Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

smilers
5. čer 2010

Ahojky, sukub moc me to mrzi, ze musis prochazet takovou peripetii 😒 , tak snad ti toho nabrali dost na to, aby z toho neco vykresali 😠 magori jedni, jako toot me rozum nebere a ja jsem od odby tehu na dr ve fn dost nastartovana, takze te plne chapu, drz se a porad drzime vsichni palce

sukubka
5. čer 2010

smil moc děkuju mamino 😔
vím že ještě nemám házet flintu do žita ale jsou to ěsný nervy,at mi píše kdo chce co chce každá by byla úplně mimo,snažím se na tolik nemyslet ale dneska mám nějakou depku,venku je snad po dlouhé době krásně a já si říkám že snad budeme mít i pěkné léto a vše bude dobré!To že bych na to šla znovu je sice na hovno,ale to bych klidně podstoupila jen by mi mohli do té středy zavoalt aspon nějaký výsledek přece jen toho snad neodebrali tak málo že by neudělali vůbec nic?opravdu mě naštvali

smilers
5. čer 2010

jj, toto si nikdo z nas, kdo tim neprosel nedovede predstavit, o to vic me stve, ze nejsou schopni nabrat blbej vzorek, kdyz uz to tak musim rict 😠

hele dneska je konecne hezky, vim, ze se to lehko rika, ale sedni na balkon, hod nozky do vzduchu a odpocivej 😉 skoda, ze nebydlis bliz nas, bych te vzala k nam na zahradu, tam by sis odpocala az az😀😀

sukubka
5. čer 2010

smil to jo u vás bych si odpočala s trojčatama 😀 to jsi mě teda opravdu fakt ale od srdce rozesmála'! 😉 odpoledne budeme opékat tak se těším 😉 smil máš skype?

b.e.r.u.s.k.a
5. čer 2010

Sukubenko je mi to děsně líto a soucítím s tebou,vím že si nedovedu představit co prožíváš,ale byla bych z toho určitě mimo.Držím ti mocinky pěstičky,aby to dobře dopadlo,vždyť jsi si toho bobíška tak vybojovala a to by v tom byl čert,aby to nebylo ok.
Asmeenko chtěla jsem se zeptat něco ohledně lampionu štěstí,vy jste ho tuším pouštěli.

smilers
5. čer 2010

sukub jj mam skype, poslu ti nick do IP🙂

asmeena
5. čer 2010

berus: jj, lampiony jsme kupovali na Aukru. Co tě zajímá?

b.e.r.u.s.k.a
5. čer 2010

Asmeenko zajímá mě,jak se to zprovozňuje.Je tam takový čtvereček,uprostřed s dírkou,ten nějak připevním k tomu lampionu a do té dírky mám dát svíčku?????A potom zapálit a vypustit?

asmeena
5. čer 2010

berus: to se právě zapaluje ten čtvereček, nic se do toho nevkládá. On začne hořet a tím teplým vzduchem to vlastně nafoukne ten lampión, musíš to nechat co nejdéle nafukovat a až se to začne samo zvedat, tak to potom pustit, ale musí to být hodně napuštěné, aby to dobře letělo.

https://www.youtube.com/watch?v=FjqLqs00TN4
b.e.r.u.s.k.a
5. čer 2010

aha a ten čtvereček se zapaluje zespodu?

asmeena
5. čer 2010

jo ze spodu, v tom videjku co jsem ti teď poslala je, že to ten pán zapaluje sám a tak ten lampion má vzhůru nohama, my jsme to zapalovali vždycky dva, já to držela ve vzduchu a manžel to zespodu zapaloval. A já to pak zapálené držela ve vzduchu a lehce potom zkoušela popustit, jestli je to dost nafouknuté, aby se to dobře vzneslo.

b.e.r.u.s.k.a
5. čer 2010

už vím,díky za info

b.e.r.u.s.k.a
5. čer 2010

No doufám,že se nám to podaří.Máme výročí,tak jsem ho koupila jako překvapení. 😀

asmeena
5. čer 2010

tak ho hlavně nechte pořádně naplnit, jak jsme to pouštěli my poprvé, tak nám to právě vůbec nechtělo letět, protože jsme mysleli, že se to zapálí a hned poletí, ale není to pravda, pak jsme koukli na youtube jak se to pouští a musí se to právě nechat hodně nafouknout.

b.e.r.u.s.k.a
5. čer 2010

Jsi zlatá,díky moc a co mimís 😉

asmeena
5. čer 2010

berus: tak ať vám krásně nese a splní se vám to přání, které si na něm budete přát. 😉
V pátek jdeme na 3D, tak doufám, že se nám mimiš předvede v celé své kráse a odhalíme jeho pohlaví. 😉

b.e.r.u.s.k.a
5. čer 2010

Děkuji Asmeenko a v pátek na vás budu myslet a potom nakouknu,zda se vám bobíšek odtajnil.A přejete si víc kluka nebo holku?Ale nejspíš je vám to jedno jako nám,hlavně že něco bude 😵

asmeena
5. čer 2010

berus: přesně tak, je nám to úplně jedno, ale už pohlaví chceme vědět, ať můžu už případně kupovat nějaké věcičky.

daisy14
6. čer 2010

Dobré skoropoledne, je vidět že jste všechny venku nebo už kuchtíte 🙂
Já zapnula internet a první zpráva o smrti Ladislava Smoljaka mě tedy zasáhla ☹ Byl to divadelní a filmový génius, škoda ho ☹
No ale hned další zpráva mě rozveselila, psali z R., že máme dva mrazáčky-dvě blastocysty! super 🙂

