Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
25. říj 2010

@britka ahoj je mi to moc líto, jak jsem se dozvěděla tu zprávu tak mi bylo nějak úzko a do pláče, to je na tom světě taková nespravedlnost.Drž se moc na tebe tu všichni myslíme.

kamka1402
25. říj 2010

Holky nezdá se vám že tu je nějak hodně smutno nejdřív katapola, pak britka. ☹ už aby to skončilo 😢

kamka1402
25. říj 2010

Tak se to hezky vyvíjelo pár týdnů zpět, jak jsem si to pozpátku pročítala tak mi to dodávalo sílu 🙂 a teď ☹ ach jo

jitulik24
25. říj 2010

@kamka1402 Je tady hodně smutno. Po tomhle mám ještě větší strach, že to dopadne špatně i pro mě. Doufám, že alespoň krystofce zítřejší KO dopadne dobře a přinese nám trochu pozitiva. A pak je řada na tobě

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2010

@kamka1402 no snad tu smůlu prorazíš 😉

daisy14
25. říj 2010

Tady je dnes opravdu smutno ☹ Britko, je mi to strašně líto, tohle by se nám opravdu nemělo stávat. Drž se holka, všechny na Tebe myslíme!
Katapol, hlavně že už máš zákrok za sebou a klidně se od nás odstřihni, my to pochopíme. Až zase budeš chtít mezi nás, tak se ukážeš! Přeji hodně pozitivního myšlení a dočkáš se, uvidíš!

kamka1402
25. říj 2010

@jitulik24 neboj vše bude v pořádku jen na to nemyslet 🙂 a v květnu krásné miminko 😉 ,i když jsem nic tehdy nepsala, ale ty tvé začátky jsem byla s tebou a taky nebyli lehké byli to nervy se zdárným začátkem,ale dodávala si mi sílu jít na IVF
podbřišek mě včera přestal bolet a vůbec se necítím že bych mohla být těhotná ,bojuji s chřipkou a kašlem, a pořád jsem nějaká unavená tak spím,už se pomalu smiřuji s tím že to nevyšlo, bavila jsem se s přítelem pokud by to nevyšlo tak máme nějaké sněhuláčky tak buď v lednu nebo až po svatbě v květnu.
😉 Ale jak už jsem řekla zahodit černé myšlenky anaděje umírá poslední a testovat mám až v úterý 🙂

@b.e.r.u.s.k.a moc si to přeji no tak uvidíme 😉 krystofka tu smůlu doufám prorazí dřív 😵

katapola
26. říj 2010

Holky, mi je z toho všeho tak smutno. Někdo otěhotní, ani nechce, někdo otěhotní hned a považuje to za samozřejmost, někdo neotěhotní, ani když doktoři do dělohy šoupnou hotové embryo, někdo o miminko přijde, i když si ho moc přeje a má za sebou spoustu snažení.

jitulik24
26. říj 2010

@kamka1402 Já jsem si také myslela, že se to nepovedlo, pořád jsem čekala stejné příznaky jako u prvního těhu. Od čtvrtého do osmého dne po ovu mě bolela prsa a pak mě to přešlo. Od desátého dne mi bylo špatně, ale jen týden. Takže opravdu to nevzdávej a věř.
@katapola Máš pravdu v tomhle není opravdu spravedlnost. Jenže s tím vůbec nic neuděláme. Znám dva feťáky, co mají spolu dvě děti a je to děs. Děti špinavé, ubrečené. Rodiče pořád sjetí. Feťačka otěhotněla podruhe ještě v šestinedělí. To jsem proklínala, ale stejně mi to k ničemu nebylo. Musíme věřit, že zdravé mimi budeme chovat v náručí.

kvakuska
26. říj 2010

Ahojte všichni, tak jsem ještě včera večer psala Britce, jak ji všechny pozdravujete a jak na ni myslíte, ale zatím se neozvala ... vlastně jsem s ní naposledy mluvila ještě předtím než ji brali na sál ... no tak snad je v pořádku ... nechci ji otravovat voláním když nevím jak jí je, tak čekám až se sama ozve ... pokud je v pořádku, tak počítám že by ji už dnes mohli pustit domů ... pořád na ni musím myslet, přemýšlím i nad váma všema tady, proč máme osudy jaké máme, kdo to nezažil tak nemůže pochopit co prožíváme i kdyby se snažil sebevíc ... stejně ale chci věřit, že se nám všem dříve či později zadaří ... no kéž by to bylo spíš dříve 😠

