Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
19. črc 2010

Míši díky, máš pravdu, budeme bojovat spolu 😉 . Kdy ti přišla MS po té IVF?

jitulik24
19. črc 2010

Tak jsem psala Machačovi a moc jsem se toho nedozvěděla, chce abych přijela na krev 😎 .

misa.patrik
19. črc 2010

@jitulik24 Jituli v pondeli 14 dni po transferu jsem mela testovat a MS prisla ve středu 😒

sukubka
19. črc 2010

Jitul víš ono je to prostě individuální!Já neotěhotněla po 2IVF kde je věčí šance než u minimálky a po minimálce se zadařilo,je to prostě opravdu na náhodě!!!!!!Držím pěstičky a uvidíš příště to výjde,oni jsou v Reprofitu moooc šikovní,musíš jim věřit a Machač něco vymyslí!

rencav
19. črc 2010

Jituliku tak to je mi líto. Bohužel jsi nepamatuji co jsi měla ty, ale jestli jsi měla klasické IVF tak do další stimulace můžeš až za 3 měsíce, ale do minimálky hned příští měsíc.

jitulik24
19. črc 2010

@sukubka Zítra jedu do Olomouce na krev, ale stejně bude negativní ☹ . Snad už další pokus vyjde. Jsem zvědavá jestli budu zítra moct na chvíli s Machačem pokecat, potřebovala bych se ho zeptat na pár věcí.
Nevíte jestli mě sestřičky k němu pustí, když nebudu objednaná?
@rencav byla jsem jen na minimálce, takže od MS budu stimulovat na další.

rencav
19. črc 2010

Tak to máš lepší to pak po domluvě s Machačem můžeš už další měsíc zase do minimálky. Zda tě za Machačem sestřičky pustí to nevím, ale podle mě jo. Možná si budeš muset chvíli počkat, ale za počkání to stojí.

zuzka72
19. črc 2010

Fotky dnes: 🙂

jitulik24
20. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem byla dnes v Olomouci na krvi, zítra v 15 hod budou výsledky 😖 . Sestřička mi dala její osobní číslo, kdybych se tam nemohla dovolat, protože prý bude hrozné práce. Dostala jsem clostík na další stimulaci, takže teď čekám jen na MS a hurá do dalšího boje 😵 a tentokrát už to musí vyjít 😀 😉 . Jo a zůstala jsem na neschopence, takže nemusím do práce, což je super protože v práci je v těch vedrech 39 stupňů a mě se pořád motá hlava, mám totiž sníženou hladinu cukru, takže musím neustále u sebe nosit bonbony z hroznového cukru, aby to se mnou nešvihlo 😲 . Jo dnes máme s manželem osmé výročí svatby, tak mě pozval na večeři, alespoň se trochu odreagujeme 😉 .

misa.patrik
20. črc 2010

@jitulik24 Jituli supeeer 🙂 gratuluji k vyročí my máme za mesic 7 let
Fajn ze jsi zustala na nemocenske,aspon se odreagujes 🙂 tož to jsi mě ještě předběhla s tim snažením 😀 😀 😀 každopádně Ti to přeju a moc a už se teším na Tvoje // 😉

jitulik24
20. črc 2010

@misa.patrik Díky, už jsme se vrátili a pěkně se napapali. Dostala jsem i kytku, to mě potěšilo. Akorám mě štve MS, když chci aby přišla, tak se někde toulá. Nakonec od sebe se stimulací moc daleko nebudeme. Srpen a září bude ve znamení | |.

kvakuska
21. črc 2010

Ahojte všichni, myslím na vás, držím vám palce, ale sama nemám teď moc dobré období, tak moc na net nelezu. Užívejte si pěkné léto a ať se vám všem daří 😎

misa.patrik
21. črc 2010

@kvakuska bude lip... uvidiš 🙂 myslim na Tebe 😉
@jitulik24 joooo tak s tou mrchou to jááá znááám mela jsem ji na den presne a kdyz jsem mela zacit stimulovat tak ne a ne prijit mrcha jedna 😀

jitulik24
21. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem si volala na výsledky HCG a je to negativní a že mě to vůbec nepřekvapuje 😕 . Teď jen přinutit mrchu aby konečně dorazila a hurá do další minimálky. Chvílemi mě pobolívá břicho jak na mrchu, tak snad zítra dorazí.

misa.patrik
21. črc 2010

@jitulik24 věřím že brzy 🙂 dej si cervene vinecko... 😉

jitulik24
21. črc 2010

@misa.patrik když já jsem abstinent 😀 z vína bych se maximálně pozvracela, hrozně mi smrdí 😀

misa.patrik
21. črc 2010

😀 😀 😀 ahaaaa no tak horkou koupel nebo sprchu na bedra a podbrisek... 🙂 drzim paklce at dorazi co nejdriv a pristeuz ne 😉

jitulik24
21. črc 2010

Večer se budu sprchovat tak, že budu červená jak rajče, jen když to pomůže 😀 😀 😀 . Díky za radu a za přání 😵

jej
21. črc 2010

Ahoj holky!
Zdravím vás zase ve vedrech, uf uf uf!

Jitul, je mi líto, že to nevyšlo, ale neboj, v Reprofitu se dočkáš! Budu na vás s Míšou myslet!

Kvakuš, je mi líto, jestli prožíváš blbé období...ať je brzy líp!

Jinak nějak nemám zásadní informace. Holky, fungují v Reprofitu v Olo i teď? Nemají dovo?

jitulik24
21. črc 2010

@jej díky za povzbuzení. Ano fungují, včera jsem tam byla na krvi a už po té 8 hod tam bylo holek.

misa.patrik
21. črc 2010

@jej myslim že Macháč ma dovolenou nějak koncem srpna už jsem to tady někde psala ale nemůžu najít ten lísteček 😅 😅

misa.patrik
21. črc 2010

tak jsem to našla... Machač ma dovolenou 4-6.8 a 17-31.8

misa.patrik
21. črc 2010

Jéééé holky mate někdo číslo na Marušku??

jitulik24
21. črc 2010

@misa.patrik Tak to bych na ET mohla mít opět Machače. Miši já mám číslo na tu druhou sestřičku jestli chceš, tak ti ho napíšu

misa.patrik
21. črc 2010

no ja nevim ktera to je a objednavala me Maruska ale ted koukam ze me objednala na 17.8.a Macháč ma dovolenou tak jsem z toho jelen 😲 😲 😲

jitulik24
21. črc 2010

Tak to tam bude za něj ta mladá doktorka. Byli jsem u ní jednou a moc na nás nezapůsobila. Přišla nám taková zmatená.
Ta sestřička může mít kolem čtyřicítky, delší vlasy jmenuje se stejně jako já 😀 a taky moc příjemná.

misa.patrik
21. črc 2010

Jooo vim ktera doktorka... ta je fakt zmatena 🙂 no nic cinknu tam zitra a uvidim co mi rekne 😉

jitulik24
21. črc 2010

Zítra tam nejsou až v pátek

misa.patrik
21. črc 2010

no jo vlastně 🙂 tak v patek 🙂 diky

rencav
22. črc 2010

Ahoj holky.Dnes jsem byla u gynekologa pro výsledky screeningu 1. trimestru a vše je v naprostém pořádku 🙂 Taky začínám cítit pohyby toho tvorečka.