Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
20. dub 2010

ellaaee: opravdu být tebou tak počkám až Reprofitu, na ultrazvuk je moc brzy.

sukubka
20. dub 2010

elae to jsem nikdy neslyšela s tím že by to mohlo být v rohu děložním.Dívej já měla HCG 1455 včera na ultrazvuku a taky si jen myslel že něco vidí!Opravdu ale vše řeš s Machačem bude to dobrý neboj!!!ale vím jak se musíš bát!!
el a ty jsi měla minimálku?já myslela že při IVF a minimálce nemůže být problém 😕

asmneko ke svému gyn jdu ve čtvrtek k Machačovi další týden v úterý 😉

asmeena
20. dub 2010

peci: to chápu, snad to co nejdřív přebolí a půjdete do dalšího pokusu.

pecicka
20. dub 2010

v uterý mám dojít na 14hod k němu, tam se uvidí, co dál, nemám ponětí, jak to ted bude, za jak dlouho se může začít novu, nechám to na něj, jen se mi nechce přerušovat neschopenka, tak se chci domluvit, jestli ji můžeme nechat dal

juvik
20. dub 2010

Hezký večer holky 🙂

Už je to lepší, večer si dám další smectu a zítra snad bude už dobře. Občas mě ještě chytne křeč do břicha, ale v noci a ráno to bylo horší. Zvracet jsem nezvracela, tak fakt nevím, jestli to je ten bacil nebo co....

Stephi, krásná nová fotečka...taková letní 🙂

Peci, je mi to hrozně líto ☹ ....ale jak psaly holky, nesmíš to vzdát...dáš se dokupy a budete zase bojovat 😉
S tím jedním vajíčkem je to vždycky riziko, že se neoplodní....příště to ale vyjde 😵

Ella, a proč se teda na tebe dneska zas nekouknul...a ne jen, že konstatoval, že včera "něco" viděl 😕 a ještě tě takhle zase vystraší....to je fakt "empatický" exot 😠

Asmeenko, gratuluju ke kontrole....už je to hotový malý človíček 😵 Jsem se smála, jak si psala, že má krásnou páteř 😀
Výsledky budou určitě dobré 🙂

asmeena
20. dub 2010

třeba se rovnou domluvíte na minimálce, to nejde hned po klasickém IVF? A možná, že na minimálku si reagovala lépe, já to tak měla taky, že z minimálky jsem měla lepší vajíčka. A byla jsem na OPU s jednou holčinou ze Svitav, výborně jsme si pokecaly, ona byla po klasické stimulaci a nastimulovala jenom 2 vajíčka a druhý den z nich bohužel taky nic nebylo a já jsem ji přemluvila ať zkusí tu minimálku a teď mi psala, že je v 8tt a čeká dvojčátka a je ráda, že tu minimálku zkusila, protože měla víc vajíček. 😉

asmeena
20. dub 2010

juvik: protože ta páteř byla první co mě na něm zaujalo nejvíc. 😀
Ať je ti lépe, střevní potíže jsou hnus.

pecicka
20. dub 2010

to já právě asmenko nevím, jestli to jde hned, měla jsem taky lepší reakce
nevím, jestli nebude problém s tou neschopenkou, ale snad ne

juvik
20. dub 2010

Asmee, jj 😀 ...určitě bude ale mimíšek krásný celý...bude to pro tebe to nejkrásnější mimuško na světě 😵

asmeena
20. dub 2010

peci: s neschopenkou si myslím, že ti Machač nebude dělat žádné problémy. Však se s ním určitě nějak rozumně domluvíš. On je perfektní doktor, trošku mě mrzí, že už k němu nechodím. 😢
juvik: už se na prcka těším, když jsem ho dnes viděla. Už opravdu víc připomíná človíčka a né jak ta lochneska z 6tt 😀

pecicka
20. dub 2010

asmen-taky si myslím, je fajn 🙂

juvik
20. dub 2010

Peci, taky si myslím, že to nebude problém...Machač je v pohodě...a zase kdyby jste to zkoušeli hned, tak je asi blbost jednu nemocenskou skončit a pak hned za chvíli další začínat

Asmee, tak lochneska jo? Brácha zas když koukal na svoji dceru na ult, tak viděl ufona 😀

No na večer jsem si dala rohlík a cítím, že mi nějak nesedl...ufff

asmeena
20. dub 2010

juvik: suchý rohlík? Já si dala rohlík s taveným sýrem a dopila jsem kyšku, tak snad to se mnou nic neudělá.

