Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
26. dub 2010

Dobré ránko,
nějak jsem dneska přejetá...asi z té včerejší slunenčí lázně....pořád mě bolí kebule 🙄 A zase je tak krásně 😵
Mrcha pomalu klepe na dveře,začala jsem špinit, uvidíme jestli dneska dorazí... takže někdy příští týden pojedu za Machačem na kontrolu...

Miso, na zítřek budu držet palce, aby bylo vše v pořádku....ale jestli vaječníky bolí, tak určitě rostou 😉

juvik
26. dub 2010

Asmee, koukala jsem na ty tvoje kytičky....máš to překrásné 😵 ... a ty květináče jsou super, fakt moc pěkné. Kde jsi je kupovala?

pecicka
26. dub 2010

ahoj holky, taky zdravím ze slunné Olomouce 🙂

jitulik24
26. dub 2010

Ahoj holky, mám dotaz. od zítřka začínám brát clostík na IUI. Dr.Machač mi říkal že mi IUI udělá v případě maximálně 2 zralých folíků. Kdyby těch folíků bylo víc mohla bych jít do minimálky?

asmeena
26. dub 2010

juvik: ty květináče jsem koupila v Hornbachu, ale jsou plastové a jeden stál skoro 500,- 😖

juvik
26. dub 2010

Jitulik, záleží jak se domluvíš s Machačem na kontrole. Teoreticky pokud folíků bude víc, tak by minimálka neměla být problém, ale nevím.... který DC máš jít na kontrolu?

Asmee, fíha, tak to je docela dost 😕 ...ale jsou fakt krásné a vůbec bych neřekla, že jsou plastové.

jitulik24
26. dub 2010

Juviku díky. Na kontrolu mám jít 12 až 13DC. Zítra se budu objednávat tak uvidíme na kdy mě objedná

juvik
26. dub 2010

Jitulik, nemáš zač....však uvidíš, co ti poví....to je těžko tak dopředu říct 😉

misa.patrik
26. dub 2010

Holky je mozne ze by me bolelo i v krizich?? 🙂 ja vim jsem hrozna ale jsem amater 😀 😀 😀

sukubka
26. dub 2010

ahoj holky,
asmenko ty kyti jsou hezký,mě se líbý ty bílé kamínky jak j máš u těch kytiček ty jsi sehnala kde?
juvi začneš tento cyklus se stimulkou nebo až ten další?já už v tom mám chaoz!
misa myslím že v kříži tě ale nebolí ze stimulky to podle mě máš s něčeho jiného 🙂

misa.patrik
26. dub 2010

aha diky tak to bude z te trampoliny 😀 diky

sukubka
26. dub 2010

misa no jasně to je ta trampolín ana ni jsem zapomněla 😀

misa.patrik
26. dub 2010

😀 😀 😀 ja tez 😀

juvik
26. dub 2010

Sukub, tento cyklus....jen co mrcha dorazí....zatím jen špiním, tak asi zítra a od čtvrtka clostík 😉

asmeena
26. dub 2010

sukub: kamínky jsem taky koupila v Hornbachu a je to 5kg pytlík nějaké mramorové drti. 😉

sukubka
26. dub 2010

juvi tak to konečně se bude něco dít co?kdy máš pak kontrolu?Machač tam už příští týden je?
asmenko tak já se do toho hornbachu musím jet podívat 😉

juvik
26. dub 2010

Sukub, asi v úterý...a doufám, že už tam je...nebo máš jiné info?

zuzka72
26. dub 2010

Dnes jsou nám přesně 2 měsíce

Tak jsem byla ve škole v pátek a slitovali se nade mnou-absence 85% i přesto mě nechají dodělat tenhle ročník, abych nemusela opakovat-vzorná žákyně,chápete. No ale musím si napsat všechny písemky, referáty, slohovky atd. co ostatní už psali. Takže dnes to mažu do školy sepsat a příští týden mě čeká napravit 10předmětů-tak držte pěsti. Budu asi celej tento týden ležet v učení. Taky to dopisuju a je to kolem 150stran-velký sešit-takže mazec. Vše dokážu snad okecat, ale dohnat 5lekcí němčiny, když těch předchozích 8 jsem odflákla-tak to si teda vůbec nefandím, takže písemky napíšu odhadem, jsou to doplňovačky-no takže když budu mít na výzo 4 místo 1, tak se snad svět nezboří, no né?

asmeena
26. dub 2010

zuzi: já nechápu jak to všechno zvládáš? Nemá tvůj den víc než 24 hodin? 😀

aneta1199
26. dub 2010

Holky, tak napište shrnutí v kolik kdo dorazíte zítra k Dr. Macháčovi.
Začínám tabulku:

Sukubka - 8:00
Kvakuska - ?
Miša.Patrik - 9:00
Aneta1199 - 10:00

A bude nějaký poznávací znamení? 😉

asmeena
26. dub 2010

Teda holky, to tam budete mít teda megasrazík.

juvik
26. dub 2010

Zuzi, teda, taky zase koukám 😕 .... jak ty to zvládáš? Co děláš za školu? Kdybys bydlela blíž, tak bych ti s němčinou mohla helfnout....ale ty to určo zvládneš 😉

Takže zítra je zase srážecí den 😀 ....si to holky užijte a hlavně dovezte samé dobré zprávy 😵

juvik
26. dub 2010

A kde se nám toulá Ferdice a Daisy? Kdy holky začínáte?

kvakuska
26. dub 2010

anet já ale vlastně nic u Machače nepotřebuju, můžu si tak akorát nechat napsat od marušky Clostík, ale ani nevím, jestli už ho tenhle měsíc budu potřebovat 😎 ... když teda pominu mé poslání přebarvit soba na modro a udělat z něj koně 😀

misa.patrik
26. dub 2010

holky ja mam prijet mezi 8-10 no a manza chce vyjet kolem pul 8 tak o pul 9 jsem tam jak na koni modrem koni 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka72
26. dub 2010

Juvik dělám nástavbu na Kosince II ročník. Nemáš někde v šuplíku slohovku na téma 😉 můj přítel 😉 tož to by mi bodlo.

asmeena
26. dub 2010

všem na zítřejší kontrolu hodně štěstíčka. 😉

stephanie
26. dub 2010

Sukubka - 8:00
Kvakuska - ?
Miša.Patrik - 9:00
Aneta1199 - 10:00
Stephanie - dopoledne ???

všem přeji zítra hodně štěstí, sukubce a anet krásné fotečky a bijící srdíčka!!!!!!!! 😵 😵 😵

hezký večer všem
asmeen - truhlíky paráda - se ti tam akorát vešly, co? jestli se budeš nudit, tak mi můžeš přijít nasadit muškáty! 😀

jej
26. dub 2010

Holky, Sukubko a Anet: kdy jste měly punkci a kdy ET? Budete asi podobně jako já. Punkce 24.3., ET 26. Já jsem byla u Machače minulý týden v úterý a mám jít zase až příští úterý, takže se v ty úterky pěkně střídáme...Zajímalo by mě, zda by už u Vás mělo být zítra vidět srdíčko. Rozhodně na zítra držím palce.

Asmen, krásně vykytičkovaný balkon!

asmeena
26. dub 2010

step: klidně ti přijedu zasadit muškáty, zahradničení mě baví. Takže neříkej dvakrát 😀 A ty truhlíky byly samozřejmě vypočítané 😀 😉
Děkuji holky za pochvaly.