Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
21. říj 2010

:

zuzka72
21. říj 2010

Holky, pokud byste některá měla zájem budu postupně vkládat návody na ruční práce, tak občas mrkrjte-koho to teda zajímá. http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5148&order=1 ---odkaz na jeden, podle toho pak najdete časem i další

britka
22. říj 2010

@zuzka72 teda zuzi ty jsi šikovná podívala jsem se na tvoje výtvory a budu ráda,když jich na ty stránky přidáš víc ruční práce ty já můžu.nejvíc jsem,ale vyšívala ale pletení mi není cizí.

britka
22. říj 2010

@kvakuska tak co sis dala ananas nebo pomelo?Je to fakt jet na otočku do OV to je na nic a ty přitom pořád pendluješ a máš toho hodně.

zuzka72
22. říj 2010

@britka jj postupně budu přidávat, holky mi posílají vyfocené věci a já podle toho tvořím, stačí mi foto, takže až uvidíte v kabince někoho, kdo fotí-tak to jsem já 😀 😀 😀 😀 a doma si z toho udělám návod. Já vyšívat umím, ale to mě teda vůůůůůůbec nabaví, to tě obdivuji.... 😉 Nedokážeš náhodou vyšít na plátno písmenka-větu? Jedna známá to chce na svatbu, 😉

britka
22. říj 2010

@zuzka72 myslíš křížkovým stehem vyšít nebo jakým?

beras
22. říj 2010

Zuzi 😀 😀 jen vkládej ráda se podívám 😀 ale jen podívám 😀 Jsi matka borec,protože já kolikrát mám problém tady s tím cipískem uvařit a uklidit a se dvěma a stím co ty stíháš dostaneš jednou metál 😀

jitulik24
22. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění, podezření na mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - hcg negativní.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //. 14 den po ET- hcg 482, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, 19.10 ET jednoho embryjka, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - 1 mimi po IVF, TP červen 2011 (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

kvakuska
22. říj 2010

@britka zvítězilo pomelo 😀 ... a co ty brituš, jak bojuješ? ještě krvácíš? doufám že odpočíváš 😠 ... a jak v práci, vědí proč jsi doma a nebo si myslí že jsi marod? 😅

kvakuska
22. říj 2010

@jitulik24 myslím že do maminek tu patří i Beras 😉

zuzka72
22. říj 2010

@beras se dvěma, já mám 4 😉 a ti teda pojí 😀 😀
Kdo má zájem...mrkněte na fotky z našeho dnešního srazu https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznamen... nechce se mi to přeposílat 😒

zuzka72
22. říj 2010

@britka no je to takovým řetízkovým...no pošlu ti fotku mnt. řeknu ať mi ji pošle ať vidíš o co jde 😉

zuzka72
22. říj 2010

@britka tohle, ale česky 😉 co ty na to? 😉

zuzka72
22. říj 2010
britka
23. říj 2010

@kvakuska v práci si myslí že jsem marod.To špinění je pěkně na nervy to se přiznám myslela jsem že budu mít klid od vložek a ouhle smůla.Dnes bych měla jet odp.k tece nebo má narozky se mi nechce,ale musím.Jinak odpočívám poctivě to dodržuji ať má prcek klid.Včera jsem i normálně pojedla,ale večer už mi na 2X nebylo.jinak jsem v poho.

britka
23. říj 2010

@zuzka72 Zuzi není problém,řetizkovým jsem už dlouho nevyšívala.jestli tak jedu 2.11 do OL tak se rozhodni jú?Já bych odepsala i včera,ale manž.jak sedne k počítači tak to je zabitý to se už k němu nedostanu.

jitulik24
23. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění, podezření na mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - hcg negativní.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //. 14 den po ET- hcg 482, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, 19.10 ET jednoho embryjka, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - 1 mimi po IVF, TP červen 2011 (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

kamka1402
23. říj 2010

@britka ahoj já to mám stejné,jak dlouho si už doma já asi 12 dní nechala jsem si napsat neschopenku u obvoďáka na chřipku kterou jsem měla, 2 dny před odběrama, v pondělí jdu na kontrolu což si myslím že mi ji bude chtít ukončit tak nevím jak dál zda jít do práce nebo ho ukecat ještě o týden, testovat mám 2.11. a už těd mě bolí břicho jak před MS mam z toho docela blbej pocit ☹

britka
23. říj 2010

@jitulik24 tak co je nového u tebe?

britka
23. říj 2010

@kamka1402 neukončí ji nech si ji dál,testuješ za týden a teď ji ukončíš a pak ji si ji zas necháš napsat,škoda peněz,první dny nemáš zaplacené.Že tě bolí podbříšek to neřeš to je normální.Vem si já jsem krvácela jak hrom a myslela jsem že je vše v háji a mám tam prcka ikdyž špiním skoro měsíc,ale to kvůli odcházejícím dvojčeti,nebo jsem měla dané 2.Tak buď v pohodě a nehlídej se.

