ujížděla na zavináčích a ovoci a teď už jen na ovoci 😀

kamka1402
27. říj 2010

@jitulik24 jen ,abys to nechytla dej na sebe pozor. pokud bys nekdy během tehu. dostala chřipku tak výborná je na to vincentka měla jsem ucpaný nos a taky kašel možnosti jsou bohužel omezeny a toto mi pomohlo. 🙂 Moc ti přeji ,abys si to nepotřebovala

ladus77
27. říj 2010

Holky, ach jo, moc me to mrzi, ja jsem byla na par dni na horach a tady takove zpravy, je mi to moc, moc lito. Hlavne to nevzdavejte, drzim moc pesti do dalsiho boje a myslim na vas!!!

kvakuska
28. říj 2010

Ahojte holky, mě tak napadá, že Asmenka má za 4 dny termín a už se tady jaksi dlouho neukázala 😠 ... jestli ona už třeba nemá mimi v náručí?! 😎 😵 🤐

daisy14
28. říj 2010

@kvakuska Já myslím, že se to dozvíme hned jak to bude možné 🙂 i když taky už mě to napadlo. už 4 dny před termínem, no řekla bych, že má jiné starosti než sedět na modrém koníkovi 😉

kvakuska
28. říj 2010

@daisy14 jiné starosti? ... myslíš jako že Asmeen někde paří a užívá si poslední dny bez miminka?! 😨 😎 😀

asmeena
28. říj 2010

Ahoj holky, nějak nevím co vám v těchto pro vás některé smutných chvilkách psát, ale u mě se nic nemění (zatím) a stále jsem 2v1 😀 Nebojte, jakmile se rozpadnu, tak vám to co nejdřív napíšu. 😉
Včera jsem byla na kontrole Dr. říkal, že zatím se to na porod nepřipravuje, tak jdu na další kontrolu v pondělí. Jinak jsem od začátku těhu přibrala 12kg a malá váží dle UTZ 3,6kg 😉

britka
28. říj 2010

@asmeena tak si užívej posledních dnů 2v1 pak už vstávání,krmení atd.holčičky bývají hodné.Stejně to uteklo a už budeš mít mimi.Potichoučku závidím a moc ti to přeji ať máš miminko už v náručí.

asmeena
28. říj 2010

@britka taky vám to holky moc přeji, aby se na vás všechny konečně usmálo štěstí jako na nás.
Stále tomu nějak nemůžu uvěřit, že najednou z ničeho nic se embryjku u nás zalíbilo a bude z něj naše princeznička.

britka
28. říj 2010

@kvakuska copak nového u tebe?U mě nic, je mi nějak všelijak .Nic mě nebaví ještě to nejsem já.Min.týden jsem si řekla že se dám do pletení a nic.už bych se měla do něčeho dotlačit.

britka
28. říj 2010

@asmeena princeznička bude,ale jestli nebude lozit po stromech? 😀

asmeena
28. říj 2010

@britka tak pokud z nich nebude padat, tak to snad přežiju. 😀

kvakuska
28. říj 2010

@asmeena Asme dávej na sebe pozor, a tfuj tfuj, až to příjde, tak ať je to rychlé a s tím nejšťastnějším koncem pro vás obě 🤐 😵 😵 😵

asmeena
28. říj 2010

@kvakuska moc děkuji. Už bych si přála, aby byl porod za mnou. Zatím nevím co to obnáší, ale i tak lehce začínám stresovat.