Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
23. bře 2010

holky v pátek mám ještě kontrolu před OPU a Machač právě ještě nevěděl jestli OPU v neděli nebo v pondělí proto ještě v pátk kontrola 😉
jinak holky moc díky za podporu. 😉 kvakus ty jsi to napsala hezky s tím víc času 😀

sukubka
23. bře 2010

holky a vím odkud je Machač,ptala jsem se ho je s Olomouce

kvakuska
23. bře 2010

sukub já vím, že je z Olomouce, myslela jsem, že to také víte 😎

kvakuska
23. bře 2010

sukub jak jsem psala juvi kolik nám je, tak ten druhej odstavec toho příspěvku patřil tobě, snad jsi to pochopila ... mi tam nějak uteklo to "sukub" 😖 ... je vidět, že už bych to pro dnešek měla zapíchnout, píšu samé kraviny 🙄

stephanie
23. bře 2010

jééé, já nevěděla, že je z olmiku, byla jsem přesvědčena, že z brna? kvakus pamatuješ, jak toho 2O. prosince jel pro tu manželku do porodnice, tak to on si jako odskočil z brna do olmiku? no jak ten chlap to dělá 😕 😕 😕

stephanie
23. bře 2010

a kolik má teda roků, to nevíte? protože zuzi psala, že 37 a jak jsem mu posledně říkala, že jsem už stará, tak říkal, že je o rok starší , že jestli jako chci říct, že i on je starý....tak nevím, jestli si blbě spočítal , kolik mi je...(mimo jiné mám 34 😝 )

sukubka
23. bře 2010

já to taky step nevěděla tak sem se zeptala,no a manža začal že se o něj nějak zajímám,žárlivka 😀
step a on má myslím dvě holčičky né?jak sem měla OPU tak říkal anestezioložce že jde s holkyma na očkování a to jsou dvojčátka nebo jak jsou staré?

kvakuska
23. bře 2010

stephi no spíš bych řekla, že v tom prosinci ráno vyzvedl v Olomouci manželku a potom jel do Brna dělat další (naše) děti 😀

stephanie
23. bře 2010

sukub, má tři holky 😀 😀 😀 , v tom prosinci si jel právě pro tu třetí., ale jak jsou staré ty první dvě, to nevím....no doufám, že mi taky vykouzlí holčičku 😵

sukubka
23. bře 2010

teda 3holky?tak to koukám myslela že má dvě?step je jasný že když máš chlapečka chceš holčičku já ych chtěla kluka a manža asi víc holku ale je mi to úplně fuk hlavně mimi a naše 😀
jak to ten Machač stíhá?a jak to víze s tím že jel pro manželku?ste teda v obraze fakt holky nemáte chybu 😀

stephanie
23. bře 2010

no jak to všechno stíhá, by mě taky zajímalo...je to fakt unikát 😀
já to vím, že jel pro manželku, protože jsem tam ten den zrovna byla... 😉 ...měl mimino pod stromečkem

kvakuska
23. bře 2010

sukub no měl zpoždění a jak přišel v Brně na recepci, tak se omlouval tím, že byl pro manželku v porodnici ... seděly jsme tam zrovna my 3 grácie, Stephi, Britka a já 😀 😀 😀

juvik
23. bře 2010

Ahojky

byla jsem celé odpo pryč, tak nakukuju až teď a nestíhám dočítat 🙂 Asi až zítra.
Jinak se tu někdo ptal, jestli jsme platili ten nepodařený pokus, tak ne...Machač jen mávl rukou, že mám dluh 1 000,- za anestezii a že mi to příště spočítá 😀