britka
26. říj 2010

Ahojki holky je mi fakt moc a moc těžko a jsem ráda,že jste se mnou byly.Nedá se to vypsat,ale je kur...strašné člověk si řekne miminko tam je je šťastný a najednou nic prázdno.nejhorší je když člověk krváci přijedete do nemocnice miminko tam je bije srdíčko dají vás na pokoj a nechají vše osudu a ráno nic.ještě ráno tam byl takový blbý doktor nesympatický u ultrazvuku primář ten jen řekl neporučíme ohni dešti.Je to fakt ty které nemají mít děcka ty mají a my které bysme proto udělali vše tak se natrápíme a pořád bojujem Holky já to s manželem nevzdáváme a jdeme opět do toho cesta za miminkem.

kvakuska
26. říj 2010

@britka Brituš to je telepatie, že jsme napsaly skoro zároveň ... jsem ráda že jsi se ozvala ... před pár minutami jsem se dozvěděla, že i jiná moje kamarádka dnes přišla o miminko ... tak jsem vás z obou holky celá špatná ... jak má člověk věřit že se mu zadaří, když vám se děje tohle? ... Jsem ráda Brituš že to nevzdáváte, Machač pro tebe určitě něco vymyslí, kéž by to šlo udělat tak, aby jsi ani nemusela nastoupit do práce ... a ten přístup lékařů, no to je těžké, myslím že by měli dělat zkoušky nejen z odborných předmětů, ale také z lidskosti, jejich chování kolkrát bere dech 😒

andinka22
26. říj 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla a koukám, že jsou tu samé špatné zprávy.
Britko a Katapolko, to je mi holky strašně líto, jak to dopadlo. Holky posílám Vám aspoň malé pohlazeníčko na dušičce a ať je brzy lépe. Brituško je to přesně tak, my co by jsme miminko moc chtěli, děláme pro to vše, ještě nás to stojí spoustu peněz, nervů, které si nikdo kdo to nezažil nedokáže představit a nakonec tohle, sakra proč? Ty co děti ani nechtějí, ani neví jak k nim přišly, tak nemají problém, to je strašná nespravedlivost.
@jitulik24 tobě dodatečně moc gratuluji a přeji krásné těhulkování a ať je vše v pořádku.
Jelikož jsem holky moc testihla dočíst, tak všem, kterým se zadařilo moc gratuluji a všem, které čekají nějaké kontroly, další minimálky, IUI a IVF tak moc držím pěstičky.
Jinak já jsem se rozhodla, že v lednu pojedu do lázní, Štěpán mi je doporučil, na nic u nás nepřišli, ale jelikož už toho mám strašně moc za sebou a stále se nedaří, tak prý je asi něco v mém těle špatně. Jelikož mu strašně moc věřím, moc mě podporuje a dodává mi sílu stále bojovat, tak jsem se nakonec rozhodla pro ty lázně a pak zase začnu bojovat.
Holky mějte se moc krásně a věřím, že jednou se nám všem zadaří a dočkáme se toho vytouženého miminka, akorát některé máme tu cestu hodně trnitou, ale i tak holky věřte. 🙂 🙂 🙂
Tak zatím pá a hezký den. Andy 🙂

krystofka
26. říj 2010

@britka Nevím co říct. Je mi to moc líto, je mi líto Brituško, čím vším si procházíš a že ten život se k tobě pořád otáčí zády a nedopřeje ti trošku štěstí. Je mi to moc líto. Posílám ti objetí, věřím, že se dočkáš, že se všechny dočkáme. Někdy se mi z toho života až špatně dýchá, bojuj Brituško, moc na tebe myslím.

jitulik24
26. říj 2010

@krystofka Ahoj, jak jsi dnes dopadla na KO?

ferdice
26. říj 2010

@britka Britusko, je mi to moc mocicko lito. je to opravdu hrozne nespravedlive. ku.va zivot.
@katapola Katapolko, tak nakonec opravdu mimodelozni. CHJO. tak to je smula. ale vidim, ze uz to mas naplanovane, co dal. tak to je super.
ostatni zdravim, nestiham nestacim v praci a doma nam nejede inet 😒
v patek jsem si "odskocila" do olmyku za machacem, kvuli naseho posledniho mrazacka, tak je to naprd, neovuluji, takze se nic zavadet tento cyklus nebude. no tak jeste to mi chybelo, uz ani neovuluji. je to naprd. dost negativniho okenka. mejte se opravdu krasne.