Tak Vám přeji hezký letní den a dobrou chuť k obědu!

sukubka
6. čer 2010

Daisy tak to je dobrá zprávička že máš miminka v mrazáčku!Ale ty pravý bojovníčky máš tedka v bříšku 😉

misa.patrik
6. čer 2010

Pecicko na zitra moc stesticka 🙂 jinak musim docist 😉

pecicka
6. čer 2010

ahoj misi-moc děkuji 🙂 jak jsi na tom ty?

ladus77
6. čer 2010

Ahoj holky, tak mam po prvni navsteve Reprofitu, byli jsme v patek. Mam z toho dobry pocit, probrali jsme vsechny vysledky a dohodli se na prvnim IVF cervenec/srpen. Pavli, ty jsi se myslim ptala, u kazdeho je to jine podle toho co mate za sebou. My jsme chodili do Fertimedu, meli 6 IUI, vsechny vysledky mame v poradku, vsechna vysetreni udelane, ale nejak se mi tam prestalo libit, i kvuli tomu co tu holky psaly a tak... Takze prechazime do R. a vlastne uz nic jineho nam nezbyva, tak snad to i dobre dopadne. Machac se zdal docela razny 😀 stejne jsme uz cekali docela dlouho. Proste jsme probrali vysledky, co a jak se s nami delo a shodli se na dalsim postupu a to je IVF.
Tak holky cekejte ze vas tu budu bombardovat dotazy co a jak 😀 😀
Sukubce drzim pesti at to dobre dopadne a brzo se ti ozvou s dobrou zpravickou!!!

teddyna
6. čer 2010

JE TO TADY: LENKA_S DNES RÁNO V 5:25 PORODILA CHLAPEČKA PATRIČKA 3000g/50cm-OBA JSOU V POŘÁDKU.
omlouvám se za víkendovou prodlevu.ale v sobotu jsme si udělali výlet do Hrandce nad Moravicí - bylo tam úžasně.vyrojilo se najednou lidííííí..... chodíme si po zámeckém parku a najednou se vynoří kdesik z křaku Ellaee - holt,svět je malý 😀 .no a dneska jsem trochu uklízela a pak jsme poseděli v pergole.byl pažák jako kráva,tak co čučet doma.ani vás nestihnu dočíst,páč Vojtíšek usnul a tak půjdu taky. ještě si dosvítím nohu bioptromovou lampou a jdu.kdo ví,jaká bude noc.Vojtík se nějak budí,tak ty noci jsou takové všelijaké.
jo a manžel se dnes zmínil,že chce druhé dítě.teda řekl to tak,že Vojtíšek chce zaručeně sourozence.tak jsem ho usadila,že na to at zapomene,páč si připadám,že nestvořím ani souvětí po tom roce,co jsem doma a při představě,že budu doma ještě X let... to teda není pro mě.že se to plození dětí těm chlapům tak líbí 😀 ,ale následky pak odskáče ženská všema směrama

ferdice
7. čer 2010

ahojte holky, tak ja uz od vcerejska krvacim jako pri MS, bolesti bricha taky jako pri MS. Zatim jsem leky nevysadila. Volaly jste do Reprofitu, kdyz se to nevydarilo? Na te zprave je psano, ze se nemaji vysazovat leky, ale ma se zavolat. A komu primo Machacovi? A samozrejme jsem to ja krava nevydrzela a 9. den od ET jsem zkusila test a byl slabe pozitivni. O to mi je ted hur. Manzelovi jsem to radeji ani nerikala, zbytecne by se trapil i on. Uz tak to na mne vcera vecer dolehlo a brecela jsem o stosest. Ach jo co je u mne spatne, ze se embryjkum u mne nelibi? Tak tolik ma negativni vsuvka.

Peci drzim palce, at nam tady dnes tu tehuvlnu rozjedes.
Sukub na tebe taky myslim a drzim co se da.
Daisy gratuluji i k dvema mrazackum a hlavne drzim tem co jsou u tebe 🙂
Ja na te neschopence asi jeste zustanu, at muzu plnohodnotne drzet palce a pesti a vubec vsechno 😀

pecicka
7. čer 2010

ahoj Ferdi, je mi to moc líto
zdarvím všechny holky, dnes jsem testovala a výsledek máte v albíčku🙂

daisy14
7. čer 2010

Ahoj Peci, to je supeeeeeeer! Gratuluju!!!

daisy14
7. čer 2010

Lence gratuluju ke krásnému chlapečkovi!
Ferdi, je mi to líto, připadá mi to dost brzo, ještě jsi ani neměla oficiálně testovat ☹ Ale v každém případě zavolej do Reprofitu, nějaký doktor tam vždycky je.

ellaaee
7. čer 2010

Peci gratulace převeliká, šetři se a odpočívej. 🙂
Lence_s moc moc gratuluji🙂
Sukubko myslím na tebe, však víš🙂
tedy po té sobotě jsme už do zoo nejeli 🙂
Jinak já mám po krvi na genetiku a ve čt jdu na genetický utz, tak mi prosím držte palce:

sukubka
7. čer 2010

peci veliká gratulace testík vypadá nádherně!!!!!
ferdi určitě hnedka zavolej oni ti tam nejlíp poradí!
jinak moc děkuji že na mě myslíte!