Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
4. bře 2013

zdravím všechny, tak konečně se mi ozvala Britka, celý den jsem na ni myslela, ale nechtěla jsem ji rušit psaním sms ... Dominiček je tedy šťastně na světě, má 3,5 kg a 50 cm a prý je šikovný 🙂 ... Brtika leží, ráno se bude moct postavit, taťka prý doma oslavuje ve velkém, no bodejť by ne, když mu Britka včera ještě na tu dnešní oslavu navařila 😀 ... takže další mimi na světě, houpací koňosob opět někomu přinesl štěstíčko 😎

ferdice
4. bře 2013

@kvakuska jeeeee super. pozdravuj ji prosim. gratulujiiiiiiii. to je kluk jako buk 😀

kamka1402
4. bře 2013

@kvakuska Je to je super moc ji pozdravuj a velká gratulace tak se konečně dočkala hlavně že jsou v pořádku 🙂 🙂 🙂

aneta1199
5. bře 2013

@kvakuska - obrovská gratulace !!!!!! Malému i mamince hodně zdraví 🙂 🙂 🙂

pollka
5. bře 2013

@kvakuska to se tak krásně čte,nedá mi to abych nezareagovala a nepopřála vše nejnejnejnej 🙂

evikj33
5. bře 2013

@kvakusa Prosím o předání Véééélké gratulace novopečené mamince @britka přejeme hlavně zdravíčko a at Dominiček pěkně papká a spinká. 😉

evikj33
5. bře 2013

holky nevíte co Míša,dlouho se neozvala..snad jen odpočívaj a je vše v pořádku. @kamka1402 Ahoj mamino jak bojujete,fotečka princezny nebude 😕

kamka1402
5. bře 2013

@evikj33 Ahoj Evi no jasně že bude docela dobře malá se pořád směje vykládá a už je s ní sranda, a co vy jak se máte 🙂

aneta1199
5. bře 2013

@kamka1402 - teda to je sladka princezna 🙂

carlik
5. bře 2013

@kamka1402 no ta je kouzelná...škoda že rychle rostou ty princezny 😉
@britka vše nej do života malému Dominičkovi a spokojeným rodičům!!! A je to pěknej cvalík. Tak pak se ozvi, co a jak v porodnici, snad bylo vše v poho a jak jsem ti popsaly...
@evikj33 s tou Míšou čoveče mám nějakej divnej pocit... doufám, že jen já a vše je v pořádku

evikj33
5. bře 2013

@carlik N o já už se taky právě bojím,bojovala od začátku a byla by to hrozná rána po tom všem ☹ @kamka1402 T a je boží,v kolika měsících to je?Taky uvažujem,chceme pár foto celá rodina a pak dětičky.Jinak je to ted na bednu,jsou nachlazen a Fanda měl i horečku,tak skoro nespím,pač se střídaj. 😝

daisy14
5. bře 2013

@kvakuska Mamince @britka posílám velkou gratulaci, ať je brzy na nohou a Dominikovi hlavně zdraví! 🙂

carlik
6. bře 2013

@evikj33 právě a ještě nebyla za tou hranicí...ale třeba se pleteme a bude jen ležet a nemá přístup na net. Ty brďo, tak malinký mimča a teplota, to musí být hrozný. Kristýnka měla 40 st. myslím v 8 měsících a taky jsem si užila šílený nervy, naštěstí to byla jen 2denní viróza.

kamka1402
7. bře 2013

@evikj33 Děkuji malá je teď v únoru focená ma už 5 měsíců 🙂 🙂 🙂 chtěli jsme ji nafotit joko miminko 14 denní, ale bohužel se narodila trochu dřív ,ale i tyto fotky jsou nádherné měli jsme šikovnou fotogravku a Anička dobrou náladu 😉
@aneta1199 🙂
@carlik to máš pravdu týden co tyden beru nové velikosti jak rychle roste 🙂

pecicka
7. bře 2013

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, tak jen v rychlosti vas všechny moc zdravím🙂

pecicka
7. bře 2013

Brituš obrovská gratulace a oběma hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂

sukubka
8. bře 2013

ahoj holky já prostě pořád nestíhám,ale tedka na vás budu koukat častěji 🙂

carlik@ zaděláno sme neměli ale jezdit bych tam chtěla ale manžel říkal že až bude mít malej tak 4roky takže uvidíme!!!

