Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

andinka22
6. dub 2010

Jitulko, tak to je paráda, hlavně že nějaká vajuška jsou. Uvidíš, že se brzy dočkáš miminka, jen to chce trpělivost.
Štěpán vždycky dokáže dodat energii a povzbuzení. Jezdím za ním skoro 2 roky, tak vím o čem mluvím. 🙂

stephanie
6. dub 2010

jitulík, já jsem z toho nějaká jalová...proč teď nemůže dojít k pokusu, když máš tolik vajuch???
To se divím, proč jako nemohl být manžel u pohovoru ve Fertimedu? Co to je za komunistický přístup? Bože, ještě že jsem šla hned do Reprofitu...
Můj manžel je u každého UTZ v Reprofitu, když berem syna, tak je u toho i on....Když jsem tam byla poprvé, tak jsem je posílala pryč, ale Machač říkal, že mají zůstat...Pak už nikdy neřekl, že tam nemá být manža, ani mě už by nenapadlo, že má odejít. Předposledně se ho ii ptal, jak má být vysoká sliznice a můžu vám říct, že já to nevěděla a manža jo 😀 😀 😀
Já myslím, že ti chlapi stejně z toho lehátka nic nevidí, navíc, jak psala Sukubka, vše už znají a řekla bych, že Machač zrovna onu část mého těla viděl detailněji, než můj vlastní manža a to jsme spolu 16 let .... ne že bych byla nějaká netykavka, ale jsem strašně stydlivá 😀

jitulik24
6. dub 2010

Stephanie já mám sice hromadu folíků ale ani jeden neroste do požadované velikosti. Díky tomu prolaktinu u mě nedojde tento měsíc k ovulaci. Za 14 dní mám jít ke svému dr na vyvolávací injekci a pak začnu se stimulací clostilbegytem.
U prvního pohovoru se Sobkem byl, ale u dalších vyšetření už ne, ani když jsem byla těhotná.
Tak příští měsíc manžela nechám v ordinaci 😉

stephanie
6. dub 2010

jitul jo táááák...
no jasně, manžu ber sebou, je to lepší i proto, že já třeba samou nervozitou hodně věcí zapomenu a ptám se pak manžela, on toho pochytí kolkrát víc, než já...já jsem fakt vždycky strašně nevozní, úplně mi vždycky skáčou nohy 😀

teddyna
6. dub 2010

jitul,ale u hyperstimuláku jde opravdu někdy o život-můj případ za akce blba sobka ☹ .přijet do nemocnoice o 5 min pozděj,ke manžel vdovec.tak mu to řekli hned po operaci,na kterou jsem fičela asi 10hod po OPU ☹

daisy14
6. dub 2010

Jituš, Machač si Tě pohlídá, aby ty folíky dorostly jak mají 🙂 Je to pech, že jich je tolik a nic z toho 😒 Ale manžílka ber se mnou, ať vidí 😀

jitulik24
6. dub 2010

Teddy tak to je mazec. To se nedá ovlivnit? To se nemůže dát léků tak akorat aby se to nemohlo stát? Já si říkala jak půjdu do IVF tak bude mimi a už jsem přemýšlela nad tím že by se mohlo něco stát. Už chápu proč mě Machač do té IVF nežene.

jitulik24
6. dub 2010

Ahoj Dáši, jsme s manžou opravdu nadšení. Konečně se cítím jako člověk a ne jak oslíček který se jen otřásá. Překvapilo mě že jsem v Reprofitu platila za vše jen 30 Kč. Ve Fertimedu bych se na 300 Kč nepodívala.

daisy14
6. dub 2010

Jituš, přesně tak, za tu spoustu informací a pozitivního myšlení zaplatíš jen 30 kaček a další peníze až se něco bude dít, to je super! 🙂

jitulik24
6. dub 2010

6 IUI hradí pojišťovna, takže toho také moc nezaplatím. Dáši nevíš kde se přesně ve fakultce v Ol dělá ta IUI?

daisy14
6. dub 2010

Jituš, netuším, o tohle jsem se nikdy nepotřebovala zajímat, třeba holky poradí.

andinka22
6. dub 2010

Jitulik pojišťovna přispívá na 6 IUI, já v Reprofitu platila loni 2 tis. a letos 1 tis.Kč.

smilers
6. dub 2010

jitulik CAR ve fakultce je primo na gynekologicko-porodnicke klinice hned v prizemi, jak vejdes, tak po prave strane je sklenena vratnice, kd eprijmaji pacientky, tak kolem ni projdes a kousek dal po leve strane jsou starsi prosklene dvere a naproti je napsano CAR IVF, teda aspon myslim 😀 p, ja jen vim, ze aby se zabranilo hyperstimulaku, se ma hooodne pit

smilers
6. dub 2010

jinak ja manzela mela pri kazde navsteve fertimedu v ordinaci, sice na to asi nebyl zvyklej presonal, ale neprotestovali 😝 jeste aby taky jo, Sobka jsme mela jen pri vstupnim pohovoru, tot vse

zuzi poslala jsme ti maila, tka me pak dej zase do IP vedet co a jak

sukubka
6. dub 2010

holky semnou manža taky ve Ferimedu u prvního pohovoru byli jsme taky u Sobka!
teda holky já si četla tu tabulku a některé teda toho máte za sebou až mě to zarazilo!!!!

rencav
6. dub 2010

Dneska na utrazvuku 14 velkých vajec a několik dalších menších 🙂

kvakuska
6. dub 2010

Renčo to je paráda, a kdy teda bude OPU? Tentokrát už to musí klapnout 🤐

rencav
7. dub 2010

Kvakus.Na OPU v pondělí.Přespíme v Brně a taky věříme,že to už klapne.

certina
7. dub 2010

dobré ranko holky......
Reni - supr.....držím na pondělí palečky..............je fajn, že jste se rozhodli pro přespání v Brně, aspoň nebude stres! A všechno klapne.....a na kolik hodin jdete??

juvik
7. dub 2010

Dobré ráno holky,

já jsem od rána nervózní jak prase 😅 ....jedu dneska kuchat znamínka....termín mám v pravé poledne, takže místo oběda budu trpět 😖 Řekněte mi, že to nebolí.....ať furt nestresuju 😀

Renco, to vypadá na slušnou úrodu 😉

pecicka
7. dub 2010

ahoj holky, tak tady dočítám včerejší plkání a jsem z toho malinko zmatená, co je to ten hyperstimulák? a kdy by se měl dodržovat nějaký pitný režim? omlouvám se, jestli jsou to blbý otázky ☹

pecicka
7. dub 2010

juvíku ahojky, nebolí neboj, mě jich řezali 13, nepříjemný je ten opich a pak už nic nevíš, necítíš 🙂

andinka22
7. dub 2010

Hezké ránko holky,

Renčo tak to je paráda, to je krásná úroda, tak na pondělí držím pěstičky.

Juvi tak ať tě to dneska moc nebolí, jo. 🙂

Peci já hyperstimulák naštěstí neměla, ale je to, že se vytvoří v břiše tekutina, většinou, když je strašně moc vajíček.
Ale holky co ví, tak ti to určitě řeknou lépe než já.

andinka22
7. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt
MICINKA - těhule 20tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

stephanie
7. dub 2010

Dobré ráno!!!

Dneska to vypadá, že by mělo být konečně zase hezky 🙂
Renčo, slušná úroda 😵

Juvi, hodně štěstí, myslím, že ty znamínka po těch všech OPU atd. zvládneš úplně v poho...Přeji hodně štěstí!!!

Peci, hyperstimulák hrozí u normální stimulace (u minimální ne - to je ta výhoda)...pokud žena hodně reaguje na hormony (podle toho se určují dávky, které si pícháš)...Já to po OPU měla, měla jsem 42 vajíček, šílené bolesti, myslela jsem, že nedojedu domů, asi 2 dny jsem nemohla chodit a měla břicho jak 5. měsíci. Jelikož bydlím daleko od Brna, tak jsem nemusela na kontrolu, ale musela jsem pak volat každý den doktorce a informovat ji o mém stavu...k odsávání tekutiny naštěstí tehda nedošlo...myslím ale, že Teddy na tom byla mnohem hůř...Ale i tak to nic příjemného nebylo...Pro mimi vydržím ale samozřejmě všechno 😵

Hezký den!!! Letím do práce 😵

pecicka
7. dub 2010

stephi, děkuji, tak doufám, že mě to ted nepotká 😒

sukubka
7. dub 2010

pěkné ráno holky,aby se zabránilo hyperstimuláku má se hodně pít a jíst bílkoviny-jugurty atd!ale jak píše step u minimálky to nehrozí!
Teda step ty jsi měla tolik vajíček?Téda to já bych nesplosdila ani po konských dávkách hormůnů,teda ty jsi nosnička 😀

sukubka
7. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka?
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt
MICINKA - těhule 20tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

pecicka
7. dub 2010

jenomže já ted začínám poprvé píchat injekce 😒

andinka22
7. dub 2010

Peci tak hlavně na to moc nemysli, mysli na něco hezkýho jasný? 🙂