jitulik24
23. říj 2010

@britka ahoj u mě je vše při starém 🙂 . Až moc se cítím dobře, tak snad i mimoušek se má dobře 🙂. Ještě pořád špiníš? Jak čtu, tak odpočíváš, tak to je potřeba 😉 .
@kamka1402 ahoj nemaluj čerta na zeď 😉 . Kdy ti má MS přijít, určitě je ještě brzy, ne? Já si nechala vystavit neschopenku v Reprofitu, takže jsem na neschopence doposud, jen můj gyndař mi prodloužil o dvě hodiny vycházky 🙂

kamka1402
23. říj 2010

@britka asi máš pravdu, nechám si ji stejně příští týden je svátek a v práci máme v pátek volno tak bych tam byla stejně jen 2 dny.Jen si budu muset zajít k machačovi pro utrogestan končí mi ve středu myslíš že mi to muže napsat i sestřička,

jitulik24
23. říj 2010

@krystofka ahoj, jak to u tebe vypadá? Moc na tebe myslím 😉 . Za pár dní máš KO, tak přeji mimáčka s bijícím srdíčkem 😉

kamka1402
23. říj 2010

@jitulik24 no mám je dostat příští týden v Ne ale týden před mě vždy bolí prsa a břicho ☹ , ale je možné že mi pořád boli vaječniky po odběrech 😉 tak rači na to nebudu ani myslet co 🙂
Je bezvadné že se citíte s mimčem dobře 😉 je vidět že se má u tebe jak v bavlnce jen tak dál 😵

jitulik24
23. říj 2010

@kamka1402 To jsou příznaky i na těhu 😉 . Je těžké na to nemyslet, ale co nevidět budeš testovat a já doufám, že se budeš hlásit do klubu červnovek 😉 . Držím moc moc palečky 😉

kamka1402
23. říj 2010

Jo holky co jste brali utrogestan nebo crinone ja mám doma ještě z minulého IVF crinone, mělo by to být na stejné bázi je možné až mi dojde utrogestan přejít na crinone

kamka1402
23. říj 2010

@jitulik24 ještě že tě tu mám hned mi je líp 🙂 🙂 🙂

jej
23. říj 2010

KAmko,
neschopenku si zatím nechej, pokud ti ji dr. nechá. NA pocity kašli (já vím, je to těžké). Ale to je TAK! individuální! Mnoho holek má právě pocity na menzes a jsou těhu, mně nebylo naopak nic a vyšilovala jsem, že nejsem a hele...fakt, to má každý úplně jinak...teď si to užívej, buď v klidu!

Jinak zdravím!

kamka1402
23. říj 2010

@jej nechám si nechopenku, jinak mate si všichni pravdu raděj na to nemyslet a jak ty se máš co prcek doufám že ti nedává moc zabrat 😉 🙂

katapola
23. říj 2010

Ahoj holky, píšu z nemocnice. Ve čtvrtek mi laparoskopicky odstranili levý vejcovod - mimoděložní těhotenství potvrzeno. Připadám si jako ten největší smolař, ale nezbývá mi nic jiného než se s tím vyrovnat a po nějaké době to zkoušet znova. Doktor mě povzbuzoval, prý plodnost je ověřena, jen jsme se netrefili, tak příště znova a lépe. No zatím jsem na tom blbě jak fyzicky, tak psychicky, takže sem zas na nějakou dobu přestanu chodit. Všem přeji nejen pozitivní testy, ale také zahnízdění na správném místě, a donošení do zdárného porodu, protože ty moje dvě zázračné čárky mě připravily o vejcovod. Vím, že nic není ztraceno, ale přirozené šance jsou teď ještě o 50% menší a navíc jsem si tady taky přečetla, že při IVF je riziko mimoděložního ještě vyšší. Nevím, kde mám brát další energii a pozitivní myšlení, prostě až budu fyzicky fit, ponořím se do svých koníčků a na mimina si prostě zakážu myslet. Kdyby to šlo, nejradši bych někam vypadla, někam za exotikou nejmíň na měsíc, ale to je jaksi taky scifi. Tak se tu mějte, bojujte, já si teď prostě musím dát pauzu.

jej
23. říj 2010

KAtapolko,
úplně chápu tvé pocity. TAky jsme si takto (kdysi na jiném fóru) musela dát pauzu od věččného nakukování a tím pádem se hrabání v tom problému. I když my holky jsme na těchto fórech na jedné lodi a často to člověku pomůže, přijde i chvíle, kdy člověk cítí, že se potřebuje odstřihnout. To prostě člověk pozná. Pokud to tak cítíš (a já to chápu, měla jsem to taky tak), udělej to. ZAbav se pak jinýma věcma (já třeba začala studovat druhou výšku), ono to stejně "tam někde v zadu v hlavě" pořád je, ale je to lepší. Třeba sport, cestování, cokoliv....

Ohledně vejcovodu: jasan, člověk se neraduje,a le není to rozhodně konečná. Mně vzali taky levý v r. 2007 (pravý mám úplně na prd) a hele...holt je pak člověk více odkázán na IVF, ale cesta k miminku je otvřená a to je důležité. A pokud máš pravý o.k., tak je ta cesta otevřená i přirozeně.

Zeptej se doktorů, kdy to povolí další boj a vzhůru do něj....přeju moc sil! Teď odpočívej.