Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

escadka
17. kvě 2010

A ty jsi taky doma? Kdy vlastně nastupuješ do té nové práce, ikdyž to nebude určo na dlouho 🙂

teddyna
17. kvě 2010

holky,to je mazec -tak hlavní tah v šenově je zavřený a brambory ve sklepě nám plavou kraula ☹ . odčerpává děda,ale je to prd platný - voda pořád prosakuje.není mi z toho vůbec gut.
dneska měl Vojtík plavání a poprvé se ponořil až po oči-zvládnul statečně,až jsem se divila.pak jsem ho měla ponořit já a houpala jsem se jak cvok než jsem ho lehce ponořila.holt mateřský pud asi funguje 😉
ellaee všechny zdraví

juvik
17. kvě 2010

Escadko, jj jsem zatím doma 😉
Teddy, taky mi je z toho blbě...furt sleduju zprávy ...ve sklepě jsem nebyla, ale nedělám si iluze....taky tam bude voda 😒

asmeena
17. kvě 2010

teddy: tak brambory mají nácvik plavání jako Vojtík. Doufám, že to zůstane jen u těch brambor, protože to je opravdu hnus.

juvik
17. kvě 2010

Asmee, přesně...pokud by šlo je o plavající kobzole, tak to je pořád nic...
a co ty? Nakoupila si?

rencav
17. kvě 2010

V pátek mi Štepán připravil malé překvapení.. To že už bude vidět srdíčko jsem ještě nepočítala, ale dokonce se se mnou rozloučil a předal mne měmu gynekologovi. To jsem teda vůbec nečekala. Myslela jsem si že tam alespon ještě 2 krát budu muset jet.
U nás jinak taky pořád prší ten náš psík ani nechce jít se ven vyčůrat. Trochu jsem Vás dočetla ale nějak to nestíhám od pátku jste toho hodně napsali. Angína už mi trochu ustoupuila, hořečky už alespon pominuli. Všem přejeme hodně štěstí při testování. Pořád vyhlížím Míšu ale nějak se tu nechce ukázat, tak nevím. Říkala že dnes bude testit, tak jak dopadla ????

asmeena
17. kvě 2010

juvik: tak nakonec jsem šla jen do obchodu co máme před barákem - koupila jsem tam šíleně drahá vajíčka a šla si udělat řízek 😀

juvik
17. kvě 2010

Renco, to je super, že je všechno v pořádku a bylo i srdíčko 😵 Teď se hlavně pořádně dokurýruj.
Misa se neukázala ... 😕
Pejsek od rodičů taky ani nevystrčil čumák....když jsem se ptala, jestli nechce ven, tak jen zalezla pod gauč 😀

juvik
17. kvě 2010

Asmee, jak šíleně drahá? Ale za ten řízek to stálo,že? 😀

pecicka
17. kvě 2010

renco-já byla taky v pátek u Štěpána a asi jsem tě tam viděla, šla jsi jako první? 🙂 🙂

asmeena
17. kvě 2010

20,-Kč za 6 vajíček mi přijde móóc

asmeena
17. kvě 2010

dávají na Sama doma rozhovor o dárcovství u párů, kteří nemůžou mít vlastní děti.

rencav
17. kvě 2010

Né peci ty jsi vycházela a já ještě nebyla ani na řadě... Seděla jsem s tchýni u okna. Poznala jsem tě hned jak jsi vyšla od Štěpána ale bylo mi blbé se k tobě tak na rychlo hlásit.

juvik
17. kvě 2010

Asmee, tak to jo 😒 ....my máme svoje,domácí, takže to je úplně super

asmeena
17. kvě 2010

juvik: tak to máte super

juvik
17. kvě 2010

As, to jo...ale jinak mi ty slepice lezou na nervy....jsou to hrozná stvoření 😠 ....si děláme srandu, že kdyby nesnášely vejce, tak jsou už dávno o hlavu kratší 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Tak kde je ta Míša

juvik
17. kvě 2010

Berus, nevím....možná ji nejede net....a taky vím, že bydlí nedaleko řeky - Olše, kde jsou zrovna záplavy, tak snad jsou v pohodě

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Chudina,snad jsou vpohodě,zrovna jsme to probírali v práci,že ty lidi litujeme.

