Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
15. zář 2010

@misa.patrik 😲 ty jo, tak to je mazec a nemáš ten OHSS?
@ladus77 no já tam stejně budu muset koncem měsíce jet pro lístek na peníze, ale příští úterý si zavolám do Ol a domluvím se se sestřičkou na KO.
Tak jsme se před chvílí vrátili z večeře, dala jsme si zeleninový salát s kuřecím masem, to byla dobrota 🙂 . A už začínám cítit žaludek, asi ho ten salát nepotěšil 😖

misa.patrik
15. zář 2010

@jitulik24 Nevim Machač mi nic nerikal 😒 ja se v tom nevyznam ale abych ho nemela po punkci ☹

jitulik24
15. zář 2010

@misa.patrik tak v tomhle ti neporadím, ale bříško máš tedy pěkně nafouklý a to po OHSS bývá. Zeptej se holek, co OHSS měli, myslím Zuzka, co má dvojčátka OHSS měla

britka
15. zář 2010

@misa.patrik kdybych nevěděla že stimuluješ tak bych řekla na 5 měs.těhotenství.Já jsem taky jak přejetá parním válcem chvilku horko pak zima.

ladus77
15. zář 2010

Holky, ja mela taky bruch jako balon a vydrzelo to i par dni po OPU, pak to splasklo. OHSS nevim, to jsem nemela, ale hodne pijte!
Urco tam mas spoustu krasnych zralych vajicek 😀 😀 😀 tak to nekde musi byt videt!!!

abig
15. zář 2010

Ahoj holky, tak mrška dorazila a se tím pádem chystáme na KETík ... 😉 máme posledního bojovníčka, tak se necháme překvapit, jestli bude poslední ten pravý ....

@misa.patrik netuším, jaké dávky jsi brala hormonů, ale může to být jen prostě reakce těla na stimulku, jsme k tomu každá jiná, já měla OHHS při prvním IVF a bříško se mi nafouklo až po punkci a stálo to za "to".
Kdy tě čeká OPU ? Jinak pokud to máš k Macháčovi kousek, tak bych k němu zaskočila, ať se na tebe podivá ...

misa.patrik
15. zář 2010

No holky spatne mi neni tak snad to nic neni 🙂 brisko trosku splasklo tak nevim 😒 snad je vse jak ma,k Machačovi to mám 100 km dnes picham pregnyl a v patek jedeme s vajcama jak rika manža 😀

britka
15. zář 2010

@misa.patrik Vždyť to máš za rohem,myslím OL 😀

misa.patrik
15. zář 2010

@britka no to dojdu 😀

britka
15. zář 2010

@misa.patrik No tu 100 za jak dlouho to zvládneš?

abig
15. zář 2010

@misa.patrik Dneska pregnyl, takže pohoda, v pátek se ti uleví. A pokud máš pocit, že jsi splaskla, tak je to dobré znamení, třeba to bylo jen zažívání 😀 .... tak hodně štěstí v pátek

misa.patrik
15. zář 2010

@britka 😀 no ... je mi dobre brisko splasklo,jen jsem si naridila budika na 22.00 at nezaspim ten pregnyl 😀 co Ty ??

britka
15. zář 2010

@misa.patrik Nedávno šel známý z Paskova do Vítkova podhradí 12h a na chodidlech prej plyskýře jak hrom tak to nevím jak bys došla ty do OL

misa.patrik
15. zář 2010

@abig no možná jo 😀 ale byl to krasny pohled na to brisko už aby bylo to prave tehulkovske 😉 😉

britka
15. zář 2010

@misa.patrik uvař si bylinkový čajíček a bude dobře uvidíš.

misa.patrik
15. zář 2010

@britka no to nevím 😀 to by byl mazec uz se desim te cesty do Brna ☹ nedela mi to dobre dlouho sedet v aute ☹

britka
15. zář 2010

@misa.patrik Jezdíš přes FM ne?Já nejezdím po dálnici,ale po staré cestě a nějak mi to vždy uteče.

britka
15. zář 2010

@misa.patrik No jo vlastně ty jedeš do Brna a pak zas na tranfer no to je fakt děs.

misa.patrik
15. zář 2010

@britka jj FM my z tesina rovnou najizdime na dalnici 😉 😉 manzel fici jak blazen a to mi nedela dobre,kvuli toho se večne hadame ☹

britka
15. zář 2010

@misa.patrik no do Brna řídí vždy taky manžel a vždy na poslední chvíli vyrážíme a to se radši dívám na krajinu.Oni ti chlapi jsou stejní.

misa.patrik
15. zář 2010

@britka jj 😀 to jsou 😉 😉 ale ja jsem rada ze nemusim do toho Brna ridit,protoze ten provoz je hruza 😒

britka
15. zář 2010

@misa.patrik Hlavně ať máš v pátek urodičku.Já dnes taky nemůžu něco rozchodit a celý večer na to myslím.Měli jsme super embryjka 2 x 1 kvality a ty mi včera dali a zbytek 4 Embryjka byly taky dobré a dnes mi napsali že na zmražení nemám nic že kultivace zastavena tak mozek mi to nebere.

britka
15. zář 2010

@misa.patrik Hlavně PL kamiony ti jezdí zprominutím jak hovada.

misa.patrik
15. zář 2010

@britka tak to je divne 😒 ale co ci se v nich vyzname?? jak jsi mela vysokou sliznici??

britka
15. zář 2010

@misa.patrik Napsala jsem Machačovi ať mi to vysvětlí,že mi to mozek nebere.Sliznici tu mám většinou super 11.

misa.patrik
15. zář 2010

@britka tak to je super ja pri prvnim IVF mela 7mm ted pri kontrole jsem mela 9mm,to je dobre ze jsi mu napsala jsem zvedava co Ti odepise 🙂

britka
15. zář 2010

@misa.patrik no to jsem taky zvědavá.já to prostě nechápu asi si sedím na vedení.

abig
15. zář 2010

@britka tak to jsem taky zvědavá, co ti odepíše. Mě se to stalo minule, měla jsem 5 hatch.blastocyst a 3 ranní blastocysty ... a nakonec mi zavedli 2embryjka a na zamražení 3 ..... ale byla jsem nadšená, že je alespoň něco na ket, že mě ani nenapadlo, že bych se měla zeptat.

britka
15. zář 2010

@abig tak na zamražení jsi měla teda jaké?

abig
15. zář 2010

@britka Tak jsem se koukla do papíru a bylo takto, měli jsme 5xXB kvality 1 = expandované blastocysty, 2x ranní blastocysta a 1x hatch.blastocysta.
Zamražené pouze jen 3x expandované blastocysty .... přičemž v protokolu o KET je psáno, že byly HB (hatchující) .... a vyznejte se v tom potom.