Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
17. bře 2010

Peci,dojedeš do OV??no super,ještě přiber Zuzu,Mici a ostatní z OL a rezervuju rovnou nějakou závodné jídelnu abysme se vešly 😀
ted tady týden nebudu a ten další týden to spácháme,jo????se těššššíííímmmm.

pecicka
17. bře 2010

teddy-já mám bývalou tchýni v Porubě, pocházím z Opavy

stephanie
17. bře 2010

jéé peci, já bydlím kousíček od opavy

sukubka
17. bře 2010

zasedl mi notas manža,naštěstí ted už prchl do vany a pak se sune koukat na jakejsi hokej.
holky já sem asi divná já když utroš spolkla tak mi nic nebylo,akorád se mi po tom utroši zvěčovala prsa 😀

asmenko já ti tak závidím že už nemusíš podstupovat ten stres s testování atd,já si to těhu budu užívat.asmen jak si zvládla tolik neúspěchů.

stephanie
17. bře 2010

sukub - kuk do albíčka 😀 , pak to smažu

sukubka
17. bře 2010

jé step tak aspon už mám představu s kým si píšu.jsi sympatická na pohled a moc hezká.syn je opravdu okatej šikovnej klučina moc.

andinka22
17. bře 2010

Step já taky nakoukla, moc ti to se synem sluší. 🙂

pecicka
17. bře 2010

stephanie a kde?

sukubka
17. bře 2010

step nevím jak vypadá manža ale syn je celý ty,oči nos i brada

kvakuska
17. bře 2010

stephi moc ti to se synem sluší 😵 ... jo a jsi to fakt ty, jak jsme se potakaly před vánocem a v Reprofitu 😉

sukubka
17. bře 2010

peci do albíčka ale honem než to step smázne 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. bře 2010

Kat to je mi líto,že to tedy nevyšlo,ale dobrá zpráva je,že to nemusíte platit.Holky to teda koukám,jaký mají přístup ve Fertimedu,vám řeknou jen,že je jim to líto a vysolte zbytek peněz.Fakt před Reprofitemi smekám za ten přístup.Jsou skvělí nejenom po této stránce,ale i moc příjemní 🙂 Prostě s námi cítí a vidí,co jsme do toho už vrazili,tak se z nás nesnaží penízky ždímat.
Jináč Adélka je skvělá beruška,už abychom taky takového broučka měli doma,co holky? 😀

stephanie
17. bře 2010

holky díky za lichotky, úplně se červenám 😵
sukub, někdo říká, že je na mě, někdo zas na manžu - no hlavní je, že je náš...a okáč je víc ve skutečnosti
kvakus, ty jsi mě ještě pamatuješ? 😉 doufám, že se ještě někdy potkáme - ráda bych 😉

kvakuska
17. bře 2010

stephi tak já se tam ten den potkala se třema ženama, z toho jedna jsi byla ty a jedna Britka, u té jsem měla naprosto jasno která to byla, u tebe jsem malinko váhala, ale jo, jsi to ty 😀 ... myslím že se ještě někdy potkáme, cítím to v kostech 😎 😀

stephanie
17. bře 2010

to by bylo fajn kvakus 😉

sukubka
17. bře 2010

step já bych tě chtěla poznat taky osobně 😵 ale opravdu

stephanie
17. bře 2010

sukub, já tebe taky...no jak to uděláme???
až všechny otěhotníme, tak půjdem všechny na večeři a pozvem i štěpána, ne? 😀

sukubka
17. bře 2010

step já dřív jezdila za svoji bývalou láskou do Opavy,byl tam na škole. 😀 Opava je hezká

stephanie
17. bře 2010

a ted už nejezdíš někdy do opavy, nebo ostravy?

sukubka
17. bře 2010

nene ted už sem se usadila.ale 2roky zpátky sme byli v Opavě slavit s kamarádama na chatě Silvestra pak sme se šli podívat kamsi na jakejsi hrad,ale nevím název ale vím že byl v kopci v lese 😀

stephanie
17. bře 2010

no sukub, o žádném hradu tady nevím, kolik jste toho tehdá vypili? 😀 😀 😀

neboj sukub, někdy něco vymyslíme...každopádně, kdybys tady někdy náááhodou jela, ihned dej vědět!!!

asmeena
17. bře 2010

tak step to už smázla, tak jsem žádnou fotečku neviděla

sukub: jak jsem zvládla tolik neúspěchů za 2 a půl roku lítání po CAR? V pohodě, já jsem bojovník a vždy pozitivně naladěná. Nikdy jsem nevěřila, že by se nám to nikdy nepovedlo.

sukubka
17. bře 2010

step počkej manža přemýšlí jak se to jmenuje,kouří se mu s hlavy 😀

pecicka
17. bře 2010

sukubko já nevím jak? ☹

sukubka
17. bře 2010

manžel mi řekl že to bylo v nějaké prdeli ještě před opavou 😀 nebojte vzpomene si já vůbec nevím.a step bylo to cestou na chatu a byli jsme střízliví 😀

asmeena
17. bře 2010

nebyli jste v Raduni?

asmeena
17. bře 2010

nebo to byl opravdu hrad?

sukubka
17. bře 2010

asmenko já už nevím,psala sem kámošce co tam byla s náma ona je taková turistka bude to 100 % vědět,jak napíše dám vám vědět 😉 mám to i natočeno na kameře ale než bych to našla to snad dřív odepíše 😀

asmeena
17. bře 2010

Já ti dám v prdeli před Opavou až ti špatně bude. 😀

stephanie
17. bře 2010

asmeen, chtěla jsem tam tu fotku ještě dát, ale strašně dlouho to načítá, tak zkusím ještě pak 😉

před opavou??? no tak napadá mě taky Raduń, ale to je zámek, pak je zámek v Hradci, pak je ještě Sovinec, ale to je dál...