blondatabruneta@ no nám IUI je na nic nemám vejcovody takže jedině IVF tak uvidíme no ☹

carlik
9. bře 2013

@sukubka no dyť ty jsi ještě mladice, takže času dost 😉
@evikj33 četla jsi příspěvek od Míši, jsou v pořádku, ale musí ležet v nemocnici. Tak už to musí doklepat do konce!!!

evikj33
10. bře 2013

@carlik Díky za info,nečetla jsem jen nakukuji,prdelky jsou nachlazené omrzlé a chtěj se chovat tak nic nestíhám.Hlavně že jsou 2V1 a at jim to ještě dlouho zustane.Ulevilo se mně po tom všem si to přece zaslouží 🙂

britka
11. bře 2013

Ahojki holky tak se hlásíme,že jsme s Dominičkem doma a děkuji za gratulace.Je fakt vymodlené miminko a je strašně hodný.Císař dopadl dobře,tak jak ste mi ho popisovaly.Dneska mě nechal i vyspat v noci.

pollka
11. bře 2013

@britka ještě jednou obrovská gratulace přeji vše nejnejnejnej i rodičum. Už se těšíme na fotečky.

evikj33
11. bře 2013

@britka Vítej maminko a kdy bude fotečka broučka pro potěšení 😕 těšíme se.

britka
12. bře 2013

Ahojki holky já Vám nevím,ale Dominička asi štipla much CC,v noci ho probudit je bezvýsledné přes den to by jen pil a pil a v noci výsledek žádný.Holky co je dobrého na tvoření mlíka?Teď ještě spí s tatínkem.je to naše zlatíčko.

kvakuska
12. bře 2013

@britka Zdar Brituš, hele když tak krásně spí, tak je asi najedenej dost a mlíko mu stačí, prostě přes den cucá a v noci spí, co by za to jiné maminy daly ... když bude takhle přibírat, tak není co řešit ... hlavně si u každého kojení dej alespoň jednu velkou sklenici vody, ať jsi zavodněná a mlíko se má z čeho tvořit 🙂

britka
12. bře 2013

@kvakuska je to fakt spáč a nerad se převlíká to jedině brečí.právě přivezli kočárek tak už jsem na něho zvědavá jak vypadá.Zítra budeme lítat po úřadech tak mám radost.mateřskou za leden ještě nemám tak musím na socku kde to vázne.pojistit malého,a vyřídit přídavky.vše v Ostravě.

asmeena
12. bře 2013

@britka velká gratulace k Dominičkovi. Tak už máš to vytoužené miminko taky konečně doma v postýlce. Rychle to uteklo. 😵

britka
13. bře 2013

@asmeena ahojki to máš pravdu,že to uteklo,malý je šikovný a jsem šťastná,že jsme se konečně poletech dočkali.A jak ty jak se tobě daří?

asmeena
13. bře 2013

@britka už se mi to taky pomalu krátí. Byla jsem v pondělí na kontrole a malá važí 2200g a dle měření doktor dospěl k tomu, že bych snad mohla rodila o 12 dní dříve, tak jsem zvědavá. Je pravda, že bych nerada přenášela a potom rodila pětikilového macíka 😀

kvakuska
13. bře 2013

@britka no to jsem zvědavá, jakou formuli jste malému vybrali 😀 ... už jste kočár doma vyzkoušeli? líbí se mu v něm? ... už jsem na vás zvědavá 😎

britka
13. bře 2013

@asmeena na to jak jsem vypadala a šla jsem do nemocnice a sestra se mě zeptala s čím jsem přišla zda na gynekologii na zákrok a já ji řekla na císaře tak se pak omluvila že to na mě nepoznala tak i manžel se smál.Neboj 5kg nebudeš mít a váhu máš malé akurát.Už ti to taky uletí a budeš mít malou v náruči.