Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
5. bře 2010

Už se mě doktor ptal ke komu chodím v Ostravě a jestli chci ještě přijdet do Olmiku, tak jsem říkala, že ještě jednou bych ráda přijela. Pak se mě ptal jestli mám ještě nějaké přání, ale já mlčela, jsem to ani s tou nemocenskou s nemozenýma vycházkama nezkoušela. Jen se mě ptal, jestli chodím do práce, tak jsem mu řekla, že jsem na PN a on, že to je dobře, protože mi teď může být špatně, budou se mi nalívat prsa a budu unavenější. No tak uvidíme.

certina
5. bře 2010

tak to jooo - tak příští týden jedeš ještě za Štěpánem jo????a jak máš vlastně teda ty vycházky????

asmeena
5. bře 2010

mám 2 hodiny dopoledne a 4 hodiny odpoledne.

kasa
5. bře 2010

Jé Verun to je super zprávička 🙂 🙂 🙂 ,tak mooooooooooc držíme pěstičky na příští týden.Měla jsi se na ty vycházky zeptat,protože ono to prý v Olomouci vystavit jde ,jen tady v Ostravě s tím dělají problémy.Mě to doktorka v Polance co byla z Olomouce ta Koutná chtěla dát,akorát ji tam zabrzdili sestřičky že prý v Olmíku to jde ,ale v Ostravě ne. 😠 Což mi příjde pěkný bordel.

kasa
5. bře 2010

To máš ,ale lepe než já.Já mám jen 4 odpoledne.

asmeena
5. bře 2010

kasi: asi záleží, vím, že i kamarádka z Ostravy měla neomezené vycházky. A já to prdím, věřím, že kontrola nepřijde. Pokud mi to příště dá, tak se ho zeptám, ale bylo mi to blbé. Sice se mě ptal, jestli mám nějaké přání, ale já to z pusy nedokázala vypustit.

asmeena
5. bře 2010

Tak teď se na chvilku loučím, jdu se natáhnout k telce, ať si miminko po dnešním cestováním do Brna 😀 (Olomouce) odpočine.

micinka22
5. bře 2010

Veru tak super jedno mimiso 🙂)) příště už bude srdíčko a Machač tě pustí k vodě 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Certin ufff taky pěkný mega břicho teda!!! no holčiny si dycky dělaj mega barák 😅 😅 😀 😀 😀 😀

certina
5. bře 2010

ahoooj Mišo.....Ty mi vždycky zvedneš náladu s tou holčinou....... 😉

micinka22
5. bře 2010

certin..no to jsem ráda.-)) hlavně at te z kluka na porodnim stole nešvihne pak🙂) nee vidim no na 99 pr na holku..tam proste kluk byt nemuže 😀 😀 😀 😀

certina
5. bře 2010

tak to jsem fakt zvědavá................. 😀

micinka22
5. bře 2010

a břiško maš krasně nepopraskaný...závidím..mě v tom 40-42 popraskalo:/( jako jsou na tom některy huř..ale i tak:/

certina
5. bře 2010

mici - to jsou špeky, špeky , špeky, špeky a jen a jen špeky - díky nim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
5. bře 2010

ale je fakt, že teď se mi začíná dost a dost napínat vepředu....mám ho spíš vyklenuté dopředu, než tak dostran....takže ho začínám mít takové sušší - ale mažu, mažu a mažu.....tak uvidíme - jak dlouho to bude ještě muset vydržet!!!!!!!!???? 😒

micinka22
5. bře 2010

certin ja měla špeku na rozdávání..ale mama ma taky popraskany..a mazala sem a prd platne..kdyby nebyla tak ve
velka tak to možna přežiju bez uhony..mam ho popraskany na bokách dolu od pupku :/((co už ..holt až se zbavím špeků tak pujdu na laser,liposukci, novy prsa 😝 😝 😝 😝 😝

ferdice
5. bře 2010

Zuzi, gratuluij ke klucikum jeste jednou. a jak uz tu nekdo napsal, mohla bys to publikovat jako nejaky fejeton v casaku, fakt se to krasne cetlo. a ten ples je paradni tecka, tak at tam nejdete zbytecne a zbalite nejakou cupr cenu, i kdyz tu nejlepsi uz mate doma 😀
asmen potichoucku gratuluji
certi nahodou brusek mas moc pekny. to jsem fakt zvedava jestli to bude holcicka nebo klucik 🙂

asmeena
5. bře 2010

A já už jsem nedočkavá kdy tu naši certi konečně odvezou do porodnice.

