Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

abig
6. říj 2010

@escadka Utroš jsem zachytila, tekutinu né 😀

britka
6. říj 2010

@abig ono je fakt lepši nosit i na noc kalhotky nebo ten utrouš se chová divně.taky by mohli vymyslet něco jiného .

sukubka
6. říj 2010

ahoj holky,
katapola gratuluju ke //
britka myslím na teba at je vše ok!ještě krvácíš nebo to ustalo?kd ymáš kontrolu?
escada a stephanie vy jste si prošli peklem a ještě máte sílu tady holky povzbudzovat toto je opravdu na klobouk dolů,já nevím jestli bych toto dokázala,

britka
6. říj 2010

@sukubka ještě jo,ale je to slabši.Je to na nervy to se přiznám.kontrolu mám v útery.musím se přiznat člověk je takový beznadějný tak by udělal cokoliv aby to bylo dobré.

misa.patrik
6. říj 2010

Ahoj holky,
tak sem byla dnes na gyndě a 17.10. mam nastup do nemocnice 18 me čeká hysteroskopie,muj doktor řikal že zavola Machačovi a že se s nim domluvi co a jak zda jen prozkoumat delohu nebo vzit i vzorek sliznice,řikal že není problém tu operaci natočit a Machačovi ji poslat. tož to jsem zvedava 🙂
@britka Jsem rada kočko že to ustupuje,nebj bude dobre 😉 😉

britka
6. říj 2010

@misa.patrik musím klepat na dřevo bylo by lepší kdyby už krev nebyla,ale špunt tam nedám.To jsem ráda,že to jde tak rychle a za týden máš nástup.jsem zvědavá jak dopadneš držím ti palečky.A jak jinak?

escadka
6. říj 2010

@misa.patrik To je super, že je doktor tak ochotný a bude to konzultovat i se Štěpánem 🙂. Jsem zatím stále nováček v této oblasti i po 2 rokách snažení 😒 , co to přesně hystereskopie je a k čemu slouží?

sukubka
6. říj 2010

escadka hysteroskopii je revize(kontorla dělohy)prozkoumají co tam je a není v pořádku proč se třeba nedaří atd poznají tak cysty atd!

escadka
6. říj 2010

@sukubka aha, tak to mě nenapadlo, tak to jsem vlastně měla taky a vše snad v pořádku, to bude mít Miška určitě taky a hned další KETík určitě vyjde 😉. Děkuju moc za vysvětlení

stephanie
6. říj 2010

@misa.patrik achoooj, tak ti přeji, at vše dobře dopadne...A na to imuno nejdeš? Viděla jsem tvůj dotaz v diskuzi u Madára...A proč ses nedomluvila na hysterce v Brně? Mi ji navrhl i dělal Machač...

escadka
6. říj 2010

@stephanie a zjistil ti něco, Stephy? Možná si mi to psala, ale teď si to neuvědomuju... A kdy máš to imuno?

stephanie
6. říj 2010

@escadka to je snad jediné vyšetření, kde mi nic nezjistili, prý je to OK...S tím imunem nevím, ta dr. se ještě neozvala...

misa.patrik
6. říj 2010

@stephanie Ahojky pro mě je lepší tady v nemocnici jsou tady spičkovi lekaři a mam to 7 km do Třince,do Brna to mam 200Km to se mi nechce kvuli hystera tak daleko🙂
@britka Věřím že bude vše tak jak ma byt 🙂 ja jinak dobry snažím se zabavit hlavu ted chci ulidit cely byt,pristi pondelimam narozeniny ale vubec nemam pomysleni na nejakou oslavu ☹

britka
6. říj 2010

@misa.patrik to ti věřím,že na oslavy nemáš náladu.já bych na ně neměla taky.od včerejška taky nemám na nic náladu.ležím a koukám na telku.

ladus77
6. říj 2010

@jitulik24 muzu se zeptat jak to u Polaka probiha? na krvi jsem byla v pondeli, tak to budou pak v patek vysledky a bude ultrazvuk. Jake hodnoty se tam porovnavaji? Byla jsi pak na triple testech? Mne se moc nechce, teda pokud bude vse ok, jedne kamaradce vysly triply blbe a nervovala se az do porodu, holcicka pak ale byla nastesti ok a uz je z ni velka rostanda!

ladus77
6. říj 2010

@britka drzim palce at se to dal zlepsuje a zitra uz tam bude jenom male spineni, verim tomu!

escadka
6. říj 2010

@ladus77 ahoj Laduš, podívá se na výsledky krve a porovná to s utrazvukem přes bříško, kde bude miminku měřit hlavičku, něco v páteři, pak se bude dívat na nosní kůstku, pak měří celkovou délku a řekne ti pohlaví. Určitě to bude v pořádku, neboj. Je sice takovej děsně neosobní, ale nepříjemný zase není, myslím dr. Polák. A když budeš chtít, vyfotí ti miminko na kvalitní fotopapír, jedna fotka je zadarmo, další pak myslím 50 Kč.