Stephi, ahoj, jsem si říkala, co je s tebou, že se neukážeš 😉

Loučím se a přeju dobrou noc 😵

teddyna
23. bře 2010

brej večír.jsem se dostala k pc,ale jsem mrtvá,tak jdu zdechnout do housti k Vojtiskovi.
Brit-zcela správně.chtěla jsem darovat tchýní a jako bonus přidat tchána.čéče,ale nevím,čím to bude-nikdo se nepřihlásil,ani když jsem napsala,že jim je dovezu až domů a ještě zaplatím 😀
kvakus,to víš,že jsme kuly pikle.ale kuly jsme s krejčul tak dlouho v Olympii,že nám Zuza s doublekárou vzala roha a viděly sme jen jednoho staršího syna a co si budem povídat,ten nás as až tak nezajímal
a co to čtu?Maruška knčí?tak to by bylo škodáááááááá ☹
brou všem

sukubka
23. bře 2010

holky vy ste byli spolu v Brně?takže se už znáte,to je úplně bezvadný,jen já nikoho u OPU nemám 🙂 takže Machač má doma mimi jé ten se má!!!

stephanie
23. bře 2010

sukub, my jsme ještě nevěděly, že jsme to my 😀 😀 😀 to jsem ale debilně napsala, co 😀
to byla náhoda, zjistily jsme to až pak, že jsme se tam všechny tři sešly, byly jsme na transfer všechny v jeden den...
brit si ale moc nepamatuju, spíš jejího manžu

stephanie
23. bře 2010

juvi tak to je super, že budeš platit jen tisícovku...tak se hezky vyspi 😵

sukubka
23. bře 2010

step náhodou jsi to napsala hezky.fakt pobavilo mě to,napsala bych to stejně 😀 já bych chtěla mít OPU v neděli to tam skoro nikdo nebyl,manžu sem měla na pokoji a pustili mě brzy domů,jak sem tam byla tenkrát v týdnu tak mě tam nechali 2hodiny ležet 😒 ikdyž mi bylo fajn 😀

juvi a to mu tu tisícovku budeš muset ještě připomínat u mě na to taky zapomněl sám by nic neřekl je zlatej.

juvik
23. bře 2010

ještě jsem nakoukla...umyla jsem se a čekám na manžu ,až dorazí z odpolední.
Sukub, Stephi , já myslím, že ani tu tisícovku nebudem platit...spíš si dělal srandu, protože se u toho smál a máchal rukama 😀

Sukub ,budu držet palce na OPU....to bude úroda 😵

juvik
23. bře 2010

Jo a z těch léků jsem jelen...tak v příbalovém letáků píšou nepřerušovat při menses...do IP mi jedna holčina taky napsala, že se má brát i během menses ...no a mě to nedalo a zase jsem otravovala Machače, psala mu a teď odepsal, že přerušit a pak pokračovat....se v tom vyznejte 😝
Mě to sice přijde divné, užívat i během menses,ale mám to ze dvou zdrojů....

sukubka
23. bře 2010

juvi já když něco nevěla i blbost co mě žrala rači sem Štěpánovi napsala,nechápu jak to vše stíhá fakt ne,je asi nakolonovanej nebo co! 😀

juvi vpátek dám ještě vědět jak to vypadá s folíkama.a juvi takže měsíc pauza a pak to budeš mít co?a na kolik to asi výjde nevíš?

juvik
23. bře 2010

Sukub, taky nechápu...jen teda teď nejsem z té jeho odpovědi moudrá
Měsíc dáme pauzu a pak buď minimálku s clostilem zase nebo minimálku jen s injekcema....platila bych si ty injekce...to mi říkal, že cca 5 000,- + pak cena za minimálku a icsi. Takže navíc by bylo těch 5 tis. ...to je super si myslím...uvidím jak se rozhodnu.

sukubka
23. bře 2010

juvi a ty na ten clostík blbě reaguješ?když nepočítám to co se stalo ted tak kolik míváš tak vajuch?