juvik
17. kvě 2010

no jsem zvědavá s čím přijede manžel z práce....mají fabriku taky u vody 😒 ....hlavně aby dojel

sukubka
17. kvě 2010

pěkný den holky,
u nás je taky tak hnusně,v tom 1997 tady byli povodně tak mám docela strach!já sice zrovna tenkrát byla na táboře,byla sem dítě ale bojím se i tak!
jinak jak ste psali že tam Machač ordinuje i stou doktorkou tak máte pravdu,já jak tam byla naposledy tak sem myslela že se rozloučím s Machačem a automaticky sem šla k té doktorce v domění že tam bude Machač,ale je hodná,ale zamrzí to!

Escada,je to strašné co si prodělala ale ted už to bude jen dobré uvidíš!Gratuluji ke //
asmenko ono je to určitě tím tlakem mě je občas taky tak zle třeba naposledy mi bylo děsně v pátek v kauflandu málem sem se složila tak sem si tam otevřela ještě před pokladnou pití jinak by bylo po mě!!!

Step kdepak jsi?myslím na tebe celý den!
Misa a ty jsi byla na krvi?

kvakuska
17. kvě 2010

Holky tak já dnes střídavě nakukuju sem abych neprošvihla info od Míši a střídavě na předpovědi počasí, protže rodiče a ségra s rodinou nejsou daleko od vody a v roce 97 rodičům zůstaly jen holé zdi baráku se střechou, tak se připravuju raději na všechno 😖 ... sice Morava není přehnaně vysoká, ale to nebyla nikdy, vždycky je to o tom, že se nahoře protrhne nějaká hráz a během pár hodin je vlna tady 🤐 ... chjo, jsou to nervy, jak s tou vodou, tak s tou Míšou, tak vůbec se všema testovatelkama tady 😠

misa.patrik
17. kvě 2010

Ahoj holky test negativni.... volala jsem Machacovi mam uzivat leky do stredy pokud se nerozjede MS a testnout ve stredu znova ...na krev se nedostanu vsechny cesty jsou uzavrene ☹ rano nam zavreli skoly tak jsem Patrika vezla k babicce a my se modlime at se Olza nevylije vypada to desive ☹ ☹ ☹ ☹ mam nachystanou tasku vecer hrozi Evakuaci a porad sakra prsi ☹ ☹
Drive jsem se ozvat nemohla litame kvuli te povodne od rana 😠
Jinak bricho me boli jak pri poslednim potratu takze pocitam s tim ze se jeste dnes rozjede

juvik
17. kvě 2010

Misi ☹ to je mi tak líto
opatrujte se....já jsem si hned myslela, že máte problémy kvůli té vodě....držím palce, ať se řeka nerozlije a nemusíte pryč....drž se kočko 😔

sukubka
17. kvě 2010

Miso je mi to moc líto,opravdu ☹ chjo holky já vám to tak přála,moc!
Miso kde to bydlíš?holky já mám s těch povodní taky stach kurna,zrovna máme vše nové barák vše nově zařízené a od vody bydlíme kousek,by mě asi trefilo!!!!!!

escadka
17. kvě 2010

Tak to mě Miško moc mrzí, ale třeba přeci jen vysvitne i přes mraky sluníčko a ve středu to bude jak má... No a když ne teď, tak určo příště, nic se neboj 🙂. S vodou mi je líto všech, co u ní jsou a jsou v ohrožení, hlavně co nejmenší škody a ať už to zase začne klesat. Sukubko, děkuju moc, snad se udrží.

misa.patrik
17. kvě 2010

Diky Juvi ☹ musim jeste za malym privest mu nejake veci skolu maji i zitra zavrenou a buh vi co se bude dit v noci ☹ ☹ ☹ jak se se.e tak se se.e 😨 😨

pecicka
17. kvě 2010

misi-tady je asi každé slovo zbytečné ☹ každá z nás ví, jak to bolí...........drž se holka.....

misa.patrik
17. kvě 2010

Sukub bydlime v Českem Těšíně 50 metru od Olzy vidim na ni z okna a bydlime v prizemi ☹

juvik
17. kvě 2010

Misi, budu na vás myslet !!!