ladus77
6. říj 2010

@escadka dekuju za popis, uz abych to mela uspesne za sebou!!!

kvakuska
7. říj 2010

Dobré ránko všem

@britka tak už tu brituš zase číhám na nové zprávičky, říkám si jestli jsi dnes šla na tu krev, no budu nakukovat dokud něco nenapíšeš 😠

Koukám že se tu chystá úterní srazík u Machače, tak že bych se pod nějakou záminkou také vnutila na kontrolu? 😅 ...a nebo že bych zovuoživila plán natřít soba na modro a uříznout mu parohy? 😀 ... mnohé z vás asi vůbec netuší o čem tu píšu, ale takové byly kdysi plány když tu ještě byla stará parta 😀

Jinak držím palce všem kdo se chystáte v nejbližší době na nějakou akci 🙂

pecicka
7. říj 2010

dobré ranko 🙂
@kvakuska zdravím, jak se daří? 🙂 jsem pro, zkus to aspon bude sranda 🙂 zima už se blíží 😀 😀

ferdice
7. říj 2010

@kvakuska ja myslim ze tvuj plan s predelavkou Soba je nezapomenutelny a co teprve kdyz by se ti podarilo jej zrealizovat 😀
@britka jak je? snad jsi na krev dosla a bude to ok. uvidis ze jo. hezky dale odpocivej a nech mimouse se zabydlovat.

pecicka
7. říj 2010

@britka myslím na tebe, snad všechno dobře dopadne....
@ferdice jak se daří? 🙂

jitulik24
7. říj 2010

@escadka ahoj Vám řekl Polák pohlaví už ve 12tt? To se málo kdy stane, aby to bylo tak brzy vidět.
@ladus77 eskadka ti už vše napsala, takže bych se opakovala 😉
@misa.patrik tak to budu držet palce, aby ti to dobře dopadlo 😉
@britka přidávám se ke kvakusce, čekám na závratnou hodnotu hcg 😉

jitulik24
7. říj 2010

Holky, chci se zeptat. Když jste se loučily s Machačem jako těhulky, dali jste mu něco a pokud ano, tak co? Já vím, že nemám povinnost mu něco dávat, ale přijde mi jako super doktor, který by si něco navíc zasloužil 😉 Díky za odpověď

britka
7. říj 2010

@kvakuska odpočívám celé dny a domací práce ty mi stoji.Ještě špiním,ale je to o něco lepší.nic nezvedám a jen ležím.jo a co se týče soba jen slibuješ pořád je stejný.Tak máš co dělat,do úterka.Žádné dorty a kultura a šupky do čekárny udělat ze soba koně 🙂

ferdice
7. říj 2010

@pecicka diky za optani docela dobre, uvidime az dorazi opravdovy podzim. a jak je tobe tehule? tyyyy jo to tak leti uz 23 tyden, to je parada.

pecicka
7. říj 2010

@ferdice jo, jde to a máč pravdu,že to strašně letí. Ted už je to fajn, nervy sice jsou pořád, ale tak nějak meenší, obě genetiky dopadly dobře, triplle taky, tak jsem moc ráda, ale jak sama víš, dokavad nedržíš toho prcka v ruce, tak není nic jistého, tak jsem opatrná 🙂a jak budeš pokračovat ty?
holky a kde je asmenka, už tady nebyla dlouho,že?
jinak zdravím všechny 🙂

jej
7. říj 2010

Ahoj holky!
Teda Kvakuš, s plánama na přemalbu soba se vždycky pobavím 🙂.

Brituš, na tebe moc moc myslím, je fajn, že je to lepší!

A novým těhulkám posílám velkou gratulaci!

Koukala jsem na plán "skorosrazu" 12. .... Že bych jen tak dojela?

Peci, taky mi přijde, že Aamen dlouho nenakoukla....

Míšo, s tou "hysterkou" je to fajn..zase se bude něco dít a člověk aspoň bude mít nějaké dal. výsledky v ruce.

Jinak všechny zdravím! Escadku, JUvika, Sukubku, Steph... a vůbec všechny (bych se upisala) 🙂

asmeena
7. říj 2010

@pecicka jsem zde, jen vás letmo pročítám, protože nevím co psát.
Jinak vám holky všem držím pěstičky, ať to vyjde každé tak jako i na nás se po tolika letech usmálo štěstí.

asmeena
7. říj 2010

@jitulik24 my jak jsme jeli naposledy do Olmiku, tak jsme mu vezli dárkové balení Whisky se skleničkama jako takovou pozornost.