kvakuska
5. bře 2010

čerti máš teda pořádné pupíno 😎 ... jási takhle jen z bočního pohledu netroufám odhadnout co to bude, ale říká se, že holčičky nespěchají ven, protože se fintí než se světu ukážou, tak u tebe by to odpovídalo 😉

Teddy napadlo mě, už jsi psala Machačovi že je mimi na světě? ... a posílala jsi mu fotku nebo fotky Vojtíška? ... mají na stránkách Reprofitu fotogalerii, tak by tam měli Vojťulku přidat 😉

asmeena
5. bře 2010

až teď jsem si všimla, že má v albíčku certi novou fotečku, parádní bříško, ale už by ten prďolka mohl chtít ven, jsme všechny nedočkavé co to nakonec bude a jak se bude jmenovat.

certina
5. bře 2010

hoolky zlatééé a co teprv jááá - já jsem taky nedočkavá - hlavně co to bude a kdy už to bude!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕

certina
5. bře 2010

no nic - já se pro dnešek loučím....jsem nějaká ko.......je mi nějak divně, unaveně, ospale, ..... tak to jdu raději zaspat - snad nebudu jako vždy usínat 2 hodiny...................tak zítra pa - zase další den březnový za námi......
tak dobrou všem............. 😔

teddyna
5. bře 2010

jo,kdo bude zítra péct orgasmus,tak ten kompot se mixuje i se stávou,at to není suchý
Verčo,gratulace k drapsnutí se miminka 😎

kvakuska
5. bře 2010

teddy Vojtíšek je úúúžasnej jak pase koníky 😵 😵 😵 úplně ve mně skáčou hormóny jak to vidím 😠

sukubka
5. bře 2010

ahoj holky já neměla dřív vůbec na koníka čas a ted večer jsme byli s manžou a s přáteli na jídle no a samozdřejmě na pivku,no ale já byla na džusu 😀

jdu vás dočíst

juvik
5. bře 2010

Hezký večer,

Asmeenko, moc ti gratuluju k mimíškovi 😵 mám z tebe radost 🙂

Holky tak vy pečete orgasmus, jo? 😀 Ten recept znám, peču ho a je to fakt mooooc dobré 😉 ....jen já to mám v receptech pod takovým nudným názvem - rychlá ananasová buchta s krémem 😅 ....asi ji okamžitě přejmenuji 😀

juvik
5. bře 2010

Teddy, Vojtík je šikula 😵

sukubka
5. bře 2010

asmenko tak ty jsi byla v Brně jo?já vím v olomouci,vidím že jsi byla po ráno zmatená! 😀 ale moooc gratuluju a i závidím(ale v dobrém).Na jednu věc je pravda že když člověk čeká jen jedno není to těhotenství tak rizikové a tak předčasné porody a pak si za 2-3roky zajedete pro sourozence 😀

a co jsi řekla Machačovi když jsi vstoupila do ordinace?pamatoval si že jsi po Et atd?mě se totiž kolikrát ptá a co vy už stimulujete atd?jde vidět že těch pacientek má hodně(nebo jsem nezajímavá) 😀 ale v Brně nás s manžou hned poznal.

juvi tak od zítřka stimulka?teda to to letí?nenadáš se a bude ET!

juvik
5. bře 2010

Sukub, jejda vidíš, ještě že to tu píšeš...jsem si chtěla vytáhnout clostík, ať ho mám na očích, abych nezapomněla ráno lupnout a ještě jsem to neudělala 😅 Tak dlouho se chystám a pak bych zapomněla 😀

sukubka
5. bře 2010

juvi já taky na něj minule zapomněla je to hrůza člověk ho jí tak si na něj zvykne pak zase odvykne a pak si zase musí zvykat 😒 😀