kvakuska
26. říj 2010

Holky tahle stránka číslo 600 je fakt celá nějaká negativní ... no tak já ještě něco přihodím ... tento měsíc jsem byla na IVF, dnes jsem si zašla na krev a je negativní ... ach jo 😒

ferdice
26. říj 2010

@kvakuska ACHJO kvakusko tak to mne mrzi. moc bych ti to prala, abys nam to tady zrovna ty prolomila. ta stranka je fakt naprd ☹

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2010

@kvakuska teda ty tajnůstkářstko,holky je to děsné,ale snad ten příští rok začne líp a budou jen úspěchy,moc bych nám to všem přála.A kolikátý máš pokus za sebou,tedy pokud to není tajné?

kvakuska
26. říj 2010

Jo a ještě něco ... ty desítkové mamatesty jsou fakt na prdlačku, stačí aby byla trochu víc koncentrovaná moč a ta druhá čárka tam prostě prosvítá ... sice je to duch, ale je prostě vidět pouhým okem ... schválně jsem to zkusila když už jsem věděla že v krvi mám HCG méně než 1 a přesto tam ta druhá / prosvítala 🙄 ... takže já už si desítku nikdy nekoupím, protože kdybych si test udělala ještě před krví, tak mi dal jen zbytečnou naději 🙄

kvakuska
26. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a není to tajné, ale odpovím ti až najdu ten papír na který jsem si to všechno minule tak pěkně vypsala abych měla přehled 😕 ... no a zároveň si tam teda připíšu další neúspěch 😖

britka
26. říj 2010

@kvakuska ono by bylo lepší kdyby jsi napsala,že je vše oukej.Je to všechno v háji ta nespravedlnot a beznaděj.

katapola
26. říj 2010

@ferdice Plány by byly, teď ještě aby tělo už bylo fit.
@kvakuska Co napsat. Příště už to vyjít musí!!!

britka
26. říj 2010

@ferdice vidíš mohl být další občánek na Ostravsku nějak se nám na té Moravě nedaří.Je to fakt smutné jak miminko vidíš o půlnoci a ráno nic jen prázdná obrazovka.ten pocit ten byl strašný a pak ještě jít přes novorozenecký pokoj a tam samé miminka je to strašné co chvíli brečím a myslím co ještě před 2 dny bylo jak jsem byla šťastná.

jitulik24
26. říj 2010

@kvakuska To ne☹. Moc mě mrzí, že to nedopadlo. Poslední dny jsou tady opravdu samé negativní informace😢.

jitulik24
26. říj 2010

@britka Úplně chápu jak se cítíš. Taky jsem si tím dvakrát prošla a o to větší mám teď strach, že se to bude opět opakovat. Moc ti přeji aby jsi opět našla sílu bojovat.

britka
26. říj 2010

@jitulik24 já jsem rozhodnutá s manželem,že půjdeme zas do dalšího pokusu.Teď dát si psychiku do kupy jsem teď nějak dole.je to fakt,že se člověk bude bát.

kvakuska
26. říj 2010

@britka Brituš je hrozné s čím vším se musíme vyrovnat ... já jsem teda nikdy nepotratila, buď se mi mimi vůbec neuchytilo, a nebo když se mi uchytilo, tak 2x nenaskočilo srdíčko a asi 5x srdíčko bylo a potom zamlklo ... no když si vzpomenu v tom dvanáctém týdnu jak jsem také zírala na ten monitor, tam krásné už docela velké a zřetelné mimi, ale srdíčko už netlouklo ... ten pocit nejde zapomenout ... a nikdy se mě ani zamlklé těhu samo nepustilo, i když to bylo třeba jen krátké těhu a dávali mi injekce na vyvolání MS., tak nikdy nic, vždycky jsem musela na sál ... jsem potom říkala, že snad lepší když se to vůbec neuchytí než potom tydle konce, no ale co bych dnes dala za nějaké to HCG v krvi ... mít tu naději že mimi bude ... 😖

jitulik24
26. říj 2010

@britka To je moc dobře, že to s manželem nevzdáváte. Ono je potřeba bojovat. Držím palce

juvik
26. říj 2010

Holky, ach jo ☹ ☹ ☹
@kvakuska to mě tak mrzí 😢
@britka drž se!!! 😔
Já ani nevím, co napsat..... 🙄