holky jdu´do hajan dobrou zítra 😉

britka
24. bře 2010

Kvakus tu starou paku beru to je pravda.Juvi víš kolik je připadu,že si lidi adoptuji dítě a je zajimavé,že se jim narodí pak potomek.Holky řeknu vám,že jsem byla ze školy na srazu a jedná spolužačka má adoptované 3 děti teď jim je 10,12,13 a jsou v pohodě a šikovní měla i fotky.A druhá spolužačka ta děti nemá taky to vyřešila že jezdí po světě po dovolených je pedagoška a neřeší to.Podle mě je na tom lepší ta co je má adoptované.Mojí známí taky nemohli mít mimčo a nevyšlo ani na um.opl.stalo je to statisíce a nokonec se přišlo že má ona nějaký hormon který ničí embrio a tak se dali do adopce a čekají.

britka
24. bře 2010

Ještě jsem zapoměla Juvi ty tobolky si dej i ta doba než dostaneš menses ti pomůže aspoň trochu a pak jak ti skončí tak pokračuj.Přece se nebudeš trápit musí to být nepříjemné a trápit se celou dobu to by ses zbláznila.

britka
24. bře 2010

Kvakus já bych tě taky poznala zřejmě.To víš já jsem si příspěvky četla po zpátku.No jdu už něco dělat.Bude dneska hezky holky.Přeji krásný den.Moni už je ti smutno?Manžílek asi nemá spaní nějak mi oči ujedou k vám jak jezdím domů z práce večer a svítí se mu nedivím mi by bylo taky smutno.Už se ti to krátí kdy dojedeš?

pecicka
24. bře 2010

ahoj holky, vy jste toho teda zase napovídaly 🙂 jen jsem to tak sjela, ale byla debata na to, kolik má Macháč roků? VÍM TO PŘESNĚ, JE 70ročník 🙂

juvik
24. bře 2010

Krásné sluníčkové ráno 🙂
hned má člověk lepší náladu a chce se mu něco i dělat...naplánovala jsem si dneska okna, úklid a chci taky už vyprat a poschovávat zimní věci...jsem zvědavá, kdy mě mé pracovní nadšení opustí 😀 A to mám ještě dneska skoro celý den na starost i manželovu mamku, chlapi jsou oba v práci.

Vidím, že Machač před náma nic neutají...všechno se o něm ví 😀

Britko, znám páry, co adoptovali a pak měli ještě vlastní...ale taky ne. Někdy to prostě fakt nejde...právě proto je super, že ta cesta adopce je možná. Někdy se říká, že stačí podat žádost a že se pak taky zadaří...i takové znám..ale u nás to nezafungovalo...my jsme holt exoti 😀

teddyna
24. bře 2010

ahojte
peci:takže letos má Machač 40.uspořádáme mu mejdáánnn.
Brit:manželovi smutno asi je......ale musí si uvědomit,co je přednější.jestli Vojtík a já a nebo jeho jeblá matka,která nám kecá do života.mě osobně se zatím vracet nechce,ale musím v neděli. v PO má Vojtík poradnu a kurz plavání.
jo,brituš,vezu ti od Zuzy utroš-máš to aj s taxíkem 😉
dneska je tu krásně.objednala jsem se na masáž lávovými kameny dneska ve 14,tak doufám že se pak pohnu.mamka bude vozit.pak podám info jak jsem zmlácená šutrama 😀

zuzka72
24. bře 2010

Možná jsem to přehlídla-byla už tady Čerti?
Hele já volala do Reprofitu, že už to bude rok a že tam máme těch 14embrií co nám zamrazili aniž by jsme chtěli, ale to už jsem tu psala a ona, že mi musí poslat poštou dotazník, já ho vyplnit a komise ho bude schvalovat, že je nějakej novej zákon. No a jestli to neschválí, tak to budu platit do konce života a jim to bude zabírat místo. Jsou to trošku idiotci, když jsem chtěla vajíčka darovat někomu kdo je nemá tak to ne. No to jsem zvědavá jak to dopadne. Konečně teplo.....
Teddy-Lukajda mi naposledy včera ráno kakal, je to normální? Oni mají jinak co plínku to posr..... 😢