juvik
20. dub 2010

Asmee, přesně tak ...asi tělu rohlíková dieta nesedí a budu si muset dát rovnou bůček 😀

asmeena
20. dub 2010

juvik: to je správná řeč. Tak šup do toho 😀

misa.patrik
20. dub 2010

Peci ☹ ☹ ☹ moc moc me to mrzi a tak jsem mackala ty palce ☹ asi to tak melo byt ...naber sil a znova do boje.. my zeny jsme silne a bojovat umime a jednou proste vyhrajem 😉 Drz se kocko...
Jinak me to dnes nedalo a litala jsem cele odpoledne na bruslich no a ejhle o pul pate mrcha dorazila.Tak jsem volala Machacovi a mam se objednat na utery na kontrolu...jen tam budu volat rano uz jsem se tam nedovolala... 😒 no tak zitra prvni injekce.. aji se bojim ☹ ☹

juvik
20. dub 2010

Asmee, raději ne... by mě pokroutilo 😅
Ale jdu se natáhnout k telce, snad to rozdýchám 🙄
Přeju všem hezký večer 😉

juvik
20. dub 2010

Miso, no sláva, mrcha se uráčila 🙂 Neboj, zvládneš to 😉
papa

misa.patrik
20. dub 2010

no jenze jsem zjistila ze nemam zadnou desinfekci... co si mam koupit??

asmeena
20. dub 2010

miso: něco si kup v lékárně, já myslím měla Ajatin a stříkala jsem si to na normální odličovací tampónky. To zvládneš.
Taky se pro dnešek loučím. Dobrou.

misa.patrik
20. dub 2010

Diky Asmee musim jak jste to zvladly Vy tady tak musim i ja 😀 dobrou

asmeena
20. dub 2010

misa: pak budeš profík jako my 😀

misa.patrik
20. dub 2010

😀 😀 😀 no to nevim 😉

stephanie
20. dub 2010

elae, no to snad neeeeeee....prosím tě, utíkej od toho tvého doktora...!!!! jak píše kvakuška, hlavně se ted nestresuj a určitě nic nepodnikej do to doby, než tě zkontroluje Machač...věř mi, vím, co mluvím...já už bych teď byla chytřejší

míšo, tak super, tak mrcha se uráčila dorazit 😀 😀 😀 já byla teď bruslit a pěkně jsem sebou švihla...před manželem se samozřejmě tvářím, jak to bylo super 😀

juvi, určitě dodržuj ještě dietu a hlavně se nedívej na Ano šéfe, ať nemáš chutě 😀 😀 😀 Já na to koukám a pak nevím, co bych sežrala... 😀
jo fotečku jsem právě vyměnila, protože ta předešlá byla v zimě a já už se nemohla na ten sníh koukat, tak jsem tam dala takovou letní 😵

holky, to tam budem v to úterý zas skoro všechny co? kvakuš, namaluješ zas něco? machač tam má v ordinaci červného houpacího koně, už jsem minule říkala sukubce, že by ho měli přemalovat namodro 😀

tak hezký večer...dneska to tu bylo takové smutné, ale zase bude líp 😉

kvakuska
20. dub 2010

hmmm stephi, o tom přemalování koně by se dalo přemýšlet 😅 ... kamarádka má doma úplně stejného, tak já přebarvím toho jejich a v úterý ho tam nějak opatrně vpašujeme a vyměníme za toho červeného 😀 ... nebo koupím barvu ve spreji, tři modrokoníkářky budou dělat stěnu (aby to neviděla Maruška) a my ho přestříkáme 😀 ... ale teď vážně, nedávno mě napadlo, jestli třeba u Reprofitu nemají venku kameru, šmarjááá bych se asi propadla, kdyby se mě Machač zeptal co že mu to chodím lepit na dveře, že mne viděl na monitoru 😨 😠

stephanie
20. dub 2010

kvakus 😀 😀 😀 ... já myslím, že chudák neví, čí je...teď toho bude mít synek fakt hodně...ale určitě by se pobavil..ty vypadáš totiž tak seriozně, taky bych tě chtěla vidět, jak jsi to tam lepila 😀

asmeena
20. dub 2010

kvakus: já z tebe nemůžu 😀 se tady válím smíchy. Ty jsi teda číslo a kdyby tam měli kameru, tak to by byla teprve sranda 😀 😀 😀

kvakuska
20. dub 2010

stephi to jsou jen mimikry 😎 , já vypadám seriozně jen když je to potřeba, jinak se pořád tlemím 😀

sukubka
20. dub 2010

holky teda vy ste toho naštěbetali!
Peci myslím že budeš moct jít do minimálky hnedka a s neschopenkou nebude 100% problém,Machač je hodnej.
Asmenko já jsem v pátém týdnu takže mám už skoro lochnesku jo? 😀
Step teda ty jsi sebou řizla?se zase chlámu ty fakt nemáš chybu,jednou zakopneš o kabel pak sebou švihneš 😀
misa neboj zvládneš to ta první injekce je nejhorší,pak to půjde samo uvidíš 😉
juvi mě bylo přesně minulej týden zle v pondělí v noci a v úterý jsem koukala na ano šéfe a já celý den jedla piškoty a on si tam zase žral jako král 😀

stephanie
20. dub 2010

kvakus, ty jsi fakt číslo 😀 ---- jsem zvědavá, co si na úterý